Skocz do zawartości


Zdjęcie

zaproszenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
:D zbieram zakłady - jeżeli taka walka się odbędzie daje 10:1 na Boztepe ktos się ew. pisze?
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Pogadajcie sobie jeszcze... takie pierdolenie o szopenie...
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

Pogadajcie sobie jeszcze... takie pierdolenie o szopenie...


Ależ wodzu, co wódz...? :wink:

Pozdro
J.
  • 0

budo_marcinb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

... ale jak ja dobrze pamietam przeciez uderzenia z banki nie sa spotykane w stylach kung-fu ...


Tak sie składa, że wczoraj na treningu ćwiczyliśmy właśnie uderzenia z bańki. Jako że ze mnie niespotykanie spokojny człowiek jest to minę miałem nieszczególną. Dacheng stwierdził, że powinienem się przyzwyczaić bo w Pekinie od miejscowych na pewno kilka baniek zaliczę :D

MarcinB
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

... ale jak ja dobrze pamietam przeciez uderzenia z banki nie sa spotykane w stylach kung-fu ...

hahaha, i czego to jeszcze nie ma w stylach kungfu? Flashu, przypomnij nam :D
  • 0

budo_edwin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Co do walki z mistrzami WT to kiedyś na privie Kenjiro stwierdził mi, że z chęcią udowodniłby sifu Madayowi że ściemnia i odstawia popelinę tak jak inni mistrzowie KF.
Podałem mu więc termin najblizszego spotkania z sifu i wiecie co odpowiedział, że nie ma akurat czasu. Rozumiem, że raz mozna nie mieć czasu ale to był kwiecień i do tej pory jakoś nie ma czasu.
Znowu okazało się że każdy jest mocny tylko przez sieć.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Live is brutal
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Witam,
chcialbym dodac moich pare groszy do tej pogawetki.

-flash! Jestes albo bardzo pewny siebie albo nie masz zielonego pojecia co to jest WT, WC itd.

-zorro! rozumie twoje podejscie do wczesniejszego umawiania sie na pojedynki. ale to mozesz robic w karate, ju-jutsu, boksie. To sa style walki w który odbywaja sie zawody i wiadomo do takich zawodów trzeba sie przygotowywac. W WT tak nie jest!!! To jest sztuka walki. w niej chodzi o samoobrone. tutaj sie zaklada ze musisz byc zawsze gotowy poniewaz na ulycy jak cie ktos napada tez nie masz czasu sie przygotowac. wiec taki mistrz musi byc zawsze na topie. wierz mi leun ting jest ok. mialem go okazje ogladac na zywo wiec wiem o czym mówie.
-Krzys T! Widze ze nie masz pojecia o co chodzilo z boztepe!!!! dlatego nie wypisywal bym glupot na twoim miejscu. CHCE PODKRESLIC NIE JESTEM MILOSNIKIEM EMINA BOZTEPE bo to dupek. dobry wojownik ale dupe. w przypadku dego pojedynku chodzilo o sproscowanie sprawy. gosciu caly czas mówil ze jest najlepszym i jedynym przedstawicielem yip mana (co jest bzdura) dlatego przedstawiciele WT wyslali boztepe na pojedynek. jego koledzy byli tam poto zeby sie nikt nie mieszyl. tak jak pisalwm powyzej mistrz WT, WC musi byc zawsze gotowy! Emin wygral, tamten odszczekal to co mówil i bylo OK :D
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
edwin: co do madaja to chce ci powiedziec ze to dupek. napewno nie jest slaby ale mówi o sobie je jest przedstawicielem leung tinga w europie. TO JEST BZDURA! Si Gung Kernspeht jest jego przedstawicielem ma 10 PG ( madaj tylko 6 PG). widzialem tez jego trening i rózni on sie od stylu europejskiej organizacji wt. tak jak mówie nie jest slaby ale do mistrzostwa mu duzo brakuje. robi poprostu na polakach kase (co mnie smuci) :cry:
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

Krzys T! Widze ze nie masz pojecia o co chodzilo z boztepe!!!!


O kasę. Jak zawsze w EWTO :)
Wilkołak, delikatnie mówiąć - co ty chłopie opowiadasz, jeszcze ktoś w to uwierzy... Jakie sprostowanie, jaki pojedynek. Zwykła napaść. Ani mnie ziębi Cheung, ani Bozetepe - jak dla mnie to medialnie obaj są siebie warci.
Ale jeżeli ktoś wysyła bandę młodych ludzi, żeby obili z zaskoczenia ryja starszemu facetowi, który deklaruje, że nie jest treningowo czynny od ładnych paru lat, a jedynie naucza (jak Cheung w owym czasie) to według mnie jest to przekroczenie granicy absurdu.
Zresztą Ting podobno na paru seminariach też w maskę dostał :)
Widać nie był "zawsze gotowy" ;)
K.
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
no bady is perfect. chang otwieral gebe i emin mu ja obil. mozna na to patrzec tak i tak. boztepe do dupek. podam ci przyklad! byl wyslany do ameryki zeby zrobic tam kariere i rozpowszechnic wt. mnial super kontakty (schwarzenegger, ralph müller) ale nie zagral w zadnym filmie bo chcial od razu dostac glówna role. potem poklucil sie z ewto i przepal. ale jako wojownik jest dobry i nie znam nikogo kto by mu mógl dac w czape. :)
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Wilkołak, Kernsprecht jest przedstawicielem WT wyłącznie na europę zachodnią, od Polski na szczęscie mu wara.

Sijo Leung Ting stworzył EEWTO (East European Wing Tsun Organization) dla Polski, Węgier, Litwy, Łotwy i Estonii (nie wiem, czy jeszcze innych dawnych demoludów) - którym kieruje Sifu Norbert Maday.

