Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak to polaczyc??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Skola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak to polaczyc??

Witam.
Czy moglby mi ktos pomoc w rozpisaniu cyklu i polaczeniu ponizszych produktow z M-Drolem.
Oprocz wyzej wymienionego pH posiadam rowniez:
Advance PCT- Anabolic Xtreme 90c.
Sulimarin Milk Thistle Exact-Now Foods 100c/300mg
Perfect Cycle Liver Support0 Anabolic Xtreme 90c.
Adam Superior Men- Now Foods 120t
Calcium + Magnesium/vit D- Now Foods 100t
Super Amino 4800- Dyamize 300c.
Tribulus- Now Foods 100/500mg
Storm- Universal

Temat podobny do wszystkich, jednak prosilbym o polaczenie konkretnych produktow tzn.kiedy, jak dlugo, w jakich ilosciach je brac.
Zastanawim sie rowniz nad systemem 2tyg On, 2tyg OFF. Czy jest taka potrzeba a jesli tak to jak w takim przypadku laczyc je.

Z gory dziekuje za podpowiedz.

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-tabl-2,p.html


  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??

Witam.
Czy moglby mi ktos pomoc w rozpisaniu cyklu i polaczeniu ponizszych produktow z M-Drolem.
Oprocz wyzej wymienionego pH posiadam rowniez:
Advance PCT- Anabolic Xtreme 90c.
Sulimarin Milk Thistle Exact-Now Foods 100c/300mg
Perfect Cycle Liver Support0 Anabolic Xtreme 90c.
Adam Superior Men- Now Foods 120t
Calcium + Magnesium/vit D- Now Foods 100t
Super Amino 4800- Dyamize 300c.
Tribulus- Now Foods 100/500mg
Storm- Universal

Temat podobny do wszystkich, jednak prosilbym o polaczenie konkretnych produktow tzn.kiedy, jak dlugo, w jakich ilosciach je brac.
Zastanawim sie rowniz nad systemem 2tyg On, 2tyg OFF. Czy jest taka potrzeba a jesli tak to jak w takim przypadku laczyc je.

Z gory dziekuje za podpowiedz.



Musisz napisac cos o sobie czyli: Twoj staz na silowni, wiek,wage, przebyte cykle saa i PH

I nie zakladaj dwoch takich samych tematow!
  • 0

Skola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??
Witam.
Na poczatku dzieki za zainteresowanie.
A wiec bedzie to moj pierwszy cykl na pH. Nigdy nic takiego nie bralem, jedynie 3 razy kreatyne (mon,jablczan),do tego bialko, wegle. 4 miesiace temu skonczylem cykl na X-Pandie+ Energizer X-Pand. Efekty jak dla mnie oplakane,mimo ze trzymalem diete i cwiczylem regularnie (i nie monotonnie) to przytylem moze z 3kg, ktore stracilem zaraz po odstawieniu srodka (2 puchy). Tak wiec chce sprobowac czegos innego.
Mam 28 lat, staz treningowy ponad 5 lat, waga aktualna 81 kg. Cwicze 4 razy w tygodniu. Przeczytalem wiele na temat pH i wiem jakie moga byc konsekwencje ich zastosowania, jednak jestem zdecydowany. Mam nadzieje ze produkty ktore zakupilem (po przeczytaniu jednego z artykulow) pomoga mi zminimalizowac skutki uboczne stosowania pH. Jednak nie wiem jak je polaczyc. Czekam na pomoc od kogos kto sie na tym zna, bo tak na marginesie to mam zamiar wziac ten srodek ze znajomy, jednak on uwaza ze po takim jednym cyklu (+ Epi) nic mu nie bedzie. To jest chyba dopiero przegiecie, nie mowiac juz o samym siegnieciu po te srodki.

Nie bede przedluzal.
Z gory dziekuje za rade.
W razie czego uzupelnie jakies braki w moim opiesie

Hej
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??

