Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZIombal daj 5 zeta (standart)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

ZIombal daj 5 zeta (standart)
wracakem sobie ze szkoly w wawie do ząbek (pociag 7 min jazdy) dojechalem wreszcie tramwajem na wileniaka (peron warsszawa wilenksa) ide sobie zeby dojsc na sam przod (blizej do domu) pusto na peronie a ludzie siedza jush w pociagu...

Patrze idzie 2 typow i oczywiscie jeden do mnie podchodzi...
jakis 30 paro letni gitowiec (1 raz w zyciu wdizialem na zywo) kropa pod okiem tatuaze na twarzy reakch, szyi... jakies 180 ale postawny jego koleszka mlodszy dresik wyzszy doemnie (ja 180 84 kg) jakies 20 pare lat stal ze 4 metry dalej i sie rozgladal czy SOKi nie ida....

ty tutaj z okolicy jestes nie "ziombel" daj 5 zeta do trawy brakuje...

no i teraz zdziwienie bo wczesniej jak mialem podobne sytuacje to mialem wewnetrzny stres taki a teraz wiem ze sie wpierdol moze szykowac itd ale gadam sobie z typem jakby nigdy nic wystarczylo mu patrzec zdecydowanie prosto w oczy i mowic pewnie zdecydowanie..

mowie mu ze do pubu dzisiaj lece wieczorem i potrzebuje hajsu na browar i ze go nie poratuje bo sam potrzebuje

on caly czas taka gadke ze mna itd'

ja mu znowu bo ja potrzebuje tej kasy a on na to jush wyraznie zmieniajac taktyke ostrzejszym glosem mowi do mnie :
sluchaj ale powiedzialem jedno slowo JA wiec dawaj hajs

koleszka dres dalej filuje SOkow

Ja po raz ostatni mowie ze nie dam i wszystko i poszedlem sobie powolutku w moja strone.... (celowo powoli)

dopiero w pociagu zdalem sobie zprawe ze bylo blisko i ze gdybym sie zachowywal inaczej (okazywanie strachu, niepewnosc w glosie itd) pewnie skonczylo by sie to gorzej...

Teraz pytanie po co to pisze ??
mysle ze z takich sytuacji mozna wyjsc obranna reka nie uciekajac sie do rozwiazan silowych wlasnie za pomoca tego typu zachowan jak zdecydowanie pewnosc siebie normalna "rozmowa" z menelem.
jush na samym poczatku tej rozmowy rozstrzygnelo sie to ze ten gitowiec nie mial nade mna psychicznej przewagi i widac sam zrezygnowal i jego pozniejsz ze mna rozmowa tylko go utwierdzala w przekoaniu ze gowno bedzie z tego mial.... Tak wiec rada dla wszystkich ; jak zachowacie zimna krew to niszczycie pewnosc siebie przeciwnika i czesto tym samym ratujecie swoja dupe przed niebezpieczenstwem....

nie ma to jak pieprzone puste perony w warszawie....
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
o stary tez mialem podobna sytuacje w wawie kiedys, przed dworcem centralnym wyciagnalem telefon i dzwonie do kumpeli zeby mna pokierowala a tu zjawia sie git :wink: nawet powieki mial wydziargane :twisted: i mowi ze mam mu dac telefon bo on chce zadzwonic do jkaiegos "szprychy" czy cos, kumpeli powiedzialem ze oddzwonie a typowi tak jak przedmowca spokojnie i stanowczo zeby sobie poszedl i sie spokojnie oddalilem, w zasadzie jak sie opowiada to takie nic ale adrenalina walila az uszami kipialo :wink: bylem prawie pewny ze bede mial przymusowy sparring przed zawodami na kotre przyjechalem :wink: ale udalo sie zwyklym opanowaniem i stanowczoscia. polecam.
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Miałem coś podobnego - raz po prostu dałem dla świętego spokoju 20gr, mówiąc że "więcej naprawdę nie mam", za drugim razem wystarczyło zwykłe "sorry, chciałbym wam pomóc, ale naprawdę nie mam kasy".
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
To oczywiście nie byli ci sami goście. :wink:
  • 0

budo_yogi bear
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Planety Ziemi...

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Ja bym z ostrożnosci się nie wdawał w takie pogaduchy bo..raz sie wdałem i miałem zwolnienie ze szkoły na 2 tyg :? (napierw był jeden a jak reszta zauwarzyłą ze gadam to mnie okrązyli i..dostałem najwiekszy łomot w życiu) Jak peron jest pusty czy jakiekolwiek inne miejsce to czemu poprostu mieli by was potencjalnych nosicieli komór i hajsu poprostu nieprzekopac i przeszukać?
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)

Ja bym z ostrożnosci się nie wdawał w takie pogaduchy bo..raz sie wdałem i miałem zwolnienie ze szkoły na 2 tyg :? (napierw był jeden a jak reszta zauwarzyłą ze gadam to mnie okrązyli i..dostałem najwiekszy łomot w życiu) Jak peron jest pusty czy jakiekolwiek inne miejsce to czemu poprostu mieli by was potencjalnych nosicieli komór i hajsu poprostu nieprzekopac i przeszukać?

