Skocz do zawartości


Zdjęcie

ból przedramienia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

wesel24
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ból przedramienia
mam pytanko od jakiegos miesiaca popczas trenigu pojawia mi sie bul przedramieniu nawet podczas robienia klatki przy wypychaniu sztangi, a najgorzej jest przy bicepsie musialem ostatnoi zrobic tygodniowy urlop bo jak tylko zlapalem cos w reke bul znowu wracal i utrzymywal sie nawet nastepnego dnia
mozecie mi cos poradzic
z gory dzieki wielkie
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ból przedramienia

mam pytanko od jakiegos miesiaca popczas trenigu pojawia mi sie bul przedramieniu nawet podczas robienia klatki przy wypychaniu sztangi, a najgorzej jest przy bicepsie musialem ostatnoi zrobic tygodniowy urlop bo jak tylko zlapalem cos w reke bul znowu wracal i utrzymywal sie nawet nastepnego dnia
mozecie mi cos poradzic
z gory dzieki wielkie



Nie jestem lekarzem ale moim zdaniem powinienes przerwac trening na jakies dwa tygodnie i po tej przerwie zaczac dosc ostroznie czyli malo intesywnie z niewielkim ciezarem. Po jakims czasie mozesz zwiekszac ciezar. Dokup sobie jakies masci w aptece na tego typu dolegliwosci. Zawsze lepiej przerwac trening na troche niz nabawic sie pozadnej kontuzji co wylaczy Cie z treningu na pol roku.
  • 0

wesel24
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ból przedramienia

Nie jestem lekarzem ale moim zdaniem powinienes przerwac trening na jakies dwa tygodnie i po tej przerwie zaczac dosc ostroznie czyli malo intesywnie z niewielkim ciezarem. Po jakims czasie mozesz zwiekszac ciezar. Dokup sobie jakies masci w aptece na tego typu dolegliwosci. Zawsze lepiej przerwac trening na troche niz nabawic sie pozadnej kontuzji co wylaczy Cie z treningu na pol roku.

mam kolejne pytanko nie mam z by dlugiedo starzuna silowni okolo 6 miesiecy przed wakacjami no i teraz od wrzesnia no i po tej przerwie nie mam wogole zakwasow po cwiczeniu chociaz cwicze na maksa i przy rzebieraniu ciezko jest mi czasami zdjac podkoszukle, mam co prawda uczucie przemeczenia miesni ale zakwasow wcale czy to oznacza że miesnie nie rozbudowuja sie i czy mozna to jakos zmienic ,robie po 8-10powturzen przyroznych gruach miesni trening 3 dni,klatka i biceps ,plecy tric.,barki bruch nogi,biore teraz taki kompleks witamin i carbo-weglowodany
\powiecie mi cos ciekawego??
  • 0

orzech305
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:kartonowe pudło
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-wierny
    -poszukiwacz
    -odpowiedzi
    -na pytanie
    -jak zostać
    -bogatym
    -bezrobotnym ;)
  • Staż [miesiące]:19
  • Wzrost [cm]:181
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:O ponad 100cm;p
  • Pas [cm]:R poniżej 100cm
  • Udo [cm]:Z za grube;/
  • Przysiad [kg]:E 120x6 (max?)
  • Wyciskanie [kg]:C 100x2 (max?)
  • Martwy ciąg [kg]:H 140x6 (max?)
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: ból przedramienia

mam kolejne pytanko nie mam z by dlugiedo starzuna silowni okolo 6 miesiecy przed wakacjami no i teraz od wrzesnia no i po tej przerwie nie mam wogole zakwasow po cwiczeniu chociaz cwicze na maksa i przy rzebieraniu ciezko jest mi czasami zdjac podkoszukle, mam co prawda uczucie przemeczenia miesni ale zakwasow wcale czy to oznacza że miesnie nie rozbudowuja sie i czy mozna to jakos zmienic ,robie po 8-10powturzen przyroznych gruach miesni trening 3 dni,klatka i biceps ,plecy tric.,barki bruch nogi,biore teraz taki kompleks witamin i carbo-weglowodany
\powiecie mi cos ciekawego??


