Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_thunderbolt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Podczas ogladania tego filmiku bylem zaskoczony (bestialstwo) , ale pod koniec jeden z napadtnikow wbija noz w reke tego lezacego chlopaka i nie widac sladu krwi co przy takim cieciu chyba powinno byc widoczne. Nie mowie ze napewno to jest fikcja , ale mozna sie nad tym zastanowic.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


o ja pierdole, XXI wiek.....
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Jakimi bestiami trzeba byc, zeby tak metodycznie wbijac noze w lezacego czlowieka, obok jego dziewczyny?
K_P


Tak... Trzeba byc mala pizda w meskim ciele, zeby uderzyc palka stara kobiete z tylu. a pozniej... uciec.


tacy sa ludzie :wink: ....

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
walka goscia z teamu Kimbo
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Co za pizdy ... Samosondy samosondami ale takich 3 to bym zlapal, rozebral, obil do sina i puscil nago z osmarkanym ryjem do domu.

W dupach im sie juz poprzewracalo. Dla zabawy bez powodu napierdalaja i wbijaja noze w ludzi. Kurwa co za swiat.

J.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
OOOO KURWA .....

J.
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Podczas ogladania tego filmiku bylem zaskoczony (bestialstwo) , ale pod koniec jeden z napadtnikow wbija noz w reke tego lezacego chlopaka i nie widac sladu krwi co przy takim cieciu chyba powinno byc widoczne. Nie mowie ze napewno to jest fikcja , ale mozna sie nad tym zastanowic.

Brak krwi można tłumaczyć szokiem i zaciśniętymi mięśniami. Podobnie przy ucinaniu kończyn. Krew nie leje się od razu, ale dopiero po pewnym czasie.
Poderżnięte gardło krwawi natychmiast. Nóż wbity w mięsień (bez przekręcania) w pierwszej chwili może nawet nie zostawić śladu. Wszystko zależy od rodzaju ciosu i miejsca, w które został zadany.
To powyżej to tak na chłopski rozum. ;) Najlepiej będzie zapytać kogoś z odpowiedniego działu forum.


P.S.
W wakacje mój dziadek stracił kciuka. W miejscu wypadku nie było ani jednej kropli krwi. Dłoń zaczęła krwawić dopiero w drodze do lekarza.
  • 0

budo_adrianbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

http://www.smog.pl/wideo/10251/zabojstwo_na_ulicy/
A tych gości to bym dosłownie ehhh za jaja na czepaku powiesił ...


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


No KURWA mać! To się nazywają ludzie do odstrzału...frajda na prawdę, bić kogoś kto się chorni i płacze...Ale wydaje mi się, że głównym najgorszym elementem była tutaj publiczność. Gdyby "widownia" jebana nie stała tak nad nimi to by przestali (nie mówiąc o tym, że powinni zareagować, ale mam nadzieję, że będą mieć kaca moralnego i problemy...), a tak, agresja wyzwalała się u napastników cały czas właśnie ze względu na ludzi wokoł, nie zabraniali więc bili dalej...mieli taką "chwilę" :/
Co do filmu z ruskimi.
Video średniej jakości, 30 klatek na sekundę, jakoś kurwa nie wydaje mi się, żeby ktoś łaził z kamerą czy telefonem jak np. n93. Chyba, ze po to ktoś wziął , żeby właśnie taką sytuację nagrać. No albo nie wiem, ktoś zajebał komuś taki telefon czy aparat (tyle, że zdaje mi się, że by go sprzedał), z resztą, po co dywagować...Ktoś zna ruski?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

No KURWA mać! To się nazywają ludzie do odstrzału...frajda na prawdę, bić kogoś kto się chorni i płacze

mogł nie kraśc :) frajda, nie frajda ale skutkuje...
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Sally tylko problem w tym ze trzeba znac umiar i nie przeginac w 2 strone. Nie mam nic do ludzi ktorzy lapiac zlodzieja na goracym uczynku na swoim terenie wyplacaja mu kilka strzalow, nawet wiecej niz kilka. (wszystko jednoz jakiego powdu, czy w obronie swojej osby, czy celu zatrzymania i obezwladnienia czy z czystej andrenaliny i wkurwienia) Ale to co tam widzimy to jest sadystyczne bestialstwo sprawiajace wielka frajde i ucieche tlumu.

Nie ma sie to nijak np. do prawa w niektorych stanach USA gdzie prawo zezwala w odpowiednich sytuacjach na strzelanie do intruza przebywajacego w obrebie twojego terenu.

