Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiety i Aikido :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
588 odpowiedzi w tym temacie

budo_zagajnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 771 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Polski
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Moża tylko powiedzieć: feci, quod potui, faciant meliora potentes. Jednak szczerze wątpię w rezultat.
Choć może bardziej by pasowało: hominis est errare, insipientis in errore perseverare....
I tyle.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Moża tylko powiedzieć: feci, quod potui, faciant meliora potentes. Jednak szczerze wątpię w rezultat.
Choć może bardziej by pasowało: hominis est errare, insipientis in errore perseverare....
I tyle.


piszesz off topick, jak nieznosny bachor usilujesz zwrocic na siebie uwage. troll w czystej postaci. mamo,mamo.. Aiki jest niegrzeczny..buuu... robi sie coraz smieszniej
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

natomiast mylisz się - nie pisałem na forum pod kilkoma nickami równocześnie
Troszeczke też przesadzasz z tymi zaszczytami :wink: - znamy się już kilkanaście lat a kiedy się poznaliśmy, obydwaj byliśmy raczej cichymi szaraczkami :wink: .


to akurat nie bylo o tobie.
a jak sie poznalismy to ja bylem mlody gniewny, a ty miales juz w okolicach 1 dana...

A to zwracam honor - a jak sie poznaliśmy to obydwaj byliśmy młodzi :wink: - nie bądź taki skromny - ostatnio wpadła mi kaseta z wizyty Shihana Copgnarda w Lublinie - gdzie Ty i Wódz jesteście jeszcze mocnymi pacholęciami :wink:

Pancer (wspominający)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
to nie skromnosc.. po prostu stwierdzenie faktu.
mialem wtedy za soba moze 5 miesiecy treniengow, staz z Pat Hendrix, i wiecej checi niz umiejetnosci, chyba jeszcze nie bylo mnie stac na judoge.
a ty miales juz jakies 2 lata treningu za soba..moze wiecej.

anyway.. szkoda ,ze tak sie stalo jak sie stalo
  • 0

budo_tatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mamusi... podobno ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
nie no... ja przepraszam ale szalenie mnie ciekawią te kwestie formalne...

pancer jest tak dobry ze po 2 latach ćwiczeń miał 1 dana? (nie neguję- tylko się upewniam :wink: )
czy jakąś wybiórczą pamięć nam tu przedstwaisz? :lol:

i jeszcze jedna... oczywiście nie ma w tym nic ubliżającego- jako że nie masz się czego wstydzić to wytłumacz mi te kwestie: w końcu jaki masz stopień? bo raz piszesz że żadnego... a później że masz zdawać na 4 dana to chyba masz 3 dan teraz? Przeskakiwanie stopni chyba nie praktykuje żadna organiznacja :)
I w jaki sposób zdałes skoro -jak sam powiedziałeś masz za sobą 2 egzaminy? W ogóle 2:?:

Bo prawdę mówiąc to ja nawet kojarzę do jakiej organiznacji ty oficjalnie należysz ;)

Byłabym wdzięczna za objaśnienie tej kwestii...
To nie jest żaden niegodziwy atak- od razu uprzedam... W końcu jak się gdzieś uczysz to masz swoich mistrzów i przwdziwym honorem jest przyznanie się do nich ;)
  • 0

budo_tatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mamusi... podobno ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
ps... wiem że używasz słów jak "prawie" i "około" ;) mnie po prostu hcodzi o ścisłość ;)
żeby nie było że nie czytam ze zrozumieniem :roll:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

nie no... ja przepraszam ale szalenie mnie ciekawią te kwestie formalne...
pancer jest tak dobry ze po 2 latach ćwiczeń miał 1 dana? (nie neguję- tylko się upewniam :wink: )

to nie moje zdanie lecz R.Hoffmana z tego czssu. widocznie wiedzial co mowi.

czy jakąś wybiórczą pamięć nam tu przedstwaisz? :lol:

no tego nie rozumiem, pytasz to odpowiadam bo co ta bezinteresowna zlosliwosc?

w końcu jaki masz stopień? bo raz piszesz że żadnego...

w sumie zadnego. jest tak jak napisalem powyzej - pierwszy egzam - sensej Cx Poczykowski w Lublinie, drugi -shihan Wysocki w Szczecinie.

I w jaki sposób zdałes skoro -jak sam powiedziałeś masz za sobą 2 egzaminy? W ogóle 2:?:

tak w ogole 2 , jak zdalem? wyszedlem na tatami i zdalem.. i tyle..

Bo prawdę mówiąc to ja nawet kojarzę do jakiej organiznacji ty oficjalnie należysz ;)

juz tak.. AoI naleze bo musze. nie ma ze boli.

Byłabym wdzięczna za objaśnienie tej kwestii...

wyjasnilem?

To nie jest żaden niegodziwy atak- od razu uprzedam... W końcu jak się gdzieś uczysz to masz swoich mistrzów i przwdziwym honorem jest przyznanie się do nich ;)

adres dojo jest podany powyzej.. czytac uwaznie.. troche nizej jest lista szkol w irlandii. Tez czytac uwaznie. Potem zobaczyc kto tam uczy.
moje autorytety - Cognard, Savegnago, Benek, Wysocki.. .. .. ... Panzer.
w tej kolejnosci.. any question?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
jedno mnie dziwi.. kilkanascie lat w -pl nikt sie nie interesowal tym ,gdzie naleze, jaki mam stopien.. nikogo tonieobchodzilo.. a tu.. zainteresowanie mojaosoba niemalze jak urzedu skarbowego zalegajacym płatnikiem..
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

a tu.. zainteresowanie mojaosoba niemalze jak urzedu skarbowego zalegajacym płatnikiem..


