Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiety i Aikido :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
588 odpowiedzi w tym temacie

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Pamietaj, Aiki, ze Graal, o czym zapomniales napisac, jest ŚWIĘTY. A jako taki nie jest dostepny dla kazdego.

w sensie co? trzeba byc grecki katolik? zreformaowany druid juz nie ma szans?


Ci, ktorzy twierdza ze chodzi o szukanie, a nie o znalezienie - nie maja szans na znalezienie. Bo wszystko zalezy od nastawienia. A co do swietosci, to nie chodzilo mi oczywiscie o religie.

A teraz o tym, na co wyraziles zgode.
Masz 41 lat. To swietny wiek, bo w tym wieku czlowiek popelnil juz wszystkie mozliwe bledy i drugą czesc zycia moze poswiecic na ich naprawianie. Pod warunkiem ze uzna, ze przeszlosc minela. Ty jednak uparcie trzymasz sie swojej przeszlosci, ciagniesz ja za soba i wciaz sie do niej odwolujesz: kilkanascie lat na macie, tego znalem, tamtego poznalem, u tego cwiczylem, tamten mnie skrzywdzil, tamta byla wobec mnie nie fair, ten mi powiedzial to, a tamten tamto...
Niepotrzebne babranie sie w przeszlosci, bo to wszystko juz bylo. Tego juz nie ma. Kazde spojrzenie wstecz oddala cie od terazniejszosci, a po co?

Twoj swiat emocjonalny Aiki sklada sie z nastepujacych uczuc: zlosc, gniew, rozczarowanie, zniechecenie, rozdraznienie, zlosliwosc, zniechecenie, irytacja, zdenerwowanie, zal, poczucie porazki, poczucie krzywdy i mnostwo uraz do roznych ludzi, ktore z luboscia "kolekcjonujesz".

Uczucia, ktore okazujesz ludziom w rozmowie: sarkazm, cynizm, zniewazanie, lekcewazenie, wyzszosc, arogancja, wrogosc, antypatia, niesmak, niechec, pogarda.
Widac w tobie kolosalny egocentryzm (zaimek JA odmieniasz przez wszystkie mozliwe przypadki) i wielka proznosc.

Innymi slowy: przywalka cie wielka kupa lajna, pod ktora byc moze siedzi normalny, wrazliwy 41-letni facet. Mowie "byc moze" bo nikt nie ma obowiazku rozgrzebywac tej kupy lajna, zeby zajrzec co (albo kto) jest pod spodem. Kazdy ma prawo odwrocic sie z niesmakiem i pojsc swoja droga.

Bardzo duzo jest w Tobie checi naprawiania ludzi, wytykania im ich wad i niedoskonalosci. Po co ci to? Ludzie po prostu tacy sa. Sa niedoskonali i ty ich nie zmienisz. Jedynym czlowiekiem na swiecie, ktorego mozesz zmienic, jestes ty sam. Ale ty sie nie chcesz zmienic, bo jestes egocentrykiem. Egocentrycy sie nie zmieniaja, bo po co, skoro zawsze znajda wine za to co im sie nie udaje poza soba - w swiecie i innych ludziach. Egocentrycy twierdza uparcie: TO ONI MI TO ZROBILI!!! I nie widza, ze tak naprawde robia TO sami sobie.
A wracajac do tematu - czyli do kobiet w aikido. Twoja opinia na ten temat (baby i budo to pomylka) jest znana nie od dzis. Wiec po co tak uparcie, raz za razem, milion razy, przekonujesz wszystkich do slusznosci swojej opini???
Ci ktorzy ja podzielaja, juz sa przekonani. A nieprzekonanych i tak nie przekonasz. Wiec po co ten upor? Wylacznie w celu zaznaczenia swojej obecnosci.