J.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Sally tylko problem w tym ze trzeba znac umiar i nie przeginac w 2 strone. Nie mam nic do ludzi ktorzy lapiac zlodzieja na goracym uczynku na swoim terenie wyplacaja mu kilka strzalow, nawet wiecej niz kilka. (wszystko jednoz jakiego powdu, czy w obronie swojej osby, czy celu zatrzymania i obezwladnienia czy z czystej andrenaliny i wkurwienia)


koles po 3 dniach zrobi to samo. a po ceglowce w glowe juz by tego wiecej nie zrobil
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
skad pewnosc, ze nie zrobi tego ponownie? na jakis czas pewnie bedzie miec ''nauczke'', ale jak to nie jest dzieciak tylko jakis ''wyjadacz'' to raczej bym w cuda nie wierzyl, ze sie nawroci.
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Ok Panowie to dobra uwazacie wszyscy zgodnie razem ze to co bylo pzedstawione na filmie jest wporzadku i przynosi skutek w walce ze zlodziejem? Ta? Czyli lapie kogos na kradziezy i przeprowadzam bestialski samosad ceglowka po glowie itd. Najlepiej zabic albo doprowadzic do kalectwa to wtedy tez juz nigdy wiecej tego nie zrobi. Moze uciac obie rece? To tez jakies wyjscie... ...

Az sie dziwie ze to pisze bo wystarczy przeczytac moje wypowiedzi wczesniejsze aby zauwazyc ze nie jestem z tych poblazliwych i ludzi ktorzy bez powodu krzywdza innych i czerpia z tego satysfakcje uwazam za osoby ktore powinny odczuc to wszystko sa swojej osobie ale wszystko ma swoje granice i mozna gnoic ludzi na rozne sposoby niekoniecznie doprowadzajac ich do kalectwa. Wystarczy rzeczywiscie kazdego zlapanego na goracym uczynku zlodzieja wsadzac na 5 lat bez mozliwosci zawiasow ani wczesniejszego zwolnienia i wierzcie mi ze to duzo gorsza kara niz 10 minut wpierdolu.

Pozdrawiam J.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Wystarczy rzeczywiscie kazdego zlapanego na goracym uczynku zlodzieja wsadzac na 5 lat bez mozliwosci zawiasow ani wczesniejszego zwolnienia i wierzcie mi ze to duzo gorsza kara niz 10 minut wpierdolu.

ale dużo bardziej kosztowna i bezsensowna.popierwsze za rozsądniejsze uwazam ze kare wymierza ten ktorego zdarzenie dotyczy a nie jakis sedzia który z tym nie ma niczego wspolnego i bezposrednio to go nie dotyczy. ja nie wiem czy to popieram, zastanawiam się. mysle ze za ukradniecie czegos nie bede robic nikogo kaleką; tak sobie mysle ze jakby mi ktos rabnął telefon to by co najwyzej w zęby dostał ale nie np. nożem (to tylko w obronie własnej). ale jest cos za co uważam ze można kogoś w taki sposób połamać bez wyrzutów sumienia tzn za znęcanie się nad zwierzętami. jakiś czas temu własnie mnie to zastanawiło i stwierdzam ze jak złapie gnoja np. co w kota kamieniem rzuca to też dostanie kamieniem, a jak ktos np zabił zwierzaka w brutalny sposób to mozna go tak połamać.. uwazam że to uczciwe jest. Ale zdrugiej strony nie bede się uzalać nad złodziejem ktorego ktoś dorwał i sie na nim wyżył..trudno miał pecha i niech się z tym liczy albo niech nie kradnie
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
moim zdaniem najlepsza kara dla zlodzieja jest upierdolenie reki. nie musi pozniej obrywac ceglowka.
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Troche przesadzacie.

Po pierwsze nie wymyslona narzie nic innego i leprzego jako kary niz wiezienia. Oczywiscie zaraz mi powiecie ze to wy ze swoich podatkow utrzymujecie wiezniow a oni maja tam tv i silownie za darmo. Jest im fajnie a wychodza bardziej zdemoralizowani niz do nich trafiali. Jak juz mowilem nic innego leprzego nie wymyslono jako kary a pozatym pomyslcie troche. Wyobrazcie sobie ze odcinaja was od wszystkiego co mieliscie w zyciu. Od rodziny, przyjaciol, dziewczyny czy zony i wsadzaja do paki na chocby 1000 dni. To nawet nie sa pelne 3 lata. Czlowiek naprawde dostaje za swoje. I Ma duzo czasu na przemyslenia i zalowanie swojego uczynku.

