Skocz do zawartości


Zdjęcie

mordercy studenta z lublina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
275 odpowiedzi w tym temacie

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
O KURWA.

Albo mi sie zdaje albo w jednym z poprzednich postow padlo stwierdzenie ze oni chcieli go "tylko skatowac" i dlatego powinni dostac lzejsza kare ... Ja wiem ze niektorzy moga byc wierzacy i wogle ... Ale pomyslcie kurwa mac ... Czy jak by was "tylko skatowali" co by najprawdopodobniej doprowadzilo do "tylko wstrzasu mozgu, tylko zlaman, tylko kalectwa na cale zycie" byscie mowili o "tylko katowaniu" ?

Jak mozna wogle poslugiwac sie takim stwierdzeniem jak "tylko skatowac" toz to nawet brzmi smiesznie mimo malo smiesznego tematu ...

Wyjasnijcie mi tez czym dla was rozni sie koles ktory polamal lapy i nogi komus, obil mu glowe tak ze doprowadzil do wstrzasu mozgu lub pekniecia czaszki, zdeformowal twarz poprzez skakanie po niej (ale on chcial TYLKO POSKAKAC) od czlowieka (tfu) ktory zabil ? Dla mnie rozni sie tylko tym ze ten pierwszy przez przypadek wczesniej przestal ...

Niektorzy rowniez wymyslaja tutaj niestworzone sytuacje, ze to niby sad uzna wypadek podczas sparingu za to samo co napad 5 kolesi na jednego z tym ze tych 5 mialo paly i kamienie ... Wbrew pozorom sady rowniez nie sa az tak tepym urzedem i w wiekszosci zapadaja sluszne wyroki ...

Jezeli oni by bili go piesciami, bez sprzetu to mozna by sie zastanawiac czy chcieli zabic czy nie ... Mimo iz rowniez powinni dostac stryczek w razie ciezkiego pobicia lub morderstwa ... Ale w tej sytuacji nie rozumiem jak mozna myslec, ze oni nie chcieli (mieli sztachety przy sobie bo zawsze nosza ? A kostke brukowa pewnie chcieli wyrzucic ale o tym zapomnieli jak juz ja podneisli ?), czy tez ze zaluja tego co zrobili ...

Ehh gdyby nie pojebane nastawienie polakow do niektorych kwestii wiele problemow by zniknelo ... Ale jak narazie za wolno ludzie zmieniaja nastawienie by cos sie porzadnie ruszylo w tym zastalym systemie ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
true true...
nalac mu wodki dobrze prawi, nie ma takiego czegos jak "tylko katowac"

Ten temat powinien zakonczyc sie znana maksyma
NIE MA LITOSCI DLA SKURWYSYNOW
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Ale zauważ że mówimy tu o przestępstwach najcięzszego kalibru jak gwałt zabójstwo, pobicie ze skutkiem śmiertelnym itp.

a o czym ja q.... pisze?

Tacy ludzie działają w celu zaspokojenia swoich chorobliwych rządz, lub pod wpływem niepohamowanych wybuchów agresji lub jakichś innych urojeń. (...)

Daniel, poszukaj sobie jakichs informacji na ten temat, nie pisz "co Ci sie wydaje".

pozdrawiam
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

Daniel, poszukaj sobie jakichs informacji na ten temat, nie pisz "co Ci sie wydaje".



Tyle że o to chodzi że mi się to "wydaje" na podstawie moich informacji na ten temat. A Tobie się "wydaje" na podstawie Twoich informacji ,to sięchyba nazywa odmienne doświadczenia :wink:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
to poszukaj wiecej i porownaj.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
aha - i przeczytaj tez moze jeszcze raz swoj tekst o "zdradzonym mezu", bo jest... no dziwny jest.

troche sie gubie w tych rozwazaniach, a od wyjasnienia okolicznosci jest i tak zawsze sad.
  • 0

budo_fraktal0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

troche sie gubie w tych rozwazaniach, a od wyjasnienia okolicznosci jest i tak zawsze sad.

Podobno :)
Z całych tych wielostronnicowych rozważań dla mnie wynika jedno
ma nie być żadnych praw Lyncha bo my są cywilizowane ludzie, tak ?

Ok !

najpierw ich osądzimy...

...a potem powiesimy.
:)

That's all folks...for me.
By
fraktal0
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

troche sie gubie w tych rozwazaniach, a od wyjasnienia okolicznosci jest i tak zawsze sad.

Podobno :)

a probowales czytac, co on napisal?

to moze mi sprobuj wyjasnic, o co chodzi i jak to sie ma do tego, o czym mowa?
  • 0

budo_fraktal0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Ano dobre słowo
..próbowałem.
Multum tzw przykładów z tego topicu to czysta sofistyka jak to trafnie choć opisowo ujął Gubrin.
Wolty myślowe ( zwłaszcz cudze :) )od których na tych stronachsię jeży rozregulowują mój i tak delikatny błędnik.
Pozwoliłem sobie tylko wrócić do tych pięciu mętów z topicu.
Ale jeśli tu już tylko mamy udowadniać sensowność podejmowania resocjalizacji "zawsze i wszedzi", lub odsraszającą moc kary śmierci...
to tak będziemy po wieki wieków przykłady wymyślać i zastrzeżenia do nich robić.
Ad absurdum..
  • 0

budo_fraktal0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
To może jeszcze dodam tylko małą opowieść opisaną pół wieku temu przez Mistrza Wańkowicza
Kto nie chce - niech nie czyta.
Lata 80-e XIX w.
Texas.
Do małego miasteczka przybył cywilizowany gentleman z Anglii.
Przeczytał w oknie biura szeryfa "zaproszenie na uroczyste wieszanie koniokrada"
Oburzony takim bestialstwem włazi do biura i zaczyna wymyślać szeryfowi - że prymitywne okrucieństwo,że człowiek ma umrzeć a tu festyn robią itd.itd.
Szeryf wysłuchał spokojnie,zdął kapelusz,pomyślał chwilkę i powiada:
"Sir,to nie jest Anglia.My tu mamy bardzo mało koni do ukradzenia...i bardzo dużo ludzi do powieszenia"
Ot prosty człek,a niegłupi..
Pozdrawiam
i już nie nudzę dłużej
fraktal0
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

(...)
Ot prosty człek,a niegłupi..
Pozdrawiam
i już nie nudzę dłużej
fraktal0

ja sie tam nie nudzilem - bardzo mi sie Twoja opowiastka spodobala ;)
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Dozywocie i rola cwela w pierdlu. takie scierwa nie maja prawa chidzic po ziemi. smierc jest dla nich zbyt lagodna . mysle ze w...ie w d..e przez 20 lat ich otzrzyzwi
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
j/w - dozywotne (dozgonne?) kopanie rowow kanalizacyjnych .
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
Ja się nigdy nie wypowiadam na takie tematy. Szkoda energii i zaangażowania. Co z tego, że grupa ludzików na forum będzie wynajdywać dla zwyrodnialców coraz wymyślniejsze karty, skoro inna grupka ludzików w dużym, białym, okrągłym budynku jest na odnośne propozycje głucha i ślepa?
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina
no, teraz watek juz kompletnie idzie w off topic ;)
  • 0

budo_lipski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła rodem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: mordercy studenta z lublina

...Utrzymują, że byli na miejscu pobicia, ale nie bili studentów. Grozi im do 15 lat więzienia...


Czyli, teoretycznie, kurwie syny będą normalnie chodzić po ulicy na 15 lat góra...

Nie ma to jak sprawiedliwość...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024