Witam.
Na poczatku dzieki za zainteresowanie.
A wiec bedzie to moj pierwszy cykl na pH. Nigdy nic takiego nie bralem, jedynie 3 razy kreatyne (mon,jablczan),do tego bialko, wegle. 4 miesiace temu skonczylem cykl na X-Pandie+ Energizer X-Pand. Efekty jak dla mnie oplakane,mimo ze trzymalem diete i cwiczylem regularnie (i nie monotonnie) to przytylem moze z 3kg, ktore stracilem zaraz po odstawieniu srodka (2 puchy). Tak wiec chce sprobowac czegos innego.
Mam 28 lat, staz treningowy ponad 5 lat, waga aktualna 81 kg. Cwicze 4 razy w tygodniu. Przeczytalem wiele na temat pH i wiem jakie moga byc konsekwencje ich zastosowania, jednak jestem zdecydowany. Mam nadzieje ze produkty ktore zakupilem (po przeczytaniu jednego z artykulow) pomoga mi zminimalizowac skutki uboczne stosowania pH. Jednak nie wiem jak je polaczyc. Czekam na pomoc od kogos kto sie na tym zna, bo tak na marginesie to mam zamiar wziac ten srodek ze znajomy, jednak on uwaza ze po takim jednym cyklu (+ Epi) nic mu nie bedzie. To jest chyba dopiero przegiecie, nie mowiac juz o samym siegnieciu po te srodki.

Nie bede przedluzal.
Z gory dziekuje za rade.
W razie czego uzupelnie jakies braki w moim opiesie

Hej



Samo epi na pierwszy cykl by wystarczylo.
Nie kombinuj z dawkami, w opisach masz zawarte dawkowanie. Obawiam sie ze po takim mocnym PH bedziesz musial zastosowac Clomid apteczny + te PCT co masz juz zakupione.
Co do samego m-drola zacznij od dawki dwoch tabletek i jak po 8 dniach dzialanie bedzie slabe zwieksz do trzech, natomiast jak odczujesz jakies dokuczliwe sajdy typu bol brzucha bol serca zmniejsz dawke.Cykl nie moze trwac wiecej niz 5 tygodni. Dwa tygodnie przed koncem cyklu dolacz kreatyne i pzez caly cykl bierz te wszyskie oslonki witaminki. Tribulus bierz razem z odblokiem czyli dzien po skonczeniu PH.
  • 0

Skola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??
Witam.
Dzieki za podpowiedz,na pewno sie zastosuje.
Jednak mam jeszcze jedno pytanie co do tego Clomidu. Aktualnie jestem za granica (w Irlandii) i nie jestem pewien czy ten Clomid tu znajde. Czy znasz moze jakis jego odpowiednik?? Sam rozumiesz,nie bede przeciez prosil np.mamy zeby mi go wyslala, bo bedzie pytanie poco,a na co. A mimo mojego wieku nie chcialbym sie z tego tlumaczyc. Jesli nie znasz odpowiednika, to moze wiesz jak wytlumaczyc lekarzowi (mamy tu polskiego) o co biega. Moge jej powiedziec prosto z mostu ze to biore i potrzebuje cos na odblokowanie,ale czy ona bedzie wiedziala o co chodzi. Jaka to ma nazwe czy sklad w jezyku medycznym.

Czekam na odpowiedz jesli to mozliwe.
Dzieki bardzo jeszcze raz.
Hej
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??
clomiphene citrate taka nazwa chyba wystarczy.
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??
Wystepuja rozne nazwy, u nas w aptekach znany jako clostibegyt, najlepiej wiedziec poprostu sklad czyli: jedna tabletka zawiera 50mg cytrynianu klomifenu.
Lek dostepny tylko na recepte, watpie zeby lekarz dal sie namowic na przepisanie go jako odblok po cyklu, najlepiej bedzie aptekarzowi wkrecic ze potrzebujesz dla dziewczyny albo dla mamy i ze recepte dostarczysz pozniej, w Polsce takie numery przechodzily.
Jak juz jestesmy przy clomidzie to tak wygladaja farmaceutyczne wskazania do stosowania clomu;
Lek wywoluje jajeczkowanie u kobiet z cyklem bezowulacyjnym celem zajscia w ciaze.
-Bezowulacyjne zaburzenia cyklu pochodzenia osrodkowego
-zespol Stein-Leventhala
-wturny brak miesiaczki roznego pochodzenia lub skompe miesiaczkowanie m.in. po doustnych srodkach antykoncepcyjnych
-zespol Chiari-Frommela
-oligospermia
-mlekotok

Mozesz sprobowac wkrecic lekarzowi ze dziewczyna ma nierowne miesiaczki a chcecie miec potomka i cos nie zaskakuje :) ale najlepiej wstawic dobra gadke w aptece.
Jak wszystkie numery zawioda to bedziemy dobierac jeszcze jakies PCT tylko odblok bedzie ciagnal sie tygodniami/miesiacami przy czym moze nastapic spadek masy i wiele innych problemow ;) Na clomidzie 10 dni i po klopcie
  • 0

