Skocz do zawartości


Zdjęcie

mordercy studenta z lublina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
275 odpowiedzi w tym temacie

budo_menth0l
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraśnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Wy tu sie wszyscy ekscytujecie terminami 'dożywocie' i 'kara śmierci' a i tak tym MORDERCOM ma byc postawiony zarzut 'pobicia ze skutkiem smiertelnym' (czyli wyrok do 15 lat z czego po 7 moga sie starac o zwolnienie!! ).. Ponoc prokuratura 'zastanawia' sie nad postawieniem im zarzutu celowego spowodowania smierci (dozywocie) ale jak to zwykle bywa pewnie sie 'nie uda' bo zaraz znajdą sie obroncy ucisnionych ktorzy beda krzyczeli jakie to mieli ciezkie dziecinstwo itp. i skonczy sie na tym ze te gnojki wyjda po 7 latach. No i teraz: pracy raczej nie znajda, wyksztalcenia nie mają.... Wiec co maja teraz do stracenia? Pojda i zaczna znowu kroic ludzi tylko tym razem na wieksza skale..

A pomyslec ze jeden z tych jełopów studiował na mojej uczelni (co prawda inny wydzial ale zawsze) !! :evil: A najgorsze jest to ze tam gdzie zabili tego Radka juz wczesniej ta sama grupka dresikow juz robiła borute i nic! Trzeba bylo smierci zeby policja sie zainteresowala. Teraz znowu przy sklepie niedaleko mnie kreci sie taka grupka (z tej samej ekipy co tych 5!) dresikow (łyse w dresach i wydziarane) i zaczepiają po 2-3 ludzi idacych do sklepu. Tez trzeba czekac zeby kogos za****li ? :?:
  • 0

budo_zyxwu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Chyba należałoby przywrócić karę śmierci, bo okazuje się, że wiele osób czuje się bezkarnie w naszym kraju.
  • 0

budo_xiamen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
ale Was wszystkich ogrania nienawiść, mhm?

postawmy sobie inne pytanie - jaki cel ma kara?
odwet? czy usunięcie niebezpieczne jednostki z kręgu społeczeństwa

bo jezeli pierwsze to oczywiscie kara smierci...
jezeli drugie to moze kara smierci tylko dla seryjnych morderców (czyli wtedy kiedy tzw. resocjalizacja nie ma raczej sensu)

poza tym w więzieniu powinni zarabiać na wlasne utrzymanie - czyli chłopcy do robót które się nikomu nie podobają... a ktoś je robić musi...

ciekawym rozwiązaniem jest też pręgież.. ale tu znowu ujawniłaby się niepotrzebna agresja tłumów... chociaż

zauważcie ze są to mlodzi ludzie - i co by nie mówić popelnili czyn okrutny - tylko teraz pytanie co ma na celu kara?
  • 0

budo_cahir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Ja mam taki pomysl na reforme systemu penitencjarnego:

Dla mordercow - Kara smierci.

Dla przestepcow z wyrokami od lat 5 w gore - prywatne wiezienia w ktorych wieznioweie pracowali by na swoje utrzymanie, nie obowiazywal bym tam kodeks pracy wiec mogli by pracowac po kilkanascie godzin. Dzieki takim wiezieniom spoleczenstwo nie musialoby utrzymywac szumowin.

Dla przestepcow z wyrokami do lat 5 - obecny system ale ze zwiekszeniem ilosci prac przymusowych/spolecznych.