Tu chciałbym dodać, że całe szczęście że tak jest, bo o tym jak wyglądają praktyki EWTO w Niemczech (wyciąganie kasy, dodatkowe opłaty za np. nauczenie sekcji chi-sao itp) głośno jest na forach.

Nie będę się wypowiadał na temat poziomu technicznego Kensprechta bo nie widziałem go nigdy w akcji (a to co widziałem na filmach bardziej przypominało niedźwiadka ćwiczącego zapasy niż błyskawiczny, elastyczny WT jaki na żywo widziałem u Sifu Madaya).

Co do robienia kasy na Polakach - znowu, nieprawda. Za niewielkie pieniądze w wakacje przez tydzień, po 6 godzin dziennie uczył nas pierwszych czterech sekcji chi-sao. Nie chcę nawet myśleć, ile bym za to musiał zapłacić u Kernsprechta.



No i faktycznie treningi u nas się różnią - u nas pierwsze pytanie na treningu to "i jak tam, zeszły siniaki?" a nie "wysłałeś już przelew za kolejny miesiąc?" :)
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
oplata za chi sau??? bzdura! nie ma czegos takiego!!!!

Chi Sau zaczynasz sie uczyc z 5SG! I jest to w normalnym programie. NIE MA ZA TO ZADNYCH DODATKOWYCH OPLAT! Kernspreht byl pierwszym europejczykiem który nawiazal kontak z leug tingem! Zgadzam sie ze przypomina niedzwiadka ale jest naprawde dobry. staral sie zeby wt bylo salonowe i dopiol swego! od tego roku mozes studiowac wt na uniwersytecie w sofi (koszt 25000 euro) Prosze teraz nie krzyczec bo sam wiem ze jest to sporo forsy i mnie na to nie bedzie stac!!!! ale jest to jedyny system walki który mozna studiowac! Napewno bym sobie zyczyl zeby to wszystko bylo tanisze! niestety tak ale nie jest i ja ani nit z was tego nie zmieni. Dlatego jedynym celem moze byc nauczanie wt w polsce bez udzialu calej organizacji. obojetnie czy to jest madaj, leug ting czy kernspecht. mam nadzieje ze tak sie kiedys stanie. :?:
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
hej, przecież są cenniki za sekcje chisao - zresztą mieliśmy pana z niemczech który pochwalił się za ile "kupił" I sekcję manekina...

poza tym moj qmpel z sekcji byl ostatnio w Danii i zaczerpnął trochę opinii (odłączyli sie swego czasu od Kefiego) - muszę przyznać że jednak się mylisz -EWTO ciągnie DUZO bardziej niż EEWTO

zreszta sam przyznales - 25000 - pierwszy przykład...
co do poziomu technicznego i treningów - możesz podać przykłady? bo ja znałem człowieka który ćwiczył w EWTO i się przeprowadził do nas i tak jakby jest żywym dowodem... późno jest na powyższe tematy później się rozpisze... zresztą wszystkim bogom niech będzie dzięki Kernspeht nie "opiekuje" się Polską i niech tak zostanie, bo nie będzie mnie stać na WT...

BTW - wiesz ile musisz wyłożyć w EWTO na "dzień dobry" żeby być instruktorem? ja wiem...
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
[quote=".
Zresztą Ting podobno na paru seminariach też w maskę dostał

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

edwin: co do madaja to chce ci powiedziec ze to dupek. napewno nie jest slaby ale mówi o sobie je jest przedstawicielem leung tinga w europie. TO JEST BZDURA! Si Gung Kernspeht jest jego przedstawicielem ma 10 PG ( madaj tylko 6 PG). widzialem tez jego trening i rózni on sie od stylu europejskiej organizacji wt. tak jak mówie nie jest slaby ale do mistrzostwa mu duzo brakuje. robi poprostu na polakach kase (co mnie smuci) :cry:


nie no zaraz padnę - proszę cię nie udzielaj się już na tym forum, szczególnie w tematach o których nie masz pojęcia jedż do swojego Sigunga albo na te studia w sofii
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

to powiedz kiedy i gdzie - czekam na konkrety


Marek, czytaj uważnie. Napisałem "podobno". I na dodatek okrasiłem emotikonem. Czyli - powtarzam, co zasłyszane i nie mam możliwości zweryfikować.
Jak jesteś zainteresowany dokładniejszą informacą, to jestem w stanie podać, gdzie przeczytałem - na amerykańskiej liście Kungfuonline (teraz to się kungfumagazine bodaj nazywa). Możesz poszukać w archiwach, o ile takie są dostępne gdzieś na sieci.

K.
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
aaa podobno, rozumiem :wink:
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Dokładnie :)

K.
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
-marku! nie chcialem nikogo urazic, wiec wybacz jezeli sie czujes dotkniety. :!: Napisalem tak bo porównywalem pare filmów (madai, kerspecht) i taka jest moja opinia. Pozatym wydaje mi sie ze moge troche na ten temat powiedziec bo siedze w tym od 1992 roku. Widzialem wielu odchodzic i przychodzic.

I tak jak napisal WingTsun (jestem 100% twojego zdania) ze jest to ciagniecie forsy. Mówisz o sekcji manekina (to sie zgadza!) Manekina zaczynasz sie uczyc przy 2TG. Myslalem ze chodzilo o normalne "chi sau" i tu moge jeszcze raz podkreslic NIE MA ZADNYCH DODATKOWYCH LEKCJI I OPLAT
8)


Faktem jest ze obojetnie czy jest to EWTO czy EEWTO to kase robi Ting!!!

Wiesz ile placi sie w niemczech na weekend z Tingem (sobota + niedziela) mówie teraz tylko o wyzszych stopniem (od 4TG)?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024