Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiety i Aikido :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
588 odpowiedzi w tym temacie

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Jestem dopiero w polowie czytania owego watku, ogolnie raczej nie zgadzam sie z tezami tegoz, ale tutaj:

...jest paru facetow , ktorzy wdepneli w to i robia to cale swoje zycie.
Generalnie robia to dla idei- swojej wlasnej, by byc lepszym czlowiekiem, znalezc sw. Graala.
Kobieta tego nie potrzebuje, mezczyzna bez tego nie jest mezczyzna tylko warzywem. Musi miec swojego Graala.. niech to beda, znaczki, 2 metrowy szczupak, rejs dookola swiata.
mezczyzna gdy pozwoli sie zamknac kobiecie w jej swiecie zkapcanieje, zdurnieje i bedzie przystawka do pilota TV napedzana piwem. Kobieta bedzie szczesliwa , bo "mezczyzna" w domu i jest jej.
Pisalem wielokrotnie.. mezczyzna to charakater.. nie biologia.
mezczyzna w zyciu ma plan - kobieta marzenia.. [takoz i mazgaje i inni nieudacznicy] plan jest jasny i prosty - walczyc i zdobywac .. cokolwiek.. pieniedze, slawe, kobiety,mount everst, czy inny wzgorek [tak wiem.. wenery] (TEN NAJCZESCIEJ I NAJCHETNIEJ, przyp. moje... 8) )
Kobieta byla i bedzie odpoczynkiem wojownika.. i w czasie tego odpoczynku mezczyzna spelnia jej marzenia. kobieta nidgy nie zdobedzie mezczyzny- moze jej sie tak tylko wydawac.. bo on zyje wlasnym zyciem. Ma swojego Graala ktory jest wazniejszy od kobiety, urodzin tesciowej i rozdania oscarow...


przyznaje calkowicie i 100% racje... A kobieta, ktora to pojmuje jest skarbem!!! (sa takie, sa, niewiele, ale sa...)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

przyznaje calkowicie i 100% racje... A kobieta, ktora to pojmuje jest skarbem!!! (sa takie, sa, niewiele, ale sa...)

Powiadasz, że są? Daj jakies namiary :)
Gdyby potrafiły to zrozumieć, to same zaczeły by szukać. Potrafią to jedynie przyjąć do wiadomości, tzn. że nigdy nie będą miały kontroli i że ich władza jest złudna.
Ale masz rację, taka kobieta była by skarbem.

Randall (na tropie wyspy skarbów).
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
sadzielm, ze to juz umarlo..

anyway chlopie, witamy w kubie poszukiwaczy sw. graala.. twoim graalem jest kobieta ktora cie zrozumie :)
owocnych [acz, podejrzewam bezsutecznych] poszukiwan zycze :)))))))
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Niestety, nie bywam w tych samych klubach, co kolega...
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Facet bez kobiety jest jak- statek bez kompasu ...
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)


przyznaje calkowicie i 100% racje... A kobieta, ktora to pojmuje jest skarbem!!! (sa takie, sa, niewiele, ale sa...)

Powiadasz, że są? Daj jakies namiary :) ...
...Ale masz rację, taka kobieta była by skarbem.
Randall (na tropie wyspy skarbów).


No, moja pierwsza zona, na ten przyklad... 8)
  • 0

budo_zagajnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 771 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Polski
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Facet bez kobiety jest jak- statek bez kompasu ...


....albo jak lizak bez patyka....
PZDR Jacek
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Niestety, nie bywam w tych samych klubach, co kolega...

powialo hipokryzja...
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Facet bez kobiety jest jak- statek bez kompasu ...

paskudko. kotwicy.. duzej ,ciezkiej kotwicy.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

...duzej ,ciezkiej kotwicy...

...zawsze mozna sobie dobrac drobniejsza partnerke, Aiki...
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

No, moja pierwsza zona, na ten przyklad... 8)

O ile nie żyjesz w kulturze poligamicznej, to z tego wynika że połowica nie do końca spasowana była. Gdzie tu sens, gdzie logika?

Facet bez kobiety jest jak- statek bez kompasu ...

"Ja tylko istnieję. Ja sam zdecydowałem o złu, sam wynalazłem dobro. Sam oszukiwałem, sam czyniłem cuda, sam dziś oskarżam się, sam siebie mogę rozgrzeszyć - ja człowiek."
J. P. Sartre
Dla ukonstytułowania swojego bycia, nie potrzebuję niczego i nikogo.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Niestety, nie bywam w tych samych klubach, co kolega...

powialo hipokryzja...

A rozumie kolega chociaz slowo, ktorego uzyl byl? Bo ja nie za bardzo zwiazek jakikolwiek widze...
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)


No, moja pierwsza zona, na ten przyklad... 8)

O ile nie żyjesz w kulturze poligamicznej, to z tego wynika że połowica nie do końca spasowana była. Gdzie tu sens, gdzie logika?

A czy ja gdzies napisalem, ze nadal z Nia nie jestem?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

A czy ja gdzies napisalem, ze nadal z Nia nie jestem?

Zasadniczo to nigdzie. Ale użycie formuły "moja pierwsza żona" sugeruje posiadanie drugiej.
Rozumiem że to tak dla zmyłki :)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)


A czy ja gdzies napisalem, ze nadal z Nia nie jestem?

