Skocz do zawartości


Zdjęcie

zaproszenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Wingtsun, zanim zrobisz ten filmik to obejrzyj sobie filmik Vingdragona o Tan Sao - jeden z ostatnich w wątku "klipy wingczunowe" czy jak tam się nazywa ten z filmami.

Tam masz główne wątpliwości i rozwiązania proponowane przez VD - żebyś wiedział, co mu trzeba pokazać :)

Oczywiście nadal uważam że najlepiej jakby VD pojawił się u nas w Polsce, wpadł do nas na Polną żeby mu sihing Marek wyjaśnił kilka wątpliwości.

Trudno pokazać na filmie jak działa siła, to trzeba po prostu poczuć.

Co do pani na reklamie - no mi na przykład niezbyt podoba się to, jak się rusza - jakoś strasznie siłowo i sztywnie, widziałem u nas na treningu o wiele lepszy, szybki i elastyczny kobiecy wing tsun :)
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
i nawet krew się polała ! aaaaaa
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
marek!
zgadzam sie z Toba prawie calkowicie.

z czym sie nie moge zgodzic, to z tym ze kernspecht nie umie uczyc! jasne ze ma maszynke do robienia pieniedzy! tu jestem 1000% Twojego zdania! :!:

Ale nie zapominaj ze byl on pierwszym europejczykiem który zaczol z wt i to wlasnie on zalokowal wt w europie i zrobil go stylem salonowym.

Pozatym napewno nie jest takim dupkiem za jakiego go niektórzy w tym forum maja. 2Dan Kempo Karate, 3Dan Ju-Jutsu, Byl zapasnikiem swoje umiejetnosci sprawdzal w Hamburgu w najgorszych knajpach.

Jezeli chodzi o tego goscia z Aachen to napisz czy byl to Polak czy niemiec? to by juz duzo wyjasnilo. Polacy zawsze beda lepsi (nie mówie teraz o jednostkach tylko ogulem!) Juz od dziecinstwa musiales sie przebilac: w szkole, na podwórku, na ulicy itd. Jak dostales w gebe to nie leciales do adwokata!!!

W niemczech tego nie ma! Oni znaja WT tylko z teori (w wiekszosci, tu tez nie chce wkladac wszystkich do jednego worka) Walka na ulicy, w szkole nie w naszych czasach (kosztuje kupe szmalu jak cie ktos zaskarzy)

co do tego czy wiesz lepiej o demnie czy nie ( jestem juz 12 lat w EWTO, ale moze sie wolno ucze :) ) to pozostawie bez komentarza :twisted:
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
[quote name="Wilkolak"] jestem juz 12 lat w EWTO

przesyłam wyrazy współczucia
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

2Dan Kempo Karate, 3Dan Ju-Jutsu, Byl zapasnikiem swoje umiejetnosci sprawdzal w Hamburgu w najgorszych knajpach.



Taaa, a potem przestał zbierać techniki i zaczął zbierać zamki i drogie samochody... :)
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

jestem juz 12 lat w EWTO, ale moze sie wolno ucze :)



Tak z ciekawości - jeżeli mogę spytać - który masz stopień mistrzowski i czego się właśnie uczysz, a czego nauczyłeś już?
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
niestety, pomimo ze jestem czlonkiem od 1992 musialem zrobic paroletnia przerwe :cry: (nie bylo kasy) zaczolem znowu 2002 i mam dopiero 10 stopien uczniowski ale do technika chce dojsc. potem bedzie mi szkoda kasy :cry:

Tak, tak teraz to on naserio zbiera zamki i auta.

nie zmienia ale faktu ze jest dobry
  • 0

budo_wtc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

Co do pani na reklamie - no mi na przykład niezbyt podoba się to, jak się rusza - jakoś strasznie siłowo i sztywnie, widziałem u nas na treningu o wiele lepszy, szybki i elastyczny kobiecy wing tsun :)

i ja to rozumiem, laska z 3 stopniem technicznym wyselekcjonowana do zagrania w klipie musi przeciez byc kiepska, nieprawdaz :twisted:
oj chlopaki, chlopaki :)
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Laska z 3 stopniem technicznym może po prostu być fotogeniczna, albo być dobra w tym czego Kensprecht ją nauczył.
Może po prostu niemiecki Wing Tsun jest taki sztywno-siłowy - nie wiem.

Poza tym - nie zawsze stopień świadczy o umiejętnościach niestety - znam sihinga z 2 mistrzowskim (na szczęście tylko z widzenia) który jest... ehm.. powiedzmy, średni :)
  • 0

budo_wtc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

znam sihinga z 2 mistrzowskim (na szczęście tylko z widzenia) który jest... ehm.. powiedzmy, średni :)

pozdrawiam :)
  • 0

budo_wtc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

Laska z 3 stopniem technicznym może po prostu być fotogeniczna, albo być dobra w tym czego Kensprecht ją nauczył

Ja slyszalem, ze ja uczyl (na specjalnym seminarium) sam LT. Mozesz go zapytac, jak bedzie teraz w Wawie, jak to z ta laska jest :lol:
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Faktycznie, mogę :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

Oczywiście nadal uważam że najlepiej jakby VD pojawił się u nas w Polsce, wpadł do nas na Polną żeby mu sihing Marek wyjaśnił kilka wątpliwości

jezeli mnie zaprosicie, chetnie skorzystam i przyjade, co moze nastapic juz niebawem :D
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
VingDaragon: byłoby super
Wilkołak: a może się skusisz kiedys na seminarium z sifu Madayem?
  • 0

budo_edwin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
a o co chodził w tym konflikcie pomiędzy borutą a tsalifo ? Może ktoś coś wie, bo chodzą pogłoski że boruta smiał się z KF no i dostał wpier... od tsalifo. Czy to prawda ?
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
BZDURY JAKIEŚ !!!
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Wing Tsun
Bardzo chetnie bym to zrobil. nie jestem tak pogiety zeby nie wiedziec ze zawsze mozna sie czegos nowego nauczyc. problem jest w tym, ze nie mam zadnych szans sie dostac. kto mnie wpusci na seminar z madayem jak jestem ewto????

slyszalem (doprawdy nie chce mi sie w to wierzyc) ze gosciu z ewto (polak) pojechal na wakacje do polski i chcial sobie potrenowac w klubie. powiedziano mu ze nie moze bo jest w ewto. (jezeli naprawde tak jest to tego nie rozumie) ale podejrzewam ze sa to niemieckie plotki!
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Z tego co wiem seminaria są otwarte dla wszystkich, ludzie którzy nie ćwiczą WT tylko inne style też są mile widziani - dlaczego więc ktoś kto ćwiczy WT w innym kraju miałby być persona non grata?
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
to jest wlasnie polityka :)
  • 0

budo_wtc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

Z tego co wiem seminaria są otwarte dla wszystkich, ludzie którzy nie ćwiczą WT tylko inne style też są mile widziani - dlaczego więc ktoś kto ćwiczy WT w innym kraju miałby być persona non grata?

to roznie bywalo :) czasem bylo ogloszenie w tresci "wstep na sale tylko po okazaniu legitymacji czlonkowskiej" :P sam mam jeszcze gdzies takie plakaty...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024