Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podwórkowy Gangsta - czy warto ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_niewinny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Witam
Temat może i oklepany lecz każda sytuacja jest inna...

Jakis czas temu mialem spine z pewnym gowniarzem z podworka co to mysli ze jest twardy, bo jest z kolegami. Podobno strasznie gadal na mnie za plecami, ze sobie da ze mna rade itp. Ktoregos dnia mijalem go na ulicy i zapytalem sie o co mu chodzi, bo slyszalem ze cos do mnie ma. Nabozowal sie strasznie i sie pyta czy ja chce dymu :X Powiedzialem ze jesli chce to mozemy wyjasnic sytuacje tu i teraz. On wyciaga telefon, dzwoni po kolegow i sie pyta czy tu bede caly czas 8O Zaczalem sie z niego smiac i powiedzialem ze jest cipa i poszedlem. Ten po wykonaiu telefonu poszedl za mna i powiedzial ze moze sie bic. Wiec doszlo do rekoczynow, dostal pare strzalow centralnie na twarz i ... zaczal mu telefon dzwonic ktory odlozyl gdzies dalej z bluza (jak sie potem okazalo jego kumpel do ktorego dzwonil wczesniej).
Walke uznalem za zakonczona, bo kto podczas bojki ucieka tel odebrac a poza tym widzialem ze koles ma juz dosc. Potem puscil fame ze ucieklem i ze mnie pobil i wogole...
Po jakims czasie mijalem go znowu to powiedzial tylko "szykuj sie". Powiedzialem ze jestem gotowy tu i teraz a on szybko sie oddalil jakby sie nie przygotowal jeszcze do starcia, ale by zapowiadal moja porazke :?
Po jakim czasie zaczepil mnie jego kolega, ale skonczylo sie tylko na gadaniu.
Minelo juz sporo czasu i koles albo sie na mnie nie patrzy albo jak idzie z kolegami to stara sie byc twardziel, bo rzuca jakis "fajny" text jak go mijam.

Po tym wszystkim doszedlem do wniosku ze nie warto lac takich gowniarzy bo tworzy sie reakcja lancuchowa ze ktos kogos nasyla, bo musi zachowac dume itp
Od tego wszystkiego minelo sporo czasu a ten koles czasami sie sadzi chyba na mnie i teraz nie wiem czy warto interweniowac znowu jesli np. mijam go a on mnie wyzywa itp
Czy warto go ruszac i na sile mu wpajac pewne zasady? Wkoncu te jego slowa mnie nie rania a poza tym po co sobie wrogow szukac w postaci jego naslanych kolegow? Co wy na to? Znowu powinienem wyjasniac sytuacje czy olac go i dac sobie spokoj?
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
1. jakie masz kontakty z jego kolegami? bo jezeli dobre, to gdy on zacznie, i najebiesz mu w obronie wlasnej, to raczej sie nie wtraca
2.jak cie minie, spokojnie zapytaj "dlaczego wyzywasz mnie przy koledze? moze boisz sie, ze jestes taki slaby, i bez niego nie dasz rady?" wjedziesz mu na ambicje
3.spraw, aby wiedzial (albo przynajmniej myslal) ze masz niegorszych kolegow niz on :wink:
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
a wlasnie, ile macie lat?
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Ja bym od początku olał sprawę - skoro sobie tylko gada, to niech gada. Jakbym miał "interweniować" w każdym przypadku gdy ktoś coś o mnie mówi za plecami, to by życia na to nie starczyło :/
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Dzizus, masz problem, jesli jeszcze raz przy koledze Cie wyzwie, to wymow mu tzw. solo (nie pochwalam ale czasem trzeba)...Przeciez juz wiesz ze sobie dasz rade, ... jak juz mu napi%^%lisz to sie odczepi. Aha zrob to przy jego kumplach. Jak nie sa jakies pojeby to sie nie wtraca. A jesli nawet to sa nie honorowe cipki, a wtedy zbierzesz kumpli i do dziela. Czasem tylko taka droga dziala. No wlasnie, ile masz lat i z jakiego miasta jestes.?? Wiek jest istotny (Twoj i jego)
  • 0

budo_niewinny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Jesli chodzi o wiek to ja mam 22 a on 18-19. Jestem z wwa

Znowu jak zbiore kumpli i on zbierze czy cokolwiek, to bedzie to bledne kolo i nigdy to nie bedzie mialo konca a szczerze mowiac nudzi mnie takie cos - wyroslem z takich zabaw. Z podworka raczej mnie nikt nie ruszy wiec sie nie obawiam. Chociaz i Herkules dupa kiedy ludzi kupa :/
Koles poprostu duzo gada i obawiam sie ze mimo ze dostanie to dalej bedzie gadac, bo to taki typ "czlowieka".
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
To ja Cię podziwiam... 22 lata a zachowujesz się jak 15- latek... Od gadania jeszcze nikt nie umarł więc go olej... Jak coś sam zacznie dopiero działaj i tyle...