Pozdrawiam
  • 0

budo_brus_gda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Nie skazujmy czlowieka za to jak wyglada albo za to, ze wczesniej byl karany czy to, ze nie pracuje. W sprawie tak duzej kary jak dozywocie albo kara smierci.
W tym przypadku nalezy wymierzyc pozadna kare i nie jestem za kara smierci i pewnie nigdy nie bede, ale dlugo by pisac o tym wiec w skrocie powiem co mam do zaproponowania.
Od 15 do 25 lat w pierdlu ale nie lezac i sie nudzac (ogladanie TV, chodzenie na silke itd). W pierdlu mozna przeciez odpracowac swoj dlug. Mam na mysli prace szkodliwa dla zdrowia. Pomyslalem sobie, ze dobrym rozwiazaniem byloby zatrudnienie ich w kopalni, gdzies gleboko pod ziemia, zeby nie mieli mozliwosci ucieczki i zeby pracowali w swojej grupie (cos w rodzaju dawnych kamieniolomow). Praca tam jest niebezpieczna i bardzo kosztowna wiec dlaczego ma ja wykonywac prawy obywatel skoro moze odpracowac swoj dlug wobec spoleczenstwa skazaniec? Np. rano taka grupa zjezdzala by na dol do kopalni, gdzie byliby obserwowania za pomoca systemu monitringu a wieczorem wiezdzaliby na gore do wiezienia spac. Dostaliby po 2lity wody pitnej i 1-2chleby na glowe i wystarczy (za czasow Hitlera czy zsylek na Sybir ludzie przezyli gorsze warunki). Nie jestem zwolennikiem tych ostatnich historii ale jezeli chodzi o przestepcow, ktorzy zamordowali ze szczegolnym okrucienstwem to zmieniam zdanie.

pozdr.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

ale Was wszystkich ogrania nienawiść, mhm?

8O

a to skad wziales?
nie przesadzasz troche?

postawmy sobie inne pytanie - jaki cel ma kara?

oddanie sprawiedliwosci.

to jest cel podstawowy.

mozna do tego dolaczyc jakies cele korzystne dla "spoleczenstwa", jak wspomniane przez Ciebie "usuniecie jednostki" i tak dalej, ale od tego pierwszego wszystko powinno wychodzic - bo tylko wtedy rzecz cala ma jakis sens.

odwet? czy usunięcie niebezpieczne jednostki z kręgu społeczeństwa

bo jezeli pierwsze to oczywiscie kara smierci...

jesli przeczytales drugi akapit, to juz wiesz, ze bladzisz, wiec mam nadzieje, ze wiecej nie musze pisac.


a co do sprawy - faktycznie, najbardziej mozliwe jest, ze zostana oskarzeni o jakies "pobicie ze skutkiem smiertelnym" i cala dyskusja jest bezprzedmiotowa.
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Skoro zakaldasz temat to ludzie w nim dyskutuja, jak ci sie to nie podoba nie trzeba bylo go zakladac.
Sam sobie jestes winny.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Na początku czytania tego tematu uważałem, że najlepszy byłoby zdychanie przez trzy tygodnie. Fajny raz był program na Discovery o katowaniu więźniów w średniowieczu. Dobre nbyło na przykład przywiązanie ich i lanie im wody na twarz, tak że w końcu nie mogli oddychać. :wink: PO wypowiedzi Szczepana wpadłem na pomysł, żeby połączyć katusze z egzekucją publiczną. No wiecie... Tysiąc osób patrzy jak tłuką takiego batem, a później posypuja solą. Oczywiście widz, płacąc uprzednio, mógłby sam osobiście posybać i wetrzeć w cialo skazańca sól, albo wsadzić palec w oko. Wszystko zależy od naszej fantazji. :P Oczywiście mogły by być zorganicowane także bojówki Vortal Budo. Dwa cele: zabić, oraz... Nie, tylko jeden cel. :-)
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

także bojówki Vortal Budo. Dwa cele: zabić, oraz... Nie, tylko jeden cel.


cóż za pomysł, ciekawe kto byłby taki głupi zeby biegać po osiedlu i zabijać dresów.
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

także bojówki Vortal Budo. Dwa cele: zabić, oraz... Nie, tylko jeden cel.


cóż za pomysł, ciekawe kto byłby taki głupi zeby biegać po osiedlu i zabijać dresów.


[rozmarzenie]Ja bym tak chciał [/rozmarzenie] , tylko tak legalnie :twisted: to by było piękne: "Okalecz dresa" - gra taktyczno-terenowa :twisted:

pzdr
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Dożywocie. O śmierci tych ludzi nie my powinnyśmy decydować (tzn.sąd). Nie my im daliśmy życie, więc nie mamy prawa zabierać im go.


chlopie co ty pie.....sz ????
A jakim prawem oni zabili kolesia?? chcesz powiedziec ze oni dale studentowi zycie??
Zastanow sie najpierw zanim cos napiszesz.