Napisales ze jestes po operacji pluc z powodu raka. Tu Cie moge zrozumiec, bo ja zyje z nieuleczalna, smiertelna choroba, ktora jest obecnie w fazie remisji, ale musze sie liczyc z mozliwoscia nawrotu.
Tak to jest, Aiki. Wszyscy jestesmy smiertelni i trzeba sie z tym pogodzic. Twoj organizm wyraznie Ci to zasygnalizowal, w bardzo mlodym wieku, i to jest bardzo cenny dar. Bo pozwala uswiadomic sobie, ze najwazniejsze w zyciu jest ZYCIE. A zycie jest po to, zeby sie nim cieszyc. W tobie nie widze radosci zycia.
Tylko od Ciebie samego zalezy, czy pod ta kupa lajna, jaką sam sie obudowales, ktokolwiek zobaczy normalnego, wrazliwego, 41-letniego faceta. Ludzie nie musza sie w tym lajnie grzebac. Nie oczekuj, ze zrobia cokolwiek za Ciebie. Nie maja takiego obowiazku.
A w ogole po co ci marnowanie twojej zyciowej energii na takie pierdoly jak "kobiety w aikido". One i tak beda sobie cwiczyc po swojemu, na swoj niedoskonaly babski sposob, czy ci sie to podoba czy nie. Para w gwizdek, jednym slowem. I to ile tej pary...
Swoja energie radzilabym ci zachowac dla siebie, bo ona ci sie moze przydac. W poszukiwaniu Twojego Graala. Jesli jestes smiertelny, o czym twoj organizm ci brutalnie przypomnial, to pamietaj ze zycie sie nie sklada z lat, tylko z minut i godzin. I kazda z nich jest cenna, bo zadna juz nie wroci.

To co napisalam, to nie jest krytyka. To jest informacja, ktora chcialam ci przekazac. I tylko od ciebie zalezy, co ty z ta informacja zrobisz. Mozesz ją oczywiscie w calosci odrzucic, stwierdzic, ze nie mam racji, zbluzgac mnie i zmieszac z blotem, wykpic, wysmiac, dorzucic pare obelg okraszonch slowami "panienko" lub "dziecko". To twoj wybor. Zrobisz co zechcesz. Nie poczuje sie rozczarowana.
Pozdrawiam i zycze Ci owocnych poszukiwan Graala.
:-)
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Ralman, że jest podobna do woźnej, zamień jej kimono na ten kolorowy szlafroczek w których chodzą i tadam, jeszcze mopa zamias jo. Skojarzyła mi się z konkretną osobą, woźną ze szkoły w której prowadziliśmy treningi. Czy bycie woźną jest czymś niegodnym i złym? Woźna jest gorszym człowiekiem od nauczyciela aikido? Z tego wynika, że właśnie oceniłeś bardzo nisko wszystkie te ciężko pracujące babki w naszych szkołach.

....

Choć nie wiem, co miałeś na myśli pisząc o współczuciu, to parę stówek możesz wysłac by mnie wspomóc w tym moim paskudnym świecie. Nie wysyłasz? A może chciałeś mi zwyczajnie dokopać? :lol:


Skoro Ci to pomorze to nie parę setek, ale całą flaszkę ci wyślę. :lol:

Pięknie kota ogonem okręcasz. A świat jaki sobie tworzysz sam zobaczysz za pare latek. Jak podrośniesz i wydoroślejesz troszkę. Koleżankom w hakamach w sekcji też wmawiasz, że popełniły błąd?

To tyle. W tym temacie nie mam zamiaru się więcej wpisywać. Papa
  • 0

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Aha, zapomnialam dodac do swojego poprzedniego posta, Aiki, ze ja widze, co jest pod ta kupa... wiesz czego :D
To tak zebys nie pomyslal, ze mam o Tobie zle zdanie. :-)
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Ruda…?
Czy pozwolisz (wybacz Pooh), że zostanę Twoim idolem…?

Z szacunkiem
h-k

PS. Aiki to nie ma nic wspólnego z Twoją osobą. Pozdrawiam.
  • 0

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Pozwole. :D
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Skoro Ci to pomorze to nie parę setek, ale całą flaszkę ci wyślę. :lol:
Pięknie kota ogonem okręcasz. A świat jaki sobie tworzysz sam zobaczysz za pare latek. Jak podrośniesz i wydoroślejesz troszkę. Koleżankom w hakamach w sekcji też wmawiasz, że popełniły błąd?

