Skocz do zawartości


Zdjęcie

WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2184 odpowiedzi w tym temacie

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Mistress
Wystarczy, że ma robota albo skrypt, który indeksuje osoby, które odwiedziły jego stronę.
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Ja też dostałem i to kilka razy, kiedy zwróciłem uwagę webmasterowi, że skopiował z naszej strony fotki do których nie ma praw autorskich zbeształ mnie bez dwóch zdań :)
Ot taki "Polaczek na zachodzie"... no ale tacy też mają prawo pożyć /przynajmniej do czasu/...
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

To znak dla Ciebie janiewillen, byś przeszedł na jasną stronę Mocy.



nie da rady, podpisałem cyrograf u shihana D.

:wink:
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Uwaga wszyscy forumowicze z W.S.I. Poland ! Bardzo proszę o zapoznanie się z ofertą wyjazdu na zgrupowanie szkoleniowe do Karlsruhe we wrześniu. Moga jechać także zielone i niebieskie pasy. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Postanowiłem na forum poruszyć kwestię wyjazdu do Karlsruhe, ponieważ niepokoi mnie i nie tylko mnie ale i resztę naszej skromnej ekipy fakt, iż chyba zostaliśmy trochę bezpodstawnie obarczeni winą za to, że nie jedzie autobus całości, ponieważ Ostrzeszów
i Ostrów jadą własnym transportem. Może odnoszę zbyt subiektywne wrażenie ale niestety tak się czuję. Gwoli wyjaśnienia nasza decyzja zapadła już w Wałczu podczas ostatniego spotkania a niestety w dużej mierze spowodowana była i jest względami finansowymi
(bo taniej - kierowca robi zaległą przysługę swoim samochodem). Problem tyczy się również pozostawienia pojazdów na granicy, kwestii ich bezpieczeństwa i kosztów ewentualnych parkingów itp.. To wszystko było omówione w naszym gronie zanim pojawiła się informacja o autobusie i dyskusje czy jedziemy wszyscy razem czy osobno.
Osobiście uważam, że wyjazd do Wałcza czy do Słubic na spotkanie z całością nam się po prostu się nie kalkuluje. Po drugie powrót z granicy to jeszcze około 400 kilometrów samochodem w nocy a niestety człowiek do pracy musi iść rano wypoczęty.
Przepraszam jeśli kogoś uraziłem i się czepiam ale sądziłem, że chodzi o dobro
i wygodę wszystkich!
Pozdrawiam !!

[/i]
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Postanowiłem na forum poruszyć kwestię wyjazdu do Karlsruhe, ponieważ niepokoi mnie i nie tylko mnie ale i resztę naszej skromnej ekipy fakt, iż chyba zostaliśmy trochę bezpodstawnie obarczeni winą za to, że nie jedzie autobus całości, ponieważ Ostrzeszów
i Ostrów jadą własnym transportem. Może odnoszę zbyt subiektywne wrażenie ale niestety tak się czuję. Gwoli wyjaśnienia nasza decyzja zapadła już w Wałczu podczas ostatniego spotkania a niestety w dużej mierze spowodowana była i jest względami finansowymi
(bo taniej - kierowca robi zaległą przysługę swoim samochodem). Problem tyczy się również pozostawienia pojazdów na granicy, kwestii ich bezpieczeństwa i kosztów ewentualnych parkingów itp.. To wszystko było omówione w naszym gronie zanim pojawiła się informacja o autobusie i dyskusje czy jedziemy wszyscy razem czy osobno.
Osobiście uważam, że wyjazd do Wałcza czy do Słubic na spotkanie z całością nam się po prostu się nie kalkuluje. Po drugie powrót z granicy to jeszcze około 400 kilometrów samochodem w nocy a niestety człowiek do pracy musi iść rano wypoczęty.
Przepraszam jeśli kogoś uraziłem i się czepiam ale sądziłem, że chodzi o dobro
i wygodę wszystkich!
Pozdrawiam !!

[/i]


U nas zrodzil sie taki pomysl, ze przeciez z walcza autokora by mogl jechac przez ostrow i ostrzeszow i bysmy mogli przekroczyc granice na poludniu polski u was, po drodze z walcza autokar by zabral ludzi z ostrzeszowa i ostrowa, przeciez te 50 cz 100 km roznicy to jest nic przy takiej podrozy i takiej ilosci osob....

