Skocz do zawartości


Zdjęcie

NOWY PRODUKT W OFERCIE POLSPORT-u Mass Mutation


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

NOWY PRODUKT W OFERCIE POLSPORT-u Mass Mutation

GAINER w najnowszym wydaniu New MASS MUTATION™ sygnowany amerykańskim logo EXP (Inside Wichita LLC. U.S.A)
6800g odżywki (tripak)




Informacje o produkcie:
NEW MASS MUTATION™ to preparat budulcowy najnowszej klasy opracowany w 2009r. Jego przewaga wobec podobnych odżywek wynika z podwyższonej do 30% zawartości białka a co za tym idzie, obniżonej wartości ładunku glkemicznego w porcji a zwiększonej całkowitej zawartości aminokwsów. Najnowsze badania naukowe jednoznacznie wskazują na przewagę takich produktów, dlatego najnowsze produkty osiągają wyższą skuteczność.

LEPSZY, bo oparty na podniesinej o 50% względem konkurecji ilości białka.
LEPSZY, bo zawiera kompleks aż 10 źródeł białka w niepowtarzalnym zestawie
LEPSZY, bo zawiera VIVAX4™ – najlepsze węglowodany jakie można sobie wyobrazić
LEPSZY, bo zawiera również idealnie dobrany zestaw czystych L-aminokwasów.
LEPSZY, bo nawet 3-krotnie bardziej wydajny
ZAWARTOŚĆ - 85 PEŁNYCH PORCJI !

Składniki aktywne:
mieszanka węglowodanów VIVAX4™ (maltodekstryna, skrobia ryżowa), mieszanka białek pochodzenia zwierzęcego MULTIPRO™ (koncentrat białek serwatki, izolat białek serwatki, hydrolizat białek serwatki, izolat białek i żółtek jaja kurzego, hydrolizat globuliny wieprzowej), peptydy glutaminy (gluten częściowo hydrolizowany), mieszanka tłuszczów LIPOMAX™ (olej MCT - średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe z kokosa, lecytyna sojowa), mieszanka AMINOFIT™ (kwas b-metyloguanidynooctowy, l-lizyna, l-leucyna)

SPOSÓB SPOŻYCIA:
porcję 80g (8 miarek) zmieszać z 250ml wody. Stosować 3 razy dziennie dla zaspokojenia potzreb odżywczych. Spożywac jedną porcję po przebudzeniu, po treningu, kilka godzin przed snem lubkażdorazowo w sytuacji dodatkowego zapotrzebowania na białko.

NEW MASS MUTATION™ składa się z 4 kompleksów.
Pierwszy to mieszanka białek w 100% pochodzenia zwierzęcego MULTIPRO™:
1. Szybkowchłanialny hydrolizat białka glubuliny wieprzowej
2. Mieszanka izolatu oraz hydrolizatu białek serwatki to białka o bardzo krótkim czasie wchłaniania
3. Koncentraty białek serwatki jako kolejna porcja białka która ulegnie wchłonięciu
4. Izolat białek jaja kurzego oraz izolat białek z żółtka jaja kurzego. Białka z żółtka jaja kurzego to najlepsze istniejące białka, które mogą być wykorzystane przez sportowców!

Dzięki takiej kombinacji NEW MASS MUTATION™ stanowi doskonale skomponowany preparat białkowy, który zapewnia wysoki poziom aminokwasów w krwiobiegu przez długi okres czasu! Przyczynuia się do tego drugi zestaw składników - AMINOFIT™ – wysokoazotowa mieszanka aminokwasowa podnosząca efektywnośc wykorzystania protein i zwiększająca siłę oraz moc treningową.
Trzeci kompleks to VIVAX4™ – miesznka węglowodanów, łącznie ze skrobiami o największych cząstkach węglowodanów! Im większa cząsteczka węglowodanów, tym szybciej opuszczają one żołądek oraz tym lepiej uzupełniają zasoby glikogenu – substancji która jest głównym źródłem energii dla mięśni. Im więcej glikogenu w mięśniach – tym intensywniejszy i dłuższy może być trening. Skrobie wielkocząsteczkowe są obecnie najnowszym trendem w odżywkach energetyczno-białkowych. Czwarty kompleks to LIPOMAX™ – zawierający neurotrensmiter - inozytol (z lecytyny) oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe MCT, czyli średnio łańcuchowe kwasy tłuszczowe, stanowią one idealne źródło energii!

wyprodukowano pod logo E.X.P - USA projekt:
Inside Wichita LLC. 516 N Parkdale st. Wichita, Ks 67212, USA


ciekawi mnie czy skład produktu zgadza sie z tym co jest na etykiecie bo cena jest interesująca 149zł+ przesyłka

Załączone pliki

  • Załączony plik  tyl.jpg   160,58 KB   23 Ilość pobrań

  • 0

 

 


firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWY PRODUKT W OFERCIE POLSPORT-u Mass Mutation
o kurcze, jak sygnowany przez Experto, to ja kupuje!:P A tak poważnie, to ciekawe, ale ta firma to taka niepewna, więc ja bym wolał coś normalnego kupić. Zwłaszcza że cena nie jest AŻ TAK niska, żeby było warto ryzykować. No chyba że ktoś to przebada, i potwierdzi skład
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWY PRODUKT W OFERCIE POLSPORT-u Mass Mutation
Jak widać kolejny produkt związany z Megabolem albo wydany przez Megabol tylko naklejkę i pudełko załatwili :P
Składnie niby fajny, ale ile jest w nim prawdy, tego szybko się nie dowiemy. Wcale bym się nie zdziwił jakby tam wjebali parę kg cukru :D
Jednak o firmie ani widu ani słychu...
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWY PRODUKT W OFERCIE POLSPORT-u Mass Mutation
po pierwsze: po *uja opakowanie po angielsku, jak tylko w polsce sprzedawane?:P
po drugie: zajebiste są te teksty na ich aukcjach "ceny na allegro są najnizsze w kraju" - bo nigdzie indziej tego się nie dostanie, ale co tam
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWY PRODUKT W OFERCIE POLSPORT-u Mass Mutation

po pierwsze: po *uja opakowanie po angielsku, jak tylko w polsce sprzedawane?:P


Czysty chwyt marketingowy.Wszystko z USA przyciąga polaków :D Produkt jest 100% Polski - Megabol.


Ja
Witam.Czy białko WPC Łowickie jest przetwarzane przez was?

megabol
Witam My jesteśmy producentami. Pozdrawiam


W najgorszym przypadku w tym gainerze mogą pływać lipne cukry oraz białko serwatkowe :D
No i pytanie?Czy któraś z Polskich firm odżywkowych wyprodukowała coś na podobieństwo Mutant Massa, jeżeli chodzi o jakość/cenę?
  • 0

muscleman-
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175

Napisano Ponad rok temu

Re: NOWY PRODUKT W OFERCIE POLSPORT-u Mass Mutation
ja dostałem info że mass mutation jest dobry, instruktor z naszej siłki go stosował i mówił że nie ma lipy;)

Użytkownik muscleman- edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024