Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlacego tak ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

VaQ707

VaQ707
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
-3
Neutralna
  • Lokalizacja:R.I.O

Napisano Ponad rok temu

Dlacego tak ??
Witam



Mam pytanie, ostatnio robiłem trening klaty bica i trica u siebie na domowej siłowni. Mam tam ławeczke z dosyć wąskim oparciem. (ok15cm) Dzień po treningu miałem zakwasy na barach, klacie bicu tricu i częściowo plecach. A i jeszcze miałem robić serie 85kg a mnie 75 dusiło :) Czy ta ławka jest ok ? Przyzwyczaje sie czy nie ?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlacego tak ??
Po pierwsze połączyłeś na jednej sesji klatkę,biceps i triceps? Nie rób takiego połączenia, bo przynosi ono szkody.Lepiej było by zrobić całe ramiona barki,triceps,biceps albo biceps z tricepsem (najbardziej lubię takie połączenie).
A co do zakwasów nie powinno ich być na barkach i plecach, na barkach mogły wystąpić po wyciskaniu na skosie bo trochę to angażuje barki, ale zakwasy na tych partiach mogą świadczyć o złej technice.Zakwasy na plecach po treningu klatki to dziwne :)
  • 0

VaQ707

VaQ707
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
-3
Neutralna
  • Lokalizacja:R.I.O

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlacego tak ??
Chciałem sobie zrobić taki trening "rozgrzewkowy" Przed startem ciężkich treningów i dlatego połączyłem te partie.Wiem, że nie powinienem mieć zakwasów na plecach i barach ale to może być spowodowane innym typeł ławki ? Wątpie, że technicznie wykonuje źle te ćwiczenia, bo ćwicze juz troche :) Dzis już zakwasy z plerów mi zeszły tylko na barach sie utrzymują. Jednak coś chyba to wina ławki... Ławke ta zrobiłem na wzór "Konkursowej" tzn że widziałem i zmieżyłem ławke na której we wrześniu będą te zawody które chce wygrać :) :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024