Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Obejrzalem ten filmik dopiero teraz, ten stroz prawa nie mial pojecia jak to zrobic, kobieta tez nie. Nie lapie sie dziecka, lapie sie psa. A ten z pistoletem mogl dziesiec razy zlapac psa za tylne nogi, ale glupek musial strzelac (postanowil pobawic sie w Pna Boga i zadecydowac, czy zwierze ma zyc, czy nie), a co najgorsze mogl kogos jeszcze dodatkowo postrzelic np. rykoszetem.
Pozdrawiam K_P
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Schruntz powinienes nienawidziec swojego leku i... w koncu sie z nim uporac.
K_P
  • 0

budo_yang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe polski i nie tylko

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Witam.
A ja miałem taki przypadek - u gościa, co kupowałem spojler do swojego auta (gość swoje auto rozpieprzył i sprzedawał, co zostało na części) - wszedłem do gościa na posesję i dzwonię do drzwi - wychodzi gość pokazuje mi a pies szczeka jak opętany - gość mówi żebym się nie przejmował - jest dobrze uwiązany. Pies jakieś 30 - 40kg - mieszaniec cholera wie, czego, z czym. Nagle cisza - odruchowo odwróciłem się a pies jakieś 3-4m ode mnie - nawet nie wiem, kiedy sprzedałem mu kopa (dostał w nos) - w efekcie, czego przeleciał z 5m (zawinęło tylko łańcuchem) - podniósł się i uciekł. Gość nie wiedział, co się dzieje - dopiero wtedy powiedział, że ten pies już kiedyś kogoś pogryzł. Wpieprzył mnie dokładnie - ale spojler za 50 sprzedał (chciał 100). To mnie nauczyło, że jak się dobrze psa trafi i nie jest to jakiś zabójca – poskutkuje – psa też boli i wie, kiedy jest na straconej pozycji albo może więcej stracić niż zyskać. To tyle mojej uwagi.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Pierwsza zasada - nie kopac psa atakujacego kogos innego, bo to gowno da. Za tylne nogi w gore i odjazd do tylu. Kazdy pies "glupieje".
K_P


no no wez tego psa tak zlap za nogi jak jest frontalnie do CIebie i sie usmiecha ;)
  • 0

budo_tajpan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wiecznej Otchłani

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Pierwsza zasada - nie kopac psa atakujacego kogos innego, bo to gowno da. Za tylne nogi w gore i odjazd do tylu. Kazdy pies "glupieje".
K_P


no no wez tego psa tak zlap za nogi jak jest frontalnie do CIebie i sie usmiecha ;)



Uwaga Kubisia Puchatka była raczej skierowana względem osoby trzeciej, przykładowo tego ziomka z pistoletem. Jak piesek stoi frontem to można kopnąć w nos(jeśli się zdąży...)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
jenyyy wiem przeciez byla taka minka " ;) " mam troche wyobrazni jednak jezeli jestes sam to za nogi takiego nie zlapiesz :D no moze jedna reka bo juz drugiej nie bedziesz mial :P
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

no no wez tego psa tak zlap za nogi jak jest frontalnie do CIebie i sie usmiecha

Wtedy zakładasz mu gilotynę :wink: .
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
ja juz predzej lewego sierpa ;)

dobra nie spamujmy juz tu ;)
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Kiedys ( podobno :D ) byl przypadek w Polsce ze jakies starszy pan zaatakowany przez psa, bodajze jakiegos amstafa czy innego z tego typu, poprostu w samoobronie go zadusil. Nie wiem czy tak da rade, watpie ale opowiesc byla :)
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
kopanie psa to "ryzyk fizyk" zalerzy od charakteru, jednego wystraszysz innego rozwscieczysz a raczej napewno nie znokautujesz, jesli natomiast pies atakuje a nie straszy jest zdecydowany lub szkolony i szczuty to nie ma mowy zeby go "czysto trafic" pies ma srednio 20% lepszy reflex i inaczej odczowa bol. Dobry sposob to skupis uwage psa na koszuce itd. z bezposredniej konfrontacji nawet jak psa zadusimy to bedziemy poranieni, ostatnio znajomego ugryzl pies 60-70kg, raz zlapal (tylko ugryzl nie straszyl) i mial kilka dziur i kilka nie glebokich a szerokich szarpniec, pies go ugryzl raz, jego pies ;)
  • 0

budo_coeur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płońsk/Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Opowiesc o dziadku to prawda, to byl nie Polak, a Serb, 74 latek. Po 20 minutach szamotaniny w parterze udusil pitbulla. Po zajsciu doszedl do szpitala o wlasnych silach. Cos mi sie zdaje, ze to nie byl taki "przecietny" emeryt, tylko jakis lepszy weteran ;)
  • 0

budo_yaro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
to nie był przypadkiem Ralph Gracie, który swoją ksywkę zawdzięcza zaduszeniu pita? ;)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Tez slyszalem tylko o jakims BJJ-wcu ktory to zrobil do tego chyba zadusil swojego psa i to on byl agresorem, ale 75 latek 8O
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Moze Helio :wink:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Moze Helio :wink:

Co ty, Helio to dwa psy i kota równocześnie. :)
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Solowka

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pobicie przez grupe chuliganow

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Dobry sposob to skupis uwage psa na koszuce itd. z bezposredniej konfrontacji nawet jak psa zadusimy to bedziemy poranieni,


kilka lat temu przyatakował mnie jakiś skurwieńsyńsko wielki kundel, tak z 50 - 60 kg miał. jak na mnie zaszarżował, wystawiłem mu jedno przedramię, by mnie chwycił i zadałem mu seryjkę ciosów pięścią w oczy i nos. puścił, i dostał jeszcze z kopyta, po czym zwiał w krzaczory, ale fakt... lewa ręka pochlastana u mnie była ...
  • 0

budo_adrianbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
może nie jest to film z ulicy (chociaż efekty właśnie z niej są) ale ten filmik wywołuje niezły respekt przed starciami z nożem...wiec jak autor napisał - be careful...

  • 0

budo_dzosua
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
co do tego filmiku z pracownikami Polskimi w Londynie to ktorzi to byli Polacy :P
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Bici....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024