Skocz do zawartości


Zdjęcie

dresiarstwo :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

Jedz do poludniowej Francji i poogladaj sobie miejscowosci gdzie jest wiekdzosc muzlumanow i powoli narzucaja obowiazkowo swoje swieta a podczas ramadanu wszystko jest pozamykane.......... Poczekaj wiec pare lat i przyznasz mi racje ze islam i jego wyznawcy to specyficzna grupa ludzi ktorzy zamiast dziekowac za dane im szanse gryza reka ktora kiedys zostala do nich wyciagnieta. Chodzi mi glownie o wyznnawcow islamu mieszkajacych w europie a nie ogolnie.


OT:
tutaj trzeba przyznac racje - mniejszosci muzulmanskie mieszkajace w krajach europejskich reprezentuja w zdecydowanej wiekszosci postawy roszczeniowe, nie liczac sie z kultura kraju w ktorym mieszkaja. jakis czas temu tego typu sytuacja miala miejsce w danii, gdzie muzulmanie powolujac sie na gwarantowana konstytucyjnie wolnosc wyznania odmawiali stosowania sie do krajowych regulacji prawnych. dunczycy z ktorymi o tym rozmawialem oceniali to jednoznacznie: ktos kto zostal przyjety w obcym dla siebie kraju powienien podporzadkowac sie przynajmniej podstawowym regulom w nim panujacym.

pomine kwestie nazewnictwa.
pozdro
  • 0

budo_ilion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
deportowac wszystkich!!!
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Jest jedna rzecz która zawdzieczam KOMUNIE :

Nie najechało nas stado arabusów . Tyle i aż tyle zawdzieczam komunie .

Poprawność polityczna każe nam mówic , że to nie islamskie bydleta palą samochody ( i wszystko inne ) tylko *trudna młodzież* , *ludzie bez perspektyw* i kto wie co jeszcze .
W USA nie mozesz powiedzieć , że okradł cię CZARNY :? . Okradł cię NIE BIAŁY :) .

Moze i Polska jest zacofanym ciemnogrodem ale tutaj mam pewność , że jak araby/czarni/muzułmanie zaczną robić dymu ponad miarę to drechy zrobią z nimi porzadek .

Dobrze , że my mamy : *Bóg , Honor , Ojczyzna* a Francuzi : *wolnosc , równość , braterstwo *
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
ano jak nigdy nie przypuszczalem ze to powiem, tak ciesze sie ze Polska jest krajem w wiekszosci katolickim, bo to jest nasza tarcza i zapora przed muzulmanami.
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

W USA nie mozesz powiedzieć , że okradł cię CZARNY Confused . Okradł cię NIE BIAŁY Smile .


E tam to "afroamerykanin" ;)

bo to jest nasza tarcza i zapora przed muzulmanami.


Polska znów przedmurzem/plecami chrześcijaństwa :) ?
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

Dobrze , że my mamy : *Bóg , Honor , Ojczyzna* a Francuzi : *wolnosc , równość , braterstwo *


Hehe...

Zaczynając od początku:

Jak kogoś nazywamy "dresem" mamy na myśli prymitywnego typa, którego najwyższą wartością i wszystko co sobą reprezentuje jest jego dres. Gość bez mądrości, tępy jak trzonek od noża, agresywny, cwaniaczek, ma chmare podobnym jemu ziomali.

Co innego, gdy powiesz, że jesteś w dresie... Znaczy to samo co jesteś w jeansie...
Określasz tylko to jak jesteś ubrany/ubrana... Można powiedzieć o kimś, że chodzi w dresie... To określa tylko sposób ubierania... Jak powiesz, że ktoś jest dresem to znaczy, że masz o nim zdanie takie jak dużo wyżej...

Dresy budzą moją czujność, zwłaszcza jak są w grupie... Unikam z nimi kontaktu nawet jeśli to oznacza dłuższą droge... To chyba normalne, że nie chce się bić z kimś kto nie odpuści do momentu aż straci przytomność... pozatym zawsze może się mścić na przykład jak będe szedł z dziewczyną... i raczej nigdy nie staje do równej walki 1 on 1...

Co innego kiedy próbują się wyżyć na kimś... wtedy zawsze próbuje przemówić im do rozsądku... różnymi sposobami z róznym skutkiem (mam wszystkie zęby [nawet równe ] ) :D

Jeśli chodzi o inne społeczeństwa:
Nie jestem rasistą, ale powinniśmy się bronić przed napływem cudzoziemców... nie po to wywalczyliśmy wolność, aby czuć się obco we własnym kraju.

