Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_mikhal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Chociażby Katar, Bahrajn, ZEA, Oman, Arabia Saudyjska to kraje doskonale rozwinięte do których Polska ma miliard lat świetlnych więc nie generalizuj, że Arabowie to lenie bo po prostu tak nie jest.


Ok teraz to naprawde zatrolowales :wink: Kraje nie sa doskonale rozwiniete a nawet srednio rozwiniete jedynie ZEA moze sie pochwalic "rozwojem". System bankowyn w Abu Dabi i pustynne las vegas czyli Dubai ( ktory jest zadluzony jak chuj no ale coz :lol: )

Reszta krajow polega glownie na ropie Oman z 2 milionami mieszkancow i zapasami ropy tak samo Katar z niecalym milionem mieszkancow i Bahrajn tak samo. te kraje nie maja NIC oprocz ropy zobacz sobie ich gospodarki. Arabia Saudyjska ma porownywalne GDP per capita co Polska a tez bazuje glownie na ropie dopiero teraz sie saudyjczykom cieplo zrobilo i probuja system chemiczny rozbudowywac a o kulturze tzn jej braku to juz nie chce wspominac

Pusciles takiego pierda ,ze nawet ja czuje go przez monitor :lol:

EDYTA:

Dwa - tak ropa naftowa - dokładnie. Argument typu aaaaleee proszę pana oniii mają ropę!! jest na poziomie przedszkola. Tak mają ropę i potrafią to doskonale wykorzystać Przykład Iranu ( w którym fakt Arabów jest mało, ale pokazuje o co mi chodzi ) Mają ropę i dzięki temu budują drogi


Wez sobie zobacz sytuacje w Iranie ludzie pracy nie maja jest gigantyczne bezrobocie a kasa z ropy/gazu idzie na zbrojenia i program atomowy. Nie lubie arabow ale iranczykow (persow) tak.


Antyoftop

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pieknie go pojechal :lol:
  • 0

budo_mikhal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Niestety juz nie zdazylem na edyte..

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Filmik doskonale opisany czyli WTF... 8O
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Niestety juz nie zdazylem na edyte..

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Filmik doskonale opisany czyli WTF... 8O


Policjanci byli w takim szoku, że aż jej nie zastrzelili ;)
  • 0

budo_mikhal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Policjanci byli w takim szoku, że aż jej nie zastrzelili ;)


Ale ten policjant co zostal znokautowany spodniami przez golodupna to dopiero bedzie mial przejebane w robocie :lol:
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
kurwa mac widzieliscie ta pojebuske co siada na krolikach? 8O
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Arabowie nie maja nic oprocz ropy? A czego w dzisiejszym swiecie bardziej potrzeba? Oni maja AZ rope. To plynne zloto ktore rzadzi swiatem. I co z tego ze nie maja rozwinietego przemyslu np spozywczego i nie handluja pomaranczami czy nie produkuja wlasnej marki samochodow? Skoro z ropy zgarniaja miliardy, miliardow dolarow. Marki samochodow to oni moga wykupic na wlasnosc. Panstwa te sa zadluzone to fakt ale pokaz mi na swiecie panstwo ktore w dzisiejszych czasach nie jest zadluzone. Te dlugi moga byc fikcja.
Wiem ze to odlegle lata ale w 1973 arabowie zakrecili kurki z ropa dla USA po wybuchu wojny izraelsko-arabskiej. Amerykanie mieli wtedy naprawde ciezkie czasy.
W 2022 w Katarze beda odbywaly sie mistrzostwa swiata w pilce noznej. Gospodarze juz maja plany zeby wybudowac piekny, ogromny i nowoczesny stadion na specjalnie zrobionej sztucznej wyspie. Przeprwadzic modernizacje juz istniejacych. Przeznacza na mistrzostwa bodajze 40 miliardow dolcow. I wiecie co jest najciekawsze? Ze oni maja takie plany i tego dokonaja bo to co dla nas jest 'amazing' dla nich znaczy 'normal'. A w Polsce? Plany sa, realizacji nie ma. Swiat z arabami musi sie liczyc i liczy sie. A Polska? My nikogo nie obchodzimy. Nasz wielki 'sojusznik' wujek Sam sprzedalby nas za peto kielbasy.
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Film z akcja z portkami to koledzy z dzialu kung-fu pewnie by mogli jakos wytlumaczyc , a co do zadluzeniia i ropy, Norwegia nie ma dlugu a jej gospodarka wspiera sie na wydobyciu ropy, tyle ze wydobycie jednej barylki jest nieporownanie drozsze niz u arabow, ale jakos potrafia to lepiej zagospodarowac.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
przeciez kase zgarnia szejk a reszta ludzie bieduje i pracuje u turbana na rafinerii
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
W bahrajnie dzielą sie sprawiedliwie, polowe bierze emir a reszte reszta wyspy
  • 0

