Skocz do zawartości


Zdjęcie

SAA a choroby oczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

SAA a choroby oczu
Jest opinia ze jak ma sie jakas chorobe oczu np krotkowzrocznosc to nie powinno sie chodzic na silownie, a przy najmniej nie przesadzac z ciezarami. Nie jest to do konca prawda, bylem ostatnio u okulisty i pytalem sie o to i owo i nie ma jako tako zadnych przeciwskazan, chyba ze ma sie jaskre (jednym z objawow jest wysokie cisnienie w oczach) i tutaj silownia raczej odpada. Tak czy inaczej ludzie z krotkowzrocznoscia nie musza sie martwic :thumbsup:.

Natomiast okulistka powiedziala mi ze sterydy moga podnosic cisnienie w galce ocznej:?:. Tu pojawia sie moje pytanie do ludzi ktorzy bralo SAA/PH. Mieliscie jakies objawy na cyklu? Np zaczerwienione oczy, uczucie uderzajacego goraca w galkach? Bole glowy, ktore wychodza z okolicy oczu? Denerwujace drganie galek ocznych etc?
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SAA a choroby oczu

Jest opinia ze jak ma sie jakas chorobe oczu np krotkowzrocznosc to nie powinno sie chodzic na silownie, a przy najmniej nie przesadzac z ciezarami. Nie jest to do konca prawda, bylem ostatnio u okulisty i pytalem sie o to i owo i nie ma jako tako zadnych przeciwskazan, chyba ze ma sie jaskre (jednym z objawow jest wysokie cisnienie w oczach) i tutaj silownia raczej odpada. Tak czy inaczej ludzie z krotkowzrocznoscia nie musza sie martwic :thumbsup:.

Natomiast okulistka powiedziala mi ze sterydy moga podnosic cisnienie w galce ocznej:?:. Tu pojawia sie moje pytanie do ludzi ktorzy bralo SAA/PH. Mieliscie jakies objawy na cyklu? Np zaczerwienione oczy, uczucie uderzajacego goraca w galkach? Bole glowy, ktore wychodza z okolicy oczu? Denerwujace drganie galek ocznych etc?



Ogolnie cisnienie calego ciala skakalo jak poje..ane, ale w oczach.... nic takiego nie czulem.
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: SAA a choroby oczu

Ogolnie cisnienie calego ciala skakalo jak poje..ane, ale w oczach.... nic takiego nie czulem.


Czyli zgadza sie, PH/SAA podnosza cisnienie, (ale to chyba wiadomo) ale np w okolicach oczodolow dostawales uderzen goraca, albo czy oczy Cie doslownie parzyly, bol galek ocznych lub cos w tym stylu?

Tak sie pytam, PH kusza mimo wszystko, ale jeszcze sie wstrzymam, przynajmniej do 25-26 roku zycia.:thumbsup:
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SAA a choroby oczu

Czyli zgadza sie, PH/SAA podnosza cisnienie, (ale to chyba wiadomo) ale np w okolicach oczodolow dostawales uderzen goraca, albo czy oczy Cie doslownie parzyly, bol galek ocznych lub cos w tym stylu?

Tak sie pytam, PH kusza mimo wszystko, ale jeszcze sie wstrzymam, przynajmniej do 25-26 roku zycia.:thumbsup:



Nic takiego nie czulem, ale nigdy nie mialem tez wady wzrokiu.

No tak wykorzystaj najpierw cala moc suplementow no a potem hmm.. Twoj wybor :)
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: SAA a choroby oczu

Nic takiego nie czulem, ale nigdy nie mialem tez wady wzrokiu.

No tak wykorzystaj najpierw cala moc suplementow no a potem hmm.. Twoj wybor :thumbsup:


Dzieki za odpowiedz. A co do PH (bo SAA to na pewno odpada) to na razie zbieram informacje, moze kiedys..... :)
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024