Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiety i Aikido :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
588 odpowiedzi w tym temacie

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
To znaczy wiem, coś, na co chodza baby. Tylko o jakieś szczegóły poproszę :wink:

Ten watek ma podstawowy problem - kto bedzie miał ostatnie słowo


Tez mi sie tak wydaje. I to jest fajne :wink: (mamusia zawsze mi mówiła, że za kazdym na końcu muszę swoje wtrącić... w końcu sie poddała :) )
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

aaaa.... co to jest tae bo? :oops:


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

to nie boli.
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Heja Randall :)
[quote name="budo_Randall"]Curia Skłodowska też. Możemy zacząć wyliczać, zgadnij jaki będzie wynik. Skłodowska wiosny nie czyni.[/quote]
mysle, ze bylby porownywalny, tylko w nieco innych dziedzinach
[quote name="budo_Randall"]Bo żyjecie z nami, bo słyszymy od was "prawdy", bo widzimy jakie wartości realizujecie. Obserwacja uczestnicząca i doświadczenia mileniów, przekazywane z ojca na syna ;) [/quote]
alez dokladnie to samo mozna powiedziec w druga strone! czy to oznacza, ze baby, uwazajac facetow za dzieci, ewentualnie nieuzytki etc. etc. maja racje?
[quote name="budo_Randall"]5. Z tym bywa róznie i u bab i u facetów. Nie przejmowanie się jest objawem głupoty. Jeszcze inną sprawą jest, jak się ćwiczy. Generalnie u podjaranych chwilą bab wychodzi bezmyślność. [/quote]
no wiesz, baby z zasady nie musza sie martwic o to, ze uszkodza uke, bo rzadko im sie to udaje... :P a jesli chodzi o bezmyslnosc, to raczej zauwazam ja u plci przeciwnej u nas na treningach. najlepszym przykladem jest to, jak u nas jeden z kolegow przylozyl drugiemu bokkenem i skonczylo sie na zlamanym paluchu - w dodatku ten typ ze zlamanym paluchem, zamiast pojsc do lekarza, owinal sobie paluch bandazem i uwazal, ze sprawa zalatwiona - o czym to wedlug ciebie swiadczy? a takich przypadkow mozna znalezc duzo wiecej
[quote name="budo_Randall"]Nic w tym dziwnego. "Zaliczanie" jest zgodne z naturą samczą, puszczanie niebardzo. To mężczyźni stwarzają popyt, biorą, a kobiety dają. I nie jest to wynikiem nierównego traktowania czy dyskryminacji. Tak jest z natury i już.[/quote]
a czym wedlug ciebie rozni sie "puszczanie" od "zaliczania", bo wedlug mnie tylko tym, ze w jedno sie pcha a drugie sie wpycha - przynajmniej technicznie
[quote name="budo_Randall"]To świadczy o tym, że też jesteś kontuzjowana. [/quote]
no przeciez wlasnie to napisalam...
[quote name="budo_Randall"]a) stopień uszkodzenia jaki uznajesz za kontuzję Ty i ja może się róznić
B) motywacja skłaniająca nas do pójścia na trening, może być diametralnie inna, i pewnie inna jest
Z tego by wynikało że nie musisz mnie rozumieć. A jestem przekonany że nie.[/quote]
kurde, poddaje sie. niezaleznie od wyciagnietych argumentow, i tak wszystkie sa przeinaczane [wyciaga biala flage]
[quote name="budo_Randall"]
Nie we wszystkim :roll: , rodzenie dzieci nam nie wychodzi. Takie życie. Ale jako wkładka do łóżka jesteście niezastąpione, a że jest to główny motyw działania na tym szarym łez padole, pozycję macie zapewnioną. Przynajmniej za młodu :twisted: :) :wink: [/quote]
cale szczescie, ze wam rodzenie dzieci nie wychodzi, jeszcze tego byscie nas pozbawili :)
a co do wkladki do lozka, to na szczescie faceta mozna tam zastapic...
[quote name="budo_Randall"]
[quote]to, co powiedziales, prawie dokladnie definiuje moj stosunek do aikido. roznica jest taka, ze na sukcesach zawodowych i naukowych ROWNIEZ mi zalezy oraz taka[/quote]
Ja nie napisałem że mi nie zależy, tylko że je dla budo poświęcam.[/quote]
no ale jesli je poswiecasz, to znaczy ze ci mniej zalezy, niz na budo. a ja staram sie wszystkie ze soba pogodzic i na razie jakos mi to wychodzi
[quote name="budo_Randall"][quote], ze moim zdaniem aikido moze byc skuteczne, jesli tylko bedziesz umial zrozumiec dlaczego dane techniki wykonuje sie w taki a taki sposob i skad sie to bierze. [/quote]
Nie bądź śmieszna.[/quote]
uzasadnij, dlaczego tutaj dla Ciebie jestem smieszna, bo do mnie nie dociera
[quote name="budo_Randall"]
Ja z pewnością do szblonów nie pasuję.
Sama napisałaś że baby i szukanie grala to pomyłka. Budo to gral.[/quote]
mnie tez jest trudno wcisnac w ramki.
byc moze, dla ciebie budo to graal. to o graalu i pomylce napisalam w ramach zartu ale moze niezbyt wyraznie to zaznaczylam :)


a teraz z innej beczki:
[quote name="budo_Gambit"]O ile stwierdzi że baby i budo to pomyłka to ostatnie słowo może mieć. [/quote]
no to przeciez ja chyba dosc wyraznie zaznaczylam, ze baby i budo to pomylka, ale to jakos nie przeszkodzilo dyskusji toczyc sie dalej :twisted: :twisted:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Kantele, ślędzę ten temat jedym okiem, wyławiając co smakowitsze dla mnie kawałki, więc nie dziw się że Twój krzyk zaginął gdzies w ogólnym tumulcie.
  • 0

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

a co do wkladki do lozka, to na szczescie faceta mozna tam zastapic...


A damskiej wkladki nie trzeba niczym zastepowac, albowiem "najlepsza dziewica to wlasna prawica", o czym doskonale wiedza i w praktyce te wiedze na co dzien stosuja skoszarowani zolnierze oraz mieszkancy meskich pokojow w akademikach. :rofl:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Ruda, znasz z autopsji?????????
  • 0

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
No cos ty, przeciez nie jestem mieszkancem meskiego pokoju w akademiku. :)
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Nie chciało mi się :) Heh, wystarczyloby ino jedno zdanie...

Hmmm... w sumie to całkiem fajny pomysł. Troszkę to smieszne, zwłaszcza kiedy się patrzy z 'drugiej strony', ale w zasadzie, czemu nie. Te bardziej energiczne panie mogą się wyżyć. Kidyś wymyslili juz nawet 'military areobic', z treningami z kamuflażem na twarzy i trenrem pokrzykujacym: 'do ciężarków, woły!' (cytat autentyczny, do dziś pamiętam :) )

Ale ja wiem, czemu facetów tam nie było. Ewentualnych śmiałków zaszczuliby własni koledzy, a na sali ćwiczące babeczki. Faceci - że ciota, kobitki - że albo przyszedł na tyłki sie pogapić, albo tak dla zasady, żeby chłopu pokazać, że się pcha gdzie nie potrzeba...
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
mod on
bof, widze dyskusja nie wnosi nic nowego,
wiec wg przyslowia z Himalajow: Koncz wasc, wstydu oszczedz....
mod off

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024