Skocz do zawartości


Zdjęcie

bokser vs amator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator
Chodzi mi o obraz walki... Po takich ciosach jakie zadał Sap, to niejeden "twardziel" by nie wstał.
  • 0

budo_matik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator

Znowu polecę tę stronę, ale co mi tam:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wiem z doświadczenia, że walcząc z kimś cięższym o chociaż 10 kg, to już problem... 30 kg, to bardzo duzo.

A mam pytanie... Matik, ile wy macie lat? Tylko szczerze.


Ja mam 27 on 25
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator
To nie możecie tego inaczej załatwić? Szkoda zdrowia. Możesz oberwać. Ja daję tobie 35% szans, ale oczywiście jest to strzał.
Tu też jest coś ciekawego na ten temat:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator

Mino zalozyl dzwignie po 3 minucie.Wiec walka byla krotka
Sapp po 3 minutach walki byl po prostu wyczerpany- wiec to nie przypadek.

Walka trwała 20 minut....
  • 0

budo_matik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator

To nie możecie tego inaczej załatwić? Szkoda zdrowia. Możesz oberwać. Ja daję tobie 35% szans, ale oczywiście jest to strzał.


Nie ma problemu incydent juz byl wczesniej chcial mnie sprowokowac ja sie wycofalem.
Pozniej zaczelo mnie meczyc co by bylo gdyby doszlo do walki.
Z zwiaku z tym, ze jestem "duzy" raczej nikt mnie nie zaczepia na ulicy (dlatego nie mam doswiadczenia) az tu nagle bardzo pewny siebie koles chce mnie atakowac i to mi dalo duzo do myslenia, ze jest odemnie duzo mniejszy ale zarazem duzo grozniejszy bo lata treningu w boksie robia swoje.
Z jednej strony dobrze, ze natknolem sie na niego to dalo mi do myslenia, ze trzeba wziasc sie za siebie bo nie wiadomo kogo mozna na ulicy spotkac i trzeba jakos siebie lub rodziny obronic przed agresorem.
Narazie zaczolem od treningow ogolno-kondycyjnych.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator
Mały offtop.
Na sherdogu podaja, ze ta walka trwala 4 minuty w drugiej rundzie.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Więc 15 min pierwszej i 4 drugiej dają 19 minut ;P.
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator
Różnica w wadze jest przytłaczająca, ale taka różnica w poziomie wytrenowania, 0 kontra zawodnik trenujący od 6 lat, chyba wystarczy żeby natłuc nawet gościa znacznie od siebie większego.
  • 0

budo_matik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator
No to juz wiem troche poczytalem i chyba dla mnie najlepsze bedzie vale tudo teraz sa zajecia dla poczatkujacych na gwardi moze jeszcze dzisiaj uda mi sie wziasc udzial w treningu.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator

chciałem sie zapytać czy osoba nie mająca doświadczenia z żadna sztuka walki ale przy dobrej kondycji fizycznej (100KG) ma szanse przetrwac atak zawodnika wytrenowanego 6 lat (70 kg) na ulicy.


Jeżeli będzie uzbrojona w bejsbola albo w motylek to ma szanse.

W przeciwnym razie :)

100 kg gościu nawet przy dobrej kondycji fizycznej nic nie zrobi 70 kg doświadczonemu bokserowi, mało tego- nawet go raz nie trafi. Bokser będzie 1)szybszy, o wiele, wiele 2)będzie miał lepszą technikę uderzeń, przez co maksymalnie wykorzysta swoje warunki fizyczne przekładając je na siłę ciosu.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator
Spid obejrzyj sobie walki bokserskie. Jak często występuje klincz w starciach. Na ulicy nie ma kto rozdzielać zawodników. Walka na dystans jest b. trudna.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator
Combat tyle, ze bokser ma tez doswiadczenie w klinczowaniu i byciu klinczowanym wiec swoje pare ciosow i wtedy zada.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator
Jasne. Sygnalizuję problem. Ciosy bez dystansu w stójce to nie ta liga.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator
1. Nie dopuscic do walki.
2. Uspokajac, moze przestanie :)
3. Zaslon sie tak zebys nie odpadl po 1 jego celnym ciosie, przewroc masa na ziemie i modl zeby nie cwiczyl parteru.
4. Zapisz sie na cos. Szkoda marnowac takiej masy na siedzenie.
  • 0

budo_matik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator

1. Nie dopuscic do walki.
2. Uspokajac, moze przestanie :)
3. Zaslon sie tak zebys nie odpadl po 1 jego celnym ciosie, przewroc masa na ziemie i modl zeby nie cwiczyl parteru.
4. Zapisz sie na cos. Szkoda marnowac takiej masy na siedzenie.


