Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzieciak zabojca.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Dzieciak zabojca.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (filmik 8O )

Ale i tak wedlug mnie rodzice troche go krzywdza , zero szkoly , zero dziecinstwa i przyjemnosci z tym zwiazane.

Jak bylo to sory , nie bijce.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
Biedny dzieciak :(
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
Chyba ze on bardzo lubi to co robi , ale nie chodzi do szkoly a przeciez bedzie musial pozniej jakos sie utrzymywac . Moze caly czas zyc z zawodow ale to jedna powazniejsza kontuzja czy zerwany miesien i papa.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
bylo juz:

http://www.forum-kul...showtopic=67208
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
Nigdy bym tak nie skrzywdził swoidh synów. A mam ich 2. Na wszystko przychodzi czas a dzieciństwo swoje prawa ma.
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.

Ale i tak wedlug mnie rodzice troche go krzywdza , zero szkoly , zero dziecinstwa i przyjemnosci z tym zwiazane.


troche :?: :?: :?: :evil: 8O
cholera, przeciez to wynaturzenie jest... jeśli ja, w wielu lat co najmniej nastu, stwierdzam, że chce byc super-hiper-fighter-and-culturistic to jest mój wybór, i jak starzy sie na to godzą i mi to umozliwiaja, to ok
Ale tu! Oni nie dali mu wyboru! A moze dzieciak ma zdolności muzyczne? A jakby był zajeb*** fizykiem, albo swietnym poetą - to co? Rozwalili mu dzieciństwo, zamkneli 80% ściezek życia.. Taki rozwój mięsni w takim wieku wrecz szkodzi, wiec kto wie, może za parę lat okaze się, ze również zdrowie poszło sie rozmanżać...

A wogóle, to tak chba nie wolno - dzieciak nie codzi do szkoły - czy cuz takiego nie jest karalne?

heh, to chyba najgorszy przykład przelewania własnych niespełnionych (patrz na fotkę :twisted: ) ambicji na dziecko..

dobra, dokształce sie ze wstawiania fotek to wstawie :oops:

ale na tej fotce w galerii jest tatus...
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
Jak mlodemu sie podoba to co w tym zlego??
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
do tego wszystkim wam bedzie glupio, jak on dozyje 100 w super zdrowiu :wink:
bo kto wie, moze ta dieta i czwiczenie sa dobre?
szczerze mowiac nie mialbym teraz do rodzicow pretensji, gdyby mnie cwiczyli duzo wczesniej w sposob kontrolowany. co prawda ten chlopak to jest przypadek ekstremalny (z tym nie chodzeniem do szkoly np, czy calkowicie kotrolowana dieta) ale, w pewnych granicach, czemu nie? ja juz wymyslilem, ze jesli kiedys bede mial dzieciaka to jak tylko sie da naucze go jak sie robi pompki i jak sie korzysta z drazka (i inne cwiczenia tez).
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.

A moze dzieciak ma zdolności muzyczne? A jakby był zajeb*** fizykiem, albo swietnym poetą


Ale bzdura!

A moze byl by kiepskim muzykie, czy tez kiepskim poeta, ale sportowcem to on napweno nie bedzie kiepskim!

Tak samo jakby od 2 roku zycia rodzice nauczyli go grac na fortepianie...a moze byl by swietnym sportowcem? A tak? Nie bedzie mogl wyprostowac paluszkow za parenascie lat :roll:
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
chodzi o to ze rodzice wyhodowali sobie okaz ktory teraz moga pokazywac w zoo, a ze to zoo sie nazywa hollywood a okazy tamtejsze sa dobrze oplacane to inna sprawa;)

chlopak pewnie nie potrafi sie podspisac, ale jeszcze zdazy sie nauczyc czytac , pisac i liczyc - wiecej mu juz nie potrzeba...

ciezki dylemat bym mial gdyby istniala mozliwosc "wcielenia sie" w tego chlopaka...
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
przynajmniej poznał fajne panienki
odwalcie się od niego :)
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.

