Skocz do zawartości


Zdjęcie

mordercy studenta z lublina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
275 odpowiedzi w tym temacie

budo_blitz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Jak narazie to dziękujmy i cieszmy się że prokuratura, w swej całej "surowości" pozwoliła opublikowac zdjęcia tych ...( ludzi ?) KURWA CZY MY ŻYJEMY W CYWILIZOWANYM ŚWIECIE ?????????

Kara smierci jest w niektórych państwach naszej wspaniałej Europy, ale funkcjonuje w odniesieniu do nienarodzonych dzieci i starców co już o własnych siłąch nie potrafią chodzić.......ale skazać na nią takich......toż to przecież niehumanitarne i nieetyczne !!
Tylko zastanawiam sie jak długo można postępować wbrew powszechnym odczuciom społecznym i jako tako rozumianej sprawiedliwości.
Pogląd w myśl , którego kara smierci miała by być starszakiem i przestrogą - odrzucam ( znam badania z których wynika, ze nawet gdy funkcjonuje "czapa", to tego typu bestialstw jest prawie tyle samo co wcześniej, gdyż ludzie , którzy są w stanie dopuścić sie takich czynów zazwyczaj pozbawieni są uczuć wyższych i wyobrazni, także zazwyczaj nie do końca zdają sobie sprawę cóż może im grozić albo wręcz mają to gdzieś.....nie mniej jednak w powszechnym odczuciu spłecznym ( na co wskazują badania) takowa kara jest oczekiwana i wychodzi na przeciw zdrowemu rozsądkowi, o dziwo wbrew wspakulturowym prądom jakie stara sie tutaj zaszczepić kościół i pseudoliberalna chołota !!

Ale, co człowiek to filozof , wiec ja powiem w swoim imieniu :
- umierało by mi sie znacznie lepiej, gdybym miał świadomość, że zwierze, które dobija mnie kostką chodnikową po to aby wziąć moje 10 zł - w niedło potem, zawiśnie jak ścierwo na sznurze !
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Taaa .... prawie wszyscy jesteśmy zgodni -czapa .Jednak historia uczy że k.s. jest prędzej czy później wykożystywana przez rządzących do eliminowania przeciwników politycznych lub z innych niewygodnych .Bywają też pomyłki sądowe. Hmmm... ten kij ma dwie strony qrna .....
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
pan Przem



[quote]Otoz utorzsamia pan tutaj wolnosc z demokracja a przeciez to bzdura.....
Demokracj jest w samej swojej istocie zaprzeczeniem wolnosci. No bo demokrac to "rzady ludu" a nie Prawa, Wolnosci i Sprawiedliwosci.
I jak "lud" zadecyduje ze koniec z ktoras z wyzej wymienonych wartosci to koniec, i to jest wtedy "sluszne"....[/quote]

1.Wolnosc nie jest pojeciem absolutnym - jest zalezna od wielu cznnikow wiec jest pojeciem deterministycznym.
2.Pojecie Prawa tez nie jest pojeciem absolutnym, ale ewolucyjnym - prawo powninno ewolucjonowac - bowiem Ideal Prawa powstal pod wplywem religijnym i religja jako dogmat nie ma nic do szukania w ustanawianiu Prawa.
3.Jak powiedzialem wolnosc nie jest pojeciem absolutnym wiec jest zalezna od stopnia demokracji, autokracji, taranacji albo i totalitaryzacji spoleczenstwa.
4. Polecam przeczytac "Panstwo" Platona - jak przeczytasz to prosze napisz do mnie jak Ci sie podobalo i co Ci sie najbardziej podobalo.

Tera historyja stara : dawno temu (dwatysiaceczterystasiedemdziesiatczterylatatemu) zyl taki facet co obrabial nagrobki i on siem nazywal Sokrates .
No ten Sokrates mial sumienie i to sumienie nazwal Bogiem Daimonion (calkiem osobisty Bog) no i kurwa wyobraz sobie ze dwoch takich polglowkow Anytos i Meletos oskarzyli go w 399 roku przed Chrystusem o to ze se Sokrates nowych Bogow wprowadza.
I tak stanal Sokrates przed Sadem.
Ale o tym zaraz .
Prawdziwom przyczynom oskarzenia byla ta ukryta, mianowicie to, ze sokrates maci w glowie mlodziezy Atenskiej.
Nie,nie to nie to co myslisz z tym przewracaniem w glowie Mlodziezy.

