Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duł po ucieczce :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Patrol - upraszczasz tak poważny filozoficzny problem :)


Można się śmiać, ale czasem mam wrażenie że przydałoby się przykleić temat z radami jak reagować na zaczepki SŁOWNE, bo często potencjalny napastnik szuka pretekstu, którym może być prowokacja.... a ofiary się dają sprowokować, a potem się dziwią rezultatom.


Z drugiej strony dziwne że prawie dorosłych już ludzi trzeba uczyć rzeczy o podobnym stopniu skomplikowania co dodawanie liczb w zakresie od jednego do dziesięciu

To nie takie proste nie puścić dymu w twarz kolesia kiedy widzisz że on robi sobie z ciebie jaja :?


Tutaj też masz kilka opcji i żadna z nich nie musi oznaczać użycia siły:

1. Traktujesz to jak żart i olewasz
2. Olewasz takich ludzi i odchodzisz - bo po co się zadawać z kimś kto się z ciebie chamsko wyśmiewa?
3. Odgryzasz się, ale SŁOWNIE i z wyczuciem - to akurat jest trudna umiejętność bo wymaga trochę doświadczenia, żeby nie sprowokować przeciwnika do napaści
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
stary, to wszystko nie jest takie proste. Ale dzięki, patrol, bo chociaż ty potrafisz dostrzec że stałem się ofiarą a nie napastnikiem.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Śledzik, nie chcę ciebie w żaden sposób obrażać, ale wyglądasz mi na niezrównoważonego. Piszesz, że po takiej strasznej zniewadze, jaka ciebie spotkała, sprowokowałeś bójkę, po czym zwiałeś w krzaki. Teraz tez prowokujesz na tym forum i choć wszyscy ciebie obrażają, to nie uciekasz. Dlaczego?

Posłuchaj pana DARK`a i zgłoś się pod wspomniany adres. Tamte osoby bardziej tobie pomogą niż Forumowicze. Jeżeli jeszcze tego nie zrozumiałeś, że cała ironia ze strony Użytkowników (lub Moderatorów :) ), ma na celu zniechęcić ciebie do wypisywania głupot, to twój problem. Oczywiście nikt tobie nie zabrania pisania, ale to tylko o tobie świadczy. Nie chcę być złośliwy (w końcu i mi się zdarza napisać coś głupiego), ale zastanów się o co tobie chodzi... Jeżeli szukasz kolegów to Internet to troszkę złe miejsce. Lepiej postaraj się poszukać w świecie rzeczywistym osoby które będą ciebie akceptować (a nie tylko dmuchasz wszystkim dymem w twarz).
Proszę ciebie, abyś się czasami wylogował, bo chyba tylko wtedy dochodzą prywatne wiadomości ;) .

Pozdrawiam i życzę tobie przede wszystkim ZROZUMIENIA.

PS. Czy coś trenujesz? Jak tak to ‘co’, ‘gdzie’ i ‘ile czasu’?
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

stary, to wszystko nie jest takie proste. Ale dzięki, patrol, bo chociaż ty potrafisz dostrzec że stałem się ofiarą a nie napastnikiem.


To jest proste tylko wymaga schowania dumy do kieszeni - wszak od obelgi jeszcze nikt nie umarł, a od ran wyniesionych z bijatyki niejeden :/

No i niestety przykro mi to przyznać, ale ja też uważam że byłeś napastnikiem. Wyciągnij po prostu wnioski z tej historii, ale takie jak na przyszłość takich sytuacji w ogóle uniknąć, a nie jak z nich wyjść gdy już dojdzie do rękoczynów.
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Ortografie mam nienajlepsza bo mam dysleksje.


a może ten papierek który dostałeś z poradni pedagogiczno-psychologicznej wcale nie informował o dysleksji? radze przeczytać jeszcze raz.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Nikt nie jest omnibusem i omegą


:rofl: kupa roku, a nie miesiaca :)
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
widzę że nie wszyscy potrafią się tutaj posługiwać łaciną :?
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
W Hiszpanii dmuchnięcie dymkiem papierosowym w kierunku innej osoby to zaproszenie do seksu.