Jak ktoś przyjeżdza to ma się dostosować...
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
kochani, najwiekszy mózg w mojej grupie na uczelni, facet ma okulary wieksze od jaja strusia, zawsze po wykłądach pzrez długi czas deliberuje z wykładowcą itp itd, wozi sie w dresiku hooligana czy inych :) :) :)
  • 0

budo_bary
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
nie szata zdobi człowieka, lecz człowiek szatę 8)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

nie szata zdobi człowieka, lecz człowiek szatę 8)

Szczególnie po melanżu, np. kolacją :D
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Kapral co studiujesz ??? ;)
  • 0

budo_agenubis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Największa jazda jest jak gość idzie po ulicy w dresie i do tego buty takie co do garniaka pasują hahahah :lol:
  • 0

budo_zniwiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slupsk AdG

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

Największa jazda jest jak gość idzie po ulicy w dresie i do tego buty takie co do garniaka pasują hahahah :lol:


nie widzialem jeszcze takiego czegos
ale jak bym zobaczyl to poprostu bym umarl
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
koniec offtopów.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/


Nie jestem rasistą, ale powinniśmy się bronić przed napływem cudzoziemców...

co proponujesz?

Dziwię się, że od kilku miesięcy naprawdę rzadko widzę już rasowego dresa. Co prawda miałem u siebie na osiedlu flagowe postacie, które czasem mnie po prostu rozwalały (w wakacje szedłem o świcie na budowę i spotkałem popularnego w całej okolicy Kazika, który chwalił się, że wczoraj walnął w kipę i tak chodzi do tej pory). Debata na temat skradzionych rzeczy na klatce (Memek se skroił em pe trzy to teraz myśli, że jest szlachcic, albo tradycyjne już pytania: kto chce kupić bluzę?; jaką?; jeszcze nie wiem, bo dziś żadnej nie ukradłem)Także u mnie powoli gatunek wymiera i zastępują go 'rapery', którzy powolutku szerokie spodnie flavy (tak to się pisze?) zamieniają na dresiki flavy. Whatever, szczerze powiedziawszy nic mnie oni nie obchodzą, byleby w tych maluchach ciszej puszczali 'masz stajla'. Kiedyś jednak nie dawali spać, ładując wszelkie odżywki na ławeczkach za moim blokiem. Siedzieli tam codziennie do samego rana. O ile chłopaków jeszcze można strawić, to jednak nie czaję tych przykrych dziewczyn, które narzucą na siebie DEKORAL i śmichrają się na głos z tekstu- patrz kurwa na tego, chyba będe miał zaraz nowy telefon!, albo hardkorowego zdania, które raz mnie rozwaliło- jest szansa zaruchać szympansa. Jaki mają w tym cel i czym im imponują panowie od rymowanek, tego chyba nigdy nie zrozumiem.

A jeśli chodzi o temat cudzoziemców. Co roku obserwuję we Frankfurcie coraz częstszy napływ turków, którzy chodzą po ulicach upoceni grupami, zaś kilka metrów za nimi żony w tych swoich kilogramach szmat i ciuchów z gromadką 7 dzieciaków, w tym trójeczki na grzbiecie matki i jednym egzemplarzu 'w drodze'. Spora ilość pracuje i naprawdę uczciwie zarabia na życie, utrzymując to swoje wesołe stado. Jednak spora część, to zwykłe nieroby, którzy niczym nasi rodzimi chłopcy siedzą na murze i rozmawiają o tym, jak im ciężko. W niemczech jest jakieś głupie prawo, że spory procent od podatków idzie właśnie na emigrantów, którzy z tego, co mi mówili bliscy potrafią spokojnie z tego wyżyć. A im więcej turów-nierobów, tym więcej kasy potrzeba na nich wykładać. W ostatnie wakacje zauważyłem, że turki zajęły spore dzielnice, które teraz przepełnione są wrzeszczącymi dzieciakami, większą ilością tureckich blokersów, unoszącym się zapachem jakiś ostrych potraw i przygrywającym z okien domów panjabim mc. Panowie czują się już jak u siebie i co rusz sąsiadki wygadują, że temu i tamtemu zabrali 'najki' (puścili biedaka prawie na waleta do domu).

Sporo jest racji w niektórych wypowiedziach nt. bronienia się przed napływem cudzoziemców. W sumie to nie jest normalne, żeby na obcej ziemi emigranci, którzy kilka lat temu siedzieli cichutko i zachowywali się, jak każdy, normalny obywatel, teraz siali postrach i narzucali swoje zasady.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
Jest dokładnie tak jak mówisz Torek .

Za kilka lat Niemcy będą *otoczeni* przez Turków zwłaszcza , że przyrost demograficzny jest po ich stronie .

