Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

jakie pizdy 8O 8O jak ja bym chcial trafiac na takich na ulicy :)

wiekszosc typow z ulicy tak wlasnie walczy , szczerze mi się ich nawet nie chce karcić za swój idiotyzm , za dobrze trafisz , połamiesz i siedzieć za idiotę
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
sołowka młodych łebków. K1 normalnie :)


podkład muzyczny powala... :roll:
  • 0

budo_jason
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Taa te solówki po szkole... za moich czasów cała brać uczniowska zlatywała się żeby pokibicować. Tylko wtedy z braku telefonów komórkowych nikt nie robił tak precyzyjnej dokumentacji jak teraz :)
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Solówki po szkole to pikuś - najlepsze sa walki 2 najebanych gosteczków :lol: :lol:
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Jedź do UK, pożyj tam przez kilka/kilkanaśnie miesięcy i potem napisz jeszcze raz w tym temacie, że czarni (araby/murzyni), to nie są lenie i nie doją całego społeczeństwa, tylko dlatego, że mają inny kolor skóry.


O jakich Arabach mówisz Niedziel?

Cytuję

"Krajami i terytoriami zdominowanymi przez ludność arabską są: Maroko, Mauretania, Sahara Zachodnia, Algieria, Tunezja, Libia, Egipt, Sudan, Arabia Saudyjska, Palestyna (Zachodni Brzeg i Strefa Gazy), Jordania, Liban, Syria, Irak, Kuwejt, Jemen, Katar, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Oman"

Chociażby Katar, Bahrajn, ZEA, Oman, Arabia Saudyjska to kraje doskonale rozwinięte do których Polska ma miliard lat świetlnych więc nie generalizuj, że Arabowie to lenie bo po prostu tak nie jest.
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Chociażby Katar, Bahrajn, ZEA, Oman, Arabia Saudyjska to kraje doskonale rozwinięte do których Polska ma miliard lat świetlnych więc nie generalizuj, że Arabowie to lenie bo po prostu tak nie jest.


To ropa powoduję że wymienione przez Ciebie kraje są rozwinięte.
Jakby jej nie było to nieleniwy Arab by miał co najwyżej 10 wielbłądów a nie 10 Maybachów.
  • 0

budo_panicz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy


Jedź do UK, pożyj tam przez kilka/kilkanaśnie miesięcy i potem napisz jeszcze raz w tym temacie, że czarni (araby/murzyni), to nie są lenie i nie doją całego społeczeństwa, tylko dlatego, że mają inny kolor skóry.


O jakich Arabach mówisz Niedziel?

Cytuję

"Krajami i terytoriami zdominowanymi przez ludność arabską są: Maroko, Mauretania, Sahara Zachodnia, Algieria, Tunezja, Libia, Egipt, Sudan, Arabia Saudyjska, Palestyna (Zachodni Brzeg i Strefa Gazy), Jordania, Liban, Syria, Irak, Kuwejt, Jemen, Katar, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Oman"

Chociażby Katar, Bahrajn, ZEA, Oman, Arabia Saudyjska to kraje doskonale rozwinięte do których Polska ma miliard lat świetlnych więc nie generalizuj, że Arabowie to lenie bo po prostu tak nie jest.


a jak te kraje się rozwinęły, za sprzedane surowce naturalne kupiły technologie z zachodu sami nic nie wymyślili, a że są nierobami to fakt jedź do UK, Francji czy Holandii, popracuj z nimi, mieszkać z tymi trollami to już wam nie życzę, daj im wolność też głupieją (przykład Liberii czy Ruandy), jak dla mnie to nadają się do zbierania bawełny i suszenia rodzynek (to o dwóch nacjach) i to pod nadzorem, ale szanuje zdanie innych którym UE zrobiła kutasówę w głowie i chcą mieszkać w multikulturowym społeczeństwie
ps proszę o przykład jakiegoś wybitnego czarnego naukowca
jeszcze jedno ogladałem kiedyś na planet program o aids, był tam świadomy wykształcony czarny koleś który pracował z białym lekarzem, robili badania w jaki sposób rozprzestrzenia się ta choroba w miejscowej populacji, poszli na lokalna potańcówkę i czarny koleś przeleciał bez zabezpieczenia swoja dawna znajomą było to w kraju gdzie zarażonych jest ponad 40% populacji, jak to o nim świadczy ??
  • 0

budo_ditz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Chociażby Katar, Bahrajn, ZEA, Oman, Arabia Saudyjska to kraje doskonale rozwinięte do których Polska ma miliard lat świetlnych więc nie generalizuj, że Arabowie to lenie bo po prostu tak nie jest.


