Skocz do zawartości


Zdjęcie

zaproszenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
nie, a z ciekawości zapytam - ile?
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
400 Euro za dzien i dwa dni sa obowiazkowe (czyli 800) i zawsze jest okolo 20 uczestników.

Pozatym ma placony przelo 1 klasy z Honk Kongu do niemiec i zapewniony noclek i wyzywienie.


Mam tez do ciebie dwa pytania(o ile moge)? Jak to wyglada cenowo w Polsce (slyszalem ze w Warszawie kosztuje oplata na miesiac 100 zl) To by bylo w porównaniu do przecietnego zarobku mnustwo kasy! Ciekawy tez jestem ile kosztuja poszczegulne egzaminy?

czy istnieja strony (jezeli tak to prosze o ich podanie) na których móglbym zobaczyc WT w Polsce?

Jak bedziesz zainteresowany to moge Ci podac Pare stron, gdzie sa tam Sifus z zachodu i sam mozesz ocenic ich poziom
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
To może tak - strona Leung Ting Wing Tsun:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (niespodziewany adres zaiste ... :) )

Poznańskie strony o Wing Tsun pewnie Ci zaraz Wingtsun napisze :)
ale pamiętam chyba najstarszą (nadal aktualizowaną)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (j.w. :) )

Co do opłat - no widzisz, to ja na przykład w zeszłym roku za seminarium z Sijo Leung Tingiem płaciłem całe 35 euro bodajże... mam nadzieję że przelot z Hong Kongu się zwrócił (było ponad 60 osóB) ale wątpię, żeby Leung Ting jakoś szczególnie na nas zarobił :roll:

Co do cen Warszawskich - no nadal jesteśmy tańsi od Hatha Jogi i porównywalni z Krav Magą - więc dramatu nie ma :)

Oczywiście, biorąc pod uwagę że sport olimpijski jakim jest judo można chyba ćwiczyć za darmo (albo za niewielką opłatą) to można mówić, że to dużo - chociaż za przeproszeniem kurs angielskiego kosztuje więcej a nie masz go 6 godzin tygodniowo...
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <-- jeszcze dopracowywuje ją
i
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tych stron jest więcej ale podajemy Ci tylko te aktualizowane

nieno seminarium z Sijo bywa chyba nieco droższe ale nie przekracza 50 eu za dzień (tak mi sie wydaje) - tylko pamiętaj że tutaj mamy niższe zarobki ;)

a treningi w Polsce zaczynają się chyba średnio od 100 zł w góre (w zależności od krotności w tygodniu)... porónując do poznańskiego BJJ i Kravki to jesteśmy tańsi :) ... w sumie to nie tak dużo
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Zalezy jak na to patrzysz :) Jezeli ktos zarabia w Polsce 1000 zl. to 100 zl na miesiac za WT jest bardzo drogie. Z reszta przeliczajac to na euro to jest prawie 25 Euro. w niemczech placisz miedzy 25 a 35 Euro ale zarobki sa troche lepsze :D

Podam ci fajna strone:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

automatycznie cie przeniesie na inna, tam idz na Wing Tsun WT, i na Technikserien Video Clips.

Jest pare bardzi ciekawych filmików. Sifu Wagner jest instruktorem na zamku w hidelberg (ciekawy jestem jak go ocenisz)?

GAPISZON moze nie uwierzysz ale te strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] znam :D
mi chodzilo bardziej o strony na które sie nie natkniesz odrazu (tak jak ta która podale wyzej)
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
niestety Polskich stron do których trudno dotrzeć jak na razie nie ma ;) ściągam filmiki....

no treningi w takim razie wychodzą drogo - ale seminaria o niebo mniej (400 eu - jak to wychodzi dla przeciętnego Niemca? pytam z ciekawości)...

zresztą - jak mówię - wszystkie inne "markowe" style też tyle kosztują... no i kto w Polsce zarabia 1000 zł ... to stawka raczej głodowa
  • 0

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
ale przecietnego studenta nie stac na 100 zl na miesiac na sztuki walki, a w Niemczech pewnie tak :(
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
McLeod
Dlatego pisze ze to przesada. Poniewaz duzo uzytkowników zazuca EWTO robienie kasy i stawiaja EEWTO jak aniolka. Ja uwazam obie organizacjie za porzeraczy kasy! Tele ze EWTO jest dla niemca osiagalne a EEWTO dla przecietnego Polaka nie (i to jest przykre) :cry:
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
stronka prześliczna... prawie się zakohcałem w jednej pani z filmiku ;)

ocenię to co się da po filmiku ocenić: super wykonanie audio-video i choreografia - naprawdę śliczne... poziom techniczny trudno oceniać po nagraniach video - szczególnie w WT ale to chyba wiesz ;) zresztą nie mi oceniać

a co od cen - no nie wiem czy 100 zł to tak strasznie dużo... dwa razy kino z pop-cornem i colą, albo 2 razy impreza z 2 drinkami. poza tym jest to trochę kwestia kosztów własnych - a szczerze mówiąc chyba byłoby mało fajne gdyby rozkładać to na 30 40 osób na sali bo takie ilości ludzi na treningu to wieje z lekka doliną... (a tak by musiało być gdyby treningi miesięcznie kosztowały 30-50zł) - mogę powiedzieć po sobie - nie pochodzę z zamożnej rodziny a stać mnie było na WT - oczywiście był to znaczny wydatek w budżecie, ale wykonalny - widać też po ludziach na sali - większość z nich to mieści się w pojęciu "średnia krajowa" czyli ludzie na studiach/po studiach takich jak w moim otoczeniu jest mnóstwo

co do pożeracza $$$ - trochę masz racji po płacenie w setkach złotych za seminaria to całkiem sporo. ze sztukami walki tak to jest że niestety tkwimy w sytuacji dziwnego monopolu - bo gdzie indziej dostanę WT??...

