Skocz do zawartości


Zdjęcie

mordercy studenta z lublina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
275 odpowiedzi w tym temacie

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi Jarozwierz


mocno w stylu Chrisa,


Hm .. patrzcie, patrzcie kogo my tu mamy - taki maly specjalista od stylow....
Hm ... myslisz ze u Chrisa w dupie jest jeszcze miejse dla Ciebie ?
Hm ... jak chcesz Chrisowi obcagnac to nie tedy droga kozioleczku Ty musisz go twardo brac tak

po prostu zaje...znaczy się po chrześcijansku, na stos ,

, moze Ci sie wtedy uda ...
Hm ... kurwa poczekaj jak muj kumpel Krzysssssssssssm [/size]tu przyjdzie to on Cie ukrzyzuje Ty .... Jarozwierzu Ty ...
Hm .... a od kiedy jestes w Gorinkan kochaneczku ... swendzi Cie juz Twoj anus ?
Hm ... wiesz ze ja we wtorek na treningu Filipa znokdaunowalem przy kombinacjach (uderzenie okrezne w leb ale problem jest taki ze Filip ma dwadziescia cztery lata ja troche ponad czterdziesci, Filip ma 1.95 cm wzrostu ja 1.76- 1.78cm i b. krotkie nogi) a przytrafilo mnie sie to bo wlasnie pomyslalem sobie - w trakcie kopniecia - ze ktos tu mnie z Chrisem porownywal .... obrzydliwosc.
Hm... toz kurwa On byl tym Skurwysynem ktora moje najpierwsze posty z Gorinkanu kasowal To on Arscholch mnie zablokowal i jak ja siem pod innym nikem znowu na Gorinkanie udzielac zaczelem to mnie ten Bydlak mnie calkiem wyrzucil i dopiero na moje prywatne Grozby przez prywatne Emaile ze strach udostepnil mnie koncik maly w Gorinkanie .
Hm ... i to wszystko, i to wszystko nazywa sie

mocno w stylu Chrisa

?
Hm ... powiedz no czy ty nie czasem z tych "myslacych" krotko przed matura ?

Co zlego to jak zwykle tylko ja - Julineczek
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
czesc Julineczek...

rzucasz palenie? papieros
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi Fiodor

takiego warzywka


Swietne inteligentne okreslenie - kradne je Tobie odrazu bez wzgledu na kary jakie mnie czekaja (dozywocie, KS czy grzywna - lata mnie to ).
Warzywko - no niech mnie ktos tu jeszcze raz do Chrisa porowna to zrobie z niego Pomidora.



Coś mi się zdaje że to byłoby traktowane jako większe okrucieństwo niż śmierć czy dożywocie,


Niestety Ty dalej mnie nie rozumiesz !!!!

Zeby mowic o okrucienstwie to po pierwsze musi byc ten Okrutnik ktory odwetu, slusznej kary czy jakiegos tam zadoscuczynienia chcialby - w moim postulacie nie ma o tym mowy : niezalezny sad wydaje wyrok - Lobttogo abra kadabra.

Po drugie zeby mowic o okrucienstwie musi byc ofiara ktora cierpi.
W moim postulacie nie ma miejsca na dlugie cierpienia - no bo przy karze smierci osobnik latami czasem czeka wali konia, glowa w sciane - pomysl on mysli : Byc moze to ostatni juz raz
zwalic se moge
Byc moze to ostatni juz raz
bul czus se moge.
Ja mysle ze tym przypadku cierpienia sa straszne miedzy nadzieja a beznadzieja.

Dozywocie ... cos niecos moge powiedziec o tym : zona dwoje dzieci nieciekawa praca, cien starosci .... ech ...

No tak czy siak zaraz po ogloszeniu wyroku (uplywaja sekundy) osobnik dostaje zastrzyk taki rodzaj "Glupiego Jasia "- usmiecha sie blogo - i ten usmiech zostaje mu juz do konca zycia.
Nigdy nie zrobi nic zlego, nigdy nie bedzie cierpial - nie bedzie zazdrosny, smutny, zmeczony, rozdrazniony, wsciekly, rozkojarzony - ot blogi usmiech na ustach ....
Ja nie widze tu ani krzty okrucienstwa.

