Skocz do zawartości


Zdjęcie

PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

budo_co
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
Walki bardzo fajne, jednak po raz 3 pisze to chyba na tym forum, amerykanie to banda debili [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - oto dowod. Ja pierdole walka 30s w parterze a te zjebane matoly bucza jak krowy. Dodatkowo zajebisty gosc co chwile "action!, action!" nie wiem skad go wzieli bo to raczej nie sedzia tak mowil?
Swoja droga bukmacherzy mocno do przodu po tej gali.
A i jeszcze przeciwnik Kharitonova zajebisty as, na powtorce swietnie widac jak odklepuje ta dzwignie a pozniej sie tlumaczy, ze sie nie poddal. Generalnie jak dla mnie w usa brakuje klimatu, nie rozumiem tez decyzcji o skroceniu 1 rundy o 5 min.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,

... nie rozumiem tez decyzcji o skroceniu 1 rundy o 5 min.


Żeby Pawłowi kondycji na 1 runde wystarczyło :) :) :)

A reklamy muszą mieć odpowiednia częstotliwość
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
Nie no teraz publiczność mniej buczała bo walki szybciej się kończyły :)
  • 0

budo_drewniak80
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
To jesli to nie byl Minotauro tylko jego braciszek to kamien spadl mi z serca :lol:
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
o cholera dopiero teraz zauwazyłem ze to rogerio był.... a juz byłem w mega ciezkim szoku
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
Fajna gala, bo nieprzewidywalna i zaskakująca. Moje wrażenia:

Hansen vs Ireland
Mistrzowskie przetoczenie Hansena na minutę przed końcem pierwszej rundy; w ogóle fajnie pozycje sobie wypracowywał. Trochę brakowało techniki na wykończenie, ale Hansen to zrekompensował końcową trójkąto-balachą. Irelandowi należą się słowa uznania za wolę walki. Świetny początek gali.

Misaki vs Trigg
Całkiem, całkiem, choć momentami brakowało energii i nudnawo było. Dobra obrona Misakiego w parterze, ale obroną się nie wygrywa.

Lee vs Wiuff
Szybka walka, trochę jednostronna. Lee dobrze wykorzystał początkowy knockdown, nie dając przeciwnikowi się pozbierać.

Minotoro vs Sokodjou
Ale jaja! :) Dobra postawa Sokodjou.

Danzig vs Sakurai
Świetny kandydat do highlightów typu 'judo w MMA'. Piękne seoi nage w połowie trzeciej minuty pierwszej rundy jako kontra na wejście za plecy, wzorowe o goshi w połowie piątej minuty, fajne okuri ashi barai na początku rundy drugiej. 8) Dominacja Sakurai od początku do końca. :twisted:

Kharitonov vs Russow
Klasyczne przejście z bocznej do dosiadu a potem na plecy u Russowa, tylko czemu Kharitonov się odwrócił na brzuch? Poza tym dobrze się bronił. Wkręt Amerykanina żałosny; na powtórce widać było, że wielokrotnie klepał.

Overeem vs Rua
Rua ponownie pokazał, że nie jest w ciemię bity. Świetne kończące trafienie. Szkoda trochę Alistaira, bardzo go lubię i nieźle trzymał się stójkowego planu na początku, ale cóż - po raz kolejny poległ w parterze.

Diaz vs Gomi
Walka dosyć emocjonująca, ale zupełnie nie z tych powodów, o które zazwyczaj się rozchodzi. Gomi całkiem jak nie Gomi. Dętka. Diaz też się nie popisał, bo przez dobre dwie minuty pod koniec pierwszej rundy miał Gomiego z opuszczonymi rękami podanego na tacy i nie mógł skończyć, a potem jeszcze naprawdę pokaźnie oberwał po ryju. Ale gogoplata zajebista!

Henderson vs Silva
Wydaje mi się, że gdyby Silva miał jeszcze pół minuty albo minutę zamiast gongu kończącego pierwszą rundę, toby pewnie skończył sprawę. Tymczasem backfist ją przesądził, Silva nie zdążył się pozbierać. Piękny knockout, do tego świetna druga runda Hendersona. Te strzały barkiem? Zajebista rzecz. :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
Mam nadzieje,ze niebedzie jakis niespodzianek z komisja i wynikami moczu jak ostatnio 8)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
Po walce Gomiego doszedlem do wniosku ze skoro od ilustam walk przestal nad soba pracowac to coraz czesciej bedzie dostawal po dupie. No i stalo sie (kolejny raz) . Nie rozumiem jednak jakim cudem utrzymywal sie pod koniec 1 rundy na nogach bo z tego jak sie zachowywal wnioskowalem ze jest bliski upadkowi. Moze za slabo obrywałl ...
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,

