Skocz do zawartości


Zdjęcie

Life Energgy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_morphy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Life Energgy
Mam 15 lat, waże 66 KG, wzrost 172 CM, wyciskam 60 - 65 KG na klate (nie wiem czy te informacje są ważne ale podaje:) ) i mam pytanie w związku z Life Energgy, czy w tym wieku moge go zażywać??
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
a moze zacznij od bobofrutow??
w Twoim wieku powinienes trenowac tylko z ciezarem wlasnego ciala... chyba ze chcesz potem cierpiec...
ale moze lepiej niech sie lekarz wypowie...
pozdrawiam
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
NO ja wlasnie z podobnym pytaniem do MOrphyego :) Tak żeby nowego tematu niezakładać ... 17 lat cos kolo lekko ponad 60 albo i mniej :lol: :lol: :P wzrost ok.186 ?
Moge brać :?:
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
Nalezy barc tyle zeby zbytnio nie obciązać organizmu ! Jesli te 60 bierzesz bez problemu to chyba ok.
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
hehe :) :)
Miałem na myśli że waże cos kolo 60kg lekko ponad ...
I od srody zaczynam trenowac KickBoxing... 5 razy w tygodniu, oczywiscie w szkole musze w miare miec ocenki ..tralalalala... no i psauje mi tak po treningu być bardziej ożywionym.
No to moge brać czy raczej niebardzo :D :?:
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
"Sposób użycia:
W dni treningowe : 1 tab. rano 30 min przed posiłkiem oraz 2-3 tab. 40 min. przed treningiem.
W dni nietreningowe : 1-2 tab. rano 30 min przed posiłkiem oraz 1-2 tab. 30 min przed obiadem."

Tak sie nad tym zastanawiam i mam pytanie !
Czy w dni nietreningowe musze to brać ? i co bedzie jesli bede brał tylko przed treningami i np. nauką ? Szkoda mi tak rano tych 2 tabletek skoro "zastrzyk" energi mi niepotrzebny.. ?
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
ale w dzień po treningu będziesz chodził jak zwłoki, niebędziesz miał siły(+zakwasy), bynajmniej ja tak mam, więc bierz też w dni nietreningowe.
pzdr 8)
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
No dobra będe. A co się stanie jeśli prze np. miesiąc bede brał i nagle przestane... ? Napewno ciężej na treningu, jakis taki mniej silny bede poprostu jak zwykly smiertelnik hehe :P wiec mozna powiedziec ze jestem od tego uzalezniony... ? Aha i najwazniejsze pytanie czy np. Czy branie tego liffe energgy przed jakimis zawodami przed walka jest dozwolone ? Czy to np. jako steryd ? i wykrywa sie to w badaniach etc. ?
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
nic Ci sie nie stanie, ale napewno w jakiś sposób odczujesz mniejszą ilość "energii" prędzej czy puźniej, steryd to napewno nie jest i raczej nie jest zabronione jego stosowanie.
pzdr 8)
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
Bry :)
Mam taki dylemacik, mam zamiar zamówić life energgy ale nurtuje mnie (tutaj pytanie do uzytkownikow tego supla) Czy rzeczywiscie daje ono dobrego kopa ? I czy niemeczysz sie podczas ciezkiego treningu ? Masz wiecej sił ? Bo jeśli tak to biore... :) :)::):
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
Ile srednio na oko działa life energgy ? i po jakim czasie od sporzycia zaczyna działać ?
  • 0

budo_morphy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
Już bralem Life Energgy i nawet działa, ale jednak wole ćwiczyć bez tego, bo nie mam kasy:P hehe a moim zdaniem lepsze od Life Energgy jest....
dobre zimne Okocim Mocne :D , czasem dwa :) , daje większego kopa niż Life Energgy :P
  • 0

budo_dárius1418048911
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
Bez problemu można to stosować w każdym wieku. Po spożyciu zaczyna działać za ok 30 min i człowiek chodzi nakręcony przez 4-5h. Przy wadze 63kg na sztandze max wypycham ok 108kg. Po spożyciu 4 tab. 115kg wyciągnęłem i się nie zmęczyłem... Teraz potrafię to podnieść bez Life... Polecam także Speed 8!

PS. Jakby ktoś był tym zainteresowany to uważajcie gdzie kupujecie, bo niektóre serwisy sprzedają za 10-12zł fiolkę, a na stronie TREC kosztuje 7,50zł.
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy

pytanie w związku z Life Energgy, czy w tym wieku moge go zażywać??

Co to za syf? Ktoś może podać skład?
  • 0

budo_lionus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolica "Polski B"

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy

Co to za syf? Ktoś może podać skład?


Use google, Master :)

1 tabletka zawiera
- Guarana 400 mg,
- Korean Ginseng 40mg,
- American Ginseng 40mg,
- Siberian Ginseng 40mg,

Zatem jak widać, wielki syf to to nie jest, żeń-szeń i guarana (to ostatnie: kofeina i pochodne) ;)
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy

Zatem jak widać, wielki syf to to nie jest, żeń-szeń i guarana (to ostatnie: kofeina i pochodne) ;)

Dzięki. To jak nie taki syf to skąd te kontrowersje, brać czy nie? :) Chociaż w wieku Morphy'ego to nie powinien tego potrzebować. Własna energia powinna go rozsadzać :)
  • 0

budo_morphy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
hehe, i wiem że nie potrzebuje już takich rzeczy, starczy mi własna siła, tylko trzeba nad nią popracować :) hehe Jedyne co teraz "biore" to soki owocowe :D i czasem jakieś piwko :P hehe Pifo daje więcej energii niż LE :D
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
Darujcie sobie chłopaki. LE powinno być tak gdzieś na 16 miejscu preparató w suplementacji i to tylko dla tych, co biorą już pozostałe 15 :) Preparat nie jest zły, tylko po co?
  • 0

budo_franticc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
Mógłbys wymienić te 15 ważniejszych ?? :-)
A co do Life energy, jesli nie to, to co można by brać zeby poprawić sobie "żwawość" 8)
  • 0

budo_marecki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sydney

Napisano Ponad rok temu

Re: Life Energgy
Ja stosuję ester kreatyny (Biogenix Crevolution) w połączeniu z Dekstrozą wzbogaconą Tauryną (Olimp Dextro-Juice) [ 30 min. przed i po treningu], a w czasie treningu stosuję preparat Olimp Carbo. Kreatyna działa (na mnie:-) znacznie lepiej od guarany (też próbowałem). Przy ćwiczeniach aerobowych stosuje się jabłczan bądź ester kreatyny. Przy ćwiczeniach siłowych raczej monohydrat, ew. jabłczan. Nie jestem w tej dziedzinie ekspertem, moja wiedza jest raczej niewielka. Niemniej zasięgnąłem porady u kilku znanych mi osób, które mają większe doświadczenia i wiedzę w dziedzinie suplementacji ode mnie, czego efektem jest wyżej opisana mieszanka. Wszystkie 3 preparaty wymienione przeze mnie kosztują razem ok. 160zł. Całość wystarcza spokojnie na 2 miesiące bardzo intensywnego treningu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024