Skocz do zawartości


Zdjęcie

moj plan odzywiania - prosba o komentarze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_franticc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

moj plan odzywiania - prosba o komentarze
Salut!
Na kromce z dżemem masy nie zrobisz. Brakuje Ci pelnowartosciowych produktów, zdrowych tłuszczy to tam wogóle nie ma prawie, warzyw zero. Masz podobne gabaryty do moich wiec można przypuszczać ze do kafarów którym masa idzie łatwo nie należysz również. :-) Bedziesz potrzebował dużej ilości energii, czyli bilans kaloryczny moze sie nie ograniczyć jedynie do dodatkowych 500 kcal zwłaszcza, że bedziesz tracił bardzo duzo energii na swoje sporty(bieganie zdecydowanie nie pomaga łapać masy). Na początku mozna zacząć od +500, jak masa nie bedzie szła to bedziesz tą ilością operować.
Bedziesz potrzebował dużej ilości węglowodanów w diecie, musi miec zapotrzebowanie energetyczne pokryte tak wiec wypadałoby zeby z 50% diety zajmowały węglowodany, 30% białka i reszta tłuszczy.
Teraz kwestia co jeść :]
Jeśli idzie o białka to szamaj ryby, chudy nabiał, mięso kuraka(cycek kury najlepiej :D
Nie jedz jakiś parówek itd bo to chyba nie za dobre ;)
Węglowodany- ryże,kasze,makarony, chleb najlepiej razowy, wafle ryżowe, płatki owsiane
Tłuszcze- z tym mam sam problem; oliwa z oliwek, tran(niestety dosyć drogi, nie stac mnei na niego :/ ) orzechy, tłuste ryby.
Poza tym duzo wody, duzo warzyw, duzo snu. Jak o czymś zapomniałem to dopisze jak se przypomne. Masz tutaj tak mniej wiecej przedstawione co potrzeba. Jak masz kase to mógłbys dokupić Carbo, przydałoby sie jako zastrzyk energi zaraz po treningach.
  • 0

budo_franticc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: moj plan odzywiania - prosba o komentarze
Przepraszam, prosze o skasowanie tego tematu, miałbyc to post do innego tematu ale zamiast "odpowiedz" kliklo mi sie "Nowy temat"
Wybaczcie 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024