Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów

Gonzo z przystawionym nozem do gardla nie ma co walczyć.

uff... kamien z serca :?
Stary Ameryki nie odkryłeś...

Sory za ton ale wybacz piszesz jak ktoś kto nie był nigdy w takiej sytuacji i teraz z za monitora z ciepłego pokoju doradza innym co powinni zrobić. Mój koles cieszył sie ze żyje i sporo jeszcze był w szoku...
Poza tym skąd pewność ze obaj nie maja sprzetu??
Zaczniesz fikać spuszczą ci łomot, potną Cię i ktos napisze w gazecie o dzielnym Gromowcu który z po święceniem godnym lepszej sprawy walczył o portfel i komóre i dzielnie poległ na polu chwały.
Luuuzuj.

pzdr gnz
ps. ile masz lat? (chociaż nie ma to znaczenia)
  • 0

budo_gromowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów
Moze i tak pisze ale nie raz sie bilem na ulicy, czy na jakim osiedlu bo byly problem.Jak mozna tak napisac to mam jakies "doswiadczenie" w walce na ulicy.

Sorki ile ty masz lat?Bo odbieram cie jak jakiegos mololata ktory siedzi caly czas w domu i gra na kompie.Trenujesz cos ?Biles sie kiedys ??? Pozdro

:D
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów
:D
Do małolata mi trochę brakuje 8)
Troche trenuje, miałem doczynienia z tzw. "ulica" szeroko pojętą.
Niestety kompa nie mam w domu...
ale sprytnie wybrnałes z pytania o wiek... ale skoro nie chcesz napisac, twoja sprawa.
pamiętaj że młody wiek nie musi byc powodem do kompleksów. tyle.
(Adam sory za offtop)

Wiec młody... opuściłeś kiedyś swoje osiedle??
idz tam gdzie nie znasz nikogo, podejdzie do Ciebie paru typów, skroja Cie szybciutko. nic nie zrobisz...
a wiesz czemu ??
bo dres nie na swoim terenie jest słaby (wiem bo tez jestem SPORTOWCEM)
czy ciebie lub kogoś ze znajomuch kiedys "zrobili''?
i co chłopaki wykazali sie niezwykłą czujnością pobili napastników i odebrali z procentem??

śnisz.
pzdr gnz
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów

Sorki ile ty masz lat?Bo odbieram cie jak jakiegos mololata ktory siedzi caly czas w domu i gra na kompie.Trenujesz cos ?Biles sie kiedys ??? Pozdro

:D


:rofl: :rofl: :rofl:

Przepona mnie ze śmiechu rozbolała!
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów
Witam, Gromowiec widzę, że z Ciebie taki ulicznik, jak zemnie baletnica. Napisałeś, że jak odejdą, można ich od tyłu załatwić, mógłbyś wytłumaczyć w jaki sposób? Bo z moich obserwacji wynika, że napastnik po kradzieży ucieka z nieprawdopodobną prędkością w stronę jakiegoś środka transportu( autobus,tramwaj ). Piszesz, że obierasz gonzo jako małolata, który siedzi w domu przed kompem i pstryka w klawisze. Ja natomiast obieram tak Ciebie - opisałeś
siebie jako fighter-ulicznik( co odrazu kojazy sie z dziecinada ), w dodatku ten nick...
Pozdro :-)
  • 0

budo_gromowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów
Widze ze trzech przeciwko jednemu.Co do wieku gonzo to mam 20 lat.Chodze po roznych osiedlach, dyskotekach w czestochowie i jakos nikt mnie jeszcze nie slroil wiec jeszcze nigdy nie mosialem odbierac swoich rzeczy z % (i oby tak bylo jak najdluzej)A tak apropo dres nie na swoim osiedlu jest zsaby ????smieszny jestes. jezeli cwiczysz, nie boisz sie bic z jednym czy z dwoma napastnikami,nie boisz sie dostac wpier***dalu to nie wane czy jestes u siebie na osiedlu czy na jakims inym.

Mameha moze bys sie wlaczyl w rozmowe i podzielil sie z nami swoja wiedza na ten temat a nie posty sobie nabijal.

