Skocz do zawartości


Zdjęcie

WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2184 odpowiedzi w tym temacie

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Wszystkim "szkolnikom" /chodzącym do różnych szkół/ życzę udanego i pełnego sukcesu roku szkolnego zaś instruktorom i trenerom sukcesów w pracy szkoleniowej i wychowawczej. Oss !
  • 0

budo_vodniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:vienna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Hmm dziekuje Wszystkim za Gratulacje :wink:
A czy wiem cos wiecej o Karate, czy umiem cos wiecej... Hmm pytania chyba az nazbyt retoryczne :!: Od razu po tym jak sie dowiedzialem o zdanym egzaminie, moja znajoma powiedziala mi- "Teraz jestes juz mistrzem"(normalna reakcja osoby nie w temacie). Ja na to wzialem do reki brazowy pas, odlozylem go, po czym na jego miejscu "wyladowal" czarny. Zadalem jej pytanie-" co sie zmienilo?" a ona z lekkim zdziwieniem stwierdzila "kolor...", "no wlasnie" odpowiedzialem...
Mysle, ze to pokazuje, iz zdaje sobie sprawe z tego co tak naprawde sie w moim Karate stalo...
Uwazam jednak,ze cieszyc sie jest z czego. Kiedy zaczynalem cwiczyc z wielkim entuzjazmem i wrecz zazdroscia spogladalem na posiadaczy brazowych, nie mowiac juz o czarnych , pasow...I marzylem o tym, zeby przyszedl taki dzien kiedy to i ja bede mial prawo zalozyc taki wlasnie czarny pasek...Ten dzien nadszedl i bardzo sie z tego ciesze.A radosc ta jest spowodowana chociazby tym,ze spelnilo sie jedno z moich marzen- a ze spelniajacych marzen nalezy sie cieszyc.
Satysfakcja jest tym wieksza, ze sposrod ze mna zaczynajacych zostalem tylko ja i to ja pokazalem na tyle silnej woli, zeby, pomimo wszystkich trudnosci, jakie mnie na tej drodze spotkaly, umiec spelnic ten jakze przeciez prozaiczny cel... A duzo ludzi we mnie nie wierzylo, duzo nie dawalo mi szansy... I w zadnym wypadku nie popadam teraz w samozachwyt, mysle, ze teraz z jeszcze wieksza pokora i jeszcze wieksza sumiennoscia bede cwiczyl Karate. Ale jest to jakis sukces,jakas granica na drodze karate i, nawet jezeli jest tylko symboliczna, to dla kazdego Karateki ma ogromne znaczenie. Bo marzylem o tym od dziecka,bo ma to dla mnie szczegolne znaczenie,bo wiem, ze zapracowalem na to i wreszcie bo wiem, ze droga Karate to Droga Przez Zycie
pozdrawiam
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Hmm dziekuje Wszystkim za Gratulacje :wink:
A czy wiem cos wiecej o Karate, czy umiem cos wiecej... Hmm pytania chyba az nazbyt retoryczne :!: Od razu po tym jak sie dowiedzialem o zdanym egzaminie, moja znajoma powiedziala mi- "Teraz jestes juz mistrzem"(normalna reakcja osoby nie w temacie). Ja na to wzialem do reki brazowy pas, odlozylem go, po czym na jego miejscu "wyladowal" czarny. Zadalem jej pytanie-" co sie zmienilo?" a ona z lekkim zdziwieniem stwierdzila "kolor...", "no wlasnie" odpowiedzialem...
Mysle, ze to pokazuje, iz zdaje sobie sprawe z tego co tak naprawde sie w moim Karate stalo...
Uwazam jednak,ze cieszyc sie jest z czego. Kiedy zaczynalem cwiczyc z wielkim entuzjazmem i wrecz zazdroscia spogladalem na posiadaczy brazowych, nie mowiac juz o czarnych , pasow...I marzylem o tym, zeby przyszedl taki dzien kiedy to i ja bede mial prawo zalozyc taki wlasnie czarny pasek...Ten dzien nadszedl i bardzo sie z tego ciesze.A radosc ta jest spowodowana chociazby tym,ze spelnilo sie jedno z moich marzen- a ze spelniajacych marzen nalezy sie cieszyc.
Satysfakcja jest tym wieksza, ze sposrod ze mna zaczynajacych zostalem tylko ja i to ja pokazalem na tyle silnej woli, zeby, pomimo wszystkich trudnosci, jakie mnie na tej drodze spotkaly, umiec spelnic ten jakze przeciez prozaiczny cel... A duzo ludzi we mnie nie wierzylo, duzo nie dawalo mi szansy... I w zadnym wypadku nie popadam teraz w samozachwyt, mysle, ze teraz z jeszcze wieksza pokora i jeszcze wieksza sumiennoscia bede cwiczyl Karate. Ale jest to jakis sukces,jakas granica na drodze karate i, nawet jezeli jest tylko symboliczna, to dla kazdego Karateki ma ogromne znaczenie. Bo marzylem o tym od dziecka,bo ma to dla mnie szczegolne znaczenie,bo wiem, ze zapracowalem na to i wreszcie bo wiem, ze droga Karate to Droga Przez Zycie

