Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cell pump - jak to jeść?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Cell pump - jak to jeść?
Może komuś się przyda, zamieszcze tu parę porad na temat sporzywania cell pumpa. Jak go nie wydalić w trybie natychmiastowym itd:P Podzieliłem to na 2 kategorie, smak i wydalanie. Generalnie polecam (do obu kategorii) kupić sobie w aptece Amol. To są ziółka na bazie spirytusu - takie gówno na wszystko, ból brzucha, reumatyzm itd.

Smak: Cell pump do dobrych nie należy, im bliżej końca, tym gorzej. Mi na samą myśl o nim ciarki przechodzą:/ Ale jest równie skuteczny, co niedobry - czyli bardzo! Jak można nieco ułatwić sobie zadanie spożycia cp? Parę sposobów:

1. Mieszaj z sokiem - Cp mozna robic i z wodą, i z sokami. Z sokami może być lepszy, jeżeli odpowiednio dobierze się smak. Wazne, żeby sok nie był zbyt słodki, bo po wymieszaniu ze słodkim Cp, to już jest w ogole tragedia. Polecam sok pomarańczowy zwykły, byle nie taki najtańszy z biedronki czy innego lumpeksu spożywczego - takie są za słodkie

2.Amol - Wsypujesz Cp do szklanki, lejesz 5 kropelek Amolu, i zalewasz wodą - w efekcie mamy taki prawie miętowy smak. Sposób chyba najlepszy, i najtańszy

3. Pół na pół - jeżeli jesteś wstanie tyle wypić, to weź Cp w dwóch porcjach, jedna po drugiej - smak wtedy jest delikatniejszy, więc nie taki koszmarny. Ale to się wiąże z piciem dużej ilości wody, co nie każdy lubi

4. Na ruska - pozwala wypić Cp bez odczuwania całego smaku, jaki ma do zaoferowania. Nabieramy trochę śliny w usta, "ściskamy gardło", nabieramy dużo Cp do ust, i teraz jak najszybciej wypijamy. Wtedy czujesz smak dopiero pod sam koniec

5. Zalewanie - Cp na język, łyczek wody, i połykamy - dobre, jeżeli zrobi się to szybko, zanim cp się rozpuści. Tak po jednej łyżeczce robimy


Wydalanie
: Delikatnie ujęte - powie każdy, kto miał z tym problem po braniu Cp... Jedni lecą na kibel, inni żygają - mało kto ma komfort uzytku. Ale i na to mam sposoby! Pierwszy z nich - lepiej łączyć Cp z mono, żeby Cp nie brać rano, na czczo. Wtedy mamy jeden problem mniej, i pozostaje nam tylko popołudniowa męka. Omówię wszystkie sposoby na moim przykładzie: 10g CP przed treningiem, 5g CP po treningu:


1. Amol - zakładając że udało nam się zachować sobie porcje przed treningową, możemy spróbować przełknąć te 5g po treningu. Ja problemy z reguły miałem dopiero, gdy próbowałem coś jeść po cp, albo wypić gainera (to już w ogole masakra była...), ale zdażają się też problemy po samym Cp. W tym pierwszym przypadku amol bierzemy (kilka kropelek prosto do ust) zaraz po np gainerze, albo niedużej części posiłku potreningowego, czekamy chwile aż żoładek poczuje się lepiej (5 minut), i jemy dalej. W drugim przypadku możemy mieszać amol z Cp (patrz w kategorii smak)

2. Owoce - Jeżeli pochłaniasz Cp po posiłku, problemy są mniejsze, lub żadne. Dlatego przed samym wypiciem Cp, mozemy zjeść jakiś owoc (tylko nie truskawkę, jabłko lub banana). Powinno pomóc, jeżeli masz problemy po samym Cp (patrz wyżej)

3. Odstęp czasowy - Jeżeli Twój posiłek potreningowy nie zawiera zbyt duzo tłuszczu, a Twoje problemy z CP pojawiają się własnie podczas posiłku potreningowego, spróbuj jeść go w mniejszym odstępie czasowym po Cp. Ja miewałem problemy jedząc w odstępie 30 minut, ale żadnych w odstępie 15.

4. Nie całkiem na czczo - jeżeli zdecydujemy się na Cp rano, albo mamy problem z porcją przed treningiem, dobrze jest nie brać Cp całkiem na czczo. Zamiast stosować owoc (wyzej), bierz Cp bliżesz ostatniego posiłku, jak jeszcze coś w żołądku jest. Jeżeli jest to rano, to możesz zjeść np kromkę chleba razowego, i po tym Cp (nie każdy lubi zaczynac dzień od owoców)

Mam nadzieję że się przyda! I pamiętajcie - Gdy bierzecie Cp, Amol waszym przyjacielem! Raz zakupiony starczy na całą naszą karierę, bo się baardzo powoli zużywa. A i dodam, że najgorsze problemy się ma, jeżeli w posiłku po Cp jest mleko lub mięso. Najmniejsze - ryz, ziemniaki, makarony
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell pump - jak to jeść?
Mnie po cp bolał brzuch,głowa i ciężko coś mi się oddychało,ale laksy nie miałem :angry:

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell pump - jak to jeść?
Tu nie chodzi o to jak działa negatywnie cp bo skład jest normalny i nie ma tam nic dziwnego.Na każdego działa inaczej masz problemy z cp a np nie masz z hp czy nitrem bo ja np miałem dolegliwości brzuszne i bóle głowy od hp.
ból głowy to jest normalka mnie od każdego staka kreatynowego ze związkami pompującymi głowa bolała przy większych dawkach :angry:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024