w każdym bądź razie wpadłem na jedno :) - z tego co piszesz (400eu za seminarium) to jakby Polska była w EWTO a nie EEWTO to by nie było tu WT
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Mimo wszystko wierze ze sie to kiedys zmieni :D Przeciesz wt nie musi zostac monopolem a ludzie nie musza oplacac wszystkich bosów.

w niemczech z wt (przed laty) poodchodzilo pare dobrych i pootwierali swoje szkoly (avci wt, byl jeden grek) i jestem pewien ze tak sie stanie w polsce :)

co do przeludnienia tez masz racje jak u nas na treningu jest 20 osób to mnie juz krew zalewa bo nie potrenujesz. spoko jest jak jest 6 to robisz najwieksze postepy. Jak grasz w golfa to tez jest drogie. Ja nie pale i tak sobie moge odkladac na treningi ale pierwszy tg kosztuje 850 - 1000 euro i tu mam juz problem! :(
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tych stron jest więcej ale podajemy Ci tylko te aktualizowane

mowilem Ci, zebys zmienil ta muzyke lub podal zrodlo bo dopiepszy sie w koncu ktos o prawa autorskie
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tych stron jest więcej ale podajemy Ci tylko te aktualizowane

mowilem Ci, zebys zmienil ta muzyke lub podal zrodlo bo dopiepszy sie w koncu ktos o prawa autorskie


A kto sie dopieprzy ? :) A nawet gdyby ,to przyjda chlopcy od Tinga i pobija biednego grajka. :box: Jak to bywalo w przeszlosci. I chlopak jeszcze im prawa autorskie odpisze :D
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
no, bez jaj, zeby pozniej nie bylo na mnie. kolega WT wie o co chodzi :wink:
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
się tam śmiejecie - spox VingDragon dzięx za zwrócenie uwagi - MP3 do ściągnięcia od nich z działu muzyka - zresztą muza ta to linki do ich Mp3 na ich stronach więc jak tu mówić o pogwałceniu praw autorskich ;)

pierwszy tg kosztuje 850 - 1000 <-- tzn pierwszy trening?

podoba mi się styl sifu Wagnera - pokazuje techniki jakby był artystą :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie

MP3 do ściągnięcia od nich z działu muzyka - zresztą muza ta to linki do ich Mp3 na ich stronach więc jak tu mówić o pogwałceniu praw autorskich ;)

sam wystawiam swoja muze w necie, wiec wiem cos nie cos. to ze, jest dostepna za free nie oznacza, ze mozna z niej korzystac na maxa. z reguly jest tak, ze jezeli wykorzystujesz czyjas muze lub inne pliki to kazdy autor zyczy sobie by umieszczono info skad jest muza do pobrania (czyt. kupienia) i kto jest jej wykonawca. jezeli nie robisz tego - ... (wiesz, co chce powiedziec ;) )

ja tez czasem korzystam z cudzych plikow i sampli ale zmieniam je tak by powstalo cos mojego.

Mowilem ci o tym wczesniej :idea:
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
tak, ale wiesz - linki prowadzą do ich plików - to tak jakby grali muzykę przez okno a ja bym do niej tańczył, ale zamieściłem info, a jak znajdę chwile to pomiksuje żeby nie było i powysyłam stosowne maile 8)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
bravo! :)

[post za krotki]
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
dodam zapowiedź że za jakiś tydzień będę miał kamerę i zrobię nagranie co i jak u nas z tym tan sao jest :)
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
Wing Tsun

1TG to znaczy pierwszy stopien mistrzowski (jest 12 uczniowskich i 12 mistrzowskich)

To by byly jaja, jak by pierwszy trening kosztowal 850Euro :) [/list]
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaproszenie
jedno jest jasne Kernspecht ma maszynkę do robienia pieniędzy a nie do nauczania sztuki walki, wiem o tym lepiej od ciebie, 4 lata byłem w EWTO, wiem ile płaciłem i jakie g...o ćwiczyłem, ostatnio był u nas 3 stopień mistrzowski z Aachen i pokazał rachunek za egzamin 10 000 Euro, potem chciał się pochwalić nowo poznana formą manekina, zachaczył o nogę i się przewróćił...., ja za egzamin na 3 st. mistrzowski zapłaciłem Sijo 150 Euro, to mała różnica :lol: na obozie letnim który kosztował 450 pln ćwiczyliśmy 6 godzin dziennie 7 albo 8 sekcji muk yan chong.... lekcja prywatna u Sijo kosztuje 150 US - ile bierze Kernspecht?
to co widzisz w EWTO nie ma nic wspólnego z chińskim Wing Tsun, to marketingowa papka sprzedawana w ładnym opakowaniu a nie sztuka walki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024