Skola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??
Ok.Rozumiem.
Przeszukalaem internet. Znalazlem strony na ktorych bez problemu mozna kupic ten Clomid. Wystarczy wplacic kase a oni go wysylaja.
A moze przy mniejszych dawkach M-Drolu nie trzeba by bylo go stosowac i wystarczylby ten moj PCT?? Moze gdybym zastosowa cykl przerywany o ktorym wczesniej wspominalem? Ponoc po nim nie ma takiego bloku??
Chcialbym wykorzystac jak najbardziej mozliwosci tego pH ale jednoczesnie nie zrobic sobie krzywdy.Co o tym myslisz?
W zadnym wypadku nie podwazam Twojego autorytetu, po prostu probuje sam cos rozkminic.

Pozdro
  • 0

Big Tom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:...prawo imigracyjne USA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??

Ok.Rozumiem.
Przeszukalaem internet. Znalazlem strony na ktorych bez problemu mozna kupic ten Clomid. Wystarczy wplacic kase a oni go wysylaja.
A moze przy mniejszych dawkach M-Drolu nie trzeba by bylo go stosowac i wystarczylby ten moj PCT?? Moze gdybym zastosowa cykl przerywany o ktorym wczesniej wspominalem? Ponoc po nim nie ma takiego bloku??
Chcialbym wykorzystac jak najbardziej mozliwosci tego pH ale jednoczesnie nie zrobic sobie krzywdy.Co o tym myslisz?
W zadnym wypadku nie podwazam Twojego autorytetu, po prostu probuje sam cos rozkminic.

Pozdro



Prohormony to nic innnego jak sterydy tylko z delikatnie zmienionym skladem chemicznym. To nie sa boostery testosteronu i bez clomidu wolalbym ich nie brac. Nie wiesz jak wyglada twoj system hormonalny po cyklu, wiec po co ryzykowac. M-drol daje ostro po watrobie i nerkach, oslonki to koniecznosc i to w duzych dawkach. A propos kupowania clomidu przez roznego rodzaju stronki, nie wysylaj pieniedzy lub co gorsze swoich pelnych danych do kogokolwiek w necie. Lepszym rozwiazniem jest poszukac jakiegos ziomka na silowni ktory ci zalatwi clomid. Takie mam zdanie.

pozdrawiam i udanego cyklu.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??

Ok.Rozumiem.
Przeszukalaem internet. Znalazlem strony na ktorych bez problemu mozna kupic ten Clomid. Wystarczy wplacic kase a oni go wysylaja.
A moze przy mniejszych dawkach M-Drolu nie trzeba by bylo go stosowac i wystarczylby ten moj PCT?? Moze gdybym zastosowa cykl przerywany o ktorym wczesniej wspominalem? Ponoc po nim nie ma takiego bloku??
Chcialbym wykorzystac jak najbardziej mozliwosci tego pH ale jednoczesnie nie zrobic sobie krzywdy.Co o tym myslisz?
W zadnym wypadku nie podwazam Twojego autorytetu, po prostu probuje sam cos rozkminic.

Pozdro



To beznadziejny pomysl z tym cyklem 2tyg On, 2tyg OFF. w dwa tygodnie moze Cie zablokowac i odblok na PCT bedzie trwal nawet kilka miesiecy a ty chcesz odblokowac sie w dwa tygodnie. Najpierw postaraj sie zalatwic clomid a jak nie wypali to wtedy bedziesz musial dokupic jakies naprawde dobre PCT.
  • 0

Skola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??
Hej
Widze ze gruba sprawa z tym odblokowaniem. Nie wiedzialem ze to takie niebezpieczne choc troche pocztalem o tym. Tym bardziej ze kilka osob bralo u nas Trenadrol i nie slyszalem zeby brali cokolwiek na watrobe,nerki o odbloku nie wspominajac. Jechali jak leci. Nawet witaminy nie byly im w glowach. Najwazniejsze bylo ze wchodzi,pewnie efekty uboczne wyjda za jakis czas.
CO do tego cyklu 2+2 to pytam bo ktos napisal ze tak mozna, ale jednak dam sobie z tym spokoj skoro tak mowicie.
Jesli chodzi o Clomid to beedzie problem z zalatwieniem go w aptece, bo tak jak pisalem to siedze w Irlandii, a tutaj raczej bariera jezykowa nie pozwoli mi na wyjasnienie o co chodzi. Popytam na silce. Wydaje mi sie jednak ze lawiejszy mialbym dostep do mocniejszego PCT jesli taki jest w sprzedazy na jakiejs wiarygodnej stronie. Tamte rzeczy zamawialem z USA, po dwoch tygodniach sa u mnie. Wszystko sprawnie i na czas.
No nic,zobacze co sie da zrobic jednoczesnie obserwujac forum.
Dzieki chlopaki
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??