Zeby to zrozumiec trzeba sie cofnac do roku 431 przed nasza era.
Otuz w tamtym okresie byly Ateny (miasto-panstwo) ze wzgledu na swoj gospodarczy i kulturalny rozkwit cierniem w oku innych miast panstw i tak w roku 431 przed nasza era powstal pod przywudctwem Sparty tzw. Zwiazek Poloponezki.
I ten Zwiazek Poloponezki napadl na Ateny.

Co to ma wspolnego z Sokratesem, wolnoscia i demokracja ?
Cierpliwosci.

Wojna trwala 27 lat i Ateny wygraly ja.

Mimo wielu madrych strategicznych i jakbysmy dzisiaj powiedzieli geopolitycznych posuniec zrobily Ateny jeden wielki blad.

Pod namowa niejakiego Alkibiadesa - notabene jednego z najlepszych uczni Sokratesa napadly Ateny na Syrakuzy i cala Sycylie.

No i dostali niesamowicie Atenczycy w dupe od Sycylianow.

Po oblezeniu miasta poddaly sie Ateny w 404 roku Syrakuzyjczykom.
Syrakuzyjczycy wybrali sposrud szlachty Atenskiej 30 przedstawicieli ktorzy to mieli miastu - panstwu nowom konstytucje nadac.

Szefem tego trzydziestoosobowego teamu byl niejaki Kritias - uczen Sokratesa.

Kritias zara po wybraniu powiedzial : "zadne zmiany Konstytucji nie moga sie odbyc bez przelewu krwi" i dodal do tego ze "najdoskonalsza Konstytucja swiata jest Konstytucja Sparty".

I tak tych 30 - stu Tyranow usunelo wiekszosc przeciwnikow politycznych - oczywiscie nie musze dodawac ze dobylo sie to bez zadnych sadow i w stylu stalinowskim.

I tak poderznieto gardla okolo 1500 przeciwnikom politycznym wywodzacym sie tez ze szlachty Atenskiej.

Po kilku miesiacach tyranstwa powstal lud atenski zajebal 30 tyranow i wprowadzil na nowo demokracje.

Czyli wlasciwa przyczyna sadu nad Sokratesem bylo to ze wielu jego uczni m.in. wpomniany Kritias i Charmides przyczynilo sie do upadku demokracji Atenskiej i nastepnie rzezi na niewinnych obywatelach.

Wiesz jak sie odbywal sad w tamtym czasie w Atenach ?
Nie?
Chcesz wiedziec ?
OK .

Otoz wczesnym rankiem zbieralo sie 500 (pieciuset) przysieglych wylonionych poprzedniego dnia przez losowanie.
I proces musial sie zakonczyc przed zachodem slonca.

I proces zaczynal sie ze najpierw oskarzyciel oskarzal i przedstawial swoich swiadkow a nastepnie oskrarzony robil tosamo tzn. nie oskarzal siebie tylko bronil siebie i przedstawial swoich swiatkow.

Obydwoje oskarzyciel i oskarzony mieli dokladnie tyle samo czasu na swoje wywody i mierzone to bylo zegarem wodnym.

Slynne jest zdanie ktore podobno wypowiedzial podobno wtedy sokrates :
Mezowie Atenscy ja szanuje i kocham was, ale sluchac bede mojego Boga a nie was.

No i do tego do przy zachodzie slonca musieli przysiegli sie rozstrzygnac komu musza uwierzyc oskarzycielowi czy obroncy (Sokratesowi) .

Mimo ze oskarzyciel nie przedlozyl dowodow na to ze Sokrates podjudzal tyranow do okrutnych czynow - przysiegli rozstrzygneli na korzysc oskarzyciela.

I teraz oskarzyciel musi zaproponowac odpowiednia kare, a obronca (Sokrates) tez musi zaproponowac kare dla siebie samego.

