Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Nie no, jasne że na poważnie. Zaraz mi skacze ciśnienie na takich palantów, którzy (założę się) nie znają ani jednego murzyna, za to białych skurwieli pewnie legion.

pozdrav,
Dom
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Nie no, jasne że na poważnie. Zaraz mi skacze ciśnienie na takich palantów, którzy (założę się) nie znają ani jednego murzyna, za to białych skurwieli pewnie legion.

pozdrav,
Dom


taa, a ty pracujesz na codzien z 40toma murzynami i chodziles do szkoly multikulti.
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

taa, a ty pracujesz na codzien z 40toma murzynami i chodziles do szkoly multikulti.


pracować z murzynami? widzę tu błąd logiczny.


:wink:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy


do samego konca mialem nadzieje ze go dogoni :(
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
jak juz kiedys napisalem w jakims innym temacie - rasizm to nie przekonanie to doswiadczenie. Wiekszosc ludzi zostaje rasistami wlasnie poprzez zetkniecie sie z inna kultura :D .
  • 0

budo_jason
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

jak juz kiedys napisalem w jakims innym temacie - rasizm to nie przekonanie to doswiadczenie. Wiekszosc ludzi zostaje rasistami wlasnie poprzez zetkniecie sie z inna kultura :D .


łee śmieszne rozumowanie - zakładamy że ktoś pojechał do UK i tam na ulicy spotkał agresywnych czarnych ? I po takim doświadczeniu stał się rasistą? Ja trzy razy w tygodniu spotykam pod blokiem agresywnych białych nierobów szukających zaczepki. I co ma z tego wynikać? W Polsce rasistów od groma a pewnie 70 % z nich zna czarnoskórych tylko z MTV, bądź raz w miesiącu mija takich na ulicy. I skąd się w nich wziął rasizm ?
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

jak juz kiedys napisalem w jakims innym temacie - rasizm to nie przekonanie to doswiadczenie. Wiekszosc ludzi zostaje rasistami wlasnie poprzez zetkniecie sie z inna kultura :D .


łee śmieszne rozumowanie - zakładamy że ktoś pojechał do UK i tam na ulicy spotkał agresywnych czarnych ? I po takim doświadczeniu stał się rasistą? Ja trzy razy w tygodniu spotykam pod blokiem agresywnych białych nierobów szukających zaczepki. I co ma z tego wynikać? W Polsce rasistów od groma a pewnie 70 % z nich zna czarnoskórych tylko z MTV, bądź raz w miesiącu mija takich na ulicy. I skąd się w nich wziął rasizm ?

Jedź do UK, pożyj tam przez kilka/kilkanaśnie miesięcy i potem napisz jeszcze raz w tym temacie, że czarni (araby/murzyni), to nie są lenie i nie doją całego społeczeństwa, tylko dlatego, że mają inny kolor skóry.
  • 0

budo_jason
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Niedziel doskonale sobie zdaję sprawę z tego, że postępująca islamizacja europy jest niekorzystnym zjawiskiem. Wiem również że na zachodzie są całe tłumy ludzi różnego koloru skóry którzy wykorzystują socjal nie asymilując się ze rdzennym społeczeństwem.
Ale czy z tego powodu gdy mijam czarnego/araba na ulicy Torunia, Wąchocka czy Londynu mam o nim myśleć " chętnie bym przy***** temu niggerowi ? " Wiesz ilu Polaków w takim UK jedzie na ichniejszym socjalu nie dając nic w zamian ? Z tego co się orientuję wielu Brytyjczyków też za dobrze o Polakach nie myśli - ot głośna banda buraków kradnąca im pracę i szczająca na chodniki. A wiesz ilu w Polsce jest leni okradających Państwo ? Zajmuję się w pracy dopłatami za tzw. staże i na co dzień mam styczność z cwaniaczkami oficjalnie rejestrującymi się na stażu u wujka mającego firmę 100 km dalej i odbierającymi kasę za staż i dojazd. W oczy mi mówią że nawet dnia na tym stażu nie spędzili tylko wujek po dobroci im podpisuje listę. I za takie ściemnianie mają łącznie więcej kasy niż ja za uczciwą pracę.
I jak mam o nich myśleć ? Banda białych leni żerujących na społeczeństwie ? Tak czy nie ?
  • 0

budo_smyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Nie no, jasne że na poważnie. Zaraz mi skacze ciśnienie na takich palantów, którzy (założę się) nie znają ani jednego murzyna, za to białych skurwieli pewnie legion.

pozdrav,
Dom


taa, a ty pracujesz na codzien z 40toma murzynami i chodziles do szkoly multikulti.


Ja na przykład chodziłem, z jakieś 7 lat, i też mnie taka pierdoląca głupoty ciemnota wkurwia niemożebnie...

jak juz kiedys napisalem w jakims innym temacie - rasizm to nie przekonanie to doswiadczenie. Wiekszosc ludzi zostaje rasistami wlasnie poprzez zetkniecie sie z inna kultura :D .


Jakieś dane, źródła, badania, cokolwiek, czy tak tylko pierdolisz dla pierdolenia? :?
  • 0

budo_ncro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

pierdoląca głupoty ciemnota

Ciemnota? I to pierdoląca głupoty? Co to za rasistowskie określenia? :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

(...)

Jakieś dane, źródła, badania, cokolwiek, czy tak tylko pierdolisz dla pierdolenia? :?

Omg smyk. Znowy piszesz, żeby pisać? Poczytaj jakikolwiek temat w knajpie to zobaczysz dowody. O proszę :)
http://www.fabrykasi...pic.php?t=69263
historia terroryzmu z czasów nowożytnych :lol: :lol: :lol:

edit: dość już mam ciemnogrodu i ich domniemanych tez jakoby to wszyscy ludzi byli równi i biali od czarnych niczym się nie różnili ;)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

pierdoląca głupoty ciemnota

Ciemnota? I to pierdoląca głupoty? Co to za rasistowskie określenia? :)

no wlasnie, kto im w ogole pozwala sie odzywac :) :) :)
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

pierdoląca głupoty ciemnota

Ciemnota? I to pierdoląca głupoty? Co to za rasistowskie określenia? :)


:lol: :lol: :lol:

nie ma to jak sie samemu zovnowac.
  • 0

budo_mikhal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
W sumie nie wiedzialem gdzie to wrzucic :lol:

Biali murzyni


  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
jakie pizdy 8O 8O jak ja bym chcial trafiac na takich na ulicy :)
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
- you want this cock to be right in your face?
- no, it's pussy

:lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
bez kitu, ja sie bic nie potrafie, ale kurwa cytujac klasyka, co to kurwa jest!?
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Czy naliczył ktoś chociaż jedno trafienie?
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Nie wiem, ale chyba w żadnej ulicznej walce nie widziałem tylu zmian pozycji w parterze. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024