Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Bo takie szmatki wlasnie sa przekonane, ze gosc ich nie uderzy wiec jada rowno z koksem, ja bym sie nie pierdolil jakby jakas rozwydrzona suka startowala do mnie z ryjem albo lapami
Byl tez filmik w necie jak jakas najebana suka oblala goscia drinem, a ten jej sprzedal soczystego lowkicka ze podcielo jej nogi i wycedzila chyba plecami o glebe, a ze to bylo przy basenie i laska byla w stroju, to musialo ja zabolec :lol: Tak jak mowisz Jet, jesli laska tak sie zachowuje to znaczy ze sama nie szanuje siebie jak kobiety, wiec nie ma powodu zeby ja tak traktowac
  • 0

budo_użyszkodnik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaskinia Tygrysów

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Naszła mnie pewna refleksja. Gdyby jakiemuś pismakowi z Gówna Wybiórczego zabrakło standardowego materiału na tanią sensację, to mógłby sobie tu wejść i nieszczęście gotowe. Już widzę nagłówek krzyczący pod czerwonym prostokątem: "ZAWODNICY I FANI BRUTALNYCH WALK W KLATCE PROMUJĄ PRZEMOC WOBEC KOBIET!".

Dołączona grafika
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
To jest pikuś - gorzej by było jak by do knajpy się dostał i tam zaczął szukać newsa
  • 0

budo_użyszkodnik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaskinia Tygrysów

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Co mi przypomina, że jeszcze mnie nie wpuścili, a Scotty przeteleportował tam mój ulubiony temat wraz z kapitanem Kirkiem. :?
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
kolega, ktory stal na bramce w blue starze w wawie, mowil, ze najwieksze dymy rozkrecaly tam panny wlasnie. chlopaki wiedzieli, ze jak zaczna awanture to raz: zostana spacyfikowani, dwa: bede mieli zakaz wstepu do klubu i do innych, gdzie oni stoja. a panny czuly sie tak bezkarne, ze po prostu w kilka potrafily butowac dziewczyne, czy lac sie miedzy soba z uzyciem butelek.
po prostu szok.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Bo takie szmatki wlasnie sa przekonane, ze gosc ich nie uderzy wiec jada rowno z koksem, ja bym sie nie pierdolil jakby jakas rozwydrzona suka startowala do mnie z ryjem albo lapami
Byl tez filmik w necie jak jakas najebana suka oblala goscia drinem, a ten jej sprzedal soczystego lowkicka ze podcielo jej nogi i wycedzila chyba plecami o glebe, a ze to bylo przy basenie i laska byla w stroju, to musialo ja zabolec :lol: Tak jak mowisz Jet, jesli laska tak sie zachowuje to znaczy ze sama nie szanuje siebie jak kobiety, wiec nie ma powodu zeby ja tak traktowac


Niestety, mimo ze popieram cie tutaj, to nie jest takie proste, w polaczkowie od razu mozesz spodziewac sie ze przybeda "rycerze" lachonom do pomocy. Nie to ze jacys ich koledzy, wystarczy ze randomowe mlotki popijajace obok piwka zobacza ze lejesz 2-3 szmatki i nie ma znaczenia ze to one zaczely cie naparzac - rycerze jedyne co zobacza to damy w opresji :lol:
I im juz nie najebiesz bo choc sami w pojedynke to ciecie to jednak w grupie stanowia problem.
  • 0

budo_gornada
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Na tym filmiku widać, że kilka dziewczyn go atakowało, w dodatku w autobusie gdzie jest mało miejsca, więc jak by się zaczął z nimi lać, nie wiem czy by wygrał.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Na tym filmiku widać, że kilka dziewczyn go atakowało, w dodatku w autobusie gdzie jest mało miejsca, więc jak by się zaczął z nimi lać, nie wiem czy by wygrał.