Obydwie propozycje kary (oskarzyciela i obroncy) musialy byc bardzo dobrze przemyslane bowiem przysiegli mogli tylko miedzy tymi dwoma alternatywami wybrac - nie mogli jakies swojej kary ustanowic .

Czyli jak oskarzyciel pokusil sie np: za jakies przestepstwo na propozycje jakies b. srogiej kary to narazal sie na to ze przysiegli mogli sie rozstrzygnac na korzysc propozycji obroncy i odwrotnie jak obronca za swoje przestepstwo rzadal zbyt niskiej kary to narazal sie sam na niebezpieczenstwo ze przysiegli przychyla sie do propozycji oskarzyciela.

W procesie Sokratesa oskarzyciel zarzadal kary smierci.
I co na to Sokrates ?
He ?
Jakby Sokrates zaproponowal sam dla siebie np: banicje to z duzym prawdopodobienstwem sad przyja by ta propozycje ...
Ale nie ... ta dupa wolowa zaproponowala bezczelnie bardzo - smieszna- niska kare pieniezna.

Oczywiscie przysiegli nie mieli wyjscia i musieli wybrac opcje oskarzyciela....


Wiesz kto to powiedzial : Wolnosc to nie to ze mozna robic co sie chce, wolnosc to jest to ze nie musi sie robic czego sie nie chce ?

I co sadzisz o tym facecie co to powiedzial ?

Bezrozumny - Julineczek

PS.

Ostatnie slowa Sokratesa (podobno) : No tera jest czas by sie rozejsc, dla mnie by umrzec dla was by zyc. Komu z nas lepszy los przeznaczony jest jest nam wszystkim tajemnica (...).

[/quote][/quote]
  • 0

budo_pan przem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Taaa .... prawie wszyscy jesteśmy zgodni -czapa .Jednak historia uczy że k.s. jest prędzej czy później wykożystywana przez rządzących do eliminowania przeciwników politycznych lub z innych niewygodnych .Bywają też pomyłki sądowe. Hmmm... ten kij ma dwie strony qrna .....


Rzadzacy nie potrzebuja KS, bo maja sluzby specjalne

Zdazaja sie tez pomylki lekarskie, ale co z tego?
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Kara smierci jest w niektórych państwach naszej wspaniałej Europy, ale funkcjonuje w odniesieniu do nienarodzonych dzieci i starców co już o własnych siłąch nie potrafią chodzić.......

wcale nie tylko.

ci kolesie wlasnie tez "wykonali kare smierci", jakby kto nie zauwazyl.

i tak samo "funkcjonuje" ta "kara" w przypadku kazdego morderstwa.
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Rzadzacy nie potrzebuja KS, bo maja sluzby specjalne

Zdazaja sie tez pomylki lekarskie, ale co z tego?

pan Przem - oczywiście sa też wypadki samochodowe w których zginęło więcej ludzi niż na frontach II swiatowej . Lecz nie w tym rzecz.Rzecz w tym aby nie wkładać rzadzącym odbezpieczonej broni w ręce To zawsze obraca się przeciw społeczeństwu. Co do ss (ups) to przypomnij sobie sprawe Popieuszki ..jak było tak było , ale osrać sie komuchy osrali ..nie ?pozdro.
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

?? Naprawic zlo? Tego zla nic nie naprawi. Morderca powinien byc odseparowany od spoleczenstwa. Jest jednostka skrzywiona, nie przystosowana i nie powinien miec mozliwosci zetkniecia sie ze spoleczenstwem. Utrzymanie wiezniow jest drogie, kare zawsze w koncu ktos skroci, z wiezienia mozna uciec.
Widze tylko jeden sposob: zastrzyk usypiajacy. Tani, szybki i w 100% pewny.