Naprawdę.
Mam przejścia :)
  • 0

budo_patison
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czeladź

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Uważam Śledzik że jak wcześniej napisałeś że "zaczołeś go dojeżdżać" to mogłeś sobie darować ten dymek w twarz.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
:rofl: OMG, ale sie ubawilem czytajac te posty :)

Wiesz sledzik, ze zostales nominowany do jakze zacnej nagrody "Kupa miesiąca"? :lol: I wyglada na to ze ową nagrode otrzymasz 8)

Musisz mi wierzyc na slowo. Bo nie masz dostepu do knajpy, prawda? Panowie, powiedzcie ze nie ma..

Chyba czesciej zaczne odwiedzac "Ulice"

pzdr
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
sledzik pomijajac cala glupote sytuacji i ogolna glupote tego topicu

sledzik ja ciebie nie rozumiem.... ja jakbym dostal w twarz to bym raczej eksplodowal ze zlosci i by mi adrenalina skoczyla . Ty natomiast z wielkiego urabura szef podwora przerodziles sie w malego moczymajtka po ewidentnym zaproszeniu do bojki .
Ludzie tam musiali sie kulac ze smiechu chyba...
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Sledzik pewnie sie czules jak ten zapasior w czerwonych getrach na twoim avatarze.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Po takiej akcji ,nigdy nie bedziesz juz stu % menem, kupuj bilet do zimbabwe i tam pompuj banany.Tego pewnie nie wiesz ,ale w petach jest do czorta skladnikow oszalamiajacych , ten kolego sie sztachnol i wybuchl :) :) :)

Miał problem z jelitami. :)
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
dobra, wzielo mnie na odpisanie wszystkim po kolei. Bo przeczytalem temat jeszcze raz i wszystkie wypowiedzi i az sie we mnie zagotowało normalnie. Nabijacie się ze mnie ruwno. Więc odpowiem po kolei.

Głupi temat i głupie odpowiedzi.



według mnie temat nie jest taki głupi. wyznacza cieńkoł granice która dzieli nie zdecydowanego napastnika od agresywnej ofiary, tzn. one się zamieniają później miejscami.

ich versteche und ich bin sorry



prosił bym cię dar żebyś pisał tutaj po polskiemu bo nie wszyscy są tak oczytani i władaja angielskim (czy tam niemieckim) jak ty

śledzik coś czuję,że do tej osiemnastki w profilu to Ci jeszcze sporo brakuje...



mam osiemnastkę i nie bede tego ukrywał

''Palenie szkodzi zdrowiu''.


z tym akurat sie zgodze

do wszystkich: od chuhania w twarz jeszcze nikt nie umarł. Co innego puscic komuś dymka a co innego potraktować go z liścia jak szmatę :?

spójżcie, czym nasz osiemnastoletni kolega się interesuje: bijatyki, zadymy, czy coś tam



a ty partyzant to sory, ale troche jesteś za brzydki żeby wypowiadać się w moim temacie na temat doła

Jak chcesz o tym pogadać to znajdz sobie terapeute.


po to jest forum zeby sobie gadać. A na ciebie jako kumpla na pewno nie bedę liczył, czarny.

I wcale nie stchurzyłem jak to niekturzy tu piszą tylko spanikowałem, a to dwie zupełnie inne rzeczy.

Śledzik, nie chcę ciebie w żaden sposób obrażać, ale wyglądasz mi na niezrównoważonego. Piszesz, że po takiej strasznej zniewadze, jaka ciebie spotkała, sprowokowałeś bójkę, po czym zwiałeś w krzaki. Teraz tez prowokujesz na tym forum i choć wszyscy ciebie obrażają, to nie uciekasz. Dlaczego?


nikogo nie mam zamiaru prowokować tylko poważnie mam zamiar dyskutować. To inni się ze mnie naśmiewają :? i chyba nikt temu nie zapżeczy. Fajnie być cfaniakiem na odległość przez internet, a ty ty tygrys stchurzył byś pewnie w tak trudnej sytuacji tak samo jak ja :?

pytałeś również co trenuje. Otuż trenowałem swego czas trochę zapasów i kilka miesięcy karate. ogólnie staram się prowadzić sportowy tryb życia.