No to sie zdecydowalem wlasnie lece na trening shootfighting
  • 0

budo_paredur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych - okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator
CUDA się zdarzają. Matik pojąłeś w osiem godzin, że musisz potrenować by poznać odpowiedż.
Życzę powodzenia, treningi ngdy się nie kończą...
  • 0

budo_yogi bear
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Planety Ziemi...

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator
Powodzenia w treningach Matik..jak goscia pokonasz do daj znać! :D A co do tematu to na własnym przykładzie wyglada to tak..Jak np sparuje z kims lekkim (lżejszym odemnie :) ) i nie ma zwarcia klinczu itp tylko same ręce...to technik wygrywa albo ma przewage bez względu na mase..ale jak jest wolna amerykanka to fakt że cięższy i silniejszy ma przewage..ach ta mase :) Ej matik ale czemu masz sie nawalać na jego warunkach? on do ciebie z piachami to ty do niego z kijem :twisted:
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator

Witam,
chciałem sie zapytać czy osoba nie mająca doświadczenia z żadna sztuka walki ale przy dobrej kondycji fizycznej (100KG) ma szanse przetrwac atak zawodnika wytrenowanego 6 lat (70 kg) na ulicy.
Jaka strategie zastosowac atak czy obrona?


Ja bym sie modlil, aby kolega sie opierdzielal na treningach i przychodzil na nie w kratke.
O czym wogule jest rozmowa. Nic nie trenujesz = nie umiesz trzymac gardy, nie umiesz sie poruszac.

Nie masz doswiadczenia z zadna sztuka walki, w bitkach tez? Z calym szacunkiem do cudow - to piekna sprawa. Ja na Twoim miejscu postawil bym koledze piwo.

Jakie sprowadzenie w parter? A co to boks to gorsza sztuka walki. Po 6 latach porusza sie bardzo dobrze, wrecz jak tancerz na parkiecie.

Mysle ze walka by sie zakonczyla tak, ze poszedl by prosty albo hak i nawet bys nie wiedzial, kiedy to Ty bylbys w parterze. Pozatym nie tak latwo sprowadzic w parter. Bokser sie rusza, podejsc tez nie da bo Cie obije seria. Ja wiem, ze u zawodnikow co cwicza wejscia i sprowadzania w parter to dobrze wyglada. Uderzenie, a my fru w nogi przeciwnik na ziemi...

Nie wiem czemu kazdy mysli, ze tak super mozna wbiec w nogi, wejsc w klincz. Przeciez przeciwnik sie rusza, on tez atakuje!

Pozatym w roznicy 6 lat = 0 (slownie zero) to po jednym uderzeniu (ktore na 99% dojdzie) to odechcie Ci sie i garde trzymac i walki tez sie odechce.

No nic zycze szczescia. Mniejmy nadzieje ze bzdury pisze... :roll:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator

No to sie zdecydowalem wlasnie lece na trening shootfighting

And again, Liczmistrz saves the day :)
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator
a ci mowie, ze jak nie masz cykora zebrac wjeb to go poskladasz, wchodzisz w niego na calej pizdzie, obalasz na glebe i juz go masz, tylko jak na niego robisz szarze to garde trzymaj i sie zegnij a nie jak ruski saldat bo jak cie trafi a ma kowadlo w lapie to troche farta i cie powali
gorzej jak on obeznany w chuliganskim boksie
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bokser vs amator
Ale oczywiście stawiam na boksera. Walka jest nieprzewidywalna, ale można wróżyć ;-) - jeśli ten oponent boksera, czyli 100 kg worek nie skróci dystansu i przy tym nie ma pojęcia o bitce - jest praktycznie bez szans.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024