No tak, ale tych napastnikow bylo 10-ciu, tak? Czy oni wszyscy po rowno go zabili? Jesli kara smierci istnieje, to zawsze jest ryzyko, ze "uspiony" zostanie ktos niewinny, kto akurat zostal wmieszany w cala ta sprawe przez pomylke.
Znam osobiscie jeden przypadek czlowieka nieslusznie oskarzonego o zabicie swojej dziewczyny. Rozmawialem z tym czlowiekiem, nadal szuka jej zabojcy (zabojcow). Ponad wszelka watpliwosc zostal skazany nieslusznie, tylko dlatego ze policja nie mogla znalezc prawdziwego zabojcy, a kogos skazac musieli. Za poprzedniego systemu powieszono by go, a tak przynajmniej zyje i moze kiedys odkryje prawde.
Silvio
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

?? Naprawic zlo? Tego zla nic nie naprawi. Morderca powinien byc odseparowany od spoleczenstwa. Jest jednostka skrzywiona, nie przystosowana i nie powinien miec mozliwosci zetkniecia sie ze spoleczenstwem. Utrzymanie wiezniow jest drogie, kare zawsze w koncu ktos skroci, z wiezienia mozna uciec.
Widze tylko jeden sposob: zastrzyk usypiajacy. Tani, szybki i w 100% pewny.


No tak, ale tych napastnikow bylo 10-ciu, tak? Czy oni wszyscy po rowno go zabili? Jesli kara smierci istnieje, to zawsze jest ryzyko, ze "uspiony" zostanie ktos niewinny, kto akurat zostal wmieszany w cala ta sprawe przez pomylke.
Znam osobiscie jeden przypadek czlowieka nieslusznie oskarzonego o zabicie swojej dziewczyny. Rozmawialem z tym czlowiekiem, nadal szuka jej zabojcy (zabojcow). Ponad wszelka watpliwosc zostal skazany nieslusznie, tylko dlatego ze policja nie mogla znalezc prawdziwego zabojcy, a kogos skazac musieli. Za poprzedniego systemu powieszono by go, a tak przynajmniej zyje i moze kiedys odkryje prawde.
Silvio


I tu wlasnie wchodzimy w nowy problem - czyli problem pojebanego prawa w naszym kraju i dziur w kazdej ustawie.

KKamiLL
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Hi Jarozwierz


mocno w stylu Chrisa,


Hm .. patrzcie, patrzcie kogo my tu mamy - taki maly specjalista od stylow....
Hm ... myslisz ze u Chrisa w dupie jest jeszcze miejse dla Ciebie ?
Hm ... jak chcesz Chrisowi obcagnac to nie tedy droga kozioleczku Ty musisz go twardo brac tak

po prostu zaje...znaczy się po chrześcijansku, na stos ,

, moze Ci sie wtedy uda ...
Hm ... kurwa poczekaj jak muj kumpel Krzysssssssssssm [/size]tu przyjdzie to on Cie ukrzyzuje Ty .... Jarozwierzu Ty ...
Hm .... a od kiedy jestes w Gorinkan kochaneczku ... swendzi Cie juz Twoj anus ?

Powiem ci zjebie tak: koło chuja lata mi twoja osoba. Nigdy nie stałem za nikim, jebie mnie twoj stosunek do kogokolwiek, w dupe to ty mozesz wchodzic swoim kolegom pedalom jasne? Kiedys czytalem czesto stary gorinkan i po prostu lubilem styl pisania Chrisa. Tak jak ty posuwaczu cudzych psów piszesz, wydało mi sie podobne i pozwolilem sobie prownac, nie chcac nikogo a na pewno ciebie urazic.
Znokautowales mowisz ? juz inaczej nie chcial isc pod prysznic ?
No to milego dnia i pozdrawiam, nawet fajnie mi pojechales ale jak pisalem latasz mi fredzlu. Ogolnie jakas dziwna frustracja wyszla, moze juz w tym wieku ci nie dyga ? wez viagre.
No to czesc :)
  • 0

budo_blitz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hej jakby nie było to, co do jednego chyba jesteśmy zgodni - KODEKS KARNY POWINIEN BYC O NIEBO SUROWSZY więc w zwiazku z tym co sądzicie aby rozpocząć organizowanie Marszy nie tyle przeciw przemocy bo i tak Ci, którzy wpływają na kształt prawa mają to głęboko w dupie co Marszy przeciw obowiązującym przepisom prawa w stosunku do takowych przestepców ????????????
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
[Hi Jarozwierz,

wiesz jaka jest roznica miedzy mna a Julineczkiem?