Pięknie powiedziane Arturo...:) respect
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Vodniak a odwiedzisz kiedyś nasze seminarium, bo ja chyba Cie nie znam :P
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Pięknie powiedziane i mądrze.
Widzę, że wszystko jest na właściwym miejscu...
Gratuluję raz jeszcze.
  • 0

budo_waloo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Gratuacje !! Noszenie czarnego pasa zobowiązuje, ale kolega Vodniak pokazał swoją wypowiedzią że do niego dojrzał.
Pozdrawiam wszystkich po wakacyjnej przerwie !!!

Mistress ma zawsze czadowe avatary prawda??
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
A Mistress od 3 dni ma 18 lat :) .
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
co do avatarow sie zgadzam :-)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

A Mistress od 3 dni ma 18 lat :) .


najlepszego :D :D
  • 0

budo_vodniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:vienna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Wszystkiego Najlepszego!
Hmm, a na seminarium bylem w sierpniu w Czersku:)
A znac sie chyba faktycznie nie znamy!
Pozdrawiam i jeszcze raz zycze Wszystkiego Najlepszego
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Witam wszystkich po dluzszej przerwie.Jakis czas sie nie udzielalem m.in. z powodow technicznych.

juz odliczam dni do czwartkowego wyjazdu do Niemiec.Ekipa w najweselszym aucie pozostaje bez zmian.Tak wiec Goguś, Wlochata, Szczepan ,Ziellik i Baksiu znowu beda rzadzic.Jeeeee.Hehe ciekawe czy bedzie rownie wesolo co ostatnio:D

Licze rowniez ze czesc najwazniejsza tego wyjazdu, czyli treningi pod okiem naszych Sensejow z Wloch, bedzie udana.

Mistress wszystkiego najlepszego i powodzenia w doroslym zyciu.

Vodniak jeszcze raz gratuluje czarnucha:D

Ewrybady si ju sun :D

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_macp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Bardzo milo wspominam marcowe seminarium w Walczu z sensei Marchini i Restelli:)
Mozemy byc spokojni, ze to rozpoczynajace sie w czwartek, bedzie rownie wysmienite.

>> hehe, swoja droga szkoda, ze szczePan nie ma 6-osobowego auta
>> Mistress to ty juz stara d.. jestes :lol:

Pozdrowionka i do zobaczyska w czwartek
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

juz odliczam dni do czwartkowego wyjazdu do Niemiec.Ekipa w najweselszym aucie pozostaje bez zmian.Tak wiec Goguś, Wlochata, Szczepan ,Ziellik i Baksiu znowu beda rzadzic.Jeeeee.Hehe ciekawe czy bedzie rownie wesolo co ostatnio:D

Licze rowniez ze czesc najwazniejsza tego wyjazdu, czyli treningi pod okiem naszych Sensejow z Wloch, bedzie udana.


