Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl na s-drolu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Big Tom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:...prawo imigracyjne USA

Napisano Ponad rok temu

Cykl na s-drolu.
Witam wszystkich. Wlasnie skonczylem moj pierwszy cykl na prohormonach, wczesniej nie mialem do czynienia z SAA.
Cykl trwal 21 dni. Chcialbym opisac moja przygode z S-drolem moze sie dla kogos sie to przyda.

Troche informacji o mnie.

Wiek 28 lat
Waga przed cyklem 120 kg po 131
Wzrost 194 cm
Staz na silowni 6 miesiecy, trenowalem 2 lata kiedy bylem w liceum.
Treningi 3 razy w tygodniu plus tennis w sobote.

Glownym celem cyklu bylo nabranie masy i sily. S-drol firmy GE. Sporo innych firm produkuje ten sam srodek pod rozymi nazwami ktorych glownym skladnikiem jest 2a, 17a-dimethyl-5a-androst-3-one-17b-ol, przewaznie 10mg na tabletke. Przy tym i prawdopodobnie przy innych prohormaonach najwazniejsza jest dieta. Moja zakladala stosunek bialka, wegli i tluszczu 40/40/10 i bardzo duzo wody, czesto do 7-8 litrow dziennie.


Dawkowanie S-Drolu:
Pierwszy i drugi tydzien 20mg/d
Trzeci tydzien 30mg/d


Dodatkowo:
Cynk 150mg/d
Magnez 550mg/d
Selen 100ug/d
B12 2000mcg/d
Kwasy Omega3 5g/d
Glukozamina 5g/d
HMB 6g/d
Tauryna 6g/d
Glutamina okolo 10-20g/d w dni treningowe 20g
2 saszetki Cycle Insurance wkleje opis ze strony:
Skladniki jednej saszetki.
Milk Thistle Extract (80% Silymarin) 1000mg – glowny skladnik Sirimarolu tylko dawka duzo wieksza
Hawthorn Berry Extract (Crataegus Oxyacantha 10:1 Extract) 1000mg
Celery Seed Extract (10:1 Extract) 150mg
Tribulus Terrestris (40% Saponins 700mg)
N-Acetyl Cysteine 1200mg
Red Yeast Rice 1200mg
Idebenone 100mg
Nettle Root (16:1 Urtica Dioica)
Jiaogulan Extract (Gynostemma Pentaphyllum) (90% Gypenosides) 150mg

Odblok:
Clomid 100mg/d przez 10dni i Animal Stack.

Skutki uboczne ktore wystapily u mnie to glownie bol prostownikow plecow i problem z watroba. Nie mialem tradziku, bolu glowy, wahania nastroju czy spadku libido. Na angielskich forach ludzie skarza sie na bezsennosc lub letarg ja tego nie mialem. Nie polecam picia alkoholu z s-drolem bo bol watroby jest bardzo dokuczajacy, to samo dotyczy ciezkostrawnych potraw. Na prostowniki proponuje tauryne 2 razy dziennie po 3g i kilka bananow.
Przykrym skutkiem ubocznym jest bol podbrzusza i jader szczegolnie w trzecim tygodniu przy dawce s-drolu 30mg/d. Bol pojawial sie wieczorem tuz przed polozeniem sie do lozka ale zanikal po 20 minutach. Zero retencji wody czy wypadania wlosow. Czytalem ze ten prohormon nie aromatyzuje sie do estrogenu. Chcialbym zaznaczyc ze wystepownie efektow ubocznych moze sie nasilac lub zmniejszac u roznych osob w zaleznosci od diety, treningu i cech osobniczych.

Z cyklu jestem zadowolony i to bardzo. Masa skoczyla o 11 kilo bez dodatkowego tluszczu. Sila rowniez poszla do przodu, na laweczce 35kg do gory, rozpietki 32kg na hantle. Lydki i uda zyskaly kilka cm w obwodzie. Ogolnie czuje sie lepiej i treningi mecza mnie duzo mniej. Kolejny cykl zaczynam w polowie listopada tylko dawki zwieksze do 40mg/d. Do tego czasu dieta i rowerek aby stracic conajmniej 5 kilo tluszczu.

Przepraszam ze nie pisze z polskimi znakami, ale moj system nie obsluguje polskich liter.

Tomek
  • 0

Big Tom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:...prawo imigracyjne USA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na s-drolu.
Czy uwazacie ze na nastepny cykl powinnienem zwiekszyc dawke s-drolu do 40mg/d, czy jednak pozostac przy obecnym dawkowaniu? Dzieki.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na s-drolu.

Czy uwazacie ze na nastepny cykl powinnienem zwiekszyc dawke s-drolu do 40mg/d, czy jednak pozostac przy obecnym dawkowaniu? Dzieki.



Za pierwszym razem powinnienes zlapac sie za troche slabsze PH ale to juz przeszlosc.
Na nastepnym cyklu nie zwiekszaj dawki skoro ta ktora stosowales daje tak dobre efekty. No chyba ze odczujesz ze dzialanie bardzo oslablo to wtedy ostroznie zwieksz dawke.
  • 1

Big Tom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:...prawo imigracyjne USA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na s-drolu.
Problem z prohormonami polega na tym ze dzialanie mozesz zaobserwowac dopiero po okolo 10 dniach. Sprobuje najperw 2 tygodnie na 20mg/d, trzeci tydzien na 30mg/d i czwarty na 40mg/d. Znalazlem w necie ze 40mg/d to bardzo duza dawka nawet na drugi cykl.
Moje pytanie jest takie: Czy prawda jest ze dawka sterydow czy prohormonow zalezy od masy ciala? Czy nie ma to znaczenia ile wazysz? Moj znajomy z silowni powiedzial mi ze dawke trzeba dobierac do masy ciala. On jest wiekszy ode mnie 198 wzrostu i okolo 140kg wagi. Dzieki za pomoc.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na s-drolu.

Problem z prohormonami polega na tym ze dzialanie mozesz zaobserwowac dopiero po okolo 10 dniach. Sprobuje najperw 2 tygodnie na 20mg/d, trzeci tydzien na 30mg/d i czwarty na 40mg/d. Znalazlem w necie ze 40mg/d to bardzo duza dawka nawet na drugi cykl.
Moje pytanie jest takie: Czy prawda jest ze dawka sterydow czy prohormonow zalezy od masy ciala? Czy nie ma to znaczenia ile wazysz? Moj znajomy z silowni powiedzial mi ze dawke trzeba dobierac do masy ciala. On jest wiekszy ode mnie 198 wzrostu i okolo 140kg wagi. Dzieki za pomoc.



Silne prohormony odczowamy juz po trzech a nawet dwoch dniach stosowania. Dla mnie nie bylo by sensu zwiekszac np dawke z 30mg na 40mg jesli ta slabsza dawka dawala dobre efekty. Wiadomo ze im wieksza dawka tym bardziej ryzykujemy naszym zdrowiem. Trzeba wczuc sie w swoj wlasny organizm i na to nie znajdziemy zadnej reguly.
Masa ciala jak najbardziej ma znaczenie, zawodnicy z wieksza waga biora wieksze dawki ale to tez nie jest sprawdzone w 100% bo znam osoby ktore waza bardzo duzo i dzialaja na nich doslownie dziecinne dawki, tak samo PH jak i SAA-pozazdroscic takiej genetyki.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024