Flaszkę? a jaka to waluta :?: ;) AAA wiem, wschodnioeuropejska, takie euro na ruskich i polskę :D
Kota ogonem? Mówiłem, że pisanie mi czasem wychodzi. :twisted:
Ja widzę świat tak wielki, że większość ludzi przez całe życie nie będzie miało okazji zobaczyć jego ułamka. Skąd to wiem? Bo dużo z ludźmi rozmawiam, a sam widze go oczami dziesiątek wielkich ludzi, od Talesa, po Wittgensteina, poprzez Reja i Kochanowskiego do Kaczmarskiego. Zastanawiam się nad tym, czego istnienia się nie domyślasz, bo i skąd. I nie znaczy to że uważam Cie za głupca. Ja też wielu rzeczy nie wiem. Inna materia wiedzy. Dorosnę i wydorośleję? Ha, kimże jesteś by móc ocenić moją osobę, nie znasz mnie ani na jotę. Widzisz to, co chcę byś widział, to co napiszę, a to co piszę to moja kreacja. Ja doskonale wiem co robię i po co.
Co do koleżanek w hakamach - Zobacz na początek tego wątku, ja nigdy nie twierdziłem że ćwiczenie aikido przez kobiety to bład. Ja tylko twierdzę że ćwiczą inaczej i nie prześcigną w tym nigdy mężczyzn, bo są inne i nie do tego predysponowane. Że wprowadzają do treningu chaos, bo kobieta to chaos, taka jej natura. Że z tego powodu inwestowanie w nie czasu i pracy jest mniej opłacalne, bo degraduje sztukę, bo trenig dla nich musi wygladac inaczej.
Ale poza tym, niech ćwiczą na zdrowie, będą miały fajniejsze tyłki. Tylko ja nie muszę tracić czasu na ćwiczenie z nimi, ja chcę się rozwijać i doskonalić. Dlatego wolę za uke 100 kg faceta.
Po co Ci ten patriarchalny ton? By podkreslić swoje racje? Przecież równie dobrze mógłbyś tupać jak dziecko przed wystawą co chce nowego misia. Dla mnie to bez różnicy.

Pozdrawiam i zrozumienia życzę.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Pozwole. :D

To i ja się przyłaczę.

Dora rada z głębi serca, przestań czytać cosmopolitan :)
Psychologią też się raczej nie zajmuj, bo to strata czasu. Zwłaszcza gdy się powtarza slogany z telewizji niczym Prawdy Objawione.

Randall (szczerze ubawiony psychoanalizą)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
[quote name="budo_Ruda"]
Ci, ktorzy twierdza ze chodzi o szukanie, a nie o znalezienie - nie maja szans na znalezienie. Bo wszystko zalezy od nastawienia. A co do swietosci, to nie chodzilo mi oczywiscie o religie.[/quote]
czs rycerzy okraglego stolu juz minal. Czasy sa inne i byc moze mniej szlachetne.. zreszta czasy sa zawsze szlachetne tylko nie ludzie.
Graal jest celem w zyciu mezczyzny.. jaki jest sens zycia bez celu? Sorry ale to jak to juz bylo tu napisane wychodzi poza pojmowanie kobiety. To nie jest ofens.. to poprostu tak jest. Kobiety nienawidza tego, bo traca kontorole nad mezczyzna. I to je doprowadza do szalu.


[quote]Masz 41 lat. To swietny wiek, bo w tym wieku czlowiek popelnil juz wszystkie mozliwe bledy i drugą czesc zycia moze poswiecic na ich naprawianie.[/quote]
nie.. pewnych bledow nie da sie naprawic..mozna jedynie ich nie popelniac ponownie.. jak sie sparzysz to zabandazujesz palec i wsadzisz palec ponownie w ogien? Chyba nie.