Zasadniczo to nigdzie. Ale użycie formuły "moja pierwsza żona" sugeruje posiadanie drugiej.
Rozumiem że to tak dla zmyłki :)

Wciaz jeszcze jestem z pierwsza, ale czy ja wiem, co zycie przyniesie...? :roll:
(tylko nie wiem, czemu Ona sie strasznie wkurza, jak tak mowie. O co Jej moze chodzic...?) 8)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

A rozumie kolega chociaz slowo, ktorego uzyl byl? Bo ja nie za bardzo zwiazek jakikolwiek widze...


to ja wiem, ze nie widzisz.. tego ,ze zony nie szanujesz pewnie tez nie

(tylko nie wiem, czemu Ona sie strasznie wkurza, jak tak mowie

, czas zaprzeszly nie robina mnie wrazenia.. bold=krzyk - tylko po co? zwrocic na siebie uwage? chyba tak skoro gdy napisalem vicimologia zostalo poprawione [z protekcjonalnym textem i falszywym opisem - chodzi o zachowania potencjalnych ofiar a nie ofiary przestepstw. droban roznica a jednak.. popraiac tez trzeba umiec,. google to nie wszystko
genralnie to raczej nie wiesz w ktorym kierunku isc.. cos bys chcial ale nie wiesz co, okreslenie pierwsza zona [ bedac zona dallbym w pysk i trzasnal drzwiami], malzenstwo to nie wypozyczalnia kobiet na jakis czas. [wyrazy wspolczucia dla malzonki]
pojawia sie łkanie o kobietektora cie zrozumie, potem zaprzeczenia ,ze jestes z "pierwsza zona" [fakt przeinaczenia mojej wypowiedzi i zwulgaryzowania jej pomine]
wieje hipokryzja i brakiem wlasnego zdania..

chcialbym jednak wrocic do glownego watku tematu...
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Moze zalozymy nowy watek pt: Aiki+dyskusja=pomylka?

Po co sie wacpan wpierdalasz miedzy wodke (Randalla), a zakaske (mnie), kiedy Ciebie akurat pytalem o co innego?

Ze wiesz, to wiem, bo Ty wszystko wiesz, chyba tylko oprocz tego, ze masz juz na tym nieslawnym Forum ksywe WIEDZMIN, co nie?
A od mojej zony sie... odstosunkuj!!! (bold nie rowna sie krzykowi, pewnie sie Ci pomylilo z CAPS LOCK, ale i tak sie nie przyznasz), ja sie Twojej (wspolczuje Jej tylko) nie czepiam i nie bede. Wnosze, ze o kobietach tez wszystko wiesz...? :)
Protekcjonalny ton? Tak, po stokroc tak, jak Kuba Bogu...
Falszywy opis? Pretensje do tworcow slownika jezyka polskiego ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],[/url] fakt, dlugo nie szukalem... ), zreszta moim SKROMNYM (aczkolwiek popartym WIELOLETNIA PRACA z przestepcami) zdaniem: JEDEN WUJ.
I ch**a wiesz, czy ja wiem, w ktorym kierunku chce/nie chce isc... A kobiety, w odroznieniu od Ciebie uwielbiam.
A odnosnie watku glownego... pozniej... 8) , poczekam, az Ruda sie wypowie, moze ja juz nie bede musial... :twisted:
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
BTW, za [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :
Wiktymologia to nauka zajmująca się ofiarami przestępstw oraz badaniem roli ofiary w genezie przestępstwa, zwłaszcza ustaleniem czynników tworzących podatność na stanie się ofiarą przestępstwa oraz metod zapobiegania temu.
Why am I always right...?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
sloma z butow wychodzi..mogelm sie tego spodziewac.
ok sprobujmy sie znizyc do poziomy dystutanata ,ktoremu czas zaprzeszly juz przeszedl.. przeszedl glownie w krzyk i wulgaryzmy..
anyway.. jak ktos edytuje moje texty i je zmienia to mozna miec pretensje? moim zdanie mozna.
jak ktos publiczni sie przyznaj,ze nie szanuje zony.. to mozna mu to powiedziec? moim zdaniem mozna.
jak komus brak argumentów i usiluje zwrócic na siebie uwage, premenentnie igonorujac nawolywania do powrotu do glownego watku,krzyczy, uzywa wulgaryzmow.. ani chybi troll
jezeli to forum jest nieslawne to co jeszcze robisz? kumpli szukasz [vide blagania do Rudej?]
podejrzewam,ze przejdzie po tobie jak walec.. jest zagubiona i owszem, ale ma charakter.
ale to tylko potwierdza moj domysl o brak zdania
wiedzin? lubie.. fajna postac.. jedyny pozytywany polski bohater sci-fi
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
anyway.. jak chcesz mi jeszcze nawrzucac to na PM.. dla sluzb bezpieczenstwa am zawsze czas.. a przynajmniejnie bedzie lamania regulaminu. [prywatne ataki i off topic]
zona czyta to nieslawne forum? inie rozumiem.. wieloletnia praca z przestepcami i byl potrzebny slownik , by znalezc "branzowe" slowko? to tak uwstecznia?

z wiedzminskim pozdrowieniem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024