- Julineczek jest maly i brzydki.
(dlatego musi uzywac sprytu i wdzieku tam, gdzie ja zwyklem brac sila)

Ciao
Chris

Jeszcze raz napisze: nie chcialem nikogo specjalnie wkur...czytalem kiedys stary gorinkan czesto i podobal mi sie styl pisania administracji osiedla czyli Chrisa. Moze gdzies mi umknal jakis uklad nietowarzyski dlatego Julineczek sie wnerwil. Jezeli tak to sorry, zagapilem sie gdzies na przestrzeni tych lat.
Na pewno nie mialem zamiaru nikomu wchodzic w dupe z czym zaraz wyskoczyl Julineczek, wydaje mi sie, że caly czas mysli o wchodzeniu w dupe i obciaganiu facetom, nie mierz Julineczek wszystkich swoja miarka.Ja jestem normalny, hetero i nazywanie mnie kozioleczkiem mnie nie kreci, sprobuj na treningu do tego gościa co chciales go przemoca poderwac, moze ci umyje plecy.
No to znikam.
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi Jarozwierz

Powiem ci zjebie tak: koło chuja lata mi twoja osoba


Przykro mi aleklamczuszku nie wieze Ci jakby Ci moja osoba kolo Twojego chuja latala to nie odpisywal bys mi .
Zingnorowal bys mnie czy moze Ty "inny" jestes ?
Proste ?

.

Nigdy nie stałem za nikim, jebie mnie twoj stosunek do kogokolwiek,


Hm ... dziwne sformulowanie : "Jebie mie " - nie uwazasz tak homoseksualizmem traci troche ?
Jestes pewny ze tak to wlasnie chciales sformulowac a nie inaczej - hej .... moze to"jebie mie " tak Ci sie wyrwalo ot "z glebi" Twojej duszy - spontanicznie ?

w dupe to ty mozesz wchodzic swoim kolegom pedalom jasne?

Hm ... widze tu znowu homoseksualne skojarzenia u Ciebie ?
Nie wiem czy dobrze zrozumiales muj tekst ja wcale nie pisalem ze Chris to pedal i dlatego masz mu do dupy wchodzic.
No ale moze sie "przejezyczyles"


Kiedys czytalem czesto stary gorinkan i po prostu lubilem styl pisania Chrisa.

Hm ... co ja tu znowu slysze ?
Lubiles "STYL" Chrisa ?
Patrzcie panstwo on lubi "STYL " Chrisa.


Tak jak ty posuwaczu cudzych psów piszesz,

Hm ... no, no ... powiedz no kim ty naprawde z zawodu jestes ?
Nauczycielem ?

wydało mi sie podobne i pozwolilem sobie prownac, nie chcac nikogo a na pewno ciebie urazic.

Ty naprawde myslisz ze mnie uraziles ?
Ty chyba rzeczywiscie klamczuszkiem jestes i nieczytales "starego Gorinkana"..
Ja sie nigdy nie obrazam - staram sie zrozumie - ot wszystko.

Znokautowales mowisz ? juz inaczej nie chcial isc pod prysznic ?

Hm ... opanuj sie (nie znokaltowalem ale znokdaunowalem) z tym publicznym wywnetrzanie swoich Ciagotek seksualnych to juz niesmaczne jest - a z tym przysznicem mozesz mi dokladniej wyjasnic ?
Dlaczego mialbym isc z Filipkiem pod prysznic ?

No to milego dnia i pozdrawiam, nawet fajnie mi pojechales ale jak pisalem latasz mi fredzlu.

Podobalo Ci sie to cieszy mnie .
Ach czyzbym slyszal u Ciebie niesmiala nutke meskosci "Fredzlu" to mi sie z lechtaczka kojarzy.
Nie, nie mow ze Tobie znowu z meskimi narzadami nie ... prosze oszczdzaj sie troche.

Ogolnie jakas dziwna frustracja wyszla, moze juz w tym wieku ci nie dyga ?

Wiesz ja nad tym czy mi "dyga czy nie dyga " sie nie zastanawiam po prostu rucham jak mam ochote ot wszystko.
Nie robie z tego zadnej sensacji.

wez viagre.
Pomaga ?