czyli co bys radzil? ucieczke, kasacje przeciwnika? mi sie wydaje, ze zachowal sie dobrze, acz ryzykownie, bo moglo to sie skonczyc jak w twoim przypadku.
  • 0

budo_miszczu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Takie sytuacje czesto sie przytrafiaja, zwykle punki albo metale zbieraja na wino, wtedy albo daje im jakies grosze co mi sie po kieszeni walaja albo mowie, ze cel wprawdze szczytny i bym sie dolozyl ale nie mam 8) . Zauwazylem, ze ogromny wplyw na to czy sie dochrzania ma ubior, jak laze w koszulkach z zespolami, albo koszuli w ciapki (woodland :) ) to jest prawie na 100%, ze beda chcieli kase, a jak ide w koszulce Ligi BJJ, albo bluzie Bad Boya z kapturem to nawet ulotek mi nie daja :twisted:
  • 0

budo_gabryel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Hehe z zabawnych...

Dziś trzech podpitych synków chciało pieniążka do wina...

moja reakcja... Qrwa chłopcy suszy mnie dajcie lepiej jaką piątke na browka!

ich reakcja... Qrwa stary mamy tylko 3,30 przecież tez zbieramy :lol: :lol: :lol:


Tak samo poleciał tekst jakiś miesiąc temu do bandy meneli i teraz jak mnie widzą to z daleka CZEŚĆ!!! :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)

Tak samo poleciał tekst jakiś miesiąc temu do bandy meneli i teraz jak mnie widzą to z daleka CZEŚĆ!!! :lol: :lol: :lol:


:rofl:

To ostatnio koleś - normalnie wyglądał jak "dziesięć lat bez wyroku" podszedł do mnie i mówi "Ej, maleńka, masz dwie blachy na bilet?", ja do niego "Przyro mi, ale nie mam" - powiedziałam z uśmiechem i przeknonaniem oczywiście, on "Spoko", na drugi dzień na tym samym przystanku kiedy zbliżał się mój autobus, zaczęło się do mnie przywalać dwóch dresów, podobnych tamtemu, i ten "dziesięć lat bez wyroku" mówi do nich "Zostawcie panią, bo będzie kiepsko" i puścił oczko hehe, a dresy się oddalili, ja rzuciłam "Dzięki" i pojechałam :lol: Jak dobrze mieć bodyguarda za plecami :wink: I to jakiego.
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
wiesz co do otaczania przez meneli to tam ich bylo 2 i ich mialem na widoku z przodu a co by tu ukrywac wygladam dosc postawnie wiec to tesh musialo odegrac jakas role..
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Lady uwazaj bo jak znowu bedziesz tamtedy przechodzila to cie zacznie podrywac...
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)

Hehe z zabawnych...

Dziś trzech podpitych synków chciało pieniążka do wina...

moja reakcja... Qrwa chłopcy suszy mnie dajcie lepiej jaką piątke na browka!

ich reakcja... Qrwa stary mamy tylko 3,30 przecież tez zbieramy :lol: :lol: :lol:


Tak samo poleciał tekst jakiś miesiąc temu do bandy meneli i teraz jak mnie widzą to z daleka CZEŚĆ!!! :lol: :lol: :lol:

To bylo nie wyj..... rozbiles mnie tym :) :) :) Jeden z najlepszych tekstow jakie slyszalem. Jednak samym sprytem mozna czesto sie wykrecic z takich sytuacji. Gratuluje.
  • 0

budo_marios
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
ja też miałem kiedyś taką sytuacje to było jak miałem 16 lat szliśmy sobie z kumplem na starówkę w Warszawie szliśmy sobie wzdłuż Wisły i pod mostem Gdańskim.Jak zatrzymuje się tramwaj 6 na moście wylukała nas grupa dresów oni stali na moście my szliśmy wzdłuż Wisły i dla tego nas wypatrzyli z góry..Ja ubrany w bojówki chociaż nie jestem żadnym hip-hopowcem ale mój kumpel jest.. Oni wszyscy w dresikach i nagle za murku który rozdziela chodnik ze ścieżką rowerową ,wychodzi 1 z tych dresików i pyta się czy mam papierosy i skąd jestem i czy mam pożyczyć hajs .... (wiadomo standardowe pytania ) ja mówię że nie mam kasy itp: a on w tym czasie zawołał swoich qumpli z góry którzy stali na moście a było ich wszystkich 5 osób no i podchodzą 3 do mojego qumpla 1 domnie a 1 z dresików stoi i patrzy czy ludzie nie jadą na rowerach bo to jest jedna z najbardziej uczęszczanych ścieżek rowerowych w Warszawie. No i zabrali mojemu qumplowi czapeczkę zegarek no i kasę , mi chcieli zegarek ale się nie spodobała firma zegarka i zostawili , oczywiście fiskanko było kieszonek moich gdzie nic nie znależli ale miałem wtedy stracha :-( (( jak przeszukiwali mi kieszonki nic nie mogłem zrobić... Cała akacja trwała około max 3 minut.Od tego czasu zacząłem chodzić na siłownie i na SW i obecnie mam 20 latek żaden dresik nawet nie podchodzi a jak podchodzi to tylko spytać się która godzinka :) .. Wtedy jak szliśmy szliśmy bardzo powolnym krokiem głowy spuszczone łatwy cel byliśmy dopiero później zdałem sobie z tego sprawę i dla tego pewnie podeszli zobaczyli, że słabi Fizycznie no i Psychicznie a Psychika jest bardzo bardzo Ważna na Ulicy.Trzeba wytrzymać presje rozmowy z potencjalnym napastnikiem.
  • 0