Zaskoczony - Julineczek
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Uważam że wzrost bezwzględności u sprawców ma swoją przyczynę w stanie w jakim znajduje się sądownictwo , prokuratura i policja .Powszechna korupcja , totalna nieudolność ,związki ze światem przestępczym dają poczucie bezkarności.Bandziory poprostu pierdolą prawo prosto w dupe . I trudno sie dziwić jeżeli można kupić wszystko...Wystarczy wspomnieć ostatnią sprawę ciężkiego pobicia staruszka , pomyśleć że chwile przed pobiciem w miejscu zdażenia " interweniowała" policja :!: Polegało to na tym że wysłuchali wiązanek i spierdolili do bezpiecznego komisariatu. Albo sprawa porwania pewnego człowielka za którego rodzina wypłaciła duży okup a który nie został uwolniony .UWAGA !!! po 3,5 latach ślamazarnego śledctwa dokumenty dotyczace sprawy ładowane są do nieoznakowanego radjowozu w celu przewiezienia, poczym dwaj policjanci zostawjają samochód w centrum miasta na 20 min .W tym czasie "nieznani " sprawcy kradną dokumenty 8O . Zrozpaczony rodzic wdarł się do sejmu prosić o pomoc.....Rozmawiałem z rodzicami brutalnie zamordowanej nastolatki .Zwyrodnialec ( to najbardziej łagodnie o tym popierdolcu )dostał 10 lat wyszedł po 7,5 i sie śmieje. .....itp , itd..... Była kiedyś sprawa "chirurga" .Facet był znanym lekarzem chirurgiem .Miał żone i dziecko ,prywatną praktykę powodziło mu się nieźle.Pewnego dnia jego żonę i dziecko zabił piany pirat drogowy .Sprawca arogant nie okazał skruchy , wyszedł szybko bo był synalkiem prominenta . Niewiedział palant tylko jednego : że ktoś na niego czeka....Chirurg porwał go ,przetransportował do gabinetu i operował kilka tygodni.Kiedy go wreszcie znaleźli nie miał już rąk , nóg i części narzadów wewnętrznych.Miał natomiast jedno: świadomość tego co znim się dzieje nasz doktorek w czasie zabiegów nie uzywał znieczulenia.................To rozwiązanie jest mi bliskie , lubie doktorka choć go nie znam .pozdro.
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi rybak

rzucasz palenie?

:peace: od wczoraj 17.00

Silny, bardzo silny, silniejszy, najsilniejszy jeszcze silniejszy, najsilniejszy z silniejszych, magasilny, twardy, niezlomny, niepokonany - Julineczek.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
ale sobie jaja robisz...

Twoj zapal w pisaniu mi tak jakos przypomnial... Chrisa swego czasu... :rofl: :rofl: :rofl:

trzymam kciuki.

i spier....m, bo temat powazny, to juz nie bede smiecil.
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi GrafRamolo

Plytko rozumujesz, musisz jeszcze troche widac pozyc.


Pierdolisz juz sam do siebie ...? Dołączona grafika ups przepraszam tak mnie sie wymknelo oczywiscie chcialem powiedziec : Rozmawiasz sam ze soba?

Pomoc Ci ?

Wyrozumialy w duchu Amidy - Julineczek
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Z dwojga zlego glosuje na dozywocie.

Natomiast przerazenie mnie ogarnia jak czytam wypowiedz Szczepana o publicznej egzekucji. Zeby sobie dzieci popatrzyly i jak w sredniowieczu gawiedz miala radoche z publicznego katowania czlowieka? Przeciez to jest chore i nie ma w sobie NIC z edukacji. To tylko rozrywka. Na takie egzekucje przychodziliby tylko ludzie, ktorzy chca sie napatrzec na krew, bo im sie to podoba [czyli potencjalnie bardziej niebezpieczni dla spoleczenstwa niz reszta]. Przeciez to jest bestialstwo, wielki krok wstecz. Nie wierzylem oczom jak przeczytalem co piszesz, Szczepan.

Najlepszym rozwiazaniem imho bylaby praca przymusa. Gdy nie ma jakiejs sensownej, to bezsensowna. Byleby cos robili i wiedzieli, ze do konca zycia beda za kratkami.

Jestem przeciwnikiem kary smierci. Nie Fiodor, nie mam nic wspolnego z Kosciolem, jestem agnostykiem. Mimo tego uwazam, ze zabijajac morderce sami stajemy sie mordercami. Owszem, logicznie rzecz biorac nasz czyn jest w jakims tam stopniu usprawiedliwiony, ale uwazam ze nie mamy prawa zabijac czlowieka, skoro... po prostu moze sie on jeszcze przydac spoleczenstwu. Wlasnie jako robotnik przymusowy.

