Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolano


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_flipstar1
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko

Napisano Ponad rok temu

Kolano
Chcialbym sie poradzic w takiej sprawie: kilka miesiecy temu skrecilem kolano z przemieszczeniem (tak to chyba nazwali na pogotowiu) no i 4 tygodnie gips, sciaganie wody z krwia z tego kolana i takie tam. teraz juz jest niby wszystko w porzadku i chcialbym w koncu wrocic do sportu tylko nie wiem czy owa kontuzja sie mi nie powtorzy i jakby co to jak jej uniknac? duzo cwiczylem na silowni zeby wzmocnic to kolano i odbudowac miesnie. za wszelkie rady z gory dzieki.
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolano
Jak juz pisalem w innym temacie, jeden z moich instruktorow mial skrecone kolano i nadal trenuje. Kolano jednak wciaz mu dokucza i 1.5 roku od kontuzji ma np. klopoty z kopaniem ta noga. Ale tak poza tym, to wszystko wydaje sie ok.
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolano

Chcialbym sie poradzic w takiej sprawie: kilka miesiecy temu skrecilem kolano z przemieszczeniem (tak to chyba nazwali na pogotowiu) no i 4 tygodnie gips, sciaganie wody z krwia z tego kolana i takie tam. teraz juz jest niby wszystko w porzadku i chcialbym w koncu wrocic do sportu tylko nie wiem czy owa kontuzja sie mi nie powtorzy i jakby co to jak jej uniknac? duzo cwiczylem na silowni zeby wzmocnic to kolano i odbudowac miesnie. za wszelkie rady z gory dzieki.


A może spytaj lekarza?? Bo chyba on może udzielić najlepszej odpowiedzi...

A nawet jeśli ci zabroni to i tak możesz na własne ryzyko ćwiczyć z tym że przynajmniej będziesz wiedział co ryzykujesz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024