Z konia spadłeś? Sprawdź sobie jaki procent ich dochodu stanowią zyski z ropy naftowej wydobywanej przez zachodnie koncerny i na jaką ilość mieszkańców są one podzielone, a dopiero potem bierz się za porównywanie ich z Polską, już nie mówiąc, że stawianie kraju-wyspy jak Bahrajn w jednym szeregu z 38-milionową Polską to jakiś kiepski żart, a zanim stwierdzisz, że jesteśmy "miliard lat za nimi" porównaj sobie takie bzdury jak poziom analfabetyzmu, czy najważniejszy czynnik - rozwarstwienie materialne społeczeństwa, ile z tego PKB tak naprawdę należy do garstki szejków.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Mnie juz zmeczylo przekonywanie ze idea multikulti dupa wychodzi, tzn czarni i arabowie sa wniebowzieci tworzac w UE arabustany, problem w tym ze zadowoleni sa tylko oni. Ale bardzo bawi mnie oburzenie tolerancyjnych rodakow ktorzy przeczytali dwa artykulu w GW o tym jak czarnym ciezko i cyganom, bo pracy nie ma dla nich bo wyzywaja ich i wogole skandal i rycersko sie solidaryzuja z nimi myslac ze tym samym reprezentuja "wyzszy" poziom.. Kutasowa z mozgu to jest dobre okreslenie. :lol:
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Tak krótko. Z której części mojej wypowiedzi wywnioskował ktoś, że jestem za ideą multikulti?
Wręcz przeciwnie - też uwazam to za poroniony pomysł więc pierwszy oręż wytrącony - zluzujcie gumę w majtkach. :lol:

Dwa - tak ropa naftowa - dokładnie. Argument typu aaaaleee proszę pana oniii mają ropę!! jest na poziomie przedszkola. Tak mają ropę i potrafią to doskonale wykorzystać Przykład Iranu ( w którym fakt Arabów jest mało, ale pokazuje o co mi chodzi ) Mają ropę i dzięki temu budują drogi itd Czy zlecają to zagranicznym firmom? Wątpliwe Chociaż w latach 60-tych było sprowadzonych do Iranu masa zachodnich inżynierów itd Oczywiście tworzy się międzynarodowe konsorcja itd ale jakoś masę wyrobów widziałem typu made in Iran Dzięki temu mają potencjał i nie muszą się kłaniać w pas USA i innym wielkim.

O czarnych nigdzie nie pisałem więc panicz strzał w płot. Zresztą tak jak napisał Niedziel - niech się odzywają osoby, które pracowały np w UK z tego typu ludźmi Ja pracowałem kilka m-cy więc podstawę do opinii mam - opinia nie jest pozytywna więc kolejny raz luzuj gumę.

Co do rozwarstwienia i podziału kasy między bogatych i biednych to jest to w każdym kraju - Od ZEA po Ukrainę więc co to ma do rzeczy?

Aha na koniec - do wszystkich szufladkowców:

Nie tylko czarni i muslimy biorą kasę od Jaśnie Królowej:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_panicz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
dobra żeby rozładować atmosferę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_panicz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
dobra żeby rozładować atmosferę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ncro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Aha na koniec - do wszystkich szufladkowców:

Nie tylko czarni i muslimy biorą kasę od Jaśnie Królowej:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tej, ale ten biały to akurat ten, co pracuje. O kolorze nierobów nie ma ani słowa, nie można więc wykluczyć, że wszyscy co do sztuki są czarni bądź beżowi :)
  • 0

budo_smyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

pierdoląca głupoty ciemnota

Ciemnota? I to pierdoląca głupoty? Co to za rasistowskie określenia? :)


:lol: :lol: :lol:

nie ma to jak sie samemu zovnowac.