Nikt nie jest omnibusem i omegą


:rofl: kupa roku, a nie miesiaca :)


kurde, noite, wyluzuj. mogłem się pomylić, nie? chodziło mi oczywiscie o alfa i omegę.

i chciałem jasno wszystkim zaznaczyć, że nie zapraszałem nikogo do seksu. Na zaczepki te wstylu popo to wogule nawet nie bedę odpowiadał bo to poniżej mojego poziomu tak samo zresztą jak jego avatar. Kto to widział żeby firmować się gołą dupą? :?
Nie chcę żadnych dymów i jestem pokojowo ustawiony ale ludzie, trochę tolerancji bo inaczej będziemy tylko szczekać na siebie :?

pozdro, mimo wszystko
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
sledzik ty masz naturalna nieswiadoma zdolnosc do rozbrajania i rozsmieszania ludzi swoimi wypowiedziami ja po twojej riposcie (ktora jest wyzej) nie moglem wytrzymac sry ale po prostu swietny jestes :D :D:D:D rotfl


ps. prosze cie wez od czasu do czasu slownik jezyka polskiego do reki (kazdemu sie zdarza pomylic ale bez przesady)

według mnie temat nie jest taki głupi. wyznacza cieńkoł granice która dzieli nie zdecydowanego napastnika od agresywnej ofiary, tzn. one się zamieniają później miejscami.


ROTFL

prosił bym cię dar żebyś pisał tutaj po polskiemu bo nie wszyscy są tak oczytani i władaja angielskim (czy tam niemieckim) jak ty


ROTFL2



mam osiemnastkę i nie bede tego ukrywał




lepsze od ani mru mru :D :D:D:D



chciałem jasno wszystkim zaznaczyć, że nie zapraszałem nikogo do seksu



ahahhahaha stary nikt tutaj tak tego nie zinterpretowal ktorys z userow dal tylko przyklad co taki "gest" oznacza w Hiszpanii
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

nikogo nie mam zamiaru prowokować tylko poważnie mam zamiar dyskutować. To inni się ze mnie naśmiewają :? i chyba nikt temu nie zapżeczy. Fajnie być cfaniakiem na odległość przez internet, a ty ty tygrys stchurzył byś pewnie w tak trudnej sytuacji tak samo jak ja :?

pytałeś również co trenuje. Otuż trenowałem swego czas trochę zapasów i kilka miesięcy karate. ogólnie staram się prowadzić sportowy tryb życia.

Nie przeczę, może bym i stchórzył, a może nie. Prawda jest taka, ze nigdy nie uciekłem ;) . Ci co mnie znają to wiedzą. Zresztą nie jest to do końca mądre z mojej strony.

Czy łatwo się naśmiewać na odległość? TAK! Szczególnie, gdy ktoś emanuje totalną głupotą. Ja się nie nabijam z twojej przerażającej historii, ani z tego że zwiałeś, ani nawet z tego, że walisz błędy w co drugim wyrazie. Śmieję się z tego co i w jaki sposób piszesz. Poczytaj swoje posty na tym forum. Nie tylko w tym temacie. Rzuciłeś się jak świnia na kartofle, aby pisać, pisać i pisać... Stary, ty nas tylko rozśmieszasz. Tak trzymaj!!!

po to jest forum zeby sobie gadać.

Jak już pisałem lepiej wyjdziesz na rozmowie z terapeutą.

I wcale nie stchurzyłem jak to niekturzy tu piszą tylko spanikowałem, a to dwie zupełnie inne rzeczy.

Ja nie widzę różnicy. Zresztą mnie to nie obchodzi. To mój ostatni post, do ciebie, chyba, że zasłużysz, to się odezwe.

PS. Dlaczego nie odpowiadasz na privy. Może nie wiesz jak się boxa otwiera? Jak nie to napisz. Instrukcję obsługi wyślę tobie na skrzynkę. ;)
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
o ja pirdziele :rofl: :rofl: :rofl:
kulam sie :lol: :lol: :lol:
śledz mym bogiem :)
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
śledzik, tak bez kpiny, przepuszczaj posty przez worda, ok?

pzdr
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Diagnoza : dysleksja , wodogłowie i ADHD :D :) .

Lubisz ogladac "bijatyki na komputerze" eheheh niezla beka według mnie nie masz 18 lat albo masz coś z mentalem ... bez obrazy :D .
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

według mnie nie masz 18 lat albo masz coś z mentalem ... bez obrazy :D .


a wg mnie to troll - czlowiek, ktory nie istnial. skonczmy ten temat. AdamD, dzialaj
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024