Jezeli jestes taka baletnica jak ja ulicznikiem to musze powiedziec ze chyle przed toba czola.
Czasem nie warto podejmowac walki z gresorami, wiec jak juz zagrasz ofiare i oddasz im wszystko czego chca i juz cie poszcza to w tedy oni ida w swoja strone a ty w swoja ale jednak wracasz sie i z calej sily uderzyc w agresora w tyl glowy(pierwszego ktory stanowi wielksze zagrozenie)i na je**bac tego drugie(szybko i skutecznie) a potem zajac sie tym pierwszym.
mam nadzieje ze dobrze to napisalem bo poeta to nigdy nie bylem

P.S co do nicka to jest moja ksywka w teamie.A jak chyba wiesz to ksywki sie nie wybiera

POZDRO
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów
Mameha jest moderatorką synku.
  • 0

budo_gromowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów
Nie jestes moj tata wiec jak na razie nie zwracaj sie domnie slowani synku.
I co z tego to juz nie moze sie wlaczyc do rozmowy ?
  • 0

budo_gollum
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów

Moze i tak pisze ale nie raz sie bilem na ulicy, czy na jakim osiedlu bo byly problem.Jak mozna tak napisac to mam jakies "doswiadczenie" w walce na ulicy.

Sorki ile ty masz lat?Bo odbieram cie jak jakiegos mololata ktory siedzi caly czas w domu i gra na kompie.Trenujesz cos ?Biles sie kiedys ??? Pozdro

:D


nie zabierałem głosu do tej pory ale moge zaswiadczyć ze Gonzo to jest niezły herbatnik i ma "na rozkładzie" kilku konkretnych gosci wiec przyhamuj troche z opiniami na jego temat bo robisz z siebie pajaca - dla jasnosci mam 30 lat i cwicze sporty walki od lat nastu wiec wiem co mówie.
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów
Chodziło mi o to,że Mameha nie musi sobie nabijać postów Uliczniku.
  • 0

budo_gromowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów
Mnie nie chodzi ze gonzo jest dobry w walkach czy nie b o o to mi nie chodzi nie chce nikogo oceniac i sam siebie niechce kreowac (bo to nie czas i miejsce).


Sadze ze odeszlismy od glownego tematu wiec moze do niego powrocimy?
  • 0

budo_franticc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów

Twoje opowiadanie jest troche smieszne Ian17.Umnie w czestochowie jak mialby ci ktos ukrasc telefon to najpierw by ci najebal(pobil) a potem by go sobie potrostu wyjal w twojej kieszeni.Wiec niewiem czy twoja reakcja byla ''godna podzinu'', swiadczy ze twoj napastnik byl nie wykfalifikowany.
Pozdro


Wybaczcie za offtopa, ale jako rodowity czestochowianin musze sie dowiedziec gdzie to u nas tak odrazu wpierdul spuszczają co bym sie tam nie pokazywał. :twisted:
Tak wiec gdzie Ci sie takie akcje zdarzały?
  • 0

budo_buhmistrz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów
:) Pa-ra-no-ja. :shocked!:
  • 0

budo_gromowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów
Na rakowie

Zgadzam sie z toba BuHmistrz:)
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów

Jezeli jestes taka baletnica jak ja ulicznikiem to musze powiedziec ze chyle przed toba czola.
Czasem nie warto podejmowac walki z gresorami, wiec jak juz zagrasz ofiare i oddasz im wszystko czego chca i juz cie poszcza to w tedy oni ida w swoja strone a ty w swoja ale jednak wracasz sie i z calej sily uderzyc w agresora w tyl glowy(pierwszego ktory stanowi wielksze zagrozenie)i na je**bac tego drugie(szybko i skutecznie) a potem zajac sie tym pierwszym.