Szkoda kasy na utrzymywanie takich skurwieli.
Faktycznie kara smierci jest zbyt lekka bo dotenie strzala w leb taki typ i po bolu.
Ale z drugiej strony trzeba takich eliminowac. Szkoda na nich pieniedzy.

A ciezkie roboty ok - jestem za - ale nie dla mordercow. Takie kary powinni odbywac ci ktorym sie tak nudzi, ze chodza po ulicach i zaczepiaja niewinnych ludzi, tluka ich palami i cholera wie co jeszcze.
Wyzyliby sie w pierdlu przy robocie w kopalni na najnizszym pozniomie. Zaloze sie ze po kilku latach takich robot juz by nie przyszlo im do glowy zaczepiac ludzi na ulicach i ich bic bez powodu.

temat skomplikowany, prawo mamy jakie mamy. Trzeba by naprawde dlugo nad wszystkim popracowac zeby to dobrze dzialalo. Ale kara smierci powinna zostac przywrocona.

KKamiLL
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi GrafRamolo
[quote]Winni bezposrednio oczywiscie sa ci chlopacy ale nie tylko.[/quote]

Czy jak bym Ci na Twoich oczach wyruchal Twoja Matke, Siostre a Corke nastoletniom (jakbys ja mial) rozdziewiczyl butelkom po wodce i na deser wyruchal bym Ciebie na oczach Twojej rodziny tyz bys pierdolil farmazony typu : Winny bezposrednio jest oczywiscie Julineczek ale nie tylko ?

Wiesz to jest kwestia stosunku do innych ludzi ja tam mam bliskie stosunki trzeciego stopnia milosci blizniego i odczuwam takie rzeczy bardzo bezposrenio ...

Wiec ja biorac pod uwage okolicznosci prawne w Polsce i innych cywilizowanych krajach zjebaczo ... eee ... zjednoczonej europy co to jom tom Europe jak jeszcze nieletnia byla Zeus jako byk wyruchal no ten tego biorac wszystkie okolicznosci za i przeciw to chlopcow nalezy przykladnie ukarac grzywnom pienieznom w wysokosci pieciu zlotych za kazdy rok zycia zabitego no bo dozywocie niechumanistyczne jest i praktycznie bezsensowne i drogie jak czytam w postach.
A samo wspomnienie kary smierci u zjednoczonego europejczyka budzi chec do zajebania takiego pojeba co chcialby jom zastosowac ...

Okolicznosciami lagodzacymi dla tych "chlopcow " ktorzy bezmyslnie zrobili mlodzienczy blond i przez przypadek zabili tam kogos jest to, ze w Polsce :
[quote]Cos nie tak jest z naszym krajem. [/quote]
dalej:
[quote]Celowo rozpijana jest mlodziez [/quote],
i jak wiadomo czyn przed wypiciem wodki jest wyzej karany jak po wypiciu wodki gdzie poczytalnosc chlopcow spada ponizej poczytalnosci ktora zmusila ich (ta poczytalnosc) do wypicia tejze wodki ... no bo malo kto wie ze wodka zmniejsza poczytalnosc i jak kto pije to nie wie ze jego poczytalnosc spada pod wplywem wodki .
[quote]wiekszosc mlodych ludzi na kazdej imprezie ( i nie tylko) na kturej bywa pije alkochol i nie wyobraza sobie inaczej i uwaza to za normalne, [/quote]
-Jasne jak ojciec i matka chleja przy chrzcinach "chlopca" przy kazdych jego uroczinach pijom na umor przy pierwszej komuni "chlopca" na wielkanoc na gwiazdke, nowy rok, stary rok, na Zofiji, Staszka i swietego Branzolego itd. itp. Jak ma sobie tedy Mlodziez cos innego wyobrazac jak nie : impreza = zachlac sie jak mama i tata
[quote]nachalne reklamy piwa niemal wszedzie itp. [/quote]
Ja tam chodze wieczorami (praktyka z czasow stanu wojennego - Jaruzelskiego) i no chodze z kubelkiem farby i zamalowuje te reklamy a Ty co robisz by Chlopcow chronic przed "chlopcami"?

A na sklepach w ktorych jest reklama alkocholowa pisze na szybie "JUDEN RAUS".

