Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdansk - Torun ;/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_whufc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
co Wy możecie o tym wiedzieć ???
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
To ja Ci powiem, "prywatnemu, nie posłowi".

Idź stąd w cholerę i mnie nie denerwuj.
  • 0

budo_whufc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
nerwy puszczają ? sadze ze uwazasz sie za osobe inteligentna ale rzeczowa rozmowa z kibicem...? niemozliwe?
wygonisz mnie?
  • 0

budo_operator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krzesla :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/

co Wy możecie o tym wiedzieć ???

kurde zebyscie sie chociaz lali po mordach i nie niszczyli otoczenia, chcesz sie sprawdzic idz do jakiejsz szkoly walki, boksu popros o sparing
  • 0

budo_whufc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
o moje sprawdziany to Ty sie nie boj! i nie porownuje zwyklych dzieciaków biegajacych z kamieniami ktorym jedynie chodzi o zamieszanie (rzucic i uciec ) do prawdziwych chuliganow.
  • 0

budo_operator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krzesla :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/

o moje sprawdziany to Ty sie nie boj! i nie porownuje zwyklych dzieciaków biegajacych z kamieniami ktorym jedynie chodzi o zamieszanie (rzucic i uciec ) do prawdziwych chuliganow.

dzieciakowi to mozna wybaczyc bo jest mlody
prawdziwy chuligan,a co to ?? moze macie kodeks :roll: rozumiem ze bierze sie to ze slabosci, z checi przynaleznosci do grupy, z potrzeby bezpieczenstwa w dzisiejszym nieprzyjaznym swiecie

PS. do AdamD stary nie bron mu rozmowy moze to zasieje jakies niepewnosci w nim, moze zmusi do myslenia (logicznego)
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
Wydaje mi się, że jak ktoś jedzie na mecz a nie interesuje go wynik tylko zadyma to już nie jest kibicem.

Kibic (Ultras) jest to osoba zainteresowana jakąś publiczną dyscypliną, najczęściej sportową. Aktywnie uczestniczy w zdarzeniach związanych z jego ulubioną dyscypliną. Do kibiców zalicza się przede wszystkim widzów widowisk sportowych na stadionach, halach i innych obiektach, ale także telewidzów oglądających sport lub osoby wspominające czasami o danej dyscyplinie. Istnieją specjalne "kluby kibica", tworzone zazwyczaj przy klubach sportowych, a także przez osoby prywatne.

Słowem chuligan określa się zazwyczaj agresywnych widzów, przede wszystkim na meczach piłkarskich. Przywiązanie takich osób do barw klubowych lub reprezentacyjnych graniczy z fanatyzmem, skutkiem czego dochodzi do walk między grupami (z wypadkami śmiertelnymi), a także gróźb i czynów (także zabójstw) wobec sportowców, którzy zawiedli oczekiwania (Kolumbijczyk Andreas Escobar w 1994, bramkarz młodzieżowej reprezentacji Beninu Yessouffo Samiou w styczniu 2005).

No proszę jak się postarałem o wyjaśnienie :P . A nic nie napisali o honorze kibola. Może wytłumaczysz...


Ps. Definicja z Wikipedii :P
  • 0

budo_operator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krzesla :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/

Ps. Definicja z Wikipedii :P


stary wikipedia nie jest dla mnie zrodlem, ja polegam na slowniku i w slowniku stoi

PWN
"człowiek naruszający obowiązujące normy współżycia społecznego"
Wilga
"człowiek naruszający obowiązujące normy współżycia społecznego,wywołujacy burdy i awantury, zachowujacy sie wyzywajaco, wulgarnie, po chamsku, popełniajacy drobne przestepstwa, niszczacy mienie publiczne"

o kibicowaniu nie ma ani slowa pozatym nie wierze w ta milosc do druzyny, a do walk nie dochodzi tylko miedzy grupami bo oni zazwyczaj leja w bezbronne jednostki (ostatnio mielismy kilka przykladow) w dodatku atakuja zawsze przewaga liczebna i dodatkowo zazwyczaj maja siekiery tasaki itd, jednym slowem banda przestepcow

no a co do honoru to wiesz gdyby oni sie bili druzyna na druzyne to spoko tylko to sa szmaciarze w stylu "ee ty za kim jestes" i niezaleznie co odpowiesz to lomot w 5 na 1
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/

no a co do honoru to wiesz gdyby oni sie bili druzyna na druzyne to spoko


nie spoko bo
1 niszcza mienie publiczne czestyo w tym czasie
2 ja pozniej place za ich leczenie ewntualne a nie chce za nie placic
  • 0

budo_operator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krzesla :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
wiem wiem ale moim zdaniem i tak najgorsze jest to ze bardzo negatywnie wplywaja na poczucie bezp spolecznego, a jak wiadomo wszyscy maja dosc zmartwien, a jakby sie gdzies na lesnej polanie napierd.... to niech se to robia ile chca, leczenie .... za podroze rzecznika praw dziecka place, jaruga tez za nasze se polatala te kilka szwow wytrzymamy ich leczenie bedzie tansze niz ich procesy :wink:
  • 0

budo_operator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krzesla :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
w sumie to jakby ich ogrodzic, zrobic lige H i sprzedawac bilety to by zaczeli wspoltworzyc PKB :lol:
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
Ludzie dajcie spokój z tym...To żadna nowość że kibole się leją...
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
To żadna nowość że złodzieje kradną... I co z tego?? Może by wreszcie przestali,he?? :-P
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
Wogóle komu to przeszkadza że się biją jeśli się biją gdzieś w lesie czy na jakiejś polanie to chyba nikomu nieprzeszkadza a jeśli się biją na stadionie to PZPN powinien się tym zająć ciągle się o tym mówi a nic nie robi trzeba zrobić tak jak w Angli i powinno byc lepiej.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/

trzeba zrobić tak jak w Angli i powinno byc lepiej.


a mnie się zawsze wydawało, że to właśnie w UK się napierdalają najbardziej ;) ...

eot ...
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
A co do ustawek. Dzisiaj miała być ponoć pod gimnazjum nr 83 na Warszawskim bemowie bitwa Bemowo vs Wola, zebrała się kupa ludzi nawet jak widziałem (z 20 wyrostków i kilka dziewczyn mających jak sądzę ich dopingować) i na tym się skończyło. Rozeszli się... eh co się dzieje z tą Warszawą.
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/

Rozeszli się... eh co się dzieje z tą Warszawą.


Szkoda. :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/

stary nie bron mu rozmowy moze to zasieje jakies niepewnosci w nim, moze zmusi do myslenia (logicznego)


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/

trzeba zrobić tak jak w Angli i powinno byc lepiej.


a mnie się zawsze wydawało, że to właśnie w UK się napierdalają najbardziej ;) ...

eot ...


Nie. dali im karty chipowe. za napierdalanie się mają zakaz wstępu na mecze.
I to jest metoda
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
"Szkoda. Smile"

Nie no wiem, złożyłem zdanie dwuznacznie :D Ale by bronić "honoru" klubu chociaż próbować zrobić takie coś strasznego :/ W warszawie jeszcze nie widziałem takich ustawek, co najwyżej chodzą jakieś dzieciaki po osiedlu i straszą innych by nie kibicowali tym i tym...I potem się dziwią wszyscy czemu nikt nie inwestuje w Polską Piłkę...

Co do kart Chipowych- To dobre rozwiązanie, niestety w Polsce to nie przejdzie... bo nie ma jak zwykle pieniędzy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024