Po walce Gomiego doszedlem do wniosku ze skoro od ilustam walk przestal nad soba pracowac to coraz czesciej bedzie dostawal po dupie. No i stalo sie (kolejny raz) . Nie rozumiem jednak jakim cudem utrzymywal sie pod koniec 1 rundy na nogach bo z tego jak sie zachowywal wnioskowalem ze jest bliski upadkowi. Moze za slabo obrywałl ...


moze tylko tak wygladal na zmeczonego a naprawde byl tylko zdziwiony...
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,

nie rozumiem tez decyzcji o skroceniu 1 rundy o 5 min.


to był wymóg stanowej komisji sportu
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,

Po walce Gomiego doszedlem do wniosku ze skoro od ilustam walk przestal nad soba pracowac to coraz czesciej bedzie dostawal po dupie. No i stalo sie (kolejny raz) . Nie rozumiem jednak jakim cudem utrzymywal sie pod koniec 1 rundy na nogach bo z tego jak sie zachowywal wnioskowalem ze jest bliski upadkowi. Moze za slabo obrywałl ...


moze tylko tak wygladal na zmeczonego a naprawde byl tylko zdziwiony...

ja mam wrażenie że jak gomi nie ma walki o tytuł (obrone- patrz przegrana nie o pas i póxniej wygrana z Aurelio) to jakos sie nie przykłada, lekceważy rywali. widac że nie pasuje mu dłuższy od siebie rywal. Nie wiem jakim cudem sie tak wypompował. Mega niespodzianka poprostu....
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
Dopiero teraz oglądałem walkę Hansena. :) Przegość. Kompletnie zdominował przeciwnika zarówno w stójce jak i parterze. Świetne było to przetoczenie z balaszką pod koniec rundy, normalnie szachy- będzie próbował się bronić to dźwignią zostanie potraktowany, nie będzie się bronił to będzie zbierał baty na ryj. Później suepr założył tego trójkąta i następnie przeszedł płynnie do balaszki. Dla mnie bomba. :) Lecę na dwór komuś wpierdolić.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
W Japonii nie ma kontroli antydopingowej a w stanach jest może tu jest pies pogrzebany?
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
Gala swietna, dobre walki, wiele niespodzianek :)

ALE...........

Jakos ciagle nie moge sie przestawic na atmosfere panujaca w usa :/ dla mnie jest ona poprostu tragiczna i nie do zniesienia. Mam wrazenie ze na publicznosci siedza same rzadne krwi wiesniaki ktore nic z tego nie rozumiaja. To nie to samo co Japonia, tam czuje sie ten klimat, ducha walki. Jesli jest akcja czuc i slychac ze publicznosc naprawde to przezywa a te hamburgery ? ;/ i glos jakies japoneczki krzyczacej 'silvvvvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa' :D moze za bardzo uczuciowo do tego podchodze ( :D ) ale wedlug mnie Pride cos stracilo bedac w usa. Kasa, kasa, kasa..........

Tyle....
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,

W Japonii nie ma kontroli antydopingowej a w stanach jest może tu jest pies pogrzebany?


No Minotoro nie brał koksów w szczęke i tu pies pogrzebany :D
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
Nie doprecyzowałem miałem na myśli dyspozycje Gomi.
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
A ja stwierdzam ze Gomi po prostu nie radzi sobie z reprezentantami BJJ. spojrzcie z kim on zanotowal porazki.Bj Pen , Aurelio w rewanzu wedlug mnie tez nie wygral i teraz tez Diaz przedstawiciel BJJ,wniosek Gomi powinien zapisac sie na BJJ:D
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
Wyczytałem ostatnio na forum judo, że Sokoudjou jest ...judoką!
Organizatorzy Pride'a w takim razie mają szczególny stosunek do judoków jak dobierają im przeciwników, dają im prawie najwyższą półkę. Yoshida przecież miał debiut z Don'em Fry'em(później jeszcze walczył z Silvą i Crocopem). Paweł wiadomo :wink: i kolejny judoka Sokoudjou zaczął z Rogeiro.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
I tak najwiekszy nokaut mial Takada ze swoim angielskim :lol:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE 33 "The Second Coming"- spojler, komentarze,
To już Fjedzia na seminariach mówi lepiej, wprawdzie mało("Its like this" :) ) ale sie rozumie chociaż.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024