Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

bulonia199
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jaki trening na mase w domu bez supli ? i co robić aby szybko nie stracić tego co utworzylismy przez kilka miesięcy
witam mam problem z masą a dokładnie z jej skokami raz potrafie wazyć 82*3 kg a po np 2 miesiacach jak troszke przystopuje z treningami waże 77 i potem trudno to odzyskać :/ siła spada oczywiście ze spadkiem masy nie dziwił bym sie gdybym jadł kilogramy odżywek albo co gorsza jakiś koks ale ćwicze razem z dieta i jak np przez kilka dni ne jem ziemniakow ryżu lub jajek to odrazu czuje jak wszystko spada ze mnie barki i plecy najbardziej :)
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki trening na mase w domu bez supli ? i co robić aby szybko nie stracić tego co utworzylismy przez kilka miesięcy

witam mam problem z masą a dokładnie z jej skokami raz potrafie wazyć 82*3 kg a po np 2 miesiacach jak troszke przystopuje z treningami waże 77 i potem trudno to odzyskać :/ siła spada oczywiście ze spadkiem masy nie dziwił bym sie gdybym jadł kilogramy odżywek albo co gorsza jakiś koks ale ćwicze razem z dieta i jak np przez kilka dni ne jem ziemniakow ryżu lub jajek to odrazu czuje jak wszystko spada ze mnie barki i plecy najbardziej :)


Moze byc setki przyczyn.Musisz zmieniac plan treningowy. Ale takie skoki wagi zdazaja sie czesto u osob budujacych mase. nie da sie caly czas masowac. trzeba odczasu do czasu zrobic sobie krodka przerwe na regeneracje. nie wolno pozwolic sobie na braki w diecie, brak odpowiedniej ilosci kalorii doprowadza do zjazdow. Czesto slyszy sie wypowiedzi kulturystow ktorzy mowia ze lepiej opuscic trening niz posilek. po jakims czasie mozesz zaczac brac juz jakies odzywki i robic sobie cykle na mase, postaraj sie dojsc wtedy do wagi 85 kg a wtedy twoj ciezar bedzie balansowal od 85do 79 itd. Musisz byc cierpliwy i wytrwaly bo nikt nie jest caly czas idealnej formie tak jest w kazdym sporcie nie da sie caly czas utrzymywac szczytowej formy.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki trening na mase w domu bez supli ? i co robić aby szybko nie stracić tego co utworzylismy przez kilka miesięcy

witam mam problem z masą a dokładnie z jej skokami raz potrafie wazyć 82*3 kg a po np 2 miesiacach jak troszke przystopuje z treningami waże 77 i potem trudno to odzyskać :/ siła spada oczywiście ze spadkiem masy nie dziwił bym sie gdybym jadł kilogramy odżywek albo co gorsza jakiś koks ale ćwicze razem z dieta i jak np przez kilka dni ne jem ziemniakow ryżu lub jajek to odrazu czuje jak wszystko spada ze mnie barki i plecy najbardziej :)


No a co myślałeś że masa Ci nie spadnie? :) Organizm nie potrzebuje tak dużej ilości mięcha więc go ogranicza (bo nie ćwiczysz)
Jednym ta masa spada wolniej drugim szybciej to zależy od uwarunkowań.Jeżeli chcesz żeby masa tak szybko nie spadała musisz zabezpieczyć się a antykataboliki i dużo białka w diecie, ale masa bez treningu i tak spadnie :)
  • 0

bulonia199
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki trening na mase w domu bez supli ? i co robić aby szybko nie stracić tego co utworzylismy przez kilka miesięcy
z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej wczoraj sie ważyłem i zobaczyłem 75kg to się załamałem 8 kg na przeciagu kilku miesięcy a cały czas praktycznie ćwicze :) teraz postanowiłem zrobić miesiac przerwy zobacze czy po tym miesiącu zaczne szybciej odzyskiwać jesli tak to znów wróce do intesywnych treningów :) ciesze sie tylko bo fatu duzo zrzuciłem ale to chyba przez to że codziennie na rowerze śmigam siła mi spadała z 115kg na klate wyciskam teraz zaledwie 98 kilo /100
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki trening na mase w domu bez supli ? i co robić aby szybko nie stracić tego co utworzylismy przez kilka miesięcy

z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej wczoraj sie ważyłem i zobaczyłem 75kg to się załamałem 8 kg na przeciagu kilku miesięcy a cały czas praktycznie ćwicze :) teraz postanowiłem zrobić miesiac przerwy zobacze czy po tym miesiącu zaczne szybciej odzyskiwać jesli tak to znów wróce do intesywnych treningów :) ciesze sie tylko bo fatu duzo zrzuciłem ale to chyba przez to że codziennie na rowerze śmigam siła mi spadała z 115kg na klate wyciskam teraz zaledwie 98 kilo /100


Zrób sobie narazie przerwę wakacyjną, zacznij z dietą i szybko powrócisz do formy :)
No cóż jest lato człowiek więcej się poci więcej,mniejszy apetyt,więcej spala kalorii a do tego nieraz dochodzą jakieś piwka no i cóż nie ma opcji musi spaść hehe :)
Ps.Dlatego cykle najlepiej robić sobie w sezonie zimowym.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024