Jak mlodemu sie podoba to co w tym zlego??


jeżeli nie jest to tylko jakaś ich chora ambicja to nic, ale według mnie powinni przypilnować go, ze szkołą

pzdr.
Olaff
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
Ja to bym chciał, żeby o nim się wypowiedzieli jacyś inni niż holiłódcy lekarze, aż się wierzyć nie chce, że takie rzeczy nie odbiją się na jego ciele w starszym wieku.
A że jest jaki jest ( ;) ), to cóż? USA. Do takich rzeczy z tamtąd powinniśmy być przyzwyczajeni. ;)
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.

A moze dzieciak ma zdolności muzyczne? A jakby był zajeb*** fizykiem, albo swietnym poetą


Ale bzdura!

A moze byl by kiepskim muzykie, czy tez kiepskim poeta, ale sportowcem to on napweno nie bedzie kiepskim!

Tak samo jakby od 2 roku zycia rodzice nauczyli go grac na fortepianie...a moze byl by swietnym sportowcem? A tak? Nie bedzie mogl wyprostowac paluszkow za parenascie lat :roll:



nie taka znowu bzdura....
Nie chodzi mi o to, że jego starzy powinni go uczyć grać od 2 roku życia... To by była tez patologia...
Powinni posłoc dzieciaka w wieku 6 lat na jakąś sw, na angielski, na fortepian... i zobaczyc - jak dzieciak głowy do nauki nie ma, ale ma słuch - nich gra. Jakby mu sie starsznie posobało sw, niech ćwiczy. Jak sie okaże, że ma do sw talent - niech zyje tak jak ten mały. A jak pójdzie do szkoły, i bedzie wymiatał - niech sie uczy, a reszte rzuci w cholere albo kontynuuje jako hobby. Ale to juz bedzie JEGO wybór. Bulwersuje mnie to, że oni wybrali za niego - teraz nie ma wyjscia, jak zacznie rozwazać, czy to aby na pewno to, co chce, to wpadnie w depresję - bo nie ma juz odwrotu.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
A to male dziecko kilkuletnie moze wyksztalcic sobie taka mase miesniowa i rzezbe? bez sterydow, na samych warzywkach?
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.

A to male dziecko kilkuletnie moze wyksztalcic sobie taka mase miesniowa i rzezbe? bez sterydow, na samych warzywkach?

hehe cynik zazdrościsz?
pewnie koleś waży więcej niż ty ;)
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
cytat z jednego z artykułów:

Dziś Richard jest posiadaczem kilku czarnych pasów i zamierza doskonalić się w Gyung Ghi, starożytnej wschodniej metodzie walki, w której nacisk kładzie się na rozwój duchowy zawodnika.


Idę o zakład że za "doskonalenie się" w określonej "sztuce walki" miszczowie tej sztuki muszą rodzicom dzieciaka słono płacić.


A ten dzieciak to po prostu niewolnik z którego utrzymują się jego rodzice.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
nie wiem jak to napisać ...
'zwierze' będzie odpowiednim słowem ? :) ...
  • 0

budo_avio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
Jeżeli gość wykaże w przyszłości swój talent w dziedzinie MMA to kto wie czy za pare/parenaście lat nie zobaczymy go na zawodach typu Pride lub K-1. Jeżeli umie wykorzystać swoje umiejętności w praktyce to może być z niego dobry fighter bo jeżeli chodzi o kulturystykę w tak młodym wieku to zastanawiam się co na to jego kręgosłup. Czy w wieku 20, 30 lat nie będzie miał jakiś dziwnych zwyrodnień stawów i kości. A może przestanie rosnąć i do końca życia zostanie małym kurduplem o wzroście 140cm? Komu wtedy będzie mógł podziękować? Kochanym rodzicom oczywiście.
Jedno wiem napewno - swojemu synkowi nigdy nie wyrządziłbym takiej krzywdy. Co prawda za pare lat zapiszę go na zajęcia Judo ale nie ma co katować takiego malucha kosztem jego zdrowia..
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dzieciak zabojca.
szczerze to dla mnie szok 8O 8O napisane jest ze wyciska 3x swoj ciezar a wazy 38 kilo 8O 8O
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024