Skocz do zawartości


Zdjęcie

mam problem trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Mitex
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

mam problem trening
Witam mam pytanie
Mam 35 lat i trenuje od około 7 miesięcy,siły troche przybyło,masy nic a z brzuchem jak walcze tak efektów zero.
Nie wiem co robie zle mam wzrost 182 waga 110 kg.Może ktoś może mnie pokierować jak trenować co jeść bo sam sobie nie poradze,nie mam doświadczenia w tym temacie
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam problem trening

Witam mam pytanie
Mam 35 lat i trenuje od około 7 miesięcy,siły troche przybyło,masy nic a z brzuchem jak walcze tak efektów zero.
Nie wiem co robie zle mam wzrost 182 waga 110 kg.Może ktoś może mnie pokierować jak trenować co jeść bo sam sobie nie poradze,nie mam doświadczenia w tym temacie


Musisz postawic sobie cel czyli czy chcesz budowac miesnie,sile czy robic redukcje w praktyce nie wszystko idzie w parze. Mozesz np. cwiczyc planem na mase ale robic 3-4 razy w tygodniu aeroby np. bieganie na moje oko to by bylo najlepszym rozwiazaniem. Oczywiscie podstawa tu jest dieta, przeczytaj wszystkie podwieszone tematy w dziale DIETA a wtedy sam bedziesz potrafil ulozyc sobie diete. Pamietaj nie zbudujesz mega sily i duzych miesni przy ostrej wycince to robi sie cyklicznie.
  • 0

StartShop
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam problem trening
Ta waga jest troszke za duza.. Jakie rodzaje cwiczen wykonujsz na brzuch??
  • 0
Sprzęt i odzież fitness – StartShop.pl

Mitex
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam problem trening

Musisz postawic sobie cel czyli czy chcesz budowac miesnie,sile czy robic redukcje w praktyce nie wszystko idzie w parze. Mozesz np. cwiczyc planem na mase ale robic 3-4 razy w tygodniu aeroby np. bieganie na moje oko to by bylo najlepszym rozwiazaniem. Oczywiscie podstawa tu jest dieta, przeczytaj wszystkie podwieszone tematy w dziale DIETA a wtedy sam bedziesz potrafil ulozyc sobie diete. Pamietaj nie zbudujesz mega sily i duzych miesni przy ostrej wycince to robi sie cyklicznie.



Teraz np.robie tak
Trenuje po około godzina dwadzieścia pierwsze 20 minut bieganie potem siłowe i 15 minut bieganie.3 razy w tygodniu.Myśle że na początek celem jest moja nadwaga i to dla mnie jest ważne .Największy problem mam z dobieraniem posiłków nie wiem co jeść ,przez pół dnia jem mało a wieczorem mnie korci .Nie mam systemu i myśle że to jest problem
  • 0

Mitex
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam problem trening

Ta waga jest troszke za duza.. Jakie rodzaje cwiczen wykonujsz na brzuch??



Ogólne ćwiczenia ale nigdy nie wiem ile serii i jak dużo mam robić
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: mam problem trening

Ogólne ćwiczenia ale nigdy nie wiem ile serii i jak dużo mam robić


Rob normalnie okolo trzy cztery cwiczenia na kazda partie miesni ,serii rob tez trzy cztery no i po okolo 12 pow. Mysle ze trening na silowni mozesz robic trzy dni w tygodniu a w pozostale dni biegaj! Najpier bieganie powinno trwac po okolo pol godziny dziennie po jakims czasie jak poprawi sie kondycja zwieksz do 40minut dziennie a potem do 50. No i zrob jak pisalem wyzej czyli zasowaj do dzialu DIETA! Dieta jest nie mniej wazna jak trening a nawet wazniejsza, jedno drugiego nie moze wykluczyc.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024