co miałeś z polskiego?? :P
zarzuć jakie ćwiczenia robisz w te dni na poszczególne partie ile serii, powtórzeń, jakie przerwy, czy masz dietę itp. wtedy Ci powiem co i jak.
  • 0
Dołączona grafika

wesel24
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ból przedramienia
tak jak pisalem 8-10 powtorzen,po3-4 serie przerwy kolo 2min. po 3 cwiczenia na kazda partie miesni np. klatka-lawka pozioma potem skos i rozpietki
a z polskiego mialem wypracowanie dzisiaj :P
  • 0

orzech305
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:kartonowe pudło
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-wierny
    -poszukiwacz
    -odpowiedzi
    -na pytanie
    -jak zostać
    -bogatym
    -bezrobotnym ;)
  • Staż [miesiące]:19
  • Wzrost [cm]:181
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:O ponad 100cm;p
  • Pas [cm]:R poniżej 100cm
  • Udo [cm]:Z za grube;/
  • Przysiad [kg]:E 120x6 (max?)
  • Wyciskanie [kg]:C 100x2 (max?)
  • Martwy ciąg [kg]:H 140x6 (max?)
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: ból przedramienia

tak jak pisalem 8-10 powtorzen,po3-4 serie przerwy kolo 2min. po 3 cwiczenia na kazda partie miesni np. klatka-lawka pozioma potem skos i rozpietki
a z polskiego mialem wypracowanie dzisiaj :P


wygląda to na trening masowy, a jak z dietą?? a jeśli chodzi o zakwasy to zdania są podzielone.. jedni mówią że jak się ma to trening był dobry inni inaczej ja np. mam zawsze po treningu zakwasy, lżejsze, mocniejsze ale zawsze jakieś są.. staż mam większy niż Ty. może za mało się katujesz ma siłce? albo masz zajebistą regenerację :P
  • 0
Dołączona grafika

wesel24
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ból przedramienia

wygląda to na trening masowy, a jak z dietą?? a jeśli chodzi o zakwasy to zdania są podzielone.. ja np. mam zawsze po treningu zakwasy, lżejsze, mocniejsze ale zawsze jakieś są.. staż mam większy niż Ty, a inni nie zawsze mają.. może za mało się katujesz ma siłce?

no wlasnie nie wiem jak to sie dzieje naprawde laduje do oporu ,a chodze na silownie z kumplem z klasy i np. wczoraj robilismy klatke i biceps po treningu bylismy skatowani obydwaj(wrazenie takie jk by reke miala peknac)on zachwaszczony caly a ja nic, no czuje takie przemeczenie tych grup miesni ale nie sa to takie porzadne zakwasy. no i teraz pojawai sie pytanie czy zeby byl dobry efekt cwiczen musza byc zakwasy,czy moze nie koniecznie i nie wszystkich?? a jak musza byc to co zmienic w treningu
no i nie mam zabdej diety poza tymi witaminkami i carbo :P
  • 0

orzech305
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:kartonowe pudło
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-wierny
    -poszukiwacz
    -odpowiedzi
    -na pytanie
    -jak zostać
    -bogatym
    -bezrobotnym ;)
  • Staż [miesiące]:19
  • Wzrost [cm]:181
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:O ponad 100cm;p
  • Pas [cm]:R poniżej 100cm
  • Udo [cm]:Z za grube;/
  • Przysiad [kg]:E 120x6 (max?)
  • Wyciskanie [kg]:C 100x2 (max?)
  • Martwy ciąg [kg]:H 140x6 (max?)
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: ból przedramienia

no wlasnie nie wiem jak to sie dzieje naprawde laduje do oporu ,a chodze na silownie z kumplem z klasy i np. wczoraj robilismy klatke i biceps po treningu bylismy skatowani obydwaj(wrazenie takie jk by reke miala peknac)on zachwaszczony caly a ja nic, no czuje takie przemeczenie tych grup miesni ale nie sa to takie porzadne zakwasy. no i teraz pojawai sie pytanie czy zeby byl dobry efekt cwiczen musza byc zakwasy,czy moze nie koniecznie i nie wszystkich?? a jak musza byc to co zmienic w treningu
no i nie mam zabdej diety poza tymi witaminkami i carbo :P


nie muszą być zakwasy. aby były efekty! :) każdy organizm jest inny, widzisz to na przykładzie swoim i kumpla. ale to że nie masz diety to nie jest dobre.. dieta to podstawa i każdy Ci to powie. bez niej nie będzie oczekiwanych efektów.. przynajmniej jedz więcej i dokup sobie jakieś białko.. bierz po treningu, rano miedzy posiłkami i wieczorem. Gwarantuje że efekty będą lepsze!! :P
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024