:rofl:
z calym szacunkiem panie uliczniku, ale glupszych rad dawno juz nie slyszalem.

co do nicka to jest moja ksywka w teamie


hm a czy to w Druzynie A maja takie oto motto:

Gromowiec napisał:
A ladna ta kurwa chociarz
DRESY BYLY< DRESY BEDA < DRESY SA!!!!
...:::NA PRZEKÓR WSZYSTKIM:::...


czy to te same dresy ktorych trzeba walic w leb od tylu?
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów

jakos nikt mnie jeszcze nie slroil wiec jeszcze nigdy nie mosialem odbierac swoich rzeczy z % (i oby tak bylo jak najdluzej)

więc tak naprawde nie wiesz co czuje ofiara...tylko opisujesz PRZYPUSZCZALNE twoje zachowanie(chodzi o walke z napastnikami itp)

A tak apropo dres nie na swoim osiedlu jest zsaby ????smieszny jestes. jezeli cwiczysz, nie boisz sie bic z jednym czy z dwoma napastnikami,nie boisz sie dostac wpier***dalu to nie wane czy jestes u siebie na osiedlu czy na jakims inym.

a lubisz jak cie trzech kopie a czwarty skacze Ci po głowie??
nie boisz sie?? Chwała Ci za to bo jestes albo bardzo odwazny albo bardzo głupi...

Jak zauważyłeś ten dział jest po to zeby ludzie wiedzieli jak unikac "przykrych" sytuacji, ewntualnie jak reagowac z cała stanowczościa kiedy juz sie zdarzą.
Mam nadzieje ze dalej bedziesz sobie swietnie radził na ulicy dzieki własnym wypracowanym metodom. zastanów sie tylko czy one nadaja sie dla wszystkich.
pzdr gnz
  • 0

budo_gromowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów
Diriz to nie jest rada.Moze to jest smieszne ale jest to mozliwe do wykonania.Jest to moje zdanie i bede sie tego trzymal.


Nikt mnie jeszcze nie skroil dlatego ze nigdy sie nie dalem skroic.Jestem bardzo spokojny (moze po moich wypowiedzial tego nie widac)i nigdy nie zaczepiam ludzi.A jezeli juz ktos mnie zaczepi to zrobie wszystko co jest w mojej mocy zeby agresor lezal na ziemi.

Powiem ci tak gonzo boje sie ( ktos kto sie nie boi jest glopcem bez strachu popada sie w rutyne i wczesniej czy pozniiej przegrywa sie z kretesem) ale jestem na tyle odwazny i pewny swoich umiejetnosci ze albo podejme walke z 4 agresorami a albo poprostu uciekne.


Czasem ucieczka jest nie unikniona a to nie jest zadna hanba uciec gdy 4 chce ci zrobic krzywde.

Sadze ze moja doktryna jest dla wszystkich:

Nie zaczepiac ludzi a w razie poniecznosci uzyc wszelkich postepnych srodku na wyjscie z sytuacji z jak najmiejszymi stratami.


Pozdro gonzo
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów

... ale jestem na tyle odwazny i pewny swoich umiejetnosci ze albo podejme walke z 4 agresorami albo poprostu uciekne.



:shocked!: :rofl:
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów

Diriz to nie jest rada.Moze to jest smieszne ale jest to mozliwe do wykonania.Jest to moje zdanie i bede sie tego trzymal.


moze mozliwe moze nie, a moze dostaniesz kose a moze nie, a moze sie zorientuja ze nadbiegasz z tylu a moze nie - dla mnie takie zachowanie podpada pod absurd (i tej wersji sie trzymam).

ale jestem na tyle odwazny i pewny swoich umiejetnosci....

Sadze ze moja doktryna jest dla wszystkich:
Nie zaczepiac ludzi a w razie poniecznosci uzyc wszelkich postepnych srodku na wyjscie z sytuacji z jak najmiejszymi stratami.


odwazny i pewny do 1 wizyty na oiom-ie ?

no do dzisiaj myslalem ze sa to ogolnie przyjete zasady wspolzycia spolecznego zawarte w wielu aktach prawnych obowiazujacych w naszym kraju oraz podstawowa zasada obrony przed agresja, no ale widocznie bylem w bledzie 8)
  • 0

budo_gromowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uchwyt od tyłu, czyli jak ja nienawidzę dresów
dar75 - widzisz jakies inne rozwiazanie z takiej sytuacji ? bo ja nie.


diriz - Oczywiscie wszystko sie moze zdazyc na ulicy.Ja nie powiedzialem ze bede sie z kazdymi 4 kolesiam bil ktorzy beda mnie chceli pobic.A kto powiedzial ze ja mam sie bic tylko na piesci.A tak na marginesie ludzie ktorzy cos trenuja i cos mieja to nie wychodza na ulice i nie zaczepiaja ludzi.
Pozdo
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024