[quote] Pod warunkiem ze uzna, ze przeszlosc minela. Ty jednak uparcie trzymasz sie swojej przeszlosci, ciagniesz ja za soba i wciaz sie do niej odwolujesz: kilkanascie lat na macie, tego znalem, tamtego poznalem, u tego cwiczylem, tamten mnie skrzywdzil, tamta byla wobec mnie nie fair, ten mi powiedzial to, a tamten tamto... [/quote]
Przeszlosci nie da sie odciac, wsadzic na polke i zyc tylko dniem dzisiejszym. Inaczej codziennie bedziemy wsadzac palec w ogien. Przeszlosc to doswiadczenie,ktore zbieramy cale zycie. Czlowiek znikad, czlowiek bez przeszlosci to mity.
zycie dniem terazniejszym jest kulawe.. tak zyja rosliny, ktorych aktywnosc stymujeue brak lub obecnosc slonca. Czlowiek ktory nie wie skad przyszedl nie wie dokad pojdzie.
Nie , nie pasuje mi zycie bez przeszlosci.. twoja interpretacja jest mylna.
Pytan o moje kwalifikacje naliczylem kilkanascie. I co? Radosnie powiedziec,ze dzisiaj jest piatek? przeszlosc to kilkanasci lat na tatami w pl, przyszlosc to egzam na 4 dan.. terazniejszosc to robienie obiadu dla zony.
wiec chyba kula w plot..

[quote]Twoj swiat emocjonalny Aiki sklada sie z nastepujacych uczuc: zlosc, gniew, rozczarowanie, zniechecenie, rozdraznienie, zlosliwosc, zniechecenie, irytacja, zdenerwowanie, zal, poczucie porazki, poczucie krzywdy i mnostwo uraz do roznych ludzi, ktore z luboscia "kolekcjonujesz".[/quote]
na jakiej podstawie ten osąd? mam wraznienie, ze to jakis slownik synonimow lub cos takiego. :)
Uraz nie kolekcjonuje. Dziewczyny lubia blizny, mnie to nie kreci. Ludzi, ktorzy w ten czy w inny sposob wykazali sie bezinteresowna zlosliwoscia, glupota i paroma innymi rzeczami, ktorych nie toleruje - omijam. W imie czego mam sie denerwowac? Moze i pokorne ciele dwie matki ssie.. no ale ja juz nie ciele.
kula w plot..

[quote]Uczucia, ktore okazujesz ludziom w rozmowie: sarkazm, cynizm, zniewazanie, lekcewazenie, wyzszosc, arogancja, wrogosc, antypatia, niesmak, niechec, pogarda.
Widac w tobie kolosalny egocentryzm (zaimek JA odmieniasz przez wszystkie mozliwe przypadki) i wielka proznosc.[/quote]
rowniez to co powyzej.. z tym, ze tak.. jestem cynikiem.
Napisalem kiedys [wielokrotnie] jak ktos napisze glupote to mu to wytkne. jak ktos sie zachowuje jak bachor.."mamo, Aiki jest niegrzeczny" to nie pozostaje nic innego jak napisac, ze bachor.
Interesujace jest to, ze inwektyw pod moim adresem niedostrzegasz [tak wiem zdecydowanie latwiej]
zaimek JA.. a pani psycholog amator zauwazyla ,ze ile jest wypowiedzi na temat, a ile personalnie do mnie? Zapewne zauwaznie popsulby analize.
co mam pisac.. my, oni? wydaje mi sie,ze? nie te lata.. w moim wieku ma sie wlasne zdanie. Wydawac to sie moze komus innemu.
kolejne pudlo.

[quote]Innymi slowy: przywalka cie wielka kupa lajna, pod ktora byc moze siedzi normalny, wrazliwy 41-letni facet. Mowie "byc moze" bo nikt nie ma obowiazku rozgrzebywac tej kupy lajna, zeby zajrzec co (albo kto) jest pod spodem. Kazdy ma prawo odwrocic sie z niesmakiem i pojsc swoja droga. [/quote]
no to juz sa konsekwencje bledow popelnionych powyzej. A tak BTW co to znaczy "normalny" 41 letni mezczyzna, zonaty, majacy niezla prace, swoja pasje, konsekwentny, uparcie broniacy swojego zdania - jak widze nie podpada pod te definicje.
Nie, to nie jest kokietowanie i merdanie ogonkiem.
Moze za pare lat, jak wezmiesz na siebie odpowiedzialnosc za innych, ktos ci bezinteresownie dokopie raz i drugi, moze zrozumiesz. Narazie nie..
kolejne pudlo.