budo_mikhal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

W bahrajnie dzielą sie sprawiedliwie, polowe bierze emir a reszte reszta wyspy


Zobacz sobie wielkosc bahrajnu ilosc ludnosci i ile maja ropy. Mieszkam w Łodzi a oni maja mniej ludzi niz to beznadziejne miasto w ktorym mieszkam :lol:

Kretynizmem do potegi N-tej jest pisanie ,ze arabusy z zatoki perskiej sa super rozwiniete. Trzeba miec nasrane we lbie taka jest prawda. Nie pisze o tobie Pinczer jakby co.
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Proszę o niezaśmiecanie wątku i przeniesienie dyskusji o ropie, murzynach itp. do knajpy.

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_pawełbjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Piszecie o dupie marynie zamiast dawać filmiki:


  • 0

budo_pawełbjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Nie mogę edytować:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Nie mogę edytować:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Kurde to byl koles czy kolesiowa? Tluszcz mi zakryl plec...
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Mihhal nie dalej jak dwa tygodnie temu wróciłem z Iranu i uwierz mi, że są dobrze rozwinięci, nie ma nawet co porównywać do PL, bo my naprawdę nie mamy się czym pochwalić. Kwestia dróg - bardzo dobrze rozwinięty transport itd Dworce i wiele innych Nie mówię, że tam jest wszystko super ekstra bo są brudasy w klimacie pustynnym jak np w okolicach Shiraz ( zajebiste miasto swoją drogą ) ale nie mów proszę, że nie są rozwinięci.

Ropa właśnie ropa Mają "tylko" ropę Też byśmy chcieli jako kraj mieć "tylko" ropę. Nie gadaj, że trolluję, bo równie dobrze mogę to napisać o twoich postach, ale to chyba nie o to chodzi. Widzisz odnoszę się do miejsca w którym byłem więc chyba mam ciut większe pojęcie np o takim Iranie, no chyba że byłeś to napisz i wtedy możemy rozmawiać.
  • 0

budo_ditz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Ty nadal nic nie rozumiesz - chodzi tu o pewną różnicę. My nie mając darmowego dochodu w postaci ropy naftowej dorobiliśmy się większego pkb na głowę niż oni(już w 2004 roku, nawet bez członkostwa w Unii był on większy) i zawdzięczamy to tylko i wyłącznie własnej pracowitości i przedsiębiorczości, nie darmowemu "czarnemu złotu".
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Niestety u nich tez nie bylo slodko. Dzieki ochronie i wspolpracy z tzw. swiatem Zachodnim, dostawali jak wyliczono, jakies... 5 proc. wartosci wydobywanej ropy. To mnie wiecej tyle, ile Polska, otrzyma za gaz lupkowy w przyszlosci.

Nie sadze, zeby Irak otrzymywal wiecej, po "sprywatyzowaniu" zasobow ropy w tym kraju, po amerykanskiej inwazji.

K_P
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Nie mogę edytować:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


:lol:
  • 0

budo_panicz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] dedykuję miłośnikom czarnuchów, wjebek za nic tak żeby mieć fajny filmik na youtube, zapraszajcie ich do siebie, tylko nie zapomnijcie za nich płacić podatków i utrzymywać stada bachorów
  • 0

budo_kaamiil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Teraz może zwróćcie uwagę na inne dane statystyczne, 90 parę % tych wszystkich niegodziwych występków jest spowodowanych przez płeć męską niezależnie od koloru skóry. Wstyd panowie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024