[quote]Ponadto cos musi byc nie tak z wychowaniem (...)w rodzinie[/quote]
Wlasnie rodzina gniazdem zla kolebka nienawisci motorem okrucienstwa

[quote] ale na to wplywu nie mamy [/quote]
Jak to nie mamy wplywu na wychowanie w rodzinie ?
Tu sie z Toba nie zgodze ja bym to tak sformulowal: wielu z nas kolo chuja lata jak sasiedzi wychowujom swoje dzieci.
Czyli moim zdaniem my nie chcemy miec wplywu na wychowanie dzieci w innych rodzinach a nie to ze my nie mamy wplywu .

[quote]ale guwnie tym (wychowaniem przyp. autora) w szkolach , [/quote]
Wlasnie "guwnym" problemem jest ta "guwniana" szkola ... to z kurwa to wygodne wszystko gowno "guwnie " na szkole zwalic ...
Ale niech Ci bedzie uznam to za okolicznos lagodzoncom dla "chlopcow" no bo w praktyce szkola "guwno" robi w zakresie wychowania ...

[quote]osoba w sumie wmiare myslaca bo w ogulniaku i przed matura[/quote]

Przykro ale ja tu nie rozpoznaje zwiazku przyczynowego ani ciagu logicznego : "osoba w sumie myslaca bo w ogulniaku".
Znaczy sie Ty myslisz ze jak kto przed maturom to mysli ?

[quote]a niekture po znajduja w sobie na tyle agresji by dopuscic sie takiego czynu.[/quote]
To proste : ta agresja jest wywolana i nastepnie bezwzgednie tlumiona w pojebanej rodzinie i "guwnie" guwnianej szkole i ta agresja nie chce dluzej w chlopcach byc i buzowac i koszmary senne wywolywac i masturbacja nalogowa owocowac on chce w swiat na zewnatrz ...
A ze akurat nie bylo przystanku autobusowego albo Krzysma do zdemolowania no to trafilo na tych trzech biedakow...

[quote]Wzorce kture przekazuja nauczyciele chyba troche sie chwieja [/quote]

To nie wzorce sie chwieja tylko nauczyciel ba! oni odkad zakazano kary chlosty w szkole w ogole nie wiedza co robic z niegrzecznymi dziecmi i z tej frustracji pija na umor i siem potem chwieja...
To tez uznaje za okolicznosc lagodzaca dla "chlopcow".

[quote]i z osoby od kturej czerpie sie wiedze nauczyciele przeradzaja sie w prowodyruw agresji ktura trzeba wyladowac gdzie indziej. [/quote]
Dokladnie tak.
Kurna ty mnie slowa z jamy ustnej mojej wyjmujesz !
Ja tez w szkole chcialem czerpac wiedze z nauczycieli wyssac do ostatniej kropelki ich mondrosc calom i co ?
Oni sie tylko do prowodyrctwa ograniczyli i musialem w Kyokushinie cala moja agresje wyladowac i nawet kilka razy na ulicy gdzie byli nauczyciele moi (prowodyry) przebrane za pijakow albo "Ludzi " (wiesz tych grypsujoncych z kryminalu) prowodykowali mnie tak ze musialem samoobrony zastosowac ale skutki byly tak straszne (cielesne ) dla przebranych nauczycieli prowodyruw i dla mnie (duchowe ) tak ze do tej pory jak moge to unikam wyprowodyruwania Prowodyra ... Cwicze Joge dla ducha ulagodzenia ...

Tu za ten Twoj wywod dam nawet trzy punkty na konto okolicznosci lagodzoncych ....

[quote]Napewno bezmyslne programy w tv[/quote]
Te wszystkie gwalty, okrucienstwa i jebanie masakrowanie przed jebaniem, patroszenie po jebaniu w TV. no nie ?
Ale tu hm ... musze powiedziec ze mam czasami odwiedziny kolegow mojego syna (dziesiec lat) i wyobraz sobie ze najbardziej agresywni tzn. chlopcy to Ci co nie maja w domu telewizji.
A nie maja telewizji bo rodzice nie oglondaja, nie kupuja urzondzenia i juz .
Bo wierza Ci rodzice ze ich dziecie lepiej sie rozwijac bendom bez TV-gwaltu i porubstwa.