Kompulsywnych hejterów uprasza się o wzięcie rozpędu i przypierdolenie z baranka w najbliższą ścianę :P

Anty OT:





[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Trzeci filmik:WTF?
Z tego co słyszałem od znajomych, którzy siedzieli swego czasu w stanach to tamtejsza policja zbytnio się nie pie***li, a tu koleżka zero reakcji :?
  • 0

budo_pawełbjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Drugi filmik fake, pierwszego nie widać.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Trzeci filmik:WTF?
Z tego co słyszałem od znajomych, którzy siedzieli swego czasu w stanach to tamtejsza policja zbytnio się nie pie***li, a tu koleżka zero reakcji :?


moze to taka dzielnica byla ze nie warto reagowac za kilka dolcow :)
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Tak w nawiazaniu do arabow
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
na budowach w ZAE inzynierowie sa bialymi europeiczykami, fizyczna prace wykonuja emigranci z azji, a saudowie robia to co potrafia, czyli nic.
  • 0

budo_escrima
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Mieszkam w jednym z największych miast we Francji od kilku miesiecy i niestety musze stwierdzic ze takie sytuacje to swoista norma. Wszyscy agresywni osobnicy jakich mialem nieprzyjemnosc ogladac to alghierczycy i czarnoskorzy. Sa oni odpowiednikiem naszych rodowitych dresiarzy - cechuje ich nawet podobny styl (dresy+ogolone czachy po bokach) i szerokopojete 'kozactwo'. Zaznaczam ze mowie o przedziale wiekowym 15-20.
Generalnie dzicz i bydlo. Moi znajomi stwierdzili nawet, ze przed wyjazdem nie mieli uprzedzen do mniejszosci a teraz raczej nie nimi przepadaja, mowiac delikatnie.
Co najlepsze, mieszkam w samym centrum, na przedmiescia sie nie zapuszczam, jako ze sa one odpowiednikiem naszych blokowisk. (zasługa zasiedlania obrzezy miast imigrantami i tworzenie "ghetto")

Zeby nie pozostac goloslownym opisze pewne zdarzenia:

Czekalem na znajomych w poblizu stacji metra, gdzie takze znajduje sie takze wielka OPERA i zarazem miejsce gdzie spotykaja sie fani breakdance'a. Nagle rozpoczela sie bojka, pomiedzy kilkoma dziewczynami i chlopakami hmm imigranckiego pochodzenia. Prali sie zdrowo, wygladalo to dosyc powaznie (aczkolwiek byla to bardziej szarpanina) , wiec ruszylem by rozdzielic zwasnione pary (nieznosze przemocy wobec kobiet), lecz zanim dotarlem na miejsce okazalo sie ze byla to jakas zabawa. Przestali sie bic i zaczeli sie cieszyc i przytulac :) Szczena mi opadla i wrocilem do czekania na znajomych. Dodam, ze bylem swiadkiem kilku podobnych sytuacji. Ach widac roznice kulturowe, badz tez nasi kolorowi bracia sa bardzo pozytwynie nastawieni do idei rownouprawienie kobiet i mezczyzn 8)

Widzialem tez niesamowite, niemalze teatralne wybuchy agresji murzynow, bez wiekszego powodu. Rzucali sie jak chore na wscieklizne szympansy w klatce, a inni musieli ich przytrzymywac. Naprawde ciekawy widok.

Najbardziej 'podobaly' mi sie zamieszki spowodowane reforma emerytalna. (zwiekszenie wieku emerytalnego). Kiedy to zwiazki zawodowe protestowaly, a musze przyznac ze nasza dzisiejsza Solidarnosc moglaby sie wiele od nic nauczyc, (mam na mysli blokowanie autostrad, komunikacji miejskiej, gigantyczny strajk przeprowadzony na wielu plaszczyznach)
to kochana i ucisniona mniejszosc zjechala sie z przedmiesc i rozpierdolila centrum miasta okradajac sklepy i palac przy tym samochody.
Prosze bardzo filmiki! :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Plac Bellecour - duzy wezel komunikacyjny, zagazowany i zamkniety przez policje - stad tez duza liczba studentow ktorzy tam utkneli.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


BONUS:
Zdiecia z napadu na bank polozonego przy ratuszu i odleglosci okolo 50 metrow o komisariatu policji (rowniez samo serce miasta, na jednej fotce nawet gapiow widac)
:)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Tolerancja jest slaboscia Europy.

Co to jest murzyn na plantacji bawelny?
Stare dobre czasy.

Co by wyszlo z polaczenia murzyna z osmiornica?
Nie wiem ale zajebiscie by bawelne zbieralo. :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024