Tutaj apel do organizatora wyjazdu, jakism busem czy autokarem na pewno bedzie sie lepiej jechalo, niz znow jak kamikaze w osobowakch po 5 osob.
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Koksiu nawet Wam by się nie kalkulowało ponieważ:

1. Ostrzeszów jest około 320 kilometrów na południe potem trzeba około 280 do granicy w Zgorzelcu!!
2. wyjazd od Was przynajmniej w czwartek rano!!
To byłaby bardzo długa i męcząca droga dla was nie wliczam powrotu bo przecież musielibyśmy wracać tą samą drogą! A koszty? O wiele drożej!
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Dokładnie tak, wyjazd przez Ostrów Wlkp. kosztowałby majątek, wystarczy ilość kilometrów pomnożyć przez stawkę za 1 kilometr, czyli 3,10 zł.
Rozumiem kalkulacje finansowe grupy z Ostrowa i Ostrzeszowa. Przekonują mnie i dlatego pozostali muszą sobie sami zorganizować transport /może tak samo jak wyżej wspomniane grupy ?/. Zobaczymy ile osób ostatecznie zamelduje się w Karlsruhe. Proszę nie zapominać o przesłaniu do Podkomisji wykazu /imię i nazwisko, stopień/ wyjeżdżających.
Pozdrawiam
dan
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
I dlatego też, byłoby tak samo w drugą stronę!! Wnisek więc taki że i tak lepiej jest nam jechać osobno!!
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
No niestety, tutaj juz zupełnie się nie zgadzamy...ale to nie miejsce i pora na roztrząsanie tych spraw.
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Każdy ma prowo mieć swoje zdanie ja mam swoje!!
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Gawędziarze - zyjecie? ;)

Ja właśnie wróciłam ze szkoły... zaczyna się ciężki rok, dużo pracy do matury.... :(

pozdro for all
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Najserdeczniejsze zyczenia z tej okazji!! Zdania matury itp. :)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
No uczcie sie pilnie :)
  • 0

budo_vodniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:vienna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
HEHHEHEHEHEH:):):):) ZDAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!
Dzisiaj dostalem wynik mojego egzaminu na Sho-Dan i oficjalnie od dzisiejszego dnia jestem ( ojeja nie moge tego nawet wymowic) posiadaczem pierwszego DANA 8O 8O 8) :D :) :-) :) :D 8O :lol: 8O 8) :) :o
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Gratulacje!!!!!!!
Teraz tylko => :drinking: :drinking: trzeba, zeby kontuzji nie było itd... :)

;)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

HEHHEHEHEHEH:):):):) ZDAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!
Dzisiaj dostalem wynik mojego egzaminu na Sho-Dan i oficjalnie od dzisiejszego dnia jestem ( ojeja nie moge tego nawet wymowic) posiadaczem pierwszego DANA 8O 8O 8) :D :) :-) :) :D 8O :lol: 8O 8) :) :o


Gratuluje :wink:

a jak to jest czeka sie na wynik?? u kogo zdawales??
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

HEHHEHEHEHEH:):):):) ZDAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!
Dzisiaj dostalem wynik mojego egzaminu na Sho-Dan i oficjalnie od dzisiejszego dnia jestem ( ojeja nie moge tego nawet wymowic) posiadaczem pierwszego DANA 8O 8O 8) :D :) :-) :) :D 8O :lol: 8O 8) :) :o

Gratulacje :]
  • 0

budo_artur88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
kolejny trener, instruktor... Gratulacje i odpoooowiedzialnośc na Tobie duża zaczęłą zwisać...
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Gratuluję Vodniak !
Czy teraz wiesz już coś więcej o karate albo umiesz więcej niż przed egzaminem ?!
To nie złośliwość, ale taki mały kubełek zimnej wody od Twego byłego sensei... Przecież to tylko kolejny stopień, oczywiście pęka pewna bariera /głównie psychologiczna/, ale napewno nic się nie zmienia w naszych umiejętnościach... Radość ? Pewnie, ale zawsze w takim przypadku przypomina mi sie opowieść o człowieku TAO... Mam nadzieję, że znasz jąi że Cię nie uraziłem moim postem.

Artur88 nie gniewaj się, ale co ma zdanie na 1 Dan do zostania trenerem /to jest możliwe tylko po ukończeniu studiów trenrskich na AWF-ie i nie ma związku z posiadanym stopniem karate/ albo instruktorem /tutaj wymogi to: średnie wykształcenie, zgoda od lekarza, zgoda klubu, posiadanie 3 kyu lub 1 dan w niektórzych federacjach i 2 częściowy kurs instruktorski/.
Stopień zaawansowania w karate nie ma bezpośredniego związku przyczynowo-skutkowego z tutułem trenera czy instruktora jaki sugeruje Twoja wypowiedź. Jeśli zdałeś na 1 Dan to masz 1 Dan i jeśli nie byłeś wczesniej to nadal nie jesteś trenerem i instruktorem :)
To tak na marginesie. Pozdrawiam serdecznie.
Dan
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024