Skocz do zawartości


Zdjęcie

WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2184 odpowiedzi w tym temacie

budo_goguś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice- Konitz

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Właśnie zdałam przedostatni egzamin na studiach. Jeszcze jeden a potem V rok i praca magisterska. Zapowiada się ciekawie.

Oczywiście będę z innymi wspierać grupę zdającą na DAN w Braunschweigu. Na obóz jestem już niesamowicie nastawiona. Po ostatnim egzaminie na początku czerwca ruszam z "dupskiem" do intensywnych treningów, przynajmniej 4x w tygodniu, może i więcej. Trzeba się motywować, no nie?

Ja też odliczam do Braunschweigu i obozu. Będzie to najlepszy początek wakacji!!!

Pozdrawiam @ll
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Goguś widze ze trafilas z pytaniem na egzaminie :D A nie mowilem ze bedzie dobrze. Fajno ze zdalas bo by mnie sumienie meczylo ze zamiast sie uczyc to przegadalisy droge do Gdanska :D Ale ja wiedzialem ze tak bedzie :P Hehe. Gratulacje !!!

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Coś dla wielbicieli Sary:
wczoraj wraz z dwiema kumpelkami wywalczyła złotą blaszkę na ME w katunku drużynowym.

Kolorowych snów :)
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Coś dla wielbicieli Sary:
wczoraj wraz z dwiema kumpelkami wywalczyła złotą blaszkę na ME w katunku drużynowym.

Kolorowych snów :)


uhuhu a co napisała ci smsa? :P
Nie dziwi mnie to z resztą. 8)
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
nie dziwi ze wygrały
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Zapewne z koleżankami Vereną i Jenny :D

No właśnie nie dziw że dziewczyny wygrały.

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Zapisy na obóz jakoś stanęły w miejscu, ale problemu nie ma bo pensjonaty już są wykorzystane. Jak na razie zgłosiło się mało instruktorów, no ale jest jeszcze trochę czasu. Obóz będzie topowy /w programie m.in. bunkai Heian 1-5 oraz dużo więcej niż zwykle kumite/ i kogo nie będzie to zrobi krok do tyłu... Już pracujemy szczegółowo nad programem obozu. Mam nadzieję, że kadry obozowe zostaną wsparte przez nowe shodany :-)
Poza tym nadal jest jedno miejsce na wyjazd do Braunschweigu, jeżeli ktoś jest chętny to proszę bardzo :-)
Aha ! Dan zgłasza się, że też jedzie na obóz ! Hurrra !
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Ziellik Sara zwyciężyła w Mistrzostwach Włoch w kata indywidualnym i kata drużynowym z Vereną i Jenny, ale tylko Sara weszła w skład włoskiej reprezentacji narodowej FIKTA i tam już startuje w drużynce razem z Chiarą i Alessandrą /dziewczyny te nie należą do teamu sensei Marchiniego/.
Zwróćcie natomiast uwagę, że w części konkurencji nie było nawet pełnej obsady /czasami trzy a czasami nawet dwie drużyny...czyli słaba frekwencja/. Udział ekip z 19 państw także nie powala na kolana... Jeżeli chodzi o liczebność to ITKF/ETKF/ stanął w miejscu i niedługo grupa ta stanie się mało znaczącym odpryskiem w głównym nurcie karate... Trochę szkoda.
Oj, wyszedł mi chyba niechcąco taki mały "cytacik" :)
  • 0