A może kryją sie na forum jacyś tajniacy i czyhają na Ciebie(sprawdż czy zapłaciłes wszystkie podatki) :twisted: :twisted: :twisted:

;) .
  • 0

budo_tatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mamusi... podobno ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

jedno mnie dziwi.. kilkanascie lat w -pl nikt sie nie interesowal tym ,gdzie naleze, jaki mam stopien.. nikogo tonieobchodzilo.. a tu.. zainteresowanie mojaosoba niemalze jak urzedu skarbowego zalegajacym płatnikiem..

nie martw się- o składki cię ciągać nie będę... po prostu po raz pierwszy mnie to zaciekawiło- to się spytałam
i dziękuję za wyczrpującą odpowiedź 8) :D
  • 0

budo_tatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mamusi... podobno ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
sory za dubla - po prostu ci którzy ćwiczą po kilkanaście lat to wiedzą... więc po co mają pytac... ja nie ćwiczę-tudzież nie wiedziałam ;P
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

jedno mnie dziwi.. kilkanascie lat w -pl nikt sie nie interesowal tym ,gdzie naleze, jaki mam stopien.. nikogo tonieobchodzilo.. a tu.. zainteresowanie mojaosoba niemalze jak urzedu skarbowego zalegajacym płatnikiem..

Moze to zainteresowanie wynika z faktu, ze sympatycznie piszesz posty, zwracajac sie do ludzi per "dziecko", "chlopcze", "bachor"...

Pardon: OT.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Tak żeby się temat rozwijał.
Ktoś czai co to za popelina i kto to w ogóle jest? Wiem jedynie że fotki z Warszawy, ze stażu w grudniu 2003. Sory za rozmiar fotek, ale późno jest, a ja jestem pierońsko zmęczony.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Normalnie jak woźna z podstawówki, albo kucharka z baru mlecznego.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
nauczyciel akademicki ponownie.. kolejne lanie wody? a moze by tak cos na temat?
sadzielem ,ze nauczyciele maja jakis obiektywizm ..przynajmniej zawodowy.
jaksobierpzypominam ,nieobrazilem tu nikogo natomiast przykladow w druga strone jest sporo..akademickie oko tego nie dostrzega?
latwiej w grupie niz miec wlasne zdanie?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Randall co to za Scary Mary????
az sie przestraszylem..
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)

Randall co to za Scary Mary????
az sie przestraszylem..

Jak to kto?? Kobieta uprawiająca aikido :?: :lol: :rofl:
Nie mam bladego pojęcia kto ona, ani tego kolesia nie kumam. Zdjęcia mam z drugiej ręki, właśnie jako "humor w aikido".
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
no.. hala gwardii na pewno.. jeden z tych gosci zaczynal w lublinie..
tego "ocenzurowanego" po pasie nie poznam. Ten gosc w pizamie .. tez znajomo wyglda..

ogolnie to serca nie masz by tak po nocach straszyc..
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
jestescie przezabawni... :? :? :?
a kultury osobistej to wam tylko pozazdroscic... moze wstawcie swoje zdjecia?? cala Polska bedzie je wieszac na Kamiza...moze wtedy wasze ego bedzie na jakis czas zaspokojone??
tak jak dopuszczam prawo kazdego do wyrazanie wlasnego zdania, tak wysmiewanie kogos na publicznym forum to przegiecie :?
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
fakt, to jest na bana prosze pana :twisted: :twisted: :twisted: :(
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety i Aikido :)
Troszke sie zawiodlem kolego Aiki, bo sadzilem ze w odpowiedzi na moj krotki post bedzie nieco teorii meskosci (tej prawdziwej meskosci), troche czegos, co pozwoli ci patrzec z gory, ale cieszy ze zapamietales moja profesje i troche pozwolilo ci to "pojezdzic". No nic zauwazam sporo, w obie strony i widze ze twoje jedynie sluszne argumenty, ignorowanie lub przetwarzanie argumentow innych na potrzeby twojej teorii i przede wszystkim twoj protekcjonalny (matczyny?) ton wypowiedzi (te wszystkie dzieci, chlopcy, bachory) zniecheca dyskutantow i wyprowadza ich z rownowagi i ida (niepotrzebnie) w ruch niegrzeczne slowa pod twoim adresem (cierpliwosc ludzka ma jednak granice). OK, za duzo tych OT watkow.

Kobieta na zdjeciach oczywiscie straszliwie kaszani, co nigdy nie zdaza sie przeciez mezczyznom (tym prawdziwym) w hakamie. No nic.

Argumentow bylo juz tyle, ze trzeba by je powtarzac (obie strony "dyskusji"). Ja zatem jeszcze raz uparcie poprosze bys ustosunkowal sie do faktow podanych przez Pmasza jedynym chyba jego poscie w tym watku. Przypomne ze podal przyklady konkretnych osob (kobiet) wspaniale uprawiajacych aikido. Rozumiem, ze jakies wzgledy osobiste itd, ale moze podejdziemy do tego w ten sposob, ze to co napisal Pmasz to czyste fakty (bo chyba nimi sa) i powaznie na nie odpowiesz, bez traktowania mnie jak przedszkolaka?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024