budo_gabryel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Najgorzej mają spokojne nieduże osóbki... zawsze się jakieś pizdy przyczepią i się zazwyczaj nie odczepią dopóki nie osiągnią swego! Widzą łatwy cel i tyle.

Ps.

Tekst mojego qmpla do synka który chciał od niego 5-teczke:
- qrwa cieciu widisz czerwony krzyż na moich plecach?
- nie...
- to na chuj gadasz ze mną jak z caritasem?!

---

i na bis

- Ziomek wyskocz z piątki!!! ( bardzo nieprzyjemny - agresywny )
- sorki nie mam pieniędzy... ale wypłacić Ci zawsze mogę... ( liść )

Po otrzymaniu listonosza i wiązanki wulgaryzmów jego qmple zaczeli nas uspokajać a on sam przepraszać że nas z kimś pomylił :) :) :)


Nie ma litości dla skurwysynów :!:

Sorki za wulgaryzmy :wink:
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Taaak...

Akcja "daj dychę":
Dres Pospolity:- Eeee!!! Weź pożycz dychę!
Kolega: - A w jakiej walucie? Może być w ołowiu? (tu odsłonięcie kabury na boku) Jeden pocisk po 3 zeta! Dostaniesz cztery i dajesz dwa zeta reszty... To jak?
Dres Pospolity: - ...

;)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
kurcze, chlopaki, co sie dizeje? czytam problem, fiskanie, dresiki, rozmawianie... co sie dzieje z wami? prosze sie zapisac migusiem na kravmage, pochodzic troszku i przestac miec te problemy...

coz, nie bede udawal, jestem byk. i wiem ze to wiele zmienia. ale bez kitu nie badzmy pasywni nawet jak jestesmy patyki. kiedystam combat dawal tu jakies w miare rozsadne rady. prosze poczytac. zdecydowanie w slowach, w czynach (odejscie, ale nie ucieczka), radar wokol glowy (unikniecie wejscia w "sidla" - jak do licha ciezkiego sie pakujecie we dwoch w fiskando drechow? wyrosli spod ziemii? przeciez ich widac, nie mozna omijac DUZYM lukiem?? a jesli juz za pozno to radar dziala nadal i szuka przyjaciol. warszawa to wielkie miasto i nigdy nie jestes sam. nad wisla jezdza rowery laza ludzie i jakas zdecydowana akcja w kjierunku nawiazania kontaktu z przechodniem rozwiaze problem).

jak mowilem nie jestem maly. dodatkowo chodzilem na kravmage i umiem sie rozgladac po ulicy minimalizujac problemy. dodatkowo umiem sie lac. dodatkowo chodze z nozem. wiem, latwo mi gadac. tak czy siak ostati (nie wiem, rok temu) tekst od drecha " masz piatke" odbilem swoim "nie, a powiedz, przyjacielu, chcesz wpierdol?" i poszedlem nie niepokojony dalej.
ulica? mozna po niej bezpiecznie sie poruszac. trzeba sie tylko naumiec. ale do licha to nie jest trudne.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
o, yak. dawno Cie tu nie bylo ;)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
troche :)
i pewnie zaraz spadam znowu. wkrecilem sie w prace, odsunalem kwestie samoobrony fizycznej na bardzo daleki margines. jak mowie nie miewam problemow. no i jeszcze aktywnie sie probuje wyprowadzic do kraju w ktorym tych problemow jest generalnie b. malo. a na wszelki wypadek sobie kupie giwere :)
ale kurcze, prawda jest taka ze jak ja lubie to forum, to bez kitu :)
  • 0

budo_hauer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Van puR

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Inflacja, ceny rosną, kiedyś to było "rzuć 2 zeta" a teraz czytam juz o 10 ?? 8O

heh... a ja pamietam jeszcze czasy starych złotówek i teksty "rzuć dwa koła" :D
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Ależ wy macie problemy....:roll:
Nie wystarczy na "daj 5zeta" odpowiedzieć poprostu "nie"?
Bez agresji, strzelania i lania po ryju...
U mnie zawsze działa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024