budo_vodniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:vienna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
hmm...
Zauważyć należy rownież dosyć duży sukces Polaków...
Dan mimo wszystko nie byłbym taki przekonany czy ITKF/ETKF stanął sie mało znaczącym odpryskiem w głównym nurcie karate... i jeżeli nawet tak się stanie, to w moich oczach będzie to istotna klęska dla karate i dla uprawiających tę sztukę adeptów... Nie mam nic przeciwko "głównemu nurtowi karate", nie jestem w żadnym wypadku wrogiem żadnego ze stylów karate /czy też sposobów jego rozumienia...
Pewny jestem natomiast, że zawsze pozostanie grupa ludzi oddanych karate nurtu ITKF (jeżeli tak to chcemy rozróżniać) i że ci właśnie ludzie będą szli tą właśnie drogą...
I niech szczęśliwą i pełną sukcesów będzie droga karate głównego jego nurtu- chciałbym jednak wiedzieć czym dla Ciebie, Dan, jest ów "głowny nurt karate".
Nie przyjmuj tego proszę jako jakąkolwiek próbę krytyki, czy też wrogości- z wiadomych powodów takich uczuć tutaj żywić nigdy bym nie mógł... Jest to raczej drobny, wewnętrzny głos sprzeciwu oraz malutka żyłka ciekawości...
serdecznie pozdrawiam
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Witaj Vodniak
przykro mi, ale trochę nie "załapałeś" tego tekstu...
Jeżeli przeczytasz powitanie prezesa na stronie PZKT
wszystko zrozumiesz...
Pozdrawiam serdecznie
Dan
  • 0

budo_vodniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:vienna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
ach... ten tekst musi calkiem nowy... pierwszy raz go widze... juz rozumiem. pozdrawiam
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Tekst porażający! I bije w oczęta! Pachnie monopolem na wszystko - jedyne i niepowtarzalne, jedyna prawdziwa droga. Czytając ten wstęp poczułem się jak mało znaczący odprysk! Ale nawet jako odprysk czuje się świetnie, bo dużo tu ciekawych odprysków w tym odprysku!! Za dużo tych odprysków!! :) :):):):) Pozdro!!
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Zmieniając temat co tam u Vodniaka w Wiedniu słychać ? Mam nadzieję, że coraz lepiej.
Na naszym podwórku znakomicie. Już za 25 dni wyczekiwany egzamin, który podsumuje naszą pracę szkoleniowa i treningową. Mam nadzieję, że wszyscy kandydaci otrzymają promocję jednak najbardziej interesuje mnie styl w jakim to zrobią.
Poza tym ciepło i słonecznie czego i Tobie życzę.
Pozdrawiam
dan
  • 0

budo_vodniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:vienna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Dziekuje za zyczenia ;)
U vodniaka ostatnio bylo pod gorke, przynajmniej z treningami- zlamana reka na mistrzostwach austrii (4 msc. fukugo) no i to wykluczylo mnie na jakis czas z treningow :/ teraz jednak gips juz zdjety, niedlugo przyjezdza sensei neugebauer no i oczywisicie zblizaja sie wielkimi krokami egzaminy na studiach :D poza tym wszystko w jak najlepszym porzadku i faktycznie mozna powiedziec, ze coraz lepiej :) a o waszych egzaminach wiem i trzymam kciuki. nawet jezeli rzadko uczestnicze w dyskusji na forum to jestem na pewno jego obserwatorem. moja biernosc wynika raczej z braku czasu... serdeczne pozdrowienia z wiednia ;)
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
No to trzymamy kciuki za twoją rękę aby szybko wróciła do nalezytego stanu i pozwoliła ci na następnych mistrzostwach wejść na pudło, czego ci szczerze życzymy!
Oss !
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Gratulacje Vodniak i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. No i trzymaj za nas kciuki 23 czerwca.

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Uwaga !
Są 2 wolne miejsca na wyjazd do Brauschweigu ! Mam nadzieję, że nie zostaną puste.
Czekam na ewentulane zgłoszenia na zgrupowanie z Sensei Hiroshi Shirai.
Oss !
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Hej, kandydaci na instruktorów - jak zakończył sie dla was kurs instruktorski część ogólna w Bydgoszczy ? Ktoś oblał ?!
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Witam;
Na 10 osób które zdawało 7 zdało po części pisemnej 3 osoby zostały na część ustną. Niestety nie wiem jak im sie powiodło gdyż wraz Macp i Szczepanem szybko wracalismy do Chojnic. Ale mam nadzieje ze wszystko poszlo dobrze.
Czesci Chojnickiej udalo sie zdac po czesci pisemnej.

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Jacek się obronił, ale nie wiem jak Wiktor. A kto był trzecią osobą ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024