Skocz do zawartości


Zdjęcie

dresiarstwo :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

budo_gromowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
A ladna ta kurwa chociarz

DRESY BYLY< DRESY BEDA < DRESY SA!!!!
...:::NA PRZEKÓR WSZYSTKIM:::...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Powściągnij emocje proszę, albo się pożegnamy na dłuższą chwilę :?
  • 0

budo_gromowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
PEACE
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
"nie szata czyni/zdobi człowieka", strasznie irytuja mnie stereotypy ze "ten w dresie" = "ten najgorszy", tak jak zadna sztuka walki nie jest najgorsza czy najleprza tak ubieranie sie w luzne/sportowe ciuchy nie powoduje ze jestes tym głąbem pizgającym wszystkich i wszystko. :?
Wszystko zalezy od czlowieka...
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Dresiarstwo jest czasem pozyteczne. Jak bardzo widac to chocby na przykladzie Francji gdzie malpoludy islamskie panosza sie juz ktorys dzien z kolei.
  • 0

budo_ilion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
jasne zesa dresy i dresy:)
ja tez czasem smigam w dresie ale wszystko zalezy od tego gdzie ide
jak ide na trening to spokojnie ide w dresie
osobiscie draznia mnie cwaniaczki w dresikach w centrum miasta wybujani, solarek , zlota keta
srednia waga 50 kg , a idzie tak szeroko ze jakby mogl to zajoby caly chodnik:)
no i sa miejsca do ktorych nie chodzi sie w dresach a przynajmniej nie powinni wpuszczac, to sie zmienia choc nie wszedzie tak jest
jak ide na dyskoteke chce sie bawic a nie patrzec na jakis lamerow w dresach:)
dla mnie dres to nie kibic dla mnie dresy to sa wybujane zlodziejaszki :)
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

(...)malpoludy islamskie(...)

Tym epitetem przekroczyles dla mnie granice punktu 16. regulaminu :? ... no ale moze tylko ja jestem przewrazliwiony na tym punkcie...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
To może uważasz też że protesty Amnesty International wobec przyspieszonej procedury deportacyjnej wobec złapanych na gorącym uczynku islamskich małpoludów bez francuskiego obywatelstwa są uzasadnione?
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

DRESY GORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


O kurwa...

... jak myślicie, czy ja się mogę już domagać renty? Przepracowałem w ekstremalnie szkodliwych dla zdrowia warunkach :roll:


A ladna ta kurwa chociarz

DRESY BYLY< DRESY BEDA < DRESY SA!!!!
...:::NA PRZEKÓR WSZYSTKIM:::...


Powściągnij emocje proszę, albo się pożegnamy na dłuższą chwilę

Nie wspomne juz kto pierwszy nie pochamowal nerwow... :?

To może uważasz też że protesty Amnesty International wobec przyspieszonej procedury deportacyjnej wobec złapanych na gorącym uczynku islamskich małpoludów bez francuskiego obywatelstwa są uzasadnione?

Heh... rece opadaja... biorac pod uwage Twoje poprzednie "grozby/ostrzezenia", chyba nie ma sensu tlumaczyc Ci jak sadze czlowiekowi starszemu ode mnie(nieznacznie ale zawsze), i tlumaczyc, co to jest tolerancja, i jasne spojrzenie na sytuacje... tak wlasnie nie bede Cie edukowal, skoro inni nie zdołali tego osiagnac to ja tez nie bede sie trudzil, moze kiedys otworza Ci sie oczy i spojrzysz na to inaczej.

To by bylo na tyle, wypaczyłes wlasnie moje pojecie moderatorow... chociaz ja nie patrze ogolnikowo i wiem ze w KAZDEJ społecznosci znajdzie sie ta czarna owca... u nich jest tak, na VB padło na Ciebie...

heh no moze jeszcze cytacik... "wyciagniesz człowieka ze wsi, ale nie wyciagniesz wsi z człowieka", nie obrazajac bynajmniej ludzi ze wsi, niech kazdy odniesie sobie to do "szanownego, wszechwiedzacego, bardzo zapracowanego, obowiazkowego, nieomylnego...(itd. itp.)" moderatora, panie i panowie przed wami glowny gosc programu - AdamD
zegnam
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Czy Ty nie jesteś czasem jakiś fanatycznie proislamski? Bo mnie nie puściły nerwy, jeno zauważyłem fakt z pełnym spokojem.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

Czy Ty nie jesteś czasem jakiś fanatycznie proislamski? Bo mnie nie puściły nerwy, jeno zauważyłem fakt z pełnym spokojem.