Natomiast pomysl z wycinaniem jakichs czesci mozgu jest tak poroniony, ze chyba tylko w III Rzeszy wpadali na rownie glupie.

Ktos tez wspomnial cos o torturach. Imho ich stosowanie byloby uzasadnione, zeby np. wymusic informacje o pozostalych czlonkach jakiejs tam szajki mordercow czy pedofilow. Wtedy - owszem. Ale jako kara sama w sobie - NIE.

Temat jest juz stary jak swiat, ja przez ostatni czas zdazylem zmienic zdanie. Kiedys bylem zwolennikiem kary smierci, teraz troche inaczej na to patrze. Ludzkie zycie ma swoja wartosc, nawet zycie takich szumowin jak mordercy tego studenta. Mozna to zycie wykorzystac lepiej, niz po prostu je konczac.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
A może taj jak Radzieccy Sambiści? Takie chłystki byłyby wykorzystane do ćwiczenia technik dzwigni i duszeń. Może nawet Polska by stworzyła jakiś fajny styl. :P
  • 0

budo_alamakota
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice W-wy

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
dozywocie.
z tego co sie orientuje u nas dozywocie oznacza w praktyce 25 lat.
trudno. jednak BEZ mozliwosci wczesniejszego zwolnienia.
zadnych przepustek itp.
poza tym padl tu glos, z ktorym sie zgadzam. wiezienia powinny byc finansowo samowystarczalne. wiezniowie sami zarabiaja na miche.
poniedzialek - kopie dolki w kartofelkach, wtorek w kapustce itd... raz w tygodniu prace spoleczne (np. odgarnianie sniegu)
chce wygodniejszy szpadelek niech wyrobi 150 % normy i sobie na niego zarobi. odechce sie TV, silowni i dup w czasie 'wolnym'.
... w duzym skrocie.
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi Genosha

Drogi Genosha ja uwazam, ze wszystkie wypowiedzi tutaj (oprocz Twojej ) b. ludzkie som, czasem przeladowane strachem, czasem nienawiscia, czasem sarkastyczne ale ludzkie bo ruchanie dzieci, zabijanie studentow, torturowanie ruchaczy dzieci, publiczna tzw. kwalifikowana kara smierci na zabujcach studentow tyz nalezom do tego co my Ludzkim nazywamy.
Bo ludzkie to nie tylko milosc i aniolki to tez jebanie aniolkow ....
No tak ale ta twoja wypowiedz :

Ludzkie zycie ma swoja wartosc, nawet zycie takich szumowin jak mordercy tego studenta. Mozna to zycie wykorzystac lepiej, niz po prostu je konczac

brzmi jak wyprana z jakichkolwiek Genoshowych uczuc, zimna, okrutna brak w niej krzty humanizmu traci troche faszystowskim nastawieniem ...
Nie sadzisz?

A co do wycinania kawaleczkow z muzgu hmm... to nie robilo sie trzeciej rzeszy to siem robi do dzisiaj drogi Genosha

Panowie dr.W.Sweet i dr. V. Mark zaliczali sie jeszcze przed kilku laty do czolowki tzw. psychochirurgow .
Hm... co to moze byc ta psychochirurgia ?
He?
Wiesz juz?
No nie bede Cie dluzej nudzil i oddam glos panom chirurgom dr.W.Sweet i dr. V. Mark : "Dla Thomasa W. duzym problemem byly jego niepochamowane wybuchy agresji i wscieklosci. I tak np. jak jakies auto mu zabralo pierwszenstwo to Thomas przyspieszal az doganial to inne auto. Jezeli w tym drugim aucie siedziala kobieta to wyzywal ja od kurew, chujolizow itd. ale jezeli siedzial tam facet to blokowal go albo taranowal go.
Czasami w porywie zlosci chwytal wlasna zone i podnosil do gury ponad glowe i rzucal niom o sciane.
Oczywiscie jak dziecie go troche zdenerwowaly robil to samo ze swoimi dziecmi : za fraki i osciane.
Thomasa skierowal do nas Psychiatra ktory go bezskutecznie leczyl.
Badania muzgu Thomasoweg wykazaly duza aktywnosc epileptyczna platow skroniowych .
My zaproponowalismu mu operacje nie wiem jak to po polsku (destruktive Läsion : w czesci srodkowej obydwu Mandeln).
Thomas zgodzil sie na wyciecie czesci jego Muzgu.
Od operacji uplynely cztery lata i Thomas w tym czasie nie dostal ani jednego ataku szalu"


Inny przypadek : Julia przezyla jako dziecko w wieku dwoch lat ciezkie zapalenie muzgu od tego czasu dostawala atkow epilepsji, i napadow szalu po ktory nastepowaly okresy wyrzutow sumienia : cztery powazne pruby samobujstwa.
Julia zupelnie bez przyczyny powaznie zranila dwunastu ludzi.