TIME TO GROW UP!!!
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Wiem co masz na mysli (bledne kolo). Osobiscie bym mu chcial to wytlumaczyc droga inna niz dyplomacja, ale jesli nie chcesz tak tego rozwiazac to proponuje albo przeczekac, albo jakos sprobowac wyjasnic sprawe ( niekoniecznie bojka) Niestety Wawa poza zasiegiem :lol: Na pocieszenie dodam ze kolega budowicz Skorpiob ma troche wiekszy problem :lol: :) :lol: :) Trzym sie
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Olej typa. Nic tak takich nie boli jak ignorowanie.
Jak bedzie przesadzal to zapytaj sie czy chce z Toba pogadac jak mezczyzna z mezczyzna i wyjasnic sprawe, bo masz tego dosyc.
Finito. Uderz dopiero wtedy kiedy on zaatakuje pierwszy. Najlepiej miec swiadkow ze to on zaczepia. Jego kumple wtedy nie beda sie burzyli jezeli maja huliganski honor, bo solowka to jeden na jednego :)
  • 0

budo_niewinny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Liczmistrz zgadzam sie z Toba i zorbie jak mowisz.
"Uderz dopiero wtedy kiedy on zaatakuje pierwszy. Najlepiej miec swiadkow ze to on zaczepia. " - wtedy wlasnie zabraklo swiadkow :?
Oleje typa.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Jak bija to walcz.
Jak wyzywaja olewaj ... jak zaba rechocze tez zwracasz na nia uwage ?
Jak jest ich wiecej uciekaj.


Proste zasady
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
na takie akcje i problemy to ty juz za duzy chyba jestes :-) a z drugiej strony to sie chyba mocno pozmienialo.u mnie starszyzna to byla starszyzna i koniec zadni mlodsi nie mieli gadki do nich po prostu. pzdr
  • 0

budo_megaziel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Olewaj, jeszcze raz olewaj. Cos do ciebie powie:
-No dobra stary nie mam czasu, pogadaj z kims innym..
-Czlowieku nie mamy o czym gadac, nudny jestes..

itd w koncu mu sie znudzi.
  • 0

budo_kenku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
moja rada z zycia wzieta i doswiadczonym okien zaobserwowana

jak nie znasz tego jego kolegow na stopie przynajmniej kolezenskiej to nie wyzywaj go na solowke bo takie solowki nie koncza sie 1 na 1 chyba ze on wygra
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?

Jak wyzywaja olewaj ... jak zaba rechocze tez zwracasz na nia uwage ?

Pies szczeka a karawana jedzie dalej :)
  • 0

budo_mrx1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Ja mam 13 lat, więc nie wiem czy to będzie dobra rada, ale powiem co ja bym zrobił. Jak idzie z kumplami to olewka. A jak idzie sam i wtedy się zacznie pluć to jeden konkrenty strzal tak, zeby sie zachwial a za chwile drugi "strzal listości" jak to mówią, żeby padł. A potem jak będzie z kumplami to powiedz do niego: "Co, sam na sam cie pokonalem to teraz z kumplami przychodzisz ? Moze znowu zrobimy solowke ?".
  • 0

budo_bialy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
ja mam juz nauczke tego typu,chłopak przez dłuzszy czas opowiadał historie ze mnie znajdzie ze mnie zleje jak psa spotkałem go uciekał srodkiem ulicy krzyczac ratunku ,byłem jednak zbyt wkurwiony zeby odpuscic zlałem go chłopak zadzwonił na policje skonczyło sie tak ze musiałem zabecelowac 500zł,powiedziałem sobie teraz dopiero jesli ktos mnie pierwszy ruszy,z reszta i na spach powiedzieli nie tykaj gowna dopoki pierwszy łapy nie wyciagnie,jednym słowem olej!!!!!!!!!ale jesli bedzie włąził na łeb bron sie
  • 0

budo_niewinny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
mrx1 za pierwszym razem tak zrobilem i sie skonczylo jak pisalem. Nie bylo swiadkow wiec puscil fame ze ucieklem i jeszcze kumpla naslal - nieskutecznie.

bialy ten cwaniaczek tez taki i zanim go rusze drugi raz poczekam az pierwszy wyciagnie lapy. Niby ruszysz gowno - odpowiadasz za czlowieka...
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
1. Olej, no chyba, że masz problemy z przerostem ego :) :wink:
2. Jak idzie z kumplami rzuca jakiś tekst, olej.
3.Jeśli koniecznie chcesz mieć spokój, to "wynajmij" kilku koksów z osiedlowej siłki i w ich towarzystwie podejdź do tego typa(przy jego kumplach) i zwychajnie mu przypierdol(taka taktyka jest baaaardzo skuteczna)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Nie tykać gówna bo smierdzi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024