Nieco przegiąłeś Adamie: co innego deportacje, co innego rasistowskie gadki o "islamskich małpoludach". To także sa ludzie - rozwydrzeni gnoje , bandyci, często arabscy rasiści - ale także ludzie. Nazywanie ich "małpoludami" stawia nas na poziomie podobnym do Himmlera, Stroopa czy Mengele. Wyższości nie da razy pokazać nazywając kogoś "małpoludem" - juz raczej unikając takich określeń
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
demonizujesz. A jak ktoś głupiego tępego dresa nazwie małpoludem to tez od razu zaczniesz odwolywać się do holocaustu? 8) na moj rozum odpowiednikiem tępego polskiego dresa moze być żyd, arab albo nawet skandynaw kochajacy inaczej. 8)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Jak kogoś kto przekopuję staruszkę, pali samochód sąsiadowi, włamuje się do sklepu a potem z nadmiaru butelek z benzyną podpala kościół i próbuje podpalić szpital, argumentując to tym że jest mu źle bo nie ma pracy chcesz nazywać "rozwydrzonym gnojem", to ja przepraszam bardzo :?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
określenie "islamski" wyraźnie narzuca stereotyp myślowy- islamski=zły, a to już niestety jest nieciekawym sposobem myslenia. Tak samo jak nazwanie zamachowców z IRA "katolickim mętami".
W obu przypadkach wystarczy samo "małpolud" czy "męta"
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Przed chwilą to nazywanie małpoludem było nie takie :?

Nieważne.

Poudawajmy może w takim razie, że ja nie jestem rasistą, a bajzlu we Francji nie zrobili muzułmanie, tylko rozwydrzone gnoje o bliżej nieokreślonej przynależności religijnej.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

określenie "islamski" wyraźnie narzuca stereotyp myślowy- islamski=zły, a to już niestety jest nieciekawym sposobem myslenia. Tak samo jak nazwanie zamachowców z IRA "katolickim mętami".
W obu przypadkach wystarczy samo "małpolud" czy "męta"

Widac ze nie masz gosciu pojecia o mlodych islamistach. Okreslanie co niektorych z nas rasistami jest mocnym przegieciem. Wystarczylo popatrzec na ostatni mecz miedzy Turcja a Szwajcaria aby wyrobic sobie opinie kto jest rasistowsko nastawiony do swiata i kto ma zapedy wojownicze. Akurat mialem czesto do czynienia z turkami i innymi wyznawcami islamu i okreslenie ich malpoludami bylo swiadome i przemyslane. Niestety mialem ta watpilwa przyjemnosc byc ostatnio w Straßburgu i ogladac czeciowo ekscesy muzlumanskich malpoludow. Nikt i nic nie jest w stanie mnie przekonac co do tych ludzi i zastanmy przy swoich zdaniach
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
SPAJK: weź Ty się GOSCIU odfajkuj
wiekszość kiboli w naszym kraju określa się jako "katolicy" czy to oznacza, że moja babcia-katoliczka także jest chuliganem :?: :roll: . napisałem drobna uwagę o tym, żeby nie wkładać wszystkich do jednego wora, i tyle ...rwa mać
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
A gdzie ja włożyłem wszystkich do jednego wora? Złapani na gorącym uczynku podczas zamieszek, bronieni przez AI -> uważasz że to mowa o ogóle muzułmanów?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

A gdzie ja włożyłem wszystkich do jednego wora? Złapani na gorącym uczynku podczas zamieszek, bronieni przez AI -> uważasz że to mowa o ogóle muzułmanów?


chodziło o przymiotnik "islamski" - bywa nadużywany i niepotrzebnie opisuje wątpliwe związki miedzy religią, a zwykłym "dresiarskim" zwyrodnieniem, co innego gdyby gnoje z Paryża chcieli podpalaniem samochodów wymusić np. wprowadzenie szariatu
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
a skad wiesz ze nie chca ? Jedz do poludniowej Francji i poogladaj sobie miejscowosci gdzie jest wiekdzosc muzlumanow i powoli narzucaja obowiazkowo swoje swieta a podczas ramadanu wszystko jest pozamykane. Oczywiscie ze nie wszyscy sa be. Natomiast jak to okreslaja w TV trzecie pokolenie urodzone w Europie to w wiekszosci ludzie nastawieni na destrukcje palajacy nienawiscia do otoczenia w ktorym zyja. Pogadaj z mlodymi turkami zyjacymi w niemczech i majacymi obywatelstwo niemieckie to sam dojdziesz do takich wnioskow. Nasz nieszczesny rzad probuje prowadzic rownie bezsensowna polityke przyjmujac czeczenow bez zadnych ograniczen. Poczekaj wiec pare lat i przyznasz mi racje ze islam i jego wyznawcy to specyficzna grupa ludzi ktorzy zamiast dziekowac za dane im szanse gryza reka ktora kiedys zostala do nich wyciagnieta. Chodzi mi glownie o wyznnawcow islamu mieszkajacych w europie a nie ogolnie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024