Po 2. jestescie bardzo radykalni w sprawach zlodzieja. Ucinanie reki itd. A przeciez uswiadomcie sobie ze jest to tak naprawde niska szkodliwosc czynu. Ze przywlaszczyl sobie tylko cudza wlasnosc. Telefon za 500 zł. Czyli zniweczyl 10 dni roboczych pracy osoby nisko zarabiajacej. Ukradl samochod? Ok ale to tez przedmiot natury materialnej i pozatym jest ubezpieczony od takich przyadkow.

Boje się pomyslec co byscie mowili kiedy pod dyskusje poddalibysmy sprawy naprawde udezajace w honor czlowieka. W jego najglebsze pierwotne instynkty. Nie jestem jakims fanatykiem prawa chociaz tak mi sie wszystko ulozylo ze teraz wlasnie to studiuje. Uwazamm ze na maksymalne zlagodzenie kary jako czynu w afekcie uwazam np. Odwet i brutalne pobicie na gwałcicielu żony czy curki. Proby pobicia czy pobicia osoby bliskiej.

Ale prosze was nie dajmy sie ponies testosteronowi i nie piszmy lekkomyslnie ze w pozadku jest katowac kogos przez 10 minut z uzyciem roznych przedmiotow. Osobe ktora beczy i nie jest zadnym szydzacym zdegenerowanym twardzielem plujacym nam przy tym w twaz ale malym azjata ktrowy moze pozegnac sie z normalnym zyciem zato ze ukradl cos ze sklepu.

- Pozdrawiam J.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
W sredniowieczu zlodziejowi w najlepszym wypadku jak sie przyznal, ucinano reke i maczano kikut w goracej smole i jeszcze przypalano rozgrzana stala twarz, zeby byl rozpoznawalny :) :) . Trzeba po prostu nosic ze soba jakis toporek i goraca smole, w razie jak zlapiemy zlodzieja na "goracym uczynku"
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
ja bym smole i znamie na pysku odpuscil 8)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Ale prosze was nie dajmy sie ponies testosteronowi i nie piszmy lekkomyslnie ze w pozadku jest katowac kogos przez 10 minut z uzyciem roznych przedmiotow. Osobe ktora beczy i nie jest zadnym szydzacym zdegenerowanym twardzielem plujacym nam przy tym w twaz ale malym azjata ktrowy moze pozegnac sie z normalnym zyciem zato ze ukradl cos ze sklepu.


zgadzam się i tez nie uważam żeby wiezienie była lekka karą. w prawie najbardziej denerwuje mnie nieadekwatnosc kar do czynów. mam poprostu własne hierarchie wartości które się z prawnym punktem widzenia nijak nie pokrywają. Uważam ze karane najsurowiej powinno być przestepstwo przeciwko życiu, zdrowiu a najmniej kradzież jako przestepstwo najlżejsze. A jak jest w naszym prawie? dokladnie odwrotnie pakują kogoś na 5 lat do więzienia bo ukradl kilka merców(bo były drogie) a ludzi którzy pobili kogoś niemalże na śmierc za nic, tylko dlatego że przechodzil obok wypuszczają po kilku miesiącach - pewnie dlatego że po przeliczeniu ofiary (jako potencjalnego trupa bo karać mozemy przeciez tylko za zagrożenie życia w rozumieniu "zabicia") na wartosć skóry opylonej u grabarzy wychodzi nieporównywalnie niska cena w stosunku do dobrego samochodu ,jacyś "obrońcy praw człowieka" debatują nad "nieetycznym" zabieraniem samochodów pijanym kierowcom, którzy dla własnej przyjemnosci stwarzają ryzyko śmierci niewinnych osób. Nie moge pojąć dlaczego ktoś kto naraza życie innych ma mieć więcej praw niz jego potencjalne ofiary???.. uważam że powinno się ich lac prawie jak na tym filmiku Zdrowie i życie ludzkie nie ma żadnej wartosci, podstawą wymiaru kary jest 'wartosć' w przeliczeniu na kase. Jak dla mnie prawo jest jeszcze bardziej nieetyczne niz takie samosądy.
a pozatym gorsze rzeczy się zdarzają . Co powiecie o tym jak zrzucają komus na głowę płytkę chodnikową bo jest za innym klubem albo głupio się patrzył. Dlatego poł biedy jeszcze jak się wyżywają na kims z jakiegoś powodu bo przeciez równie dobrze mogliby go lac za nic .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024