Szczesliwy ze znalezienia nareszcie "chlopca " na poziomie - Julineczek

  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Szczesliwy ze znalezienia nareszcie "chlopca " na poziomie - Julineczek

Cienki jestes, oj cienki. Na sile sie starasz cos mi tu przypisac, zupelnie jak z dzieckiem, ktore na sile bedzie sie staralo pokazac jakie jest fajne,a przeciez rzuciles tu swoim wiekiem (naprawde w tym wieku jestes tak pojebany?) i wymiarami (no i jak tu nie pomyslec o twoich krypto gejowskich inklinacjach). Nieslusznie sie do mnie przyczepiles, dostales kontre w pedalski ryj a teraz lezysz na dechach i cos tam brzdakasz.
Nie chce mi sie pisac i bluzgac po tobie pałko bo to sie bedzie ciagnelo miesiacami, a ciebie chyba to podnieca wiec nie przysporze ci ekstatycznych przezyc z benem w reku i klawiatura w dupie. A jak juz musisz to na priva bo temat jest zbyt powazny, zeby tu takie glupoty pisac. Wszystkich urazonych przepraszam a w szczegolnosci chce uszanowac pamiec tego zabitego studenta
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Obrona konieczna, niosaca smierc, chcac nie chcac, tez kwalifikuje sie jako morderstwo.

8O :lol:
O czym ty pierdolisz? O tym że człowiek zabijający w obronie własnej lub biskich ma coś wspólnego z tymi śmieciami??? :? A w sprawie kwalifikacji czynu zerknij w kodeks karny...
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Panowie...to temat o zabitym studecie...
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi Jarozwierz


jak juz (...) to na priva bo temat jest zbyt powazny,


Przestaniesz wreszcicie????

Przykro mi ale mnie naprawde nie interesuja "chlopcze" Twoje Ciagotki Seksualne.

Na dechach ale jeszcze zipiacy - Julineczek
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Ok. Jarozwierz

zeby nie przedluzac i zebys z siebie jeszcze wiekszego durnia nie zrobil niz jestes.

Jestem pewny, ze ty do tej pory nie wiesz co ja tutaj z Toba zrobilem na tym forum.
Zgadza sie ?

Masz jeszcze jedna szanse : przeczytaj wszystkie nasze posty : to co Ty do mnie napisales i to co ja do Ciebie napisalem.
Swita ?

My tu na tym forum siem zastanawialismy jaka kare dac przestepcom co zabili Radka.
Jakie sa przyczyny takiego czynu (agresji) i dlaczego, dlaczego ciagle gina ludzie mordowani bezmyslnie ....
Zgadza sie .

To teraz jak sobie zadales trud swoje posty do mnie przeczytac pytam sie kto Ty jestes :
Ktory z nich?
Dołączona grafika


Jasne?

Zamyslony - Julineczek.

PS.
Ech ...
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Julineczek jak chcesz sie obrzucac blotem to juz ci napisalem paruffko co masz zrobic, masz tak porypany tok rozumowania, iscie psychopatyczny profil przestepcy wykonujacego swoje lubiezne zbrodnie na tle ulomnosci do kobiet.
I zastanawiajcie sie dalej, dyskutujcie ale Julineczek na temat bo to przypal tak jechac w tym temacie. Ja wiem, ze cie strasznie zabolalo ze ktos ci pojechal i zrobilo to na twojej mizernej osobowosci kolosalne wrazenie, bo odpowiedz byla na twoim poziomie, tak Julineczek tak jak chce to potrafie wypowiadac sie nawet na twoim poziomie, to tak jak z komputerami ten wyzszy model moze wszystko to co poprzedni tylko lepiej plus pare dodatkowych opcji.
Jak chcesz to napisz cos jeszcze, w sumie nie masz po co bo to tak jakby Golota po walce z Tysonem bluzgal z szatni (zrozumiesz to nie?) ale ja naprawde juz nic tu nie napisze przez wzglad na tego studenta.
Fiodor przepraszam za niergulaminowe zachowanie- zamykam sie juz.
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Hi Jarozwierz

przepraszam za niergulaminowe zachowanie- zamykam sie juz


No to zamknij wreszcie ryja i spierdalaj z tad durniu.

Jeszcze bardziej zamyslony - Julineczek.
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Julineczek uspokoj sie troche. To nie temat na takie odzywki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024