Skocz do zawartości


Zdjęcie

Organy scigania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Organy scigania
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
Doprowadziłbym do zniszczenia prowadzących sprawę, jeśli faktycznie to ich wina.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
bravo policja! oby tak dalej!

ja pierdole, nic się nie zmienia...
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
naciagana historia .....pozywka dla spoleczenstwa troli
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
Szkoda wogole gadac, znieczulica totalna...
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
Wstyd mi że to w moim mieście. Ostatnio w ogóle policja u nas dała ciała. Do jednej z interwencji jechali 44 minuty, z komisariatu, na który w pięć minut można się dostać na piechotę.
  • 0

budo_grozes desperades
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinond

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
juz wielokrotnie powtarzałem ze nie nawidze gwałtu a sprawdzów tego uczynku powiesiłbym publicznie za jaja a nastepnie obcił je im, ale to i tak chyba za mało...

Polecam wszystkim polski film "w imie ojca" daje do myslenia, i pozwala zrozumiec tym którzy nie mieli do czynienie z ofiarami gwałtu co on oznacza w życiu...
  • 0

budo_boneshade
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
nasza "kochana i lubiana" polska policja nic dziwnego z enikt nie chce jej wzywac jak wszystko maja w d...
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania

juz wielokrotnie powtarzałem ze nie nawidze gwałtu a sprawdzów tego uczynku powiesiłbym publicznie za jaja a nastepnie obcił je im, ale to i tak chyba za mało...

Polecam wszystkim polski film "w imie ojca" .


...i Syna i Ducha Świętego.... :)

Prawo Ojca, zdaje się, o ten film chodzi. :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania

Prawo Ojca, zdaje się, o ten film chodzi. :)

tak, to Prawo Ojca. bardzo dobry film swoja droga.
  • 0

budo_ender
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
to wszystko jest chore.
policjanci nie sa tak od poczatku do konca zli ale tu akurat widac ze zupelnie im sie nie chcialo... a nie chce im sie bo wiekszosc z nich idzie do policji pracowac a nie sluzyc. poza tym durne prawo i polityka kadrowa doprowadzily do tego ze np. sekcje dochodzeniowo sledzcze siedza i tworza caly dzien sterty niepotrzebnych formalnych kwitow. nadzor prokuratora niby w postepowaniu przygotowawczym jest ale to tylko pozory bo w maszynie wymiaru sprawiedliwosci licza sie STATYSTYKI a nie czlowiek.

widzialem reportaz dotyczacy tej sprawy- tylko ze strony tego pobitego na smierc chlopaka.. pozniejszego gwalciciela wypuscili mimo ze w aktach byl juz akt zgonu czyli zmieniala sie kwalifikacja czynu z pobicia na pobicie ze skutkiem smiertelnym a nawet na upartego mozna bylo zrobic z tego art. 148kk. i mimo wniosku proroka o przedluzenie tymaczasowego sprawca zostal zwolniony. pierwsze co zrobil to odwiedzil rodzine zmarlego a potem sie ulotnil zeby po miesiacu dokonac zgwalcenia zbiorowego tej dziewczyny. a stalo sie tak tylko dlatego ze durnemu sedziemu ktory bierze naprawde duze pieniadze w porownaniu z prokuratorem i policjantem nie chcialo sie przejrzec akt.

moim zdaniem powinien od razu poleciec komendant miejski- za zla organizacje pracy swoich podwladnych.
powinien tez poleciec sedzia czy tez sedziowie ktorzy brali udzial w wydaniu postanowienia o zaprzestaniu stosowania wobec podejrzanego tymaczowego aresztowania. bo im wszystkim sie chyba w du**** poprzewracalo od tej wladzy wobec szarego obywatela.

pozdr.
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_bialy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
oczywiscie ze nie wszyscy policjanci są zli i niektorzy naprawde maja predyspozycje do bycia policjantem,ale niestety wieksząśc tak jak juz ktoś napisał poszli żeby pracowac i to im pasuje,olewaja wszystko to co ważne a dla mnie ogólnie są nierobami i nieukami,powtarzam nie wszyscy,chory jest ten kraj na czele z policja prawdziwi złodzieje i bandyci.
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
A to ja wim odpowiem inaczej... Chciałoby wam się słuzyc za te pieniadze co przecietny policjant zarabia?? czemu uważacie że inni powinni miec powołanie, robic za pół darmo i w ogóle a wy zapewne w tym czasie pójdziecie robic pieniadze?? nawet jak ktos przychodzi do pracy bo chce byc policjantem to zakłada rodzine i nagle się orientuje że nie opłaca mu się czasem nadstawic dupy bo jak zginie to żona i dziecko będa głodować. nie jest to jakies 100% wytłumaczenia ani nikogo nie usprawiedliwiam ale spójrzcie tez czasami z innej perspektywy. życie nie jest takie czarno - białe jak się wam wydaje. a juz napewno nie w Polsce ;)
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
pocwierkalo wam sie czy jak? baje piszecie jak dzieci, ja sie ze skowerna nie kocham ale oni tacy sami jak my i wy sie na nich nie glibcie, ze na robote leja, a kto tyra bo lubi? maja sowje odpekac i po ki chuj im dupy nadstawiac? ja ich rozumiem, ze wola u chinczyka szamac i smigac gdzie spokoj a nie sie zapuszczac gdzie masakra, dostana lomot, podpadna komu jak co przyfiluja i na co im to? a ci tak sie wykazuja to na wasze tak im o prawo idzie? tez wyjebke lubia jak kazdy, albo szofer karetki, wam sie zdaje, ze jak ktory tak smiga to sie spieszy, bo ma chorego? predzej go jara, ze tak sobie przypierdala po miescie i jest jaj
  • 0