Jednemu to nawet ostatnio wjebalem - bawilismy siem w domu (ja sie bawie chetnie z synem) no i ten Lars tak siem rozbrykal agresywnie ze zalozylem moje rekawice bokserskie i mu wjebalem - porzadnie wjebalem ze sie poplakal.
To leprze dla niego niz TV no nie ?


[quote]i inne tego typu przekazy medialne mialy w tym swuj udzial. [/quote]
Tu niezgodze sie bo wielu oglonda tego typu przekazy medialne i nie zabija ludzi na ulicy ...
Jako sedzia nie uznalbym przekazow medialnych i ich konsumpcji za okolicznosc lagodzoncom ...

I ogulnie co w takim razie taka mlodziez robi w wolnych chwilach? Czy ma jakies konkretne zainteresowania?
[quote]Cos jest nie tak z poskim systemem wychowania obywateli [/quote]
Po pierwsze takie pytania zadaja sobie i niemcy i francuzy i amerykany i nikt nie wie a Ci co wiedzom to trzymaja gembe na kubel bo majom powody .
Po drugie nigdy nie bylo czegos takiego jak "polski system wychowania".

[quote]sami napewno wiecie jak jest wieczorem na miescie[/quote]
Ciemno i straszno.

zmenczony pitoleniem - Julineczek
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Heh nie zajmuje stanowiska odnosnie dyskusji ale post Julineczka to arcydzielo, ja chce wiecej :)
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi Tarciu

Ale pomijając kwestie etyczne, moralne itp

...

Potrafisz to zrobic w takim temacie ?
Hm... potworku.

Przerazony - Julineczek
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Heh nie zajmuje stanowiska odnosnie dyskusji ale post Julineczka to arcydzielo, ja chce wiecej :)


No mocno w stylu Chrisa, talent którego nie da sie wyćwiczyć:)
A "chlopców" po prostu zaje...znaczy się po chrześcijansku, na stos za herezje, jak nienawidzieć to wszystkich po równo.
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Plytko rozumujesz, musisz jeszcze troche widac pozyc.
  • 0

budo_kubel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Dopłaty na więziennictwo wynoszą więcej niż na domydziecka!!!!!!!!
W jednej celi siedzi 3-4 typów mają telewizor i pleyaka, czego potrzeba im więce. A ci powinni skończyć podobnie jak więżniowie z łagrów. :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Nie no. :wink: Oni go nie chłostali, tylko bili drewnianymi pałami. Więc sugeruję drewno, za drewno! Na pal z nimi! :-)
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi Fiodor

lepiej by było ich na dożywocie


Ech Fiodor przepraszam ze tak masakruje Twoj tekst i wyrywam z kontekstu ale ja osobiscie uwazam dozywocie za glupote i bezsensowne okrucienstwo a takze taka kara pokazuje w calej nagosci bezwstydnej bezsilnosc nasza w obliczu takich wynaturzen jak mord z bezmyslnosci.
Ja osobiscie jestem przeciw dozywociu.

śmierć im się należy

Tez jestem przeciw karze smierci.

Budzisz się co rano z myślą że resztę życia spędzisz za kratami...


No i ?
Kiedys przyzwyczaisz sie i Ty ze niebo kratkowane jest...
Od czasu do czasu wyruchasz jakiegos cwela, wpierdolisz Festowi zaczniesz byc religijny albo bedziesz robil ludziki z kasztanow.

a śmierć? pyk i ma spokój, za łatwo


Ja tam mysle ze wszyscy tutaj za bardzo ekscytuja sie tym jakom kare dac "chlopcom" albo co jest przyczyna tych bezmyslnych mordow ot tak wieczorowom porom przed usnieciem zajebac kogos ...

Ja widze ten problem inaczej : ile kosztuje bezpieczenstwo wlasne?
Jak duzo jestem w stanie zrezygnowac z wolnosci osobistej na rzecz bezpieczenstwa i porzadku?
Ile demokracji potrzbujemy rzeczywiscie ?