[quote]Bardzo duzo jest w Tobie checi naprawiania ludzi,[/quote]
mowy nie ma! Mam na glowie, zone, dom, rodzicow, siostre - stara panne bez pomyslu na zycie. Nie wiem skad tn chory pomysl? to jakas psychologia for dummies?

[quote]Jedynym czlowiekiem na swiecie, ktorego mozesz zmienic, jestes ty sam. Ale ty sie nie chcesz zmienic, bo jestes egocentrykiem. Egocentrycy sie nie zmieniaja, bo po co, skoro zawsze znajda wine za to co im sie nie udaje poza soba - w swiecie i innych ludziach. [/quote]
chyba jednak for dummies :)
gdyby tak bylo jak piszesz to: nie mialbym zadnej pasji [aikido,konie itd], zgadzalbym sie z kazdym, kto powie, ze ma racje.
Kula w plot .. ba juz nawet nie w plot. idzie ci coraz gorzej.


[quote]A wracajac do tematu - czyli do kobiet w aikido. Twoja opinia na ten temat (baby i budo to pomylka) jest znana nie od dzis.[/quote]
no popatrz.. wiec dlaczego ten watek jest tak bulwersujacy?
[quote] Wiec po co tak uparcie, raz za razem, milion razy, przekonujesz wszystkich do slusznosci swojej opini???[/quote]
jaki milion :) nie przesadzajmy, bo doniczek zabraknie.. pani psycholog amator.. bylo czytac uwaznie:) opinia jest tylko moja? Jak widze klapki na oczach rozmowcy to mam ochote dac w dluga.. a droga interlokutorko.. od czego zaczelas rozmowe?

[quote]Ci ktorzy ja podzielaja, juz sa przekonani. A nieprzekonanych i tak nie przekonasz. Wiec po co ten upor? Wylacznie w celu zaznaczenia swojej obecnosci.[/quote]
tak to sobie wytlumacz :)
jakbys przeczytala cokolwiek uwazniej to a) postawilem teze b+b+p.; B) podalem swoje argumenty : c) nie padl zaden argument obalajcy teze.

[quote]Napisales ze jestes po operacji pluc z powodu raka. Tu Cie moge zrozumiec, [/quote]
a o tyum to akurat nie chce pisac... to moja prywatna sprawa. Napisalem bo bylem do tego zmuszony. Szlus. W tym czasie na trybunie siedzial moj nauczyciel J. Gorzen.. i zaczal sie ze mnie nabijac. Gdy sie dowiedzial i zbaczylam jak mu glupio, to nie chce wiecej widziec u nikogo takiej miny.

[quote]W tobie nie widze radosci zycia.[/quote]
jak ja kocham takie hippisowskie idealy.. peace, love i inne bzdury. Dorosniesz to ci przejdzie.. cyniczne? tak napisalem,ze jetem cynikiem

[quote] Jesli jestes smiertelny, o czym twoj organizm ci brutalnie przypomnial, to pamietaj ze zycie sie nie sklada z lat, tylko z minut i godzin. I kazda z nich jest cenna, bo zadna juz nie wroci.[/quote]
kolejny przykald indolencji.. znajdz sobie , gdzie pisalem o marnowaniu czasu.

