Skocz do zawartości


Zdjęcie

KB + siłka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

KB + siłka
Witam!
A więc tak sprawa jest tego rodzaju, że trenując KickBoxing 5 razy w tygodniu czas na siłke mam tylko w weekend :( No i właśnie mi jakos doradzicie bo chciałbym normalnie trenować pon-piatek kicka no a na siłce wyrobic neico sily, tylko czy 2 razy w tygodniu to nie zbyt mało :?: Aha no i w gre wchodzą suple :) ale nie chce przybrać na masie tylko na sile ( jestem suchy waże lekko ponad 60kg 186cm ), i co mi polecicie :?: żebym nie urósł tylko tak jak mówie siła sie dla mnie liczy (poza szybkoscia oczywiscie). Jaka dieta czy coś też niemam pojęcia...
Z góry thx za pomoc i z góry thx jezeli mnie zjebiecie ze taki temat juz byl :P
  • 0

budo_imp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: KB + siłka
Musisz napisac w czym chcesz byc dobry jeszcze... 5x kicka + 2x silka nie polaczysz nigdy dobrze chyba, ze jestes zawodowcem :P
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: KB + siłka
No tak troche chaotycznie to napisałem...
Więc tak no wiesz jeśli miałbym wybrać to wole KB proste :) Ale no jak mówie suchy jestem ( czyt. mało silny) i pasuje troche napukać w mieśnie, z tym, że niechce urosnąc, neichce masy bo niechce stracić na szybkosci... 8) Myślałem żeby w Soboty ćwiczyc jakies partie mięśni a w Niedziele kolejne jakieś tam. No i żarł bym jakiegoś tam supla żeby troche przyspieszyc ten proces :) :):) i sysko było by pieknie... no a w przyszłości moze troche nad rzexba pomysle.... no ale poki co da sie tak jak mi sie marzy ? czy 2 x tydzien to zamalo ?
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: KB + siłka
:?: Czemu niemoge edytować postów swoich :?:
Bo mi sie przypomniało,że na klateczke to 45 kg "kajakiem" biore. Kajakiem dlatego,ze lewa reka duzo slabsza od prawej.
No 45 słabo bardzo nie :P :?: :evil: :evil:
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KB + siłka
Nie wiem czemu uwazasz ze jesli przybierzesz na masie to odrazu to sie odbije na twojej szybkosci... Czasem jest wrecz odwrotnie przeciez...przy odpowiednim treningu. Troche za malo wazysz jak na wzrost 186cm. Rozumiem ze jestes w trakcie dojrzewania i to sie zmieni....ale z 10 kg dodatkowych miesni by nie zawadzilo. Jednakze duzo tych treningow w tygodniu masz. Nie sadze abys byl w stanie polaczyc 5 treningow kb i 2 sil. Musialbys miec naprawde b dobra diete, badz dobrze dobrane suple. A i tak byloby ciezko a to dlatego bo sam napisales ze zostaje ci tylko weekend na silke. Wiec mozesz sobie juz darowac taki trening.
Wpierw to ci radze ulozenie diety. Sam musisz to zrobic opeirajac sie na dostepnych materialach w necie. Pozniej radze ci zrezygnowac z 1 treningu kb w tyg. Np ze srody. W ten dzien bedziesz mial silke. Drugi trening silki mzoesz sobie dodac w sobote. Niedziele to dzien restowy(nic nie cwiczysz, nabierasz sil na nowy tydzien treningowy) W ten sposob bedziesz mial 6 treningow ale juz w sensowniejszy sposob ulozone. Jesli jednak chcesz miec efekty to pomysl o diecie i suplach. Inaczej bedziesz wyczerpany organizm mial po tylu trenach....a w tym wieku(dojrzewania) moze to sie zle skonczyc dla ciebie.
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: KB + siłka
Ok wielkie dzieki ;)
Tez tak własnie myslalem, ale qrde niechce zabardzo rezygnowac z treningow , na silke moge kiedy chce w sumie ale proste ze przed treningiem KB niema co bo bede super wyczerpany no chyba ze po silce jakis life energy i na trening KB ? No suplach sie nieznam i na diecie tez niebardzo. POczytam na necie ale jak co to bede pisal...
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: KB + siłka
Ok.
Wiec tak KB x5 i siłke moge mieć ile chce i kiedy chce :) No to co mi polecicie abym niezabardzo urósł a za to był silniejszy... i cos na koncentracje , energie do nauki typu life energy... Ale głownie to ile tej siłki i jakie suple ? Na necie szukałem ale z niezbyt dobrym skutkiem... Poprostu neiznam sie.Przydałaby sie tesh jakas dietka dobra...
Bardzo dziekujeeee za wszelkie porady i czekam z niecierpliwoscia :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024