No wez ja cie prosze ... :roll:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Szympansy podobno używają prostych drewnianych narzędzi do wygrzebywania z ziemi pożywnych korzeni i bulw. Ponadto w walce potrafią także wykorzystywać proste narzędzia, obrzucając siebie nawzajem kamieniami i kijkami. Jeśli zabrały dziewczynie iPoda czy tam mp3 i chłopakowi komórkę to mogłyby nimi pewnie potem rzucać w przeciwnika. :) :P :wink:
  • 0

budo_smyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Szympansy podobno używają prostych drewnianych narzędzi





  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
dziki, filmik nowka sztuka :D
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Jak było to sorry.
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


... fake ... zobaczcie chociażby na reakcje panny młodej po pierwszym yoko geri ... w dalszej części też widać reżyserie ... podejrzewam ,,kolegów,, z mojej branży z za granicy.
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Hm, nie znam się na kaskaderce, a do tego filmik wyraźnie nagrywany kalkulatorem. Możesz przybliżyć co jest takiego nietypowego w reakcji tej kobiety?
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
...skoczyła? i to jeszcze tak, żeby polecieć razem z kanapą?

edit: o, i całkiem zgrabny pad w 0:07

...i can tell by some of the pixels, and from seeing quite a few shops in my time :)
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Dystans kopnięcia, spóźniona reakcja uderzanej ...
  • 0

budo_użyszkodnik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaskinia Tygrysów

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
To pewnie jakaś mutacja programu Jerry'ego Springera. Rozrywka dla najgorszej kategorii widza. :?
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

kolega, ktory stal na bramce w blue starze w wawie, mowil, ze najwieksze dymy rozkrecaly tam panny wlasnie. chlopaki wiedzieli, ze jak zaczna awanture to raz: zostana spacyfikowani, dwa: bede mieli zakaz wstepu do klubu i do innych, gdzie oni stoja. a panny czuly sie tak bezkarne, ze po prostu w kilka potrafily butowac dziewczyne, czy lac sie miedzy soba z uzyciem butelek.
po prostu szok.


Dokładnie takie klimaty jak piszesz. Kumpel co na bramce stoi też opowiadał, że największe siary to są przez baby głupie. Stoi on z takim kolesiem 2 metry i opowiadał, że była akcja, że taka baba zaczęła się rzucać do bramkarzy tam o coś, wylała na nich drina itd Ten kolo 2 metry złapał ją za gardło i podniósł do góry, a mimo to ona dalej darła japę :P Wzywała na ratunek swego rycerza :lol: Rycerz dostał plombę od tego kumpla i się uspokoił, kumpel mówi zabieraj ją stąd albo wpierdol będzie konkretny. Rycerz oddalił się ze swoją białogłową... :lol:
  • 0

budo_adax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z twojej lodówki

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

... fake ... zobaczcie chociażby na reakcje panny młodej po pierwszym yoko geri ... w dalszej części też widać reżyserie ... podejrzewam ,,kolegów,, z mojej branży z za granicy.

ale to już nie było udawane :D



dla feministek, i dla reszty 'oburzonych" tym, że chcemy bić nastawione agresywnie w stosunku do nas kobiety:

KOBIETA=CZŁOWIEK więc kiedy CZŁOWIEK+AGRESJA+ATAK=ZAGROŻENIE tak oto otrzymujemy ODPOWIEDŹ, zwaną WPIERDOLEM uzasadnionym współmiernym i określonym zdaniem: "czyń drugiemu co tobie nie miłe (uczynił)"

A tak całkiem na żarty, faktycznie, laski są bardziej agresywne, i bardziej łakną zemsty niż mężczyźni, a jeśli są pijane to wiadomo. Szkoda, że w razie strzelenia takiej całkiem trzeźwej lasce (czytaj agresywnemu pokemonowi) 'liścia w pysk", ona może nie tylko posłać kolegów na odwet, ale także wnieść zawiadomienie, nie tylko za pobicie (w słusznej sprawie), ale nawet o gwałt, a z tego mogą być całkiem duże kłopoty jak i dla niej jak i dla nas.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024