Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stykną pompki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Stykną pompki?
no bo mam taką sprawe chodziłem na siłke ale już mi sie nie chce i mi szkoda kasy i teraz robie pompki i brzuszki stykną żeby wyglądać jakotako :P ważne dlatego prosze o jakieś mądre odpowiedzi ;D:D:D śmigam sobie w szerokim rozstawieniu rąk blisko siebie i na piąstkach wystarczy żebym sobie wyglądał tak fajnie :>?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Stykną pompki?

no bo mam taką sprawe chodziłem na siłke ale już mi sie nie chce i mi szkoda kasy i teraz robie pompki i brzuszki stykną żeby wyglądać jakotako :P ważne dlatego prosze o jakieś mądre odpowiedzi ;D:D:D śmigam sobie w szerokim rozstawieniu rąk blisko siebie i na piąstkach wystarczy żebym sobie wyglądał tak fajnie :>?


a potrzebujesz fajnej "masy" czy fajnej "rzeźby"?

Bo od samego robienia pompek wyrobioną na siłowni masę raczej stracisz, ale jeśli bedzie robił codziennie 200 pompek to rzeźba Ci się poprawi
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Stykną pompki?
Jak chcesz wygladac fajnie to idz na solarium i na manikiur :wink:
Jesli chcesz wygladac dobrze i zal Ci kasy na silke to ja juz nie wiem. Rozne priorytety. A tak poza tym to jak na moj gust (a gusta sa rozne) to po zadnych pompkach nie bedziesz wygladal fajnie.
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Stykną pompki?
Rabi wiesz zalezy jak kto pompki robi i jaka ma sylwetke, popki cwiczone regularnie rzezbią ale nie mozna tylko pompek robic ale tez inne partie miesni, rozciaganie tez jest potrzebne rozwija i rozciaga niektore miesnie. No to na tyle
  • 0

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stykną pompki?
dzieki ;p ale szkoda że mi masa spadnie bo waże 72 kg ;p ale jem codziennie grysik to może utrzymam :D :D kurde wydawało mi sie że pompki mi poprawia mase to zawsze tak pompują i jest sie wiekszym :P ale oki starsi jesteście ^^ dzieki i pozdro ;p a z tym solarium i manikure czy jakoś tak to nie bede chodził bo nie jestem pedałem :>
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stykną pompki?
Na tricepsy - dłonie blisko siebie albo na szerokosc bioder
Na barki - dlonie szerzej niz barki
Na klatke - pompki z nogami na podwyzszeniu, pompki na jednej rece
Kup sobie drazek to nachwytem bedziesz mogł robic plecy (chwyt moze byc waski lub szeroki) a podchwytem bicepsy
Enjoy :)
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stykną pompki?
nom powodzenia ale drążek+pompki napewno nie nabierzesz masy, wytrzymałość owszem.
A duzi panowie bujający się BMW z łańcuchami na szyji jak łańcuch dla psa(dużego) :wink: którzy dość często korzystają z solarium to pedzie 8O :wink:
pzdr
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Stykną pompki?
Jin kazama, wiesz co? Zeby rzezbic to trzeba miec co. Watpie ze Ciabar16 (oczywiscie moge sie mylic i oczywiscie bez jakichs docinek :wink: ) ma odpowiednia mase do wyrzezbienia. Pompkami owszem, wzmocni miesnie, do pewnego momentu moze nawet urosna, ale nie zrobi sie nimi takiej klatki jak ciezarami na silowni. Pompki to bardzo cenne cwiczenie ale nigdy nie uwierze w to ze (dla wygladu, a w tym temacie przeciez o to chodzi) zastapia silownie.
A co do brzuszkow, to raczej najlepsze cwiczenie na brzuch, wraz ze wszelkimi wariantami i przy odpowiednim odtluszczeniu moga stwozyc zarys ladnych miesni brzucha. Bo klate chce sie miec duza, a pas waski :)
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Stykną pompki?
Warte polecenia pompki na jednej rece
  • 0

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stykną pompki?
no wiesz nie bede sie wypowiadał jestem ogólnie szczupły waże 72 kg na 183 cm wzrostu no to taki wiesz jakis gurabkowaty ot ja nie jestem chce tylko być taki o :P ale wasze podpowiedzi są dobre napewno coś dadza ;p pzdr
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stykną pompki?
W tym wieku siłowni to raczej nie polecam chyba, że 50% maxymalnego ciężaru, ja w Twoim wieku byłem prawie identycznych rozmiarów ;) (183/75kg) tyle, że bez siłki.Proponuje ABS2 na brzuch albo aerobiczną 6 Weidera. ABS2 gdzieś znajdziesz w necie napewno ,a 6 Weidera tutaj Ci wrzuce.;)

Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024