budo_sfistack
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
A wlasnie nie, bo karetki czesto jezdza bez sygnalow do/z chorymi ...
  • 0

budo_uli
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BJJ Kraśnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
ch.w.d.p - chwała wam dumni policjanci ! :wink:
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania
Nie lubie policji.

Uważam, ze conajmniej 50% policjantów nie powinno pełnić zawodu.

Zdecydowanie najgorsze wspomnienie, mam z "interwencjami" stróżów prawa...oni sa często az tak zenujacy, ze az smieszni. I ja nie wiem, z czego to wynika, czasem odnoszę wrażenie, ze oni są po prostu...głupi, tzn., mało inteligętni, a często, BARDZO prowokacyjni..i to nie tylko na stadionie w Zamosciu.

:roll:

Mówie tylko o prewencji, kreweznikach....słyszałem, ze CBŚ, to troche juz co innego.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania

A to ja wim odpowiem inaczej... Chciałoby wam się słuzyc za te pieniadze co przecietny policjant zarabia?? czemu uważacie że inni powinni miec powołanie, robic za pół darmo i w ogóle a wy zapewne w tym czasie pójdziecie robic pieniadze?? nawet jak ktos przychodzi do pracy bo chce byc policjantem to zakłada rodzine i nagle się orientuje że nie opłaca mu się czasem nadstawic dupy bo jak zginie to żona i dziecko będa głodować. nie jest to jakies 100% wytłumaczenia ani nikogo nie usprawiedliwiam ale spójrzcie tez czasami z innej perspektywy. życie nie jest takie czarno - białe jak się wam wydaje. a juz napewno nie w Polsce ;)

Moment mal, coś mi tu nie gra w twoim rozumowaniu. To po kiego grzyba idą do policji ? Przecież nawet dziecko wie, że to nie jest piknik, więc to nie jest zarazem robota dla mięczaków. Nie pasują zarobki, to spierdalać do innej roboty, do ochrony zawsze przyjmują jak ktoś nie potrafi nic innego robić. Fakt, że zarobki nie są zbyt wielkie, ale jak ktoś podejmuje ten czy inny zawód i bierze za to kasę, to powinien go wykonywać nalezycie, tym bardziej, ze przywileje tez są, chćcby wcześniejsza emerytura. Też miałem iść do policji, ale mi się podobały zarobki i kilka innych rzeczy, więc nie poszedłem i tyle na ten temat, olałem nawet zdane testy, pozytywnie rozpatrzone badania lekarskie i takie tam. Ostatnio spotkałem typa, który chce iść do policji, po tym spotkaniu nadal twierdzę, że policja to przechowalnia dla bezrobotnych i dla ludzi, którzy się nie nadają do żadnej innej roboty. A gliniarze to niesamowite marudy, jeszcze nie spotkałem takiego, który by lubił tę pracę. Zastanawia mnie czasem po co oni w ogóle idą do tej roboty.
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Organy scigania

Nie lubie policji.

Uważam, ze conajmniej 50% policjantów nie powinno pełnić zawodu.

Zdecydowanie najgorsze wspomnienie, mam z "interwencjami" stróżów prawa...oni sa często az tak zenujacy, ze az smieszni. I ja nie wiem, z czego to wynika, czasem odnoszę wrażenie, ze oni są po prostu...głupi, tzn., mało inteligętni, a często, BARDZO prowokacyjni..i to nie tylko na stadionie w Zamosciu.

:roll:

Mówie tylko o prewencji, kreweznikach....słyszałem, ze CBŚ, to troche juz co innego.


za przeproszeniem, Duncan, g***o wiesz, podobnie jak w temacie bokser vs amator wiec zamknij jape jak w jakims temacie nie masz zadnego pojecia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024