Skocz do zawartości


Zdjęcie

sen...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

sen...
ostatnio strasznie mi sie chce spac :) to normalne ? moze to pora taka jesienna ? o co chodzi ?
zawsze mialem tak ze jak nie nastawiam budzika to spie ok 10 h , jednak jak nastawilem i spalem po 7 h dziennie to bylo wszystko ok...
ale teraz nastawiam wstaje po 7 godzinach i po powrocie z uczelni mnie muli i musze sie przespac minimum 1-2h... ? o co chodzi ? a moze wzmozony wysilek tak dziala na czlowieka ? od niedawna duzo cwicze (5 x 1.5h / tydzien)
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
Ja tak mam od zawsze, tzn. musze spac 9-10 godzin, albo jestem nie do zycia. Sprobuj odsypiac na wykladach na uczelni - to jest skuteczna w 100% sprawdzona przeze mnie metoda. :)
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
To normalne po hibernacji... to znaczy jesienią i zimą.
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
nie przejmuj sie, ja cale zycie jestem niewyspana i spac moglabym chyba na okraglo ... do niewyspania mozna sie przyzwyczaic ;)
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
Być może przydała by sie jakaś sulementacja? Jak się dużo trenuje trzeba się z tym liczyć. Poza tym zmiana pory roku itd, itp...Z preparatów ogólnie dostępnych polecam bodymax (witaminki+żeń-szeń), naprawde daje kopa, tylko trzeba go regularnie brać. No i oczywiście zielona herbata- działa jak kawa tylko że wolniej i dłużej, no i nie uzależnia, i nie powoduje wahania poziomu cukru w organiźmie. Jakos trzeba sobie radzić! :)
pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
racja racja - bodymax działa a zielona herbata nie dość, że smaczna to też daje małego "kopa". :)
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
Ja tam wole kawe i wahania cukru w organizmie. :)
  • 0

budo_cooler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Iława

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
ja mam taki problem przez cały rok szkolny

Od poniedziałku do piątku od razu po szkole musze sie położyć bo inaczej nie jestem w stanie funkcjonować.

a w weekendy i dni wolne od szkoły moge robić co chce, prawie nie spać i wszystko jest ok
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...

Ja tam wole kawe i wahania cukru w organizmie. :)


A myślisz, że ja nie "wolę" kawy? :D
Tylko, że w pewnym momencie doprowadziłam się do takiego stanu, że czarna, mała kawa (naprawde mocna) zamiast mnie trzepnąć, to mnie usypiała... dosłownie- zawroty głowy, miękkie nogi itd. I od razu chęć na coś słodkiego :( Bez sensu.
  • 0

budo_agrafka
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
a ja uwielbiam spać! 8) nie ma nic lepszego na początek dnia jak dobrze przespana noc... aż chce sie żyć :) :) :)
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
dzieki za odpowiedzi :-) jak sie jakos nie "przestawie" to trzeba bedzie sonie cos zaaplikowac :)
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
ja mam gorszy problem - jestem zmęczony, chce mi sie spać, kłade sie i... nie moge zasnąć :| . nie wiem co jest. w dzień to nie zasypiam nigdy (chociaż chce), a wieczorem leże w łóżku, wierce sie, kręce i tak baaaardzo długo :?
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...

ja mam gorszy problem - jestem zmęczony, chce mi sie spać, kłade sie i... nie moge zasnąć :| . nie wiem co jest. w dzień to nie zasypiam nigdy (chociaż chce), a wieczorem leże w łóżku, wierce sie, kręce i tak baaaardzo długo :?

Za dużo myślisz.
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
Ja mam często podobny problem, że zasnąć nie mogę. Ponoć dłużej (chyba ponad 3 minuty) parzona zielona herbata działa uspokajająco, to zacząłem pić na ileśtam przed snem i wmawiam sobie, że to działa :)
Ewentualnie wstaje bardzo rano, to potem chce mi się tak spać...że zasypiam.

Slasz - z tym myśleniem, to serio :?:
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
wydaje mi sie ze to mozliwe ze to przez nadmiar myślenia... myśle dosyć dużo... głównie o tym co zrobić zeby w końcu zasnąć... ale jak nie myśleć :?:
  • 0

budo_dżujon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
mam tak samo jadlem persen lub melatonine od ojca pozyczalem a teraz jak wruce do domu po wszystkich lekcjach dodatkowych wykladach treningach (no i nie mozna zapomniec ze w soboty zwykle sie niespi) to jestem tak wycienczony ze zasypiam bez tej zalej chemii
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
heh mi tez sie oczy kleja strasznie :)

ktos tutaj polecal preparat BodyMax sugeruje sprobowac tanszego odpowiednika Naturell Maxivit, efekt podobny jak nie lepszy a zostanie Wam troche wiecej $$$
  • 0

budo_rob$on
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
No jak myślisz to nie zaśniesz. Jak zasypiasz to przestajesz myśleć. Trzeba się wyłączyć. Ja często skupiam się na stopach :!: i to pomaga, 5 minut i śpisz, a inne myśli które napływają musisz ignorować i nie "zawracać sobie nią głowy" hyhy
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
no własnie i tu jest problem;/ jak wyłączyć umysł... ja kiedyś próbowałem sie skupić na oddechu ale ze średnim efektem;/. na stopach powiadasz... trzeba będzie spróbować :]

p.s. jeśli przed snem trzeba niemyśleć to juz wiem czemu moja siostra tak szybko zasypia... :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_rejs
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sen...
Kiedys jak chciałem zasnąć to miałem idealne rozwiązanie. Podręcznik do Mikroekonomi, Autor Beg (jakoś tak). Im bardziej chciałem to przeczytać tym szybciej zasypiałem. Mój rekord to było 1.5 strony i wiedziałem ze muszę sie połozyć. :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024