[quote]To co napisalam, to nie jest krytyka. To jest informacja, ktora chcialam ci przekazac. [/quote]
czuje sie rozczarowny.. sdzilem,ze sie bardziej przylozysz .. perzeczytasz uwazniej itp..
a tak to popelina..
  • 0

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Ok. Twoja samoocena. Twoja sprawa.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Ajk było się z nią zgodzić.
Uszczęśliwiłbyś ją na cały tydzień. :)
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Taka mnie wlasnie refleksja naszla, ze kolejny watek idzie zupelnie w innym kierunku niz sie zapowiadal. Moze by go tak zamknac, a psychoanalize kontynuowac na priv... co na to nasz Mod?
  • 0

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Aha, zeby nie pominac przedmowcy,
Randall: Twoja ocena. Twoja sprawa.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Ajk było się z nią zgodzić.
Uszczęśliwiłbyś ją na cały tydzień. :)

tak wiem..ale nie moge na to pojsc.

ok.. "psychoanalize" mamy za soba wracam do glownego tematu
b+b=p
jakies kontrargumenty?
  • 0

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Jasne.
Ty masz racje - ja mam spokoj.
Pozdrawiam i ide "dorastac" do poziomu przedmowcy.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Aha, zeby nie pominac przedmowcy,
Randall: Twoja ocena. Twoja sprawa.

Ruda: Twoja ocena. Twoja sprawa.

Randall (wprawiający się w metodach działań kobiet)

PS. Strasznie ogranicza to poznawczo.
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Eh...wg mnie temat jest całkiem ciekawy, nawet te niby psychoanalizy.

;) .

TYlko Aiki dlaczego od razu mówisz, ze jest amatorką? Ok nie zgadasz się z nia, ale to nie powód , zeby tak mówić i sie wyśmiewacć. Można dostrzec w Twojej wypowiedzi ironiczny śmiech. Nie masz szacunku do niej. Ok. twoja sprawa ;) . Tylko szanujmy swoje wypowiedezi, a nie kazdego równasz z błotem.

Pozdrawiam.

Aha Aiki => Czy kobiety też moga szukać swojego graala ? 8)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

TYlko Aiki dlaczego od razu mówisz, ze jest amatorką?

bo wieje amatorszczyzna.. mnostwo oczywistych sloganow, widoczny brak znajomosci tematu.
wykazalm daleko idaca cierpliwosc i zrozumienie.
pobieżna znajomosc tematu jest amatorszczyzna. A moja powazna wda jest to, ze pisze co mysle. BTW - ilosc inwektyw pod moim adresem tez pozostala niezauwazona? Od kiedy lowo amator jest obrazliwe?

Aha Aiki => Czy kobiety też moga szukać swojego graala ? 8)

nie wiem .. na szczescie nie jestem kobieta.
smiem sadzic,ze dom, dzieci, futro, okladka w cosmo to wasz graal..
ale errare humanum est :)
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Aiki => Możesz mnie wysmiac, iż w tak młodym wieku, mam stały pogląd na tą sprawę. ale dzieci nie chce mieć! :twisted: :twisted: , cosmo i innych shitów nie czytam, a futra nie chce nigdy :P .

Wg mnie powiedzenie w tym przypadku, ze jest amatorką troszkę wieje zniewagą, gdyż ów Ruda chciała Ci coś przekazać, co dla niej było racja, a Ty od razu, ze jest amatorką. Jak nie ma racji to nie ma. Ale nie wiesz, ze jest dużo POlaków , którzy używają pojęć, których nie znają znaczenia . Taki dowcip mi się przypomniał :

Pani w szkole mówi do dzieci :
- Dzieci dlaczego używacie słów, którzy nie znacie znaczenia.
A Jasiu na to:
- Czy to do mnie to alibi?

;) .
  • 0

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

PS. Strasznie ogranicza to poznawczo.

Kogo ogranicza?
Mnie nie, bo juz poznalam twoja opinie.
Ty ją wraziłeś, ja przeczytalam.
I chyba tylko o to chodzilo?
Czy jeszcze cos chciales dodac?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Aiki => Możesz mnie wysmiac, iż w tak młodym wieku, mam stały pogląd na tą sprawę. ale dzieci nie chce mieć!

to przychodzi z czasem, a czasem nie to rzecz zupelnie prywatna.
reszta byla podana przykladowo i nie oczekuje ,ze bedziesz sie deklarowac, ze chces to czy tamto.

Ale nie wiesz, ze jest dużo POlaków, którzy używają pojęć, których nie znają znaczenia

wiem.. jakie to ma znaczenie?
a rozumiesz pojecie amator?
reszta pozostala jak zwykle niezauwazona.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024