Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_boni123
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening
Witam wszystkich. Jesetm tu nowym uzytkownikiem i szukam pewnej rady. Mam 189 cm wzrosty waze ( rano ) okolo 78 kg i mam 17 lat. Mam dosc duzo tkanki tluszczowej. Pare dni temu zaczelem robic cwiczyc zgodnia z aerobiczna szostka Weidera. Treningi mam 4-5 razy w tygodniu. Jem sniadanko drugie sniadanko obiad i cos do 18 a potem juz nic. Czy przy takiej diecie zacznie mi spadac tkanka tluszczowa czy bede tracil meisnie ? I czy ten trening na brzuch pomoze mi cso zgubic i wyrobic co nie nieco czy tez nie ?
Z góry dziekuej za odpowiedzi.
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
masz duzo tłuszczu?? a skad wiesz??
  • 0

budo_nazgorg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
Wydaje mi sie ze chodzi mu o tkanke tluszczowa ... Widzi faldy czy cos ..
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
tak tylko że najprostszym choić obarczonym dużym błedem sposobem oceny tkanki tłuszczowej jest wyliczenie BMI i cholera juz na oko widać że on ma BMI w normie. jesli doda się do tego że ćwiczy to szansa żeby miał dużo tkanki tłuszczowej jest moim zdaniem mała. dla tego sie zapytałem o czym mówi majac na mysli duzo tkanki tłuszczowej.
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
Aerobiczna szostka to dobry trening i warto sprobowac i zobaczyc jak wyniki. A czy bedziesz tracil miesnie to nie wiadomo. Bo to zalezy nie od ilosci Twoich posilkow tylko ile maja substancji odzywczych. Zakladam ze sa to posilki bogate w bialeczko i ogolnie przemyslane wszystko w miare to wtedy o miesnie nie masz sie co martwic. Powodzenia i postepow
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
Przepraszam ze tak ale zaraz moga byc jakies pomowienia ze sugeruje ze np mozesz zjesc jeden raz a dobrze :) Nie to nie o to chodzilo. 4 posilki to dobra ilosc, tylko pilnuj mniej wiecej godzin spozywania zeby byly stale.
  • 0

budo_..::camil::..
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
Jeżeli się przyłożysz to aerobiczna 6 Weidera napewno przyniesie efekty takie jak np. wzmocnienie mięśni brzucha. Tylko trzeba regularnie ćwiczyć i wykonywać dokładnie dane ćwiczenie.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
Trening 6stki jak najbardziej jeśli chcesz się pozbyć fałdów/oponki n abrzuchu, ale proponuje do tego diete, bo beza niej ciężko będzie.
  • 0

budo_nazgorg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
Jak juz jestesmy przy takim temacie. To jak mozna pozbyc sie skory ? W sensie ze schudlem w krotkim czasie gwaltownie i zostala skora/tlucz/ czy jakies inne scierwo i tak nie moge sie zabradzo tego pozbyc ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024