W wielu krajach np: zaklada sie wszedzie kamery ktore filmuja noc i dzien ulice i zaulki rozne.
Chcialbys zeby podwyzszono Ci podatki na taie paratotalitarne sledzenie kazdego Twojego kroku.
Chcialbys zeby podwyzszono Ci podatki: na lepsze wyksztalcenie nauczycieli zeby juz w szkole byly dzieci z rodzin "marginesowych" wychwytywane i zeby mozna (tu potrzeba kasy - duzo kasy) bylo wziasc dopowiedni wplyw na te dzieci i rodziny - no bo na same dzieci nie mozna wplywu wziasc jak juz to na cale rodziny?
Chcialbys zeby podwyzszono Ci podatki: na rozne darmowe oczywiscie dla delikwntow terapie antyagresywne?
Jestes gotowy na to zeby wziasc wspolodpowiedzialnosc za wychowanie swoich dzieci?
Tu mam na mysli to ze jak "chlopiec" przed uplywem osiemnastego roku zycia popelni przestepstwo (statystyki wykazuja ze jest minimalne prawdopodobienstwo zwyrodnien u "chlopcow" ktorzy do osiemnastego roku zycia porzadni byli) no wiec jak "chlopiec" przed osiemnastka cus brzydkiego zrobie to rodzice sa tez karani.
Jestes za tym zeby Panstwo sie wpierdalalo w Twoje prywatne zycie tzn. zanim splodzisz potomka musisz rok na rozne kursy wychowawcze chodzic (a plodzic mozna powiedzmy jak siem ma skonczone dwadziescia jeden lat, wlasne mieszkanie, prace i nie bylo sie karanym - no bo jak bylo sie przed 21- karany to kastracja oczywiscie) no i po tych kursach (jak prawo jazdy) musisz zdac bardzo ciezkie egzaminy i dopiero jak te warunki beda spelnione - mozesz plodzic - jestes za czy przeciw kontroli ?
Przeciw kontroli i za mniejszym bezpieczenstwem czy za kontrola i wiekszym bezpieczenstwem ?
Chcialbys zeby podwyzszono Ci podatki: na znakomicie funkcjonujacom policje i wewnetrzna sluzbe bezpieczenstwa publicznego?
Chcialbys zeby podwyzszono Ci podatki: na ksztalcenie elit naukowych?
Chcialbys zeby podwyzszono Ci podatki: na darmowe burdele ?
Chcialbys zeby podwyzszono Ci podatki: na zainstalowanie w kazdym mieszkaniu kamer po to zeby kontrolowac "zycie w rodzinie " ?

Bo to wszystko oznacza wieksze bezpieczenstwo .

A co do kary dla "chlopcow"?

Ja nie znajduje w sobie ani krztyny okrucienstwa i zwierzecych rzondz wiec ja bym byl za czesciowom lobotomia - osobnikowie usuwa sie odpowiednie platy muzgu (wiezienia zamienia sie w szpitale albo dyskoteki) i taki osobnik wie ze nazywa Mnietek, lopate trzyma sie dwoch rencach, mlotek w jednej i dupy nie wyciera sie dwoma rencami i to by bylo na tyle .
Takie "Lobotomy " moglyby spokojnie zyc na wolnosc (uwazam kazda forme kary czy to wiezienie czy kara smierci za niegodne CZLOWIEKA - JULINECZKA), moglby sobie pracowac mozna by go eksportowac do wyrebow lasow amazonskich, odbudowy Iraku czy innych prostych prac ...


Zdegustowany brakiem zrozumienia wlasciwego problemu - Julineczek
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

A co do kary dla "chlopcow"?

Ja nie znajduje w sobie ani krztyny okrucienstwa i zwierzecych rzondz wiec ja bym byl za czesciowom lobotomia - osobnikowie usuwa sie odpowiednie platy muzgu (wiezienia zamienia sie w szpitale albo dyskoteki) i taki osobnik wie ze nazywa Mnietek, lopate trzyma sie dwoch rencach, mlotek w jednej i dupy nie wyciera sie dwoma rencami i to by bylo na tyle .
Takie "Lobotomy " moglyby spokojnie zyc na wolnosc (uwazam kazda forme kary czy to wiezienie czy kara smierci za niegodne CZLOWIEKA - JULINECZKA), moglby sobie pracowac mozna by go eksportowac do wyrebow lasow amazonskich, odbudowy Iraku czy innych prostych prac ...

Coś mi się zdaje że to byłoby traktowane jako większe okrucieństwo niż śmierć czy dożywocie, zrobienie z człowieka takiego warzywka. Ciekawy pomysł i wg mnie bardziej okrutny od wymienionych znaczy pasuje mi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024