PS :

Czym sie różni E.T od Turka ??
E.T miał własny rower i chciał koniecznie wrócić do domu .
:D
  • 0

budo_żbiku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
mam propozycje
należało by wziąźć kumpli z treningów i oczyszczać miasta z dresów. żeby sie qrwa bali wychodzić z domów. można by było sobie potrenować realną walke a i społeczeństwu by sie udzieliło. taki janosik 21 wieku :lol: :wink:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

mam propozycje
należało by wziąźć kumpli z treningów i oczyszczać miasta z dresów.

Oki idz i czyść :wink:
Paru chętnych na VB by się znalazło :) :wink:
  • 0

budo_blacknwhite
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/
torek nie rozumiem co masz do hip hopu i szerokich spodni ? jasne ze sa rozni wykonawcy i rozne piosenki jak żałosna, "dla mnie masz stajla" ale znam wiele piosenek ktorych slucham i one naprawde maja sens. nie wszyscy wykonawcy spiewaja piosenki ktore przypominaja disco polo :lol: :lol: jasne ze jest ich wielu ale nie oznacza to ze zaraz trzeba hip hop, i rap szufladkowac jako nową generacje disco polo :evil: :evil:
a co do spodni ja nosze szerokie spodnie ale nie dlatego ze "chce byc fajny i modny" tylko ze mi sie w nich wygodnie chodzi a to sie dla mnie liczy bardziej niz zdanie innych osob na temat takich spodni. :!: :!: :!: :!: :!:
i uwazam ze ludzi nie mozna zakwalfikowac do kilku z subkultur na podstawie ubioru czy muzyki jaka sluchaja. ja wcale nie czuje sie hip hopowcem, poprostu jestem sobą...
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

:evil: :evil:
a co do spodni ja nosze szerokie spodnie ale nie dlatego ze "chce byc fajny i modny" tylko ze mi sie w nich wygodnie chodzi a to sie dla mnie liczy bardziej niz zdanie innych osob na temat takich spodni. :!: :!: :!: :!: :!

Co moze byc wygodnego jak masz krok miedzy kolanami nie rozumiem a tak ogulnie to mozesz sobie chodzic w czym chcesz. Wygodnie to jest w dresach ale tez nie kazdy chodzi w nich na codzien.

mam propozycje
należało by wziąźć kumpli z treningów i oczyszczać miasta z dresów. żeby sie qrwa bali wychodzić z domów. można by było sobie potrenować realną walke a i społeczeństwu by sie udzieliło. taki janosik 21 wieku

A jak natrafisz na kogos kto tez wraca z treningu i nosi dres, opanuj sie przeciez nie bedziesz bil kazdego w dresie. A jak wejdziesz do domu i zobaczysz ktoregos z domownikow w dresach to go odrazu Lej i patrz czy rowno puchnie. Przestańcie ludzie przeciez takich co chodza w dresach jest duzo a mala czesc z nich jest taka jaki jest stereotyp. Ja znam wielu co nie chodzi w dresie a robia wszystko to co wasi "dresiaze" .

nie szata zdobi człowieka, lecz człowiek szatę

Racja podpisuje sie pod tym.

Pozdrawiam
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarstwo :/

:evil: :evil:
a co do spodni ja nosze szerokie spodnie ale nie dlatego ze "chce byc fajny i modny" tylko ze mi sie w nich wygodnie chodzi a to sie dla mnie liczy bardziej niz zdanie innych osob na temat takich spodni. :!: :!: :!: :!: :!

Co moze byc wygodnego jak masz krok miedzy kolanami nie rozumiem a tak ogulnie to mozesz sobie chodzic w czym chcesz. Wygodnie to jest w dresach ale tez nie kazdy chodzi w nich na codzien.

mam propozycje
należało by wziąźć kumpli z treningów i oczyszczać miasta z dresów. żeby sie qrwa bali wychodzić z domów. można by było sobie potrenować realną walke a i społeczeństwu by sie udzieliło. taki janosik 21 wieku

A jak natrafisz na kogos kto tez wraca z treningu i nosi dres, opanuj sie przeciez nie bedziesz bil kazdego w dresie. A jak wejdziesz do domu i zobaczysz ktoregos z domownikow w dresach to go odrazu Lej i patrz czy rowno puchnie. Przestańcie ludzie przeciez takich co chodza w dresach jest duzo a mala czesc z nich jest taka jaki jest stereotyp. Ja znam wielu co nie chodzi w dresie a robia wszystko to co wasi "dresiaze" .

nie szata zdobi człowieka, lecz człowiek szatę

Racja podpisuje sie pod tym.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024