Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rzeźbienie bez.... diety ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Rzeźbienie bez.... diety ?
Jak w temacie.Można sie rzeźbić bez diety ?
Niemoge idealnej diety zrobić z dwóch powodów:
-Brak kasy
-Rodzina sie obrazi jak powiem ,że neichce na obiad tego co mi dają :)
"Dobrą" diete dopiero będe trzymał jak bede pełnoletni, z pracą ale nie o tym chcialem pisać.
Można w miare skutecznie spalać tłuszcz i rzeźbić mięsnie na samym zdrowym odżywianiu, oczywiście mniej niż teraz jem + jakiś spalacz ? Pytam z ciekawości bo przedemną jeszcze rok masowania ale wkońcu będe chciał si wyrzeźbić.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźbienie bez.... diety ?
To Ty taki gruby Jesteś lub tak zmasowany że chcesz się rzeźbić :)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźbienie bez.... diety ?

Pytam z ciekawości bo przedemną jeszcze rok masowania ale wkońcu będe chciał si wyrzeźbić.

:)


Myśle,że będzie co rzeźbić.Pakuje 1,3roku zaczynałem TOTALNIE bez żadnej wiedzy więc to nie było pakowanie tylko machanie na oślep bez żadnej diety żadnego dobrego odzywiania - nic.A udalo mi sie od tego czasu 18kg przytyć, BF poniżej 10% :)


P.S eX fajna sygna Xd
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźbienie bez.... diety ?
Spoko to narazie się tym nie przejmuj... Ale tak jeśli nie będziesz miał dobrej diety w szczególności odpowiedniej ilości białka, to będziesz gubił mase. Bez dobrej diety nie ma co podchodzić do rzeźby no chyba że Jesteś gruby i chcesz doprowadzić organizm do stanu katabolicznego - no ale Ty gruby nie Jesteś więc wniosek się nasuwa sam. Bez dobrej diety na Twoim miejscu dojebał bym trening masowy + aeroby - to powinno Cię w jakimś stopniu zadowolić jeśli chodzi o rzeźbę.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


mentor921
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźbienie bez.... diety ?
Myślę, że jest to możliwe. Ja od 25 czerwca zacząłem rzeźbe (także bez specjalnej diety i widzę efekty).
9.00 - płatki kukurydziane z mlekiem ( średnie ilości, to zawsze mam w domu)
12.00 - 2 większe kromki chleba z wędliną ( to także zawsze mam w domu)
15.00 - obiad(tutaj to co będzie ugotowane, ale przeważnie jest to jakieś mięso, ziemniaki, surówka, tak więc jem to w skondensowanych ilościach)
18.00 - 30g białka serwatki

puki co mi wystarcza. Widzę fajne postępy, myślę, że jest ok. Mam tylko drobne pytania ( sorry bover ze się wcinam, ale przynajmniej temat będzie zauważony :nabita:)

-biegam 4 x w tygodniu (20-25min) - pytanie, biegam szybkim tempem, czy to wystarczy żeby mięśnie nóg chociaż trochę się wyrobiły ? I czy lepiej biegać rano czy wieczorem ? Bo rano to niby metabolizm poprawiony na cały dzień, lepsze trawienie itd, ale z rana biega mi się 2 razy ciężej. Tak więc jak to jest ?
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźbienie bez.... diety ?
Mniej więcej taką diete mógł bym zrobić.Ale ja bym zdechł z głodu chyba na tym :nabita:
Na noc nic niejesz ? Nawet z 100 gram jakiegos twarozku ? Ostatni posiłek troche wczesnie :?:
  • 0

mentor921
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźbienie bez.... diety ?
No nie jest to zbyt rozbudowana dieta, nie mniej jednak mi starcza. I nie mam też tego typu problemów, żebym np. chudł w zastraszającym tempie albo nie miał energii na wieczorne biegi, co z drugiej strony wydaj się dość dziwne bo codziennie coś robię :
-poniedziałek - siłka - klata, tric (tryb rzeźbiący of course)
-wtorek - brzuch (20-25min) + aeroby ( biegi)
-środa - biceps - plecy
-czwartek - brzuch + biegi
-piątek - ---||-----
-sobota - barki + kaptur
-niedziela - brzuch + biegi

Zainwestuje chyba w te batony 'Lu go' czy jakoś tak, w każdym razie są z witaminami i dostarczają energii poprzez jakieś węglowodany a tych w diecie nie mam prawie wcale. Nie mniej jednak na razie sobie radzę. Wakacje mam właściwie wycięte w tym roku, ponieważ wyznaczyłem sobie cel wyrzeźbienia się i po wakacjach (od listopada) jadę ostro z masą (będę miał fundusze). CO do ostatniego posiłku. No czasem jest mi ciężko o tej 21.00 powiedzieć sobie ''nie jesz już dzisiaj nic'' ale wówczas włączam jakiś film typu ''Never back down'' i mnie motywuje.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźbienie bez.... diety ?
Bover jak ty chyba jesteś wyrzeźbiony :nabita:
  • 0

Ocziko
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźbienie bez.... diety ?
Śniadanie możesz sobie sam zrobić :!: podejrzewam, że o to mamusia nie bedzie miala pretensje ;P bo pewnie wstajecie o róznych porach. moje propozycje:


hm... to może dzień zacznij od

1 opcja:

jajeczniczka z 4 jajek z pietruszką i drobno pokrojonymi pomidorkami plus pieprz, sól dla smaku

kefirek na popitkę :nabita:

2 opcja:

Owsianka ( ziarna owsu itp. gotowane przez 10 - 12 min z dodatkiem mleka - najlepiej odchudzonego - jeśli chcemy by posiłek był bardziej kaloryczny z tłustym mleczkiem - lub wody dla uzyskania lepkiej konsystencji ) Oprócz owsu mogą też być Otręby pszenne, żytnie prażone lub nieprażone, orkiszowe - mieszanka lub jakie kto lubi. Nie zaszkodzi jak będzie to też mieszanka typu Fit gotowa - kupna.

Jeżeli jesteś amatorem owsianki, możesz zróżnicować swój posiłek poprzez dodanie kilku posiekanych orzeszków (ile chceszzz sztuk), rodzynek albo migdałów.

Zboża typu owies mają niski indeks glikemiczny, który sprawia, że pożywienie jest stopniowo wchłaniane i trawione przez organizm.

Także miseczka popularnej owsianki dostarczy Ci energii i pozwoli pozostać sytym aż do drugiego śniadania.

3 opcja:

Twarożek z oliwką lub miodem zmieszany dokładnie i do tego dwa - cztery tosty z PIECZYWA ZIARNISTEGO posmarowane masełkiem i przykryte pomidorkiem

4 opcja:

Kefir w miseczce na zupkę a do niego - wrzuć co najbardziej lubisz - od bakalii zaczynając a kończąc na płatkach kukurydzianych

5 opcja:

Tosty maczane w jajku - białko plus żółtko + przyprawy najróżniejsze. Maczasz chlebek razowy w jajku i na patelnie. Czekasz aż jajko się zetnie i przewracasz na drugą stronę.I tak z każdym tościkiem. Jak już tościki gotowe - możesz je pokroić.
Do tostów skomponuj sobie odżywczy twarożek z oliwką albo jakąś wcześniej zrobioną sałatkę i pokrojone tosty posyp na wierzch dania.I GOTOWE!
  • 0

MaciekZTK
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźbienie bez.... diety ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024