Pozdrowienia dla @ll


bedzie weselej:P poza tym bedziemy jechali w czwartek wiec sie troche ze mna pomeczycie:P tez juz sie doczekac nie moge;) pozdrowienia dla kierowcy/ów naszej taksówki:] do zobaczenia :*
  • 0

budo_goguś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice- Konitz

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Ja również witam po przerwie w udzielaniu się na forum. Do czwartku jest jeszcze tak długo...nie wiem, czy wytrzymam z czekaniem, hehe :)

Niestety ominęły mnie wakacyjne seminaria, ale znowu jestem w Polsce, gotowa na kolejny wyjazd do Niemiec! Moje oczekiwania z pewnością zostaną spełnione, gdyż będzie SUPER!!!

MACP, chciałabym, żeby nasz kierowca miał 6-os. samochód. Mogę jedynie jechać na dachu lub w bagażniku, żebyś się zmieścił, ale jadę tym samochodem, nie odstąpię, hehe. Fajnie, że też jedziesz!
- zgłaszam Ci, że Arek E. został zauważony na treningu w Wa-wie.

MISTRESS - gratulacje i wszystkiego najlepszego!!!

Pozdrawiam wszystkich i do czwartku ( z niektórymi) ;)
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Dziękuje wszystkim za życzenia.
I zyczę wam udanego seminarium :-) .
Pozdro 600 :P
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Do wszystkich wyjeżdżających na szkolenie w Karlsruhe:

Pierwszy trening jest w piątek od 18.30 do 20.00, dopiero po tym treningu będziemy mogli ulokować się w sali treningowej judo, która będzie tylko do naszej dyspozycji, więc wczesny wyjazd nie jest konieczny. Dla orientacji np. z Wałcza wyjeżdżamy ok. 03.00 rano w piątek. Dla zainteresowanych: trasę jazdy można zaplanować komputerowo na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a następnie wydrukować trudniejsze momenty np. rozjazdy, poza tym jedzie się jak po sznurku.

Do Karlsruhe wyjeżdża nas łącznie 30 osób - gratuluję i dziękuję wszystkim za odzew na mój apel i zgromadzenie tak licznej ekipy.

Jedziemy na miejsce indywidualnie. Karawany dogowe nie sa wskazane bo niektórzy jadąc za moimi plecami koniecznie chcą skopać d... sensejowego auta - jak to już zrobił pewien sensei z Tucholi... :-) Adres na miejscu: PSV Karlsruhe /szkoła policji/, Edgar Heller Str.19

Po przyjeździe na miejsce zbieramy się i idziemy na trening. Po treningu i zakwaterowaniu krótkie spotkanie organizacyjne. No i pamiętajcie o karate party !!!

Do zobaczenia !
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
A ja dzisiaj mialem wynik zaleglych egzaminow z czerwca no i udalo sie:DTak wiec z czystym sumieniem i spokojna glowa moge jechac do Niemiec na seminarium.Huraaa:D... A czy mimo tego ze pewien Sensei z Tucholi skopal d... sensejowemu autu to czy czasem mimo tych przygod nie bedziemy znowu was sledzic??

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
:) :) :)
  • 0

budo_vodniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:vienna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
A ja mialem jechac w ten weekend do Berlina na seminarium z Sensei NIshiyama,ale niestety tak wyszlo, ze nie moge :cry: Swoja droga- czy to nie dziwne,ze w ten sam weekend, w ktory sensei przyjezdza do Berlina gdzie indziej odbywa sie seminarium z sensei Marchini... :?: Zle sie dzieje w Karate, naprawde zle...
Zycze w kazdym badz razie udanego seminarium i ogromnych wrazen
Pozdrawiam serdecznie :!:
  • 0

budo_vodniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:vienna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
A ja mialem jechac w ten weekend do Berlina na seminarium z Sensei NIshiyama,ale niestety tak wyszlo, ze nie moge :cry: Swoja droga- czy to nie dziwne,ze w ten sam weekend, w ktory sensei przyjezdza do Berlina gdzie indziej odbywa sie seminarium z sensei Marchini... :?: Zle sie dzieje w Karate, naprawde zle...
Zycze w kazdym badz razie udanego seminarium i ogromnych wrazen
Pozdrawiam serdecznie :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024