Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Jak by tak karali gwałcicieli,morderców bandytów którzy atakują niewinnych ludzi to był bym za.A tych skurwieli co w 5 zabili kolesia przy jego dziewczynie potraktował bym jeszcze ostrzej...
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Sally oczywiscie polskie prawo nie jest idealne a polskie sadownictwo i podejscie do poszkodowanego i do osoby oskarzonej jest jeszcze gorsze ale troche przesadzasz.
Nie mozesz mowic ze za ciezkie przestepstwa dostaja mniej niz za kradzież. Tak naprawde wysokosc kary nie jest problemem. Problemem jest brak odpowiedniego podejscia do strony poszkodowanej i zabardzo poblazliwe podejscie do oskarzonych. Trzeba przytym pamientac ze doputy dopuki wina nie zostaje udowodniona uwaza sie takiego czlowieka za niewinnego. Problemem rowniez jest owej odpowiedzialnosci za swoje czyny nieuchronnosc. Mialem kiedys na cwiczeniach z prawoznastwa rozmowe z moim prodziekanem od tych cwiczen apropo tego czy w aspekcie odstraszajacym sankcji wazniejsza jest surowosc czy nieuchronnosc jej poniesienia. Ja stwierdzilem ze oczywistym jest ze nieuchronnosc wiec on sprowadzil to do sytuacji absurdu i zapytal sie czy uwazam ze jezeli kara za morderstwo wynosila by 1 miesiac wiezienia i byla egzekwowana w 99 % przypadkow bylbym z tego zadowolony. Odpowiedzialm mu w podobnym tonie ze wolalbym aby tak bylo niz zeby kara wynosila 100 lat ciezkich roboot z torturami w przerwach a ponosily by ja 1 % z popelniajacych przestepstwo.

Oba czynniki sa wazne. Niestety w Polsce mamy taki problem ze Policja zajmuje sie dokladnie odwrotnymi sprawami niz np. w Angli za ktora nie przepadam btw ze wzgledow kulturowych i mentalnosci ludzi. Tutaj mamy 60 % drogowki doczepiajacych sie do kierowcow i 20 % patroli trzepiach pomniejszych gowniazy. Tam jest to dokladnie o 180* inaczej. Trzeba sie umiec dobrac do dupy tym co trzeba a nie bac sie ich i dowalac do ludzi ktorzy normalnie sobie zyja.

- Sorry za takiego offtopa ;) Pozdrawiam J.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
było
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

gaz pieprzowy vs gość nacpany PCP (fajny filmik)

Lamusy...
...przy spotkaniu z polską policją w 3 sekundy leżałby zaobrączkowany, może co nieco oklepany, ale przynajmniej ze wzrokiem nieuszkodzonym od psikania tym świństwem...

>***

pies atakuje dziecko...

jak było to ewentualnie niech ktoś wywali
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

moim zdaniem najlepsza kara dla zlodzieja jest upierdolenie reki.

rozumiem i zarazem mam nadzieję, że żadne ściągnięte z sieci filmy, napisy do filmów, żadne mp3 ani oprogramowanie bez licencji na twoim kompie nie występują :)
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
ale w Polsce by mu oczu nie umyli :)
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
następni fachmani, psia mać...

  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Wczoraj widzialem video jak w chinach przy bankomacie jakis skorwysyn zadzgał młodą kobiete nozem i zabral torebke a ona po chwili zmarła. Nikt z ludzi stojących obok nie pomógł. Nie bede tego wrzucał
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Nie wrzucaj.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

przed takim jakis miesiac temu obronilem kolezanke...co najlepsze chycel i straz miejska bali sie go odemnie zabrac i prosili mnie zebym go wprowadzil do klatki :evil:
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
o k***a mać 8O
nienawidzę psów
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
ja bardzo lubie, od malego mialem psy-owczarki...ale coz warunki w ktorych obecnie mieszkam nie pozwalaja mi na posiadanie takiego bo nie bede trzymal psa w 2 pokojach ;)
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
moją opinię o psach ukształtowało nieciekawe zajście z dzieciństwa i pewnie zdania już nie zmienię

Może niekoniecznie w tym temacie, ale mógłbyś przybliżyć szczegóły zajścia?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
...szedlem z kumpela na przystanek altobusowy i widzielismy biegnacego psa zanim sie zorientowalismy okzalao sie ze na nia biegnie i skoczyl, ona sie odruchowo schowala za mnie i w sumie bylo jak na tym fimie wyzej, mnie nie atakowal tylko za wszelka cene chcial ja chwycic(moze nie podobaly mu sie jej perfumy), ja sie w sumie tez osralem ladnie w pewnym momencie chcialem mu sprzedac kopa-lekko machnolem noga i dobrze ze nie trafilem bo bym ja pewnie stracil i nie wiem w ktorym momecie i jak ale zlapalem go za szyje z tylu i przydusielm do ziemi, chwile sie poszamotal i odpuscil...w poblizu byla taka jakby zagroda wiec wprowadzielm tam tego psa ale caly czas go trzymalem za kark, kumpela zadzwonila do strazy miejskiej czy cos w tym stylu juz nie pamietam a oni jak przyjechali po chycla ktory prosil mnie zeby wprowadzic psa do klatki w alcie...najdziwniejsze jest to ze jak wprowadzielm tego psa do zagrody nie byl wogole agresywny dawal sie glaskac nawet sie troche pobawilismy(ubrudzil mnie gnojek i musialem isc do domu sie przebrac potem dopiero na ten nieszczesny przystanek) i bez problemu wprowadzilem go do klatki...pies byl mlody ale juz wyrosniety skurwiel ;P
cala historia:D
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

moją opinię o psach ukształtowało nieciekawe zajście z dzieciństwa i pewnie zdania już nie zmienię


jak moje o kotach :evil: powaznie :D
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Agresję psa powoduje bardzo wiele przyczyn, najczęściej jest to przyczyna złożona:
od powodów najbardziej oczywistych takich jak doznane w przeszłości nieprzyjemne zdarzenia związane z podobną do atakowanej osobą lub okolicznościami zajścia (psy łatwo generalizują źle i robią to na swój sposób, a nie tak jak nam się wydaje) poprzez złe traktowanie, bicie, zaniedbania, chorobę, stres (np. środowiskowy), nierespektowanie potrzeb żywnościowych , ruchowych, emocjonalnych do mniej oczywistych jak niewłaściwa hodowla (pod kątem psychicznym i zdrowotnym), czy tak wydawałoby się egzotycznych jak stres prenatalny, postnatalny.

Przyczyn jest najczęściej kilka i kumulują się one w danym momencie.

Psy to z jednej strony skomplikowane istoty, a z drugiej bardzo proste (jeśli chodzi o generalizację i skuteczność procesów treningowych). Nigdy nie można zapominać o instynktach, które w psach drzemią i np. traktować psa obronno-stróżującego jako misia przytulankę li tylko.

Szkoda, że wiedza o psach (podstawowa) jest tak mała wśród społeczeństwa i wśród posiadaczy psów. Ale ludzie niewiele wiedzą o swoich własnych dzieciach, a co dopiero o psach...
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
przeciez ten pies go ledwo drasna.......
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Pierwsza zasada - nie kopac psa atakujacego kogos innego, bo to gowno da. Za tylne nogi w gore i odjazd do tylu. Kazdy pies "glupieje".
K_P
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Dzięki za rade, mam nadzieje że nie będe musiał wypróbować
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024