Hej
Widze ze gruba sprawa z tym odblokowaniem. Nie wiedzialem ze to takie niebezpieczne choc troche pocztalem o tym. Tym bardziej ze kilka osob bralo u nas Trenadrol i nie slyszalem zeby brali cokolwiek na watrobe,nerki o odbloku nie wspominajac. Jechali jak leci. Nawet witaminy nie byly im w glowach. Najwazniejsze bylo ze wchodzi,pewnie efekty uboczne wyjda za jakis czas.
CO do tego cyklu 2+2 to pytam bo ktos napisal ze tak mozna, ale jednak dam sobie z tym spokoj skoro tak mowicie.
Jesli chodzi o Clomid to beedzie problem z zalatwieniem go w aptece, bo tak jak pisalem to siedze w Irlandii, a tutaj raczej bariera jezykowa nie pozwoli mi na wyjasnienie o co chodzi. Popytam na silce. Wydaje mi sie jednak ze lawiejszy mialbym dostep do mocniejszego PCT jesli taki jest w sprzedazy na jakiejs wiarygodnej stronie. Tamte rzeczy zamawialem z USA, po dwoch tygodniach sa u mnie. Wszystko sprawnie i na czas.
No nic,zobacze co sie da zrobic jednoczesnie obserwujac forum.
Dzieki chlopaki



Tych co brali trenadrol bez oslonek nie moge nazwac inaczej jak PRZYGUPY! Mnie po trenadrolu napi..rdalala watroba nawet jak bralem oslonki.
Na PCT polecam dokupic np. Arremedext XTR, lub Novedex XT.
  • 0

Skola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??
Tego pierwszego nie ma w moimsklepie jest za to ten Novedex XT z Gaspari rozumiem?
W tym wypadku nie brac juz mojego PCT. Odsprzedac go czy rowniez zachowac??
Hej
  • 0

Big Tom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:...prawo imigracyjne USA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??

Tego pierwszego nie ma w moimsklepie jest za to ten Novedex XT z Gaspari rozumiem?
W tym wypadku nie brac juz mojego PCT. Odsprzedac go czy rowniez zachowac??
Hej


Jak nie ma w twoim sklepie to kup na ebay-u. Najlepsze ceny. "PTC" ktory masz teraz zostaw jako dodatek lub co ja zrobilem zacznij brac oslonki i witaminy na 2 tygodnie przed cyklem, watrobie bedzie latwiej i cykl przejdziesz bez wiekszych problemow. Cytujac janu, nie bierz zadnych prohormonow lub sterydow bez odbloku(clomid, novla). To czysta glupota i brak wyobrazni. Pozdrawiam
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??

Jak nie ma w twoim sklepie to kup na ebay-u. Najlepsze ceny. "PTC" ktory masz teraz zostaw jako dodatek lub co ja zrobilem zacznij brac oslonki i witaminy na 2 tygodnie przed cyklem, watrobie bedzie latwiej i cykl przejdziesz bez wiekszych problemow. Cytujac janu, nie bierz zadnych prohormonow lub sterydow bez odbloku(clomid, novla). To czysta glupota i brak wyobrazni. Pozdrawiam



Istnieja wyjatki i po jakis slabych cyklach wystarczy odblok sklepowy ale tu mamy doczynienia z mocnym PH wiec potrzebny jest clomid wiec proponuje kombinowac na wszystkie sposoby zeby go zdobyc. Jesli jednak sie nie uda to lepiej odblokowywac sie tygodniami na pct niz byc zablokowany przez X czasu.
Novedex XT to tez dobry PCT mozesz wziasc go jak skonczy Ci sie ten Twoj.
  • 0

Skola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to polaczyc??
Witam.
Dzieki chlopaki za wszystkie rady i podpowiedzi.
Odewzwe sie w razie kolejnych pytan.
Jak zaczne cykl do dam znac o postepach.
3 majcie sie.
Pozdro
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024