W trakcie badan ktore przeprowadzali panowie dr.W.Sweet i dr. V. Mark
jeden obecny psychiatra o maly wlos nie dostal Gitara po glowie od naszej Juli.
Tak czy siak podjeto wyzej opisanom "destruktive Läsion" i wycieto jej prawego Amygdala.
I tak w pierwszym roku po operacji Julia miala tylko dwa napady wscieklosci a w drugim juz zadnego.

Reszte mozesz sobie sam dospiewac ...


Poroniony - Julineczek.

PS.
Julia musiala sie wielokrotnie poddawac leczeniu psychiatrycznemu ze wzgledu wzmagajace sie depresje ...

PS.
Ja tam jestem przeciw ateistom a szczegolnie religijnym , znasz to :
CHCE PUDZ DO JEZUSA
CHCE PUDZ Z CHRYSTUSEM
MOGE PUDZ Z JEZUSEM
JESLI BEDE CZYNIDZ PRAWDZIWE DOBRO

to tak na marginesie dyskusji - jezeli znasz ten tekst i wiesz skond on jest to wiesz co chce powiedziec ... chyba wiesz bo ja niewiem ....
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Z dwojga zlego glosuje na dozywocie.

Natomiast przerazenie mnie ogarnia jak czytam wypowiedz Szczepana o publicznej egzekucji. Zeby sobie dzieci popatrzyly i jak w sredniowieczu gawiedz miala radoche z publicznego katowania czlowieka? Przeciez to jest chore i nie ma w sobie NIC z edukacji. To tylko rozrywka. Na takie egzekucje przychodziliby tylko ludzie, ktorzy chca sie napatrzec na krew, bo im sie to podoba [czyli potencjalnie bardziej niebezpieczni dla spoleczenstwa niz reszta]. Przeciez to jest bestialstwo, wielki krok wstecz. Nie wierzylem oczom jak przeczytalem co piszesz, Szczepan.

Wiesz Genosha, w Texasie kazdy od wiekow posiada bron. Zlodziejstwa i bandytyzmu prawie nie ma. A wiesz dlaczego ? Bo na drzwiach domow jest napisane: "My nie dzwonimy na policje". Problem jest rozwiazany w sposob skuteczny i tani. Podoba mi sie to.

Podobnie jest u tak pogardzanych przez wielu ludzi spoleczenstw arabskich. Wladze dawno temu wprowadzily kare obciecia reki za kradziez. Jeden moj znajomy byl na kontrakcie, byl zaopatrzeniowcem, kupowal na bazarach produkty zywnosciowe, Wiec nosil ze soba gotowke, kilkanascie tys$. Kiedys zgubil portfel. Zdal sobie sprawe z tego po kilku minutach, wraca od straganu do straganu, sie wypytuje, oczywiscie bez zadnej nadziei. Patrzy, a przejsciu pomiedzy straganami ludzie cos omijaja idac. podchodzi blizej patrzy ---> a to jego portfel lezy. Nikt tego nawet nie dotknal, zeby sie zapytac czy ktos nie zgubil. Tak jest zakorzenia przez wieki troska o posiadanie obu rak. :wink: :lol: :lol:

Rozumiesz Genosha, mnie sie podoba skutecznosc rozwiazan. Nie piekne slowka, humanitarne przemowy, itp....Dzialanie nalezy dostosowac do poziomu zrozumienia panujacego w danym spoleczenstwie.

Np w supermarkecie w zach europie, jak idziesz z wozkiem to nikt cie nie potraci, przeciwnie, jeszcze z usmiechem cie przepusci, albo cierpliwie czeka az wybierzesz towar i przestaniesz tarasowac przejscie. Tacy dziwni ludzie tam mieszkaja.
A w kilku innych krajach w ktorych mialem okazje mieszkac panuje prawo dzungli.
Stad wlasnie moje przekonanie o dostosowaniu sie to poziomu swiadomosci panujacego w danym spoleczenstwie. Bez przyczepiania etykietek, czy to postep czy cofanie sie. Po prostu, proste, pragmatyczne, skuteczne rozwiazania. Jak ludzie nie dorosli do humanizmu, po co ich zmuszac na sile?

Myslisz ze powszechne egzekucje nie powoduja edukacji? Wydaje mi sie ze nie masz racji. Obecne wychowanie w rodzinie czy w szkole nie edukuje ludzi. Roddzice nie maja czasu, szkola nie ma mozliwosci, nawet jakby chcieli. To kto ma to robic ? Babcia klozetowa?
Powszechna egzekucja pokazuje w najbardziej prymitywny sposob, czyli dostepny dla KAZDEGO,
--- przyczyna? napad i pozbawienie zycia wspolobywatela,
--- skutek? pobliczne powieszenie. Zycie za zycie.
albo
--- przyczyna? napad i uszkodzenie wspolobywatela,
--- skutek? pobliczne uszkodzenie, odpowiadajace uszkodzeniu ofiary.

Mysle ze w ciagu miesiaca skonczyly by sie jakiekolwiek napady na ulicach. Bylby to taki mechanizm samoregulujacy sie, troche jak gospodarka kapitalistyczna.

inne rozwiazania wydaja sie byc zbyt kosztowne. Nie ma co tracic pieniedzy , czasu i energii na socjalne odpadki. zycie jest zbyt krotkie.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Wiesz Genosha, w Texasie kazdy od wiekow posiada bron. Zlodziejstwa i bandytyzmu prawie nie ma. A wiesz dlaczego ? Bo na drzwiach domow jest napisane: "My nie dzwonimy na policje". Problem jest rozwiazany w sposob skuteczny i tani. Podoba mi sie to.

serio?

mialem wrazenie, ze jeszcze niedawno Ci sie takie "amerykanskie" podejscie niespecjalnie podobalo.

a mnie tez sie podoba.
nawet bardzo.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
aha - reszta Twojej koncepcji tez mi sie podoba.

choc ja bym zaczal to wychowanie troche "nizej" i wczesniej - za drobniejsze przestepstwa przywrocilbym do uzytku pregierze.

jeszcze stoja to i owdzie na rynkach w Polsce i sie kurza.


tak sobie mysle, ze gdyby osiedlowy nakoksowany "boss" dostal za rozroby zamiast jakichs smiesznych paru miesiecy w luksusowej celi z komorka i panienkami publicznie np. dwadziescia batow na gola dupe, to od razu by to odswiezylo na takim osiedlu powietrze...
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Popieram przedmowce Szczepana, podejrzewam ze nie ma niczego bardziej przestrzegajacego przeg przestepstwem, niz pokazanie, co czeka wyrodnialca ktory.

O taki maly offtopic: Julineczek: chlopie Ty zawsze taki nakrecony ? :wink:
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi Szczepan

-Dobrze ze tu piszesz. :drinking: :drinking:

--- przyczyna? napad i pozbawienie zycia wspolobywatela,
--- skutek? pobliczne powieszenie. Zycie za zycie.
albo
--- przyczyna? napad i uszkodzenie wspolobywatela,
--- skutek? pobliczne uszkodzenie, odpowiadajace uszkodzeniu ofiary.


No ja bym nie byl az tak okrutny dalbym temu zlemu alternatywy np: wybil komus oko wiec ma do wyboru albo tez straci oko (bez znieczulenia) albo odda elegancko nereczke dla potrzbujacych naturalnie elegancja Francja pod narkozom czysciutko w szpitalu.

Polamal rece i nogi ofiarze?
Ma do wyboru albo bez narkozy polamie mu rece ojciec ofiary albo pod narkozom odda obydwoje oczy jako ofiarodawca potrzebujacym.

Zabil kogos ?
Ma do wyboru albo przekreci sie go przez maszynke do miesa bez narkozy albo spedzi ostatnie dni w szpitalu oczywiscie najprzedniejszy serwis ale jak ktos wlasnie potrzebuje nereczki prosze bardzo mamy tu pana ktory podpisal odpowiedni kontrakt.
Potrzebuje ktos oczka prosze bardzo.
Wontubke - nie ma sprawy prosze pana.
Taka chinska opcja ze tak powiem prosze pana ....

inne rozwiazania wydaja sie byc zbyt kosztowne.

No wlasnie na nereczkach, serduszkach mozna podreperowac finanse sluzby zdrowia ...

Nie ma co tracic pieniedzy , czasu i energii na socjalne odpadki.

A kto mysli inaczej ten nie dostanie nereczki.

Szczesliwy - Julineczek
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi Vince

Julineczek: chlopie Ty zawsze taki nakrecony ?


Drogi Vince po pierwsze nie jestem chlopem a po drugie nie pierdol.

Pouczajacy - Julineczek
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Hi Vince

Julineczek: chlopie Ty zawsze taki nakrecony ?


Drogi Vince po pierwsze nie jestem chlopem a po drugie nie pierdol.

Pouczajacy - Julineczek



:D
Ty naprawde jestes nakrecony. W ciagu jednego dnia napisac tyle ......... w kilku postach 8O

KKamiLL
  • 0

budo_marcelino
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Z dwojga zlego glosuje na dozywocie.
Natomiast przerazenie mnie ogarnia jak czytam wypowiedz Szczepana o publicznej egzekucji. Zeby sobie dzieci popatrzyly i jak w sredniowieczu gawiedz miala radoche z publicznego katowania czlowieka? Przeciez to jest chore i nie ma w sobie NIC z edukacji. To tylko rozrywka. Na takie egzekucje przychodziliby tylko ludzie, ktorzy chca sie napatrzec na krew, bo im sie to podoba [czyli potencjalnie bardziej niebezpieczni dla spoleczenstwa niz reszta]. Przeciez to jest bestialstwo, wielki krok wstecz. Nie wierzylem oczom jak przeczytalem co piszesz, Szczepan.


Z początku niewątliwie wywołałoby to zgorszenie i prostesty, ale jestem przekonany, że z czasem widać by było tego efekty. Wytworzyłoby to u małych dzieci inną świadomość. Na własne oczy widziałyby, co się z nimi stanie jeśli będą działać na szkodę innych obywateli.

Najlepszym rozwiazaniem imho bylaby praca przymusa. Gdy nie ma jakiejs sensownej, to bezsensowna. Byleby cos robili i wiedzieli, ze do konca zycia beda za kratkami.


Słusznie, ale uważam, że byłaby doskonała kara za mniejsze przestępstwa. Nie widzę powodu dla którego morderca czy gwałciciel miałby czerpać przyjemność z jakiejkolwiek pracy.

Jestem przeciwnikiem kary smierci. Nie Fiodor, nie mam nic wspolnego z Kosciolem, jestem agnostykiem. Mimo tego uwazam, ze zabijajac morderce sami stajemy sie mordercami. Owszem, logicznie rzecz biorac nasz czyn jest w jakims tam stopniu usprawiedliwiony, ale uwazam ze nie mamy prawa zabijac czlowieka, skoro... po prostu moze sie on jeszcze przydac spoleczenstwu. Wlasnie jako robotnik przymusowy.


Może, ale w końcu by się tych robotników przymusowych nagromadziło tyle, że normalni ludzie nie mieliby gdzie pracować (mówię jak mój dziadek, ale coś w tym jest). Pamiętaj, że takich trzebaby odpowiednio karmić i dać im odpowiednie warunki, żeby mogli pracować wydajnie.

Natomiast pomysl z wycinaniem jakichs czesci mozgu jest tak poroniony, ze chyba tylko w III Rzeszy wpadali na rownie glupie.


Więc mało wiesz o ludzkim mózgu i neurochirurgii.

Ktos tez wspomnial cos o torturach. Imho ich stosowanie byloby uzasadnione, zeby np. wymusic informacje o pozostalych czlonkach jakiejs tam szajki mordercow czy pedofilow. Wtedy - owszem. Ale jako kara sama w sobie - NIE.


Na co więc zasługuje morderca, pedofil etc. ? Człowiek, który dopuścił się tego typu zbrodni zasługuje na karę największą z możliwych, nie dla samej kary, ale dla przestrogi dla innych potencjalnych morderców.

Temat jest juz stary jak swiat, ja przez ostatni czas zdazylem zmienic zdanie. Kiedys bylem zwolennikiem kary smierci, teraz troche inaczej na to patrze. Ludzkie zycie ma swoja wartosc, nawet zycie takich szumowin jak mordercy tego studenta. Mozna to zycie wykorzystac lepiej, niz po prostu je konczac.


  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi KKamiLL

Czy nakrencony to po Twojemu synonim dla MONDRY, INTELIGENTNY WSPANIALEC ZLOTOUSTY?.

Niecierpliwy - Julineczek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024