Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening-prosze o komentarze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Luki_280
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening-prosze o komentarze
Jestem poczatkujacy na silowni i to sa moje pierwsze kroki
Posiadam:
-Ławkę(modlitewnik+przyrzad do nog)
-Sztange prosta(180cm)
-2 hantelki
-Ekspander(sprezyna)
-Uchwyt na scianie(nie znam dokladnej nazwy tego;fdo podciagania nog badz wlasnej masy ciala)
Tyle odnosnie sprzetu
A teraz plan treningowy:
Poniedzialek:
Klata, triceps, brzuch
klata-wyciskanie sztangi na lawce poziomej,wyciskanie sztangielek na lawce skonsnej glowa do gory,rozpietki,
triceps-francuskie wyciskanie sztangi zza głowy,prostowanie przedramion w opadzie tułowia,
brzuch-skłony w leżeniu (spięcia)(nie mam do tego przyrzadu ale moze bd dalo sie na ziemi,unoszenie nog w uchwycie(na ostatnim wymienionym przyrzadzie)
Wtorek regeneracja
Sroda:
Plecy(pleców beda z malym obciazeniem bo podobno nie powinno sie robic na poczatku), biceps, przedramie
Plecy-podciaganie sztangielki w opadzie(wioslowanie),podciaganie(wioslowanie) w lezeniu na laweczce poziomej,sklony ze sztanga trzymana na karku(tzn.dzien dobry)
biceps-uginanie przedramion ze sztangielkami,podnoszenie sztangi na modlitewniku
przedramie-zginanie nadgarstków z hanteklami(podchwyt)
Czwartek:regeneracja
Piatek:
Barki, kaptury, uda, lydki
Barki-unoszenie sztangielek bokiem w gore,wyciskanie sztangielek bokiem w gore,unoszenie sztangielek w górę w opadzie tułowia
kaptury-szrugsy ze sztanga
uda-prostowanie nog na maszynie, przysiady ze sztanga trzymana na karku,zginanie nog na maszynie
lydki- tutaj niestety nie wiem juz co moge zrobic prosze o podpowiedz
Weekend: regeneracja
Prosze